PDA

View Full Version : И сега накъде!?



tsvety_91
12-16-2008, 23:38
Значи преди 8месеца бях на един купон,имах си сериозен приятел от година и 4 месеца,но не бях с него на купона-бях с приятелки.Там се запознах с 1 момче,с което ми беше много приятно в един момент се целунахме и така прекарахме купона.После си писахме,разбрахме се да се видим,закара си ме до нас и винаги когато оставахме насаме беше мил,нежен и прекрасен!аз си заминах на село,за да видя Гаджето,с което просто вече не исках да бъда макар силната Любов,която беше преди.Скъсах ме.После се виждах 1-2 пъти с новото момче,но той си хвана гадже моя съученичка-скъсаха доста бързо,после пак се виждахме и до тогава за мен беше просто забавление,намери си и др гадже,за жалост обаче Тук дойде момента,в който усетих че го обичам!той също ме харесва,защото когато можехме се виждахме,макар да си има гаже!Но на скоро вече стана много тежко.На един купон,на който бяхме не очаквах нищо,а той ме изненада с целувки и прегръдки-разбира се ТАйни!в последствие скъса с тази девойка и остана сам.Виждахме се,но както и в началото на отношенията ни така и до сега,пред другите нищо,само когато сме сами.Просто един път докато бяхме сами,той ми каза че за него не съм момиче на повикване,каза че съм нещо повече,нещо много повече.проблема е,че се виждаме 2 максимум 3 пъти месечно.Когато го викам на кафе с нас той не идва на скайп ми пише хубави думи,но се виждаме рядко,Обичам го безумно.Без него просто ме боли сърчицето,притеснявам се за него,просто наистина го обичам,но дефакто аз знам,че е голям женкар и може би аз страдам за нищо.НЕ мога без да го виждам,но ако не спра да мисля за него,ще се побъркам!
Кажете да се отдам ли на сърцето и когато мога да съм с него,да съм или да приключа всичко,не искам да страдам!?
Само да уточня не сме правили С*екс и в момента пак си има приятелка.МОЛЯ ви дайте съвет,не съм някоя 13 годишна,проблема ми е сериозен.Дали има нещо или е само за кефа и какво да правя аз? :( :( :( :(

Nathan
12-17-2008, 00:27
Е то ако те обича се очаква да се постарае да е с теб, а не да тругва с толкова много момичета... Не може да говориш едно, а после ...
Поне според мен любовта е малко по - различно нещо и предполагам, че ако той я изпитва нямаше да се стигне до тази твоя тема.
УСПЕХ !

littlebaby
12-17-2008, 06:30
Говори с него и се изяснете.

F_CK_all_I_need_is_U
12-17-2008, 06:45
точно момиче на повикване си

Заеби го..нищо сериозно няма да стане между вас. :?

PeopleAlwaysLeave
12-17-2008, 07:19
А според мен си си точно момиче на повикване... Когато му скимне тогава те търси :? Накарай го да ти докаже думите си и ще видиш, че няма да може щото любовта не е на думи, тя е на действия... След като толкова много те обича и си специална за него защо не сте заедно ? Защо трябва да се криете от другите ? Защо вместо да си хваща ново гадже не се постарае да бъде с теб ? Внимавай много, че може да се възползва... По-добре го остави и продължавай напред. Не е първият, няма да е и последният ;)

tsvety_91
12-17-2008, 07:25
Е той никога не е казвал,че ме обича :( Знам и аз самата усешам,че се получава,че съм на повикване,Но е толкова трудно до му откажа :X ОБИЧам го ;(

pandelka
12-17-2008, 07:26
Ами ако наистина е искал да излезне нещо между вас..нямаше само да си хваща приятелки а щеше да се опита да те спечели по някакъв начин..!! :) Според мен за него си просто едно момиче с което да се забавлява..!Но нищо повече .. :) /..

kobrichka
12-17-2008, 07:33
Точно,ясно ,кратко ...


точно момиче на повикване си


Колкото и да го обичаш е безмислено да си с такъв човек.То излиза все едно го е срам да си призне, че има нещо с теб.Държи се мило само,когато сте сами ,а пред приятелите му нищо...това на каква мисъл те навежда? От такъв човек не можеш да очакваш нищо сериозно,ако искаш да си на това положение продължаваи да се виждаш с него, когато той иска.Тук ти си решаваш.

HONDA
12-17-2008, 08:15
Дааа. И аз мисля, че те използва. С милите си думички само ти се котка, за да може следващия път когато те поиска, пак да си му в краката.

mirmark
12-17-2008, 08:41
Ти не си момиче на повикване. Ти за него си сигурната му бройка. Като няма с какво друг с теб. Има един лаф " Поради липса на по хубаво, човек спи с жена си". Така, че си направи ти сама изводите.

MakeMeFeel
12-17-2008, 10:37
Еми ... той си знае, че винаги като те викне и ти тичаш след него , затова го прави : ) Според мене му се тросни един два пъти .. и виж как ще подвие опашка веднага ; ) Както казаха преди мене .. ти си сигурна бройка ... :?

Kostadin_682
12-17-2008, 11:05
Еми ... той си знае, че винаги като те викне и ти тичаш след него , затова го прави : ) Според мене му се тросни един два пъти .. и виж как ще подвие опашка веднага ; ) Както казаха преди мене .. ти си сигурна бройка ... :?
Съгласен

tsvety_91
12-17-2008, 21:40
Благодаря много,отново ще се опитам да спра да му звъня и да се виждаме!Стискайте палци да успея !!!

hooliganka89
12-18-2008, 07:10
Абе чудно ми е,как толкова лесно захвърляте връзките си?

А иначе почти нямам какво да кажа по темата ти,защото тя се изчерпа.
Съфорумниците са прави,че той май не те взема много на сериозно,добре че още не сте стигнали до съществената част,което е плюс за теб.

bubblegum9210
12-18-2008, 14:54
Ти си голяма шматка , само т'фа щи кажа :)

pavlinkamalinka
12-19-2008, 12:44
ne mislq,4e si na povikvane
6toto ne ste pravili sex i se vijdate samo
no spored men nqma smisal
qvno e 4e ne te uvajava dostaty4no
a i istinata e 1
ako nqkoi te iska moje da se opita da te spe4eli
ako se darpa zna4i ne te iska silno kakto ti nego
sajalqvam i ti pojelavam da go preodolee6

slun4ice_90
12-19-2008, 13:24
БЯГАЙ ОТ НЕГО,в противен случай много ще страдаш... 8)

curka87
12-19-2008, 14:45
Ами виж сега, да си го кажем направо- както казаха и останалите - точно момиче на повикване си. Той е стеб само , когато той поиска, връзката ви е тайна, а той си има и други гаджета. Един вид ти си му "удобна", защото си винаги на разположение, не задаваш въпроси, не правиш скандали и т.н.
Та, моят съвет е да бягаш надалеч.Защото щом сега казваш, че го обичаш, представи си как ще се чувстваш ако тези твои чувства се задълбочават все повече..... По-добре прекрати това докато е време. Все пак съм сигурна, че заслужаваш повече от това да си неия "държанка"....

SunShinePearl
12-19-2008, 18:51
Съфорумниците са прави,че той май не те взема много на сериозно,добре че още не сте стигнали до съществената част,което е плюс за теб.
и ще ти дам съвет спри сега,докато можеш!!!

Vanko_Bs1
12-19-2008, 19:23
ако те обича се очаква да се постарае да е с теб