PDA

View Full Version : Честно ли е???



Tompson92
12-17-2008, 08:29
В петък ще имаме класно по математика.До тук добре,знам ги задачите мога да ги решавам.Обаче какво се оказа,че сме няколко от класа дето могат да ги решават всички задачи,и в краина сметка даскала ни подреди така че тези които знаят повече ще са на съвсем други задачи.Два пъти по трудни от на класа.Един вид ние знаем как се решават,съответно трябва да ни се дават възможно най - трудните.И най - накрая излиза така че тия които не знаят нищо ще решат две - три задачи и ще изкарат 4 а ние ще се бъхтим по цял ден да се готвим и в краина сметка няма да можем да решим нищо.И тия дето знаят по малко ще са с по високи оценки от нас.Кажете ми това честно ли е??? :(

Goddess
12-17-2008, 09:27
Което само показва каква привилегия е да си тъп в днешно време.
Ако бях в твоя клас - и аз щях да съм от тези, които ще решават лесните, де... :-D
Но подобно делене, наистина е абсурдно...
И все пак ти ако си разбираш математиката, ще решиш и трудните. :wink:

pandelka
12-17-2008, 09:39
Ами кажи,че не ги знаеш задачите и няма да ти дадът трудните :lol:

Tompson92
12-17-2008, 11:21
Което само показва каква привилегия е да си тъп в днешно време.
Ако бях в твоя клас - и аз щях да съм от тези, които ще решават лесните, де... :-D
Но подобно делене, наистина е абсурдно...
И все пак ти ако си разбираш математиката, ще решиш и трудните. :wink: Да но все пак аз се боря за 6 или поне за 5(понеже ще кандидатствам с математика)Да мога да ги реша, но трябва да се има на предвид че ги решавам вкъщи и ми отнема около 15мин на задача, за да я осмисля и да я напиша,а там ще имам само 40мин

Fortuna
12-17-2008, 11:53
Ами кажи,че не ги знаеш задачите и няма да ти дадът трудните :lol:
+1

it_ends_tonight_
12-17-2008, 11:57
В старото даскало съм се сблъсквала с подобен проблем, ама по-фрапиращ!
Г-жата по география правеше 4 варианта контролни : А (за най-тъпите) Б (за тея дет избутват 3 и 4) В (за тея дет могат да се напънат за 5 или 6) и Г (дето го давеше само на мен и една съученичка, той беше варината дето за да имаш хбава оценка тря си изчел хиляди енциклопедии, а не само тва от учебника) и на всичкото отгоре тя надписваше имената ни... Кат влезе и всеки получва лист с името си... Тва беше супер нечестно... аз имах въпроси, дет сигурно и даскалицата не е била чувала преди момента на записването им в листа ми...

Sunny_stz
12-17-2008, 12:00
Което само показва каква привилегия е да си тъп в днешно време.
Ако бях в твоя клас - и аз щях да съм от тези, които ще решават лесните, де... :-D
Но подобно делене, наистина е абсурдно...
И все пак ти ако си разбираш математиката, ще решиш и трудните. :wink: Да но все пак аз се боря за 6 или поне за 5(понеже ще кандидатствам с математика)Да мога да ги реша, но трябва да се има на предвид че ги решавам вкъщи и ми отнема около 15мин на задача, за да я осмисля и да я напиша,а там ще имам само 40мин

Понякога учителя вижда кой какво може и иска да му даде нещо повече!!В смисъл,той вижда че ти разбираш математиката и иска да ти даде задачи ,които са за твоето ниво!Същото ми се е случвало по един предмет,даскалката ми дава някакви домашни и от цялата група само аз ги пиша и ми прави забележки ако не съм направила нещо,а другите се правят на ударени и тя нищо не им казва!Наистина е кофти ,но учителя вижда ,кой има талант за напред и иска само да направи най-доброто за него и да го мотивира,да не се отпуска!!!Не се сърди на учителя ,а му покажи че можеш!!!

Tompson92
12-17-2008, 12:27
Което само показва каква привилегия е да си тъп в днешно време.
Ако бях в твоя клас - и аз щях да съм от тези, които ще решават лесните, де... :-D
Но подобно делене, наистина е абсурдно...
И все пак ти ако си разбираш математиката, ще решиш и трудните. :wink: Да но все пак аз се боря за 6 или поне за 5(понеже ще кандидатствам с математика)Да мога да ги реша, но трябва да се има на предвид че ги решавам вкъщи и ми отнема около 15мин на задача, за да я осмисля и да я напиша,а там ще имам само 40мин

Понякога учителя вижда кой какво може и иска да му даде нещо повече!!В смисъл,той вижда че ти разбираш математиката и иска да ти даде задачи ,които са за твоето ниво!Същото ми се е случвало по един предмет,даскалката ми дава някакви домашни и от цялата група само аз ги пиша и ми прави забележки ако не съм направила нещо,а другите се правят на ударени и тя нищо не им казва!Наистина е кофти ,но учителя вижда ,кой има талант за напред и иска само да направи най-доброто за него и да го мотивира,да не се отпуска!!!Не се сърди на учителя ,а му покажи че можеш!!!Да,това го разбирам но все пак е класно и оценката ми ще се взима в дипломата

Tompson92
12-17-2008, 12:27
Което само показва каква привилегия е да си тъп в днешно време.
Ако бях в твоя клас - и аз щях да съм от тези, които ще решават лесните, де... :-D
Но подобно делене, наистина е абсурдно...
И все пак ти ако си разбираш математиката, ще решиш и трудните. :wink: Да но все пак аз се боря за 6 или поне за 5(понеже ще кандидатствам с математика)Да мога да ги реша, но трябва да се има на предвид че ги решавам вкъщи и ми отнема около 15мин на задача, за да я осмисля и да я напиша,а там ще имам само 40мин

Понякога учителя вижда кой какво може и иска да му даде нещо повече!!В смисъл,той вижда че ти разбираш математиката и иска да ти даде задачи ,които са за твоето ниво!Същото ми се е случвало по един предмет,даскалката ми дава някакви домашни и от цялата група само аз ги пиша и ми прави забележки ако не съм направила нещо,а другите се правят на ударени и тя нищо не им казва!Наистина е кофти ,но учителя вижда ,кой има талант за напред и иска само да направи най-доброто за него и да го мотивира,да не се отпуска!!!Не се сърди на учителя ,а му покажи че можеш!!!Да,това го разбирам но все пак е класно и оценката ми ще се взима в дипломата.Мен тоюа ме тревожи най - много

NeverTheSame
12-17-2008, 12:56
еми не е честно..повярвай знам как се чувстваш..
уча в математическа гимназия (нямам и представа как можах да се набутам пак там.. :-x ) и тъй като съм учила и като по малко там съм в един клас с най-големите зубъри..и тъпата госпожа ни дава мн по-трудни задачи от тея на др класове,което ми докара 2ка на класната...ама да не ти пука.. :D

vesito13
12-17-2008, 14:16
Не е честно и аз съм го преживяла това . Точно така бях миналата година , само че по български . Много се дразнех за всяко едно контролно , на което аз просто виждах как тя гледа да ми пише по-ниската оценка . Това ме вбесяваше , но и ме мотивираше , следващият път да и покажа , че аз мога . Някак си помагаше ми това , даваше ми воля да уча :) Може би точно благодарение на това , аз си научих и си взех изпитите . Тогава беше трудно , но после целия труд ми се върна :)

strong
12-17-2008, 16:10
Което само показва каква привилегия е да си тъп в днешно време.
Ако бях в твоя клас - и аз щях да съм от тези, които ще решават лесните, де... :-D
Но подобно делене, наистина е абсурдно...
И все пак ти ако си разбираш математиката, ще решиш и трудните. :wink:
На 100% вярно....за съжаление.... :x

strong
12-17-2008, 16:10
Което само показва каква привилегия е да си тъп в днешно време.
Ако бях в твоя клас - и аз щях да съм от тези, които ще решават лесните, де... :-D
Но подобно делене, наистина е абсурдно...
И все пак ти ако си разбираш математиката, ще решиш и трудните. :wink:
На 100% вярно....за съжаление.... :x

strong
12-17-2008, 16:10
Което само показва каква привилегия е да си тъп в днешно време.
Ако бях в твоя клас - и аз щях да съм от тези, които ще решават лесните, де... :-D
Но подобно делене, наистина е абсурдно...
И все пак ти ако си разбираш математиката, ще решиш и трудните. :wink:
На 100% вярно....за съжаление.... :x