PDA

View Full Version : Какво е чувството?



Rofl4e
12-17-2008, 15:15
Какво е чуството да станеш родител,да си видиш детенцето след като сте претърпяли толкова болки!Да се приберете в къщи с новия член,всяка сутрин да те сабужда то със гласчето си!Споделете също как са се почуствали като са разбрали че ще стават родители и когато вече са станали!
Хаиде мамита и татковци вие сте!

т.7
krem4et0

mladtate
12-18-2008, 12:35
Какво е чуството да станеш родител,да си видиш детенцето след като сте претърпяли толкова болки!Да се приберете в къщи с новия член,всяка сутрин да те сабужда то със гласчето си!Споделете също как са се почуствали като са разбрали че ще стават родители и когато вече са станали!
Хаиде мамита и татковци вие сте!

първия път като го видях му казах "ох на бате"
всички ми се смяха
най сладка е като спи или като каже "искам да те целуна"
даже една нощ стана да пишка и аз спя и тя дойде и мляс ме целуна
и казва "и по другата"
давам и другата буза и така
могат да са много мили
тя ми е сладка и като се държи като магаренце
много е смешна, аз доста и търпя шантажите и ги приемам с усмивка
понякога ме вади от равновесие, а се е случвало и като се запре в градинката и не иска да си ходи, да я вдигна и да я пренеса директно в къщи и там да я оставя да си се нареве
малко да се научи, че морето не е до колене и нема 6 5

Boot
12-18-2008, 12:52
леле, mladtate, страаашно сладурско детенце имаш. Голям шемет ще стане (вече е започнала, ама подозирам, че ще се развива в тази насока ) 8-)

traka
12-18-2008, 13:01
Това бащи и дъщери е страшна картинка... Имам един познат с щерка, която му се качва на главата и той горкия само седи и козирува един вид, а иначе е малко перко, рядко прави нещо против волята си и е доста строг, ако мога така да се изразя. Абе голям чешит е, но малката като го погледне и той се разтапя става пълна противоположноста на себе си, много е интересен. Мисля, че на всички татковци им става нещо като си имат момиченце, просто показват и нежната си страна, която толкова грижливо са крили през годините.

lazy_lady
12-25-2008, 01:53
Когато бях бременна и таткото ми каза като ме изпращаше на работа "Ей, ама аз сега малко ревнувам, защото ти си го носиш бебко навсякъде, а аз трябва да ви чакам да се върнете". Ей това ВИ ме разтърси.
Когато таткото я взе за първи път не откъсна очи от нея поне половин час, не можеше да каже нищо, само я гледаше е толкова топли очи, не бях виждала такива очи. Като я сложи в столчето за кола, за да я прибираме и го видях как се суети, защото беше толкова малка и потъна в него. Започна да приспособява някакви одеала за да й подложи, да не й убива.
А когато аз за първи път я видях, когато тя отвори очите си и ме погледна като че ли дъхът ми спря.

swap
02-18-2009, 19:57
eMi...4e go ispita6 ;)

Rofl4e
02-18-2009, 21:02
eMi...4e go ispita6 ;)
е това ми е пределно ясно но искам да го разбера от хора който скоро са го изпитали.. ;)

mirmark
02-19-2009, 11:02
Когато за първи път я взех на ръце, беше при изписването - просто забравих, че има и майка с нея. тръгнах си към колата с нея наръце и отзад само се чу едно
- Ами аз - беше майка и.
Чак тогава осъзнах какъв гаф бях направил. Демек - ти вече ми роди дъщерята - ти не ми трябваш вече. Страшно конфузна ситуация. :o

MissHouse
12-12-2010, 21:49
Когато бях бременна и таткото ми каза като ме изпращаше на работа "Ей, ама аз сега малко ревнувам, защото ти си го носиш бебко навсякъде, а аз трябва да ви чакам да се върнете". Ей това ВИ ме разтърси.
Когато таткото я взе за първи път не откъсна очи от нея поне половин час, не можеше да каже нищо, само я гледаше е толкова топли очи, не бях виждала такива очи. Като я сложи в столчето за кола, за да я прибираме и го видях как се суети, защото беше толкова малка и потъна в него. Започна да приспособява някакви одеала за да й подложи, да не й убива.
А когато аз за първи път я видях, когато тя отвори очите си и ме погледна като че ли дъхът ми спря.


мале насълзиха ми се очите направо :-) :-) :-)

ihateyou
12-26-2010, 10:06
Когато бях бременна и таткото ми каза като ме изпращаше на работа "Ей, ама аз сега малко ревнувам, защото ти си го носиш бебко навсякъде, а аз трябва да ви чакам да се върнете". Ей това ВИ ме разтърси.
Когато таткото я взе за първи път не откъсна очи от нея поне половин час, не можеше да каже нищо, само я гледаше е толкова топли очи, не бях виждала такива очи. Като я сложи в столчето за кола, за да я прибираме и го видях как се суети, защото беше толкова малка и потъна в него. Започна да приспособява някакви одеала за да й подложи, да не й убива.
А когато аз за първи път я видях, когато тя отвори очите си и ме погледна като че ли дъхът ми спря.


Страхотно.. :)