PDA

View Full Version : Има ли какво да направя?



adidas_boy
12-17-2008, 14:30
Ходех с едно момиче почти година имахме си проблеми както и много хубави моменти.Всичко беше горе долу добре до преди седмица когато нещо вече не беше както преди.Тя ми каза в една връзка има и такива неща,че не винаги всичко е наред и аз добре нали.Но се видях с бившата в събота излязохме на кафе то такова като клубче беше към 11 вечерта и бяхме много хора на една сапаре и ние нещо селувки прегръдки.Говорехме си после си отидохме заедно,но нищо бяхме в нас спахме,но не сме правили секс просто си говорехме и се гушкахме.Да знам не трябваше да го правя,но го направих приятелката ми разбра незнам откъде,но разбра и аз и казах всичко нали.Тя ме заряза вчера обичам я и то много,но тя каза,че това е окончателния край.Защото и преди сме късали и сме се събирали,знам че света не свършва с нея и няма смисъл да се отчайвам,знам че сгреших,но всички грешим.Милиони пъти грешихме и двамата,но явно това е края.Когато тя ме заряза бяхме в едно кафе и това момиче с което бях бившата ми приятелка точно влизаше в кафето и .. почнаха да се карат и аз почнах да я псувам та сега и с нея съм в много лоши отношения,но нищо.Много ми е гадно заради тази раздяла 10 месеца бяхме заедно с това момиче имам чувства към нея липсва ми,а тя се държи отвратително с мен незнам какво да направя и въобще има ли смисъл да правя нещо ?

Duncan
12-17-2008, 14:40
Ами братле какво да ти кажа лошо е тва ,което си направил занеш го и без мен ама остави я малко да и мине яростта ,защото сега нищо не можеш да направиш!Обаче тя и да е пак с тебе ще ти натяква постоянно за тази постъпка и ще я е страх да не го направиш пак така ,че по- добре я остави да си вземе сама решението ако иска да е с теб ,а ако не иска то вече е така :S :cry: Единственото което трябва да направиш е да я оставиш малко намира и на мен са ми казвали че е окончателно ама пак сме се събирали така,че не унивай,а вярвай ! 8)

MaMkaMy
12-17-2008, 14:58
напсувай и другата ;)

PeopleAlwaysLeave
12-17-2008, 15:56
Гадно си постъпил спрямо нея и тя е в прамото си да се държи по този начин. Изгубил си й доверието, а доверие трудно се връща... така че каквото и да правиш на тоя етап няма да има много смисъл... Може би трябва да й доказваш всеячески колко много я обичаш и държиш на нея, за да види, че съжаляваш за постъпката си... Но пак ти казвам . ще отнеме време. Доверие лесно се губи, но трудно се връща и като се изгуби страшно много боли... Нужно е време, за да се съвземе. А това, че си псувал бившата ти пък е било най-тъпото от цялана ситуация - че с какво ти е виновна тя ? Колкото е виновна тя, толкова си виновен и ти така че не си прав да я псуваш и едва ли не да хвърляш цялата вина върху нея :?

nymphadora
12-17-2008, 16:29
Няма какво да направиш :? Да си мислил колко я обичаш и колко държиш на нея,докато си се натискал с другата :(

yuyuto
12-17-2008, 16:30
Изгубила е доверие в теб... А то лесно се губи и трудно се печели... Така че единственото нещо, което можеш да направиш по въпроса, е да се бориш за нея и за нейното доверие... Когато човек е много ядосан, казва окончателни и твърди неща (като "това е наистина краят...") без много-много да ги обмисли и после може да се случи така, че да размисли... Разбира се, ако случилото не се повтаря за втори или за трети път, а за много повече, вероятността краят да не е окончателен е много по-малка... Ти прецени - дали ако сега тя ти прости, след време не си способен да повториш тази грешка... Ако мислиш, че може отново да го сториш, изобщо няма смисъл сега да я убеждаваш в нещо, което впоследствие ще се окаже невярно...

MoHuTo
12-17-2008, 16:57
Ами ти за какъв чеп излизаш с бившата си на клуб, какво си мислиш, че никой няма да те види там ли? А и освен това си я и прегръщал и целувал.. приятелката ти е реагирала съвсем нормално.. А и за какво изобщо си излязъл с бившата?! Това ли беше решението на проблемите ви.. :?
П.С Не си мисли, че искам да те съдя - напротив. Съвестта ще ти е съдник, естествено ако имаш такава ;)

BaiToq
12-17-2008, 17:19
Подпали я с нафта :-o

PLuScHeTo
12-17-2008, 17:19
уж имаш чувства към едната, а отиваш с другата.... съжалявам ама такива "грешки" са просташки...

GabisiTa
12-17-2008, 17:22
Държала се отвратитно... Ами как да се държи в такава ситуация? Да ти се мята по врата и да ти повтаря колко те обича? Не знам какви са ви били отношенията през тези 10 месеца и какви са грешките, които и двамата сте правили, но сега всичко зависи от теб, дали ще успееш да спречелиш доверието й отново и всичко да стане както преди (въпреки че не става точно така..) :?

kurupta
12-17-2008, 17:22
Ходех с едно момиче почти година имахме си проблеми както и много хубави моменти.Всичко беше горе долу добре до преди седмица когато нещо вече не беше както преди.Тя ми каза в една връзка има и такива неща,че не винаги всичко е наред и аз добре нали.Но се видях с бившата в събота излязохме на кафе то такова като клубче беше към 11 вечерта и бяхме много хора на една сапаре и ние нещо селувки прегръдки.Говорехме си после си отидохме заедно,но нищо бяхме в нас спахме,но не сме правили секс просто си говорехме и се гушкахме.Да знам не трябваше да го правя,но го направих приятелката ми разбра незнам откъде,но разбра и аз и казах всичко нали.Тя ме заряза вчера обичам я и то много,но тя каза,че това е окончателния край.Защото и преди сме късали и сме се събирали,знам че света не свършва с нея и няма смисъл да се отчайвам,знам че сгреших,но всички грешим.Милиони пъти грешихме и двамата,но явно това е края.Когато тя ме заряза бяхме в едно кафе и това момиче с което бях бившата ми приятелка точно влизаше в кафето и .. почнаха да се карат и аз почнах да я псувам та сега и с нея съм в много лоши отношения,но нищо.Много ми е гадно заради тази раздяла 10 месеца бяхме заедно с това момиче имам чувства към нея липсва ми,а тя се държи отвратително с мен незнам какво да направя и въобще има ли смисъл да правя нещо ?
братле, съжалявам те. Ти си адски тъп...

MakeMeFeel
12-17-2008, 17:36
Има да ; ) Удари си главата в стената и без това ОЧЕИЗВАДНО не ти е необходима ; ) Мисли малко преди да направиш нещо ...

scoobydors
12-17-2008, 17:38
Има да ; ) Удари си главата в стената и без това ОЧЕИЗВАДНО не ти е необходима ; ) Мисли малко преди да направиш нещо ...

+ 1 :(


П.П. Братле, зле си до мозъка на костите си....

ImmortalForever
12-17-2008, 17:51
"Обичам я много" => "Просто Спим с бившата"

8-) :lol: :lol: 8-) :lol: 8-) :lol:
Дори не я обичаш!!!

6o6kotooo
12-17-2008, 18:21
еммм нормално е да се държи отвратително кфо искаш да те отешава ли...... емм... ддз хах докажи и че даржиш на нея 8)

AbeLoshSam
12-17-2008, 19:34
ае не се стягай пич, няма да е първата, няма да е и последната.
вярно доста тъпо си постъпил, ама кво да се прави понякога тия неща така стават :) човек се учи от грешките.
моя съвет е да не тръгваш да й се молиш, но задължително й обясни колко съжеляваш, но пак повтарям НЕДЕЙ ДА Й СЕ МОЛИШ В КРАКАТА, дръж се на ниво, независимо че се извиняваш за тъпа постъпка.
а оттам нататък тя ако сметне да ти даде шанс, ще го направи, в противен случай недей да се тревожиш толкова и си гледай напред ..

adidas_boy
12-18-2008, 08:15
Ami az taka napravih ne sum i se molil kazah i 4e sujalqvam 4e tova ne beshe nishto za men ne zna4e6e ni6to .. kazah i o6te mn gadni ne6ta de za6toto tq po4na da me obijda da me narejda i men me zabolq no kakto i da e .. ne q tursa pisah i nqkolko smsa tq ne mi otgovori sno6ti emi ok zna4i tova e .. prosto naistina ne iskah taka da svur6at ne6tata .. ;(

beb4yy
12-18-2008, 08:23
Няма какво да направиш :? Да си мислил колко я обичаш и колко държиш на нея,докато си се натискал с другата :( много ясно първо мисли после прави

mynichka
12-18-2008, 09:22
Явно не си я обичал толкова много ..за да постъпваш толкова гадно :(

Crush
12-18-2008, 09:41
След като осъдихте хубаво момчето без грам съвет какво да направи ще се изкажа и аз.

Трябва да бъдеш мъж на място и дори да не се съберете пак да отидеш при нея и да разкажеш всичко чисто и просто както за чувставата ти така и за мотивите ти да постъпиш така. Недей да лъжеш, защото това се разбира и ще загубиш дори приятелка. Поне имай смелостта да се извиниш за причиненото нараняване на чувстсва! Може пък поне "евала" да получиш!

ThereIsNoWayOut
12-18-2008, 10:24
Съчувствам ти

adidas_boy
12-18-2008, 11:00
Az prosto iskam tq da bude mnogo 6tastliva za6toto naistina q obi4am .. i ako q ostava napulno bez da se vijdame da si govorim skype gsm .. mislite li 4e 6te i e po-dobre :(

curka87
12-18-2008, 12:47
Ако наистина толкова я обичаш, колкото твъедиш , нямаше да й причиниш това. Не я упреквам за държанието й. Даже ако бях аз, нямаше да си направя труда и да ти се развикам. Както са казали хората - убий глупака с безразличие.
Но както и да е.....хора всякакви и все различни.
Ако все пак толкова я обичаш и съжаляваш (макар , че аз не вярвам), тогава намери начин да поговорите и да й обясниш всичко. Може пък и да имаш успех и ако не друго поне да си останете в добри приятелски отношения.

slun4ice_90
12-19-2008, 13:39
В цялата тази шибана история ми звучи цинично:"Обичам я"... :? Готино е,когато си правиш кефа,а после се чудиш какво да правиш и се правиш на ангелче... Много добре е постъпило момичето,че те е зарязало..:x

hooliganka89
12-19-2008, 13:44
Няма какво да направиш :? Да си мислил колко я обичаш и колко държиш на нея,докато си се натискал с другата :(


+1

adidas_boy
12-19-2008, 14:22
No az naistina q obi4am trqbva da napravq ne6to dneska se vidqhme i govorihme tq mi se obadi za6toto razbrala 4e sum mn zle .. az na dasklao ne hoda i samo piq po cql den .. i bqh predrusal .. i bqh pripadnal tq razbrala i mi se obadi dnes da pogovorim i samo mi kaza nedei taka az i ti nqma da sme zaedno a y ;( ;( i mi govore6e super bezrazli4no tolkvoa me obi4a6e tfa e po4ti godina kak moje taka vsi4ko da iz4ezne i da se durji tolkova zle s mene .. trqbva da ima ne6to molq vi pomognete ;([/b]

curka87
12-19-2008, 14:59
No az naistina q obi4am trqbva da napravq ne6to dneska se vidqhme i govorihme tq mi se obadi za6toto razbrala 4e sum mn zle .. az na dasklao ne hoda i samo piq po cql den .. i bqh predrusal .. i bqh pripadnal tq razbrala i mi se obadi dnes da pogovorim i samo mi kaza nedei taka az i ti nqma da sme zaedno a y ;( ;( i mi govore6e super bezrazli4no tolkvoa me obi4a6e tfa e po4ti godina kak moje taka vsi4ko da iz4ezne i da se durji tolkova zle s mene .. trqbva da ima ne6to molq vi pomognete ;([/b]

Ами те хората са казали, че доверието се губи много лесно, но мноого трудно се печели.... Замисли се над това. И се стегни!! Това състояние, в което си изпаднал няма да те доведе до нищо добро. Няма да я върнеш така. С това можеш само още повече да я отблъснеш или най-много да я накараш да те съжалява.
Щом толкова я обичаш, стегни се, бъди мъж, поговори с нея, НО ТРЕЗВЕН И НЕ НАДРУСАН....макар, че аз се съмнявам да ти прости.
Това, което ти казах за доверието важи и за любовта...понякога е много лесно да отблъснеш човека, който обичаш и чувствата му да се изпарят за един кратък миг......Ти сам си си виновен.

adidas_boy
12-19-2008, 15:12
ama az q obi4am i tq samo mi razpraa ;( ubejdavam se vse pove4e 4e si bokluk i ne si zaslujavash i po4na mi vika tup kurvar a y ;( narkoman .. ;( mn mn mn q obi4am naistina tolkova sujalqvam za tova koeto napravih .. kak shte spre da me obi4a to ne stava taka :(:( :cry: :cry:

sladka__droga
12-19-2008, 15:33
Hahyaxuay ти колко си тъп,просто ...

shokoto91
12-21-2008, 19:58
тъпанар...

koalka
12-22-2008, 06:57
Остави момичето на мира.Излъгал си я по най-ужасния начин - изневерил си й.Какво очакваш?И то с бивша на всичкото отгоре.Не мисля, че ще ти повярва, че я обичаш, и с право...