PDA

View Full Version : Какво мислите за това??



babyvy
12-17-2008, 15:11
Значи имахме класно по БЕЛ. Та една фр ми предложи да си разменим телефоните,за да и праштам СМС-и със отговорите (за да не си харча пари от моя gsm).Аз приех,но мислех да не и пращам..Обаче през часа като я погледнах и ми стана жал за нея,защото ако искара 2 родителите и щяха да я убият..Та написах и малко отговори ама г-жата ме хвана и помисли,че преписвам и ми зе раницата и телефона на моита фр...След часа и се извиних обаче не съм се занимавала да обяснявам че тва не е пищов...

ТВА Е МНОГО ДЕТСКА ПОСТЪПКА МОЛЯ ВИ НЕ МЕ УПРЕКВАЙТЕ ЗАЩОТО АЗ СИ ЗНАМ,ЧЕ БЕШЕ МНОГО ТЪПО ИЗПЪЛНЕНИЕ И НЕТРЯБВАШЕ ДА ГО ПРАВА АМАА КАКВОТО БИЛО,БИЛО!!

Таа така и на следващия ден (демек днеска) госпожата проверяваше по номера кой е тука и кои не и като стигна до моя номер аз малко се забавих с отговора щото г-жата говори супер тихо и почти никога не я чувам....Но все пак казах че съм там , а тя ми каза че ще ми напише отсъствие,защото съм си говорила с...някои си.....А аз въобще не съм говорела с никои....Тааа сега така ли ще продължава да ми пише двоики,отсъствия,забележки и т.н.

И ОЩЕ ВЕДНЪЖ ПЛС НЕ МЕ УПРЕКВАЙТЕ, ЗАЩОТО АЗ СИ ЗНАМ,ЧЕ БЕШЕ МНОГО ТЪПА ПОСТЪПКА

Rza
12-17-2008, 17:20
да помагаш на някои не е тъпо!Щом подсказваш,значи разбираш дадения предмет и няма да имаш проблеми да си изкараш 6-чката(примерно)а ако даскалицата е гад и въпреки твойте знания ти пише по-слабо тва може да е проблем ама пак има комисии и ако изкараш повече отколкто ти е писала,тя изгаря :0 така че няма от кво да се притесняваш и тва е хубаво че си помогнала:)така мисля аз

_summer_girl_
12-17-2008, 17:40
Каквото си посял, това ще пожънеш. Виж не е тъпо, че си помогнала, тъпо е че са ва хванали, но сопред мен ако продължава, говори с вашите и готово...обясни им всички и...е, ще ти се карат, но какво от това...Истината е най-добрият път.

LiLGrizzly
12-17-2008, 18:52
Каквото си посял, това ще пожънеш. Виж не е тъпо, че си помогнала, тъпо е че са ва хванали, но сопред мен ако продължава, говори с вашите и готово...обясни им всички и...е, ще ти се карат, но какво от това...Истината е най-добрият път.
+1 8)

SummeRLove08
12-18-2008, 15:16
Очевидно учителката ти се е засегнала от постъпката ти по време на контролното и затова е казала, че ще ти пише отсъствие. Извини й се на г-жата утре след часа и мисля, че ще й мине. ;) Обаче повече не повтаряй това от контролното.

r0nity
12-18-2008, 15:24
аз съм на принципа,както се държат с теб,така и ти с тях :) обясни и че е станала грешка и ако продължава да се държи така гадно след това,и покажи че ще е грешка ако продължава :-D :-D :-D

therichbitch
12-20-2008, 15:58
да помагаш на някои не е тъпо!Щом подсказваш,значи разбираш дадения предмет и няма да имаш проблеми да си изкараш 6-чката(примерно)а ако даскалицата е гад и въпреки твойте знания ти пише по-слабо тва може да е проблем ама пак има комисии и ако изкараш повече отколкто ти е писала,тя изгаря :0 така че няма от кво да се притесняваш и тва е хубаво че си помогнала:)така мисля аз
да, тва за комисиите е вярно, ама дакслицата коа е връзкарка, нали се сещаш кога ще е out

In4iTu_
12-20-2008, 19:11
Опитай се да говориш с нея отново. Би трябвало да разбере...

girl_in_black
12-20-2008, 19:14
За мен това да подсказваш на някой не е помощ.Той не си седнал на трибуквието да чете, ти ще рискуваш заради него.Както и да е.Вече при свършен факт най-добре се извини на учителката и гледай по нейния предмет да си подготвена винаги, да не се набиваш на очи.