PDA

View Full Version : мнооооооооооооооооо са надрах



hAshoo
12-17-2008, 15:20
напрао не знам каде съм бате я кажете ся тея сенки под очите как да ги махна>само не ми казвйте фон дъо тен щото хахахахаха да аре ся по темата

Syringe
12-17-2008, 15:44
напрао не знам каде съм бате я кажете ся тея сенки под очите как да ги махна>само не ми казвйте фон дъо тен щото хахахахаха да аре ся по темата

напрао не знам какво да ти кажа бате ся тея сенки под очите ги махни някак не с фон дьо тен щото ааахахахаха да аре са по темата

UnaBletoLoVeU
12-17-2008, 15:46
Еми сложи си торбички от чай, мокри, за около 5 минути. Чувала съм, че помага.

mArMaLaDkA
12-17-2008, 15:47
Нали беше надран,къв е тоя въпрос "Как да махна сенките под очите"? :-o Ако имаш сенки под очите,защото си се ударил някъде...освен фдт,който леко ще заличи,друго не можем да ти предложим като вариант.И "аре,бате",да пишеш малко по-грамотно.Свързвай изреченията по смисъл,пунктуация малко... :?

hAshoo
12-17-2008, 15:58
Ми загледах се в огледалото и се досетих,че имам някви сенки дето искам да ги махна.Ама ас съм момче ве къф фон дъо тен а,лооооо хай

mArMaLaDkA
12-17-2008, 16:02
Тогава си трай! :?

Goddess
12-17-2008, 18:07
Ми загледах се в огледалото и се досетих,че имам някви сенки дето искам да ги махна.Ама ас съм момче ве къф фон дъо тен а,лооооо хай
Абе, лумпен, прост, неграмотен - научи се да пишеш като човек, бате, после искай съвети...
Ходи си с торбичките - да си грозен и тъп едновременно.

chelsea
12-17-2008, 18:31
със сън,вода и по-малко алкохол.
пробвай и с лайка, кипва се вода, слага се лайка, оставя се да престои малко време (докато стане приятно топла), прецеждаш, натопяваш памучета и си ги слагаш на очите. като станат студени памучетата ги махаш и слагаш нови прясно напоени. така 2-3 пъти.

hAshoo
12-17-2008, 23:37
ае то мн процедури,аз не казвам че са някви огромни ама май натам отиват раотите..и не ме учете как да пиша щото виждам че тука някви мизерници пишат по най "фЕеЕЕЕшЪЪЪН нАчИИн"..

Yancheto
12-19-2008, 06:35
със сън,вода и по-малко алкохол.
пробвай и с лайка, кипва се вода, слага се лайка, оставя се да престои малко време (докато стане приятно топла), прецеждаш, натопяваш памучета и си ги слагаш на очите. като станат студени памучетата ги махаш и слагаш нови прясно напоени. така 2-3 пъти.


И е хубаво да спиш върху по-висока възглавница,даже две,поне така четох в едно списание.На мен лично ми подейства. :) Защо,не помня,като намеря списанието,ще едитвам.

mimichi
12-19-2008, 08:27
hAshoo напрао ме разби бе батеееее :lol: :razz: :lol:

kuklichka_bg
12-19-2008, 08:40
omg :lol: