PDA

View Full Version : париж



iPurple
12-17-2008, 17:08
Ако има някой там да пише.. пак много ми се ходи и май няма да успея да отида скороо таа кажете как е там времето как е украсено и тн.. :)

hAshoo
12-19-2008, 02:34
Ако има някой там да пише.. пак много ми се ходи и май няма да успея да отида скороо таа кажете как е там времето как е украсено и тн.. :)

ами всичко е супер,3 дена стоя до лувъра в опити да вляза,всички хора са готини повечето улици е пълно с български курви и така..отивам да си спретна палатката,че е много скъпо в тази зала..чао!

pLaMmMmM
12-24-2008, 20:16
:grin: Аз ще ходя пролетната ваканция :-P

hottie
12-27-2008, 13:12
В Париж е студено, но прекрасно. Всички е в коледни украси. Витрините на "Големире магазини" са много красиви, всичко свети, хората са в добро коледно настроение.

iPurple
12-31-2008, 15:27
^ strahotna snimkaaa ^^

iPurple
01-02-2009, 14:44
Kakuv ti e fotoaparata? Mnogo hybavi snimki pravi. (:

kristo
01-04-2009, 14:33
Е и какво? Прехвалената Айфилова кула може да е огромна като височина, ама със сигурност не е красива...

iPurple
01-04-2009, 16:06
Е и какво? Прехвалената Айфилова кула може да е огромна като височина, ама със сигурност не е красива...

Kogato napravqt ne6to takova ili daje po - hubavo v bulgariq mi se obadi. :)

kristo
01-04-2009, 17:55
Че това не е красиво, може да е наистина много голямо и да заслужава интерес от тази гледна точка, но до там, за мен това си е просто една голяма железария и нищо повече, да ме прощават любителите на "красивото", аз определено имам друг вкус за красиво...

tItEufFf
01-04-2009, 19:18
На снимки Айфеловата кула, изобщо не изглежда така внушителна и красива. На мен майка ми като ми прати снимки от Париж, бях наистина разочорована. Но като отидох там...половината си душа оставих в този град. И не е само заради кулата.
Но да, всеки си има свой вкус. В България не строят такива неща - да, но пък си имаме красива природа, която компенсира една купчина железарии.. ;)

iPurple
01-05-2009, 16:43
kristo razbiram 4e si golqm "rodolubec", no 4ak puk da plue6 4ujdoto i 4ujdencite koito pone sa postignali ne6to.. izlaga6 se :/

kristo
01-05-2009, 21:17
Аз нищо не плюя, къде видя да плюя? Просто казвам, че Айфиловата кула не ми харесва, това е. И ще ти кажа защо не ми харесва, за да бъда по-ясен- защото не ми прилича на нищо, нито на сграда, нито на паметник, нито на нищо. Едно наистина огромно като мащаб сдание, но само дотам. И колкото и Глобала да ми я показва отблизо, толкова по-безсмислена и безинтересна ми изглежда, не разбирам каква функция изпълнява... Примерно Триумфалната арка, макари малко сдание е нещо наистина красиво и се знае какво е- музей, а това какво е? Мен винаги ми е приличала на ракета, не знам... Със сигурност в България нямаме нещо толкова голямо като мащаби, но имаме редица историко-археологически паметници, които за мен са много по-ценни и красиви от тази огромна "кула" доколкото може да бъде наречена кула въобще.
А Глобале, ти Българския войн от моя аватар не го коментирай, глей си козата Бритни, дето прилича на зле поддържан траверс и не обсъждай неща които не ти приляга да обсъждаш точно ти, като Българското знаме...

hottie
01-06-2009, 22:44
Global : Ами да кажем, че там съм живяла почти цял живот. В България съм си от около 2 години.
Много хубави снимки си направил между другото

kristo
01-08-2009, 22:32
Аа, недей повече снимки на Бритниту, че е толкоз секси, че направо ще се възбудя :lol:
Айде утре ще ти покажа какво означава красотата на българката, с която такива като Бритниту- нагримуцани и напудрени яко не могат да се мерят изобщо...

Що се отнася до на бай Аифил кулата, на първия етаж има някакви пицарии, кафенета или така ми се струва?! Това ли са интересните неща? Има и нещо като музей, което е единственото по-интересно нещо, друго определно не виждам- огромно съоръжения от желязо, което никак не ме впечатлява...

Що се отнася до Триумфалната арка- ами по-красива е определено, и да не е точно музей е паметник и то красив паметник, нещо наистина смислено и стойностно, а тази огрома желязна постройка за какво се бори?!

hottie
01-10-2009, 09:53
хубавото на Париж е, че всичко е много разнообразно. Всеки квартал е уникален и се помни с нещо, а в Лувара направо може да се загубиш и ти трябват месеци за да го разгледаж и асимилираш целия.

Darkkiss
01-18-2009, 02:54
Ако има някой там да пише.. пак много ми се ходи и май няма да успея да отида скороо таа кажете как е там времето как е украсено и тн.. :)

Съпер готин град(пълен с мангалщина) Но като исключиме това там ще видиш неща където др-де не можеш да видиш...

tItEufFf
01-18-2009, 11:02
Съпер готин град(пълен с мангалщина) Но като исключиме това там ще видиш неща където др-де не можеш да видиш...

Сякаш в любимата ти София не е така...

tedi_96
01-21-2009, 21:16
Kakuv ti e fotoaparata? Mnogo hybavi snimki pravi. (:

:razz: :razz: :razz: :lol: Tova e Britney Spiars

FlammeNoir
03-16-2009, 17:46
Az jiveia v Paris ot dve godini i e hubav grada makarche horata sa malko zatvoreni i ne si tursqt novi priatqteli no e unikalen grad mnogo krasiv \:D/

NaughtyOne
04-27-2009, 05:57
Е и какво? Прехвалената Айфилова кула може да е огромна като височина, ама със сигурност не е красива...

Kogato napravqt ne6to takova ili daje po - hubavo v bulgariq mi se obadi. :)

[b]Това ми напомня,когато ми разказаха за един писател,който смятал Айфеловата кула за изключително грозна и си пиел кафето на първия и етаж,защото това било единственото място от където не се виждала xD
Та като цяло Париж ми хареса,но е страшно уморителен град много хора,движение като че ли просто целия свят е дошъл там.Има хора от всички народности.И улиците са ми малко обръкващи,защото всички къщи са устроени по еднакъв начин и всички прозорци имат парапети /доколкото разбрах е защото имало някъв данък да плащаш за прозорци и хората си слагали парапети,оправдавайки се че са балкони а не прозорци.../


tItEufFf
Не си особено права.Сякаш Париж има само една айфелова кула,но не е така! Париж пълен с мн други паметници,красиви катедрали,музеи на изкуството...
В България красива природа почти не е останала.Всичко се превръща на сметище-начи нищо не се компенсира :)

tItEufFf
04-27-2009, 12:35
Не се заяждам, наистина не разбрах за кое не съм права. Казах, че града ми харесва и кулата не е главна причина.

На мен пък ми харесва такъв град - пълен с хора, коли, шум... И тези прозорци са супер според мен, но тук е въпрос на вкус. Ходила съм два пъти и винаги ми е интересно..

NaughtyOne
04-27-2009, 20:43
Не се заяждам, наистина не разбрах за кое не съм права. Казах, че града ми харесва и кулата не е главна причина.

На мен пък ми харесва такъв град - пълен с хора, коли, шум... И тези прозорци са супер според мен, но тук е въпрос на вкус. Ходила съм два пъти и винаги ми е интересно..

Ок...явно не съм разбрала както трябва :)
И шшт! Не са прозорци-балкони са :-D