PDA

View Full Version : Daite savet molq



polikraiste
12-17-2008, 18:35
Zdraveite parvo se izvinqvam za ezika no nqmam kirilica. za pyrvi pat pisha vyv foruma. Ta problema mi e sledniq. S priqtelkata mi pravihme seks bez prezervativ kogato tq beshe v cikal, az ne svyr6ih v neq. Kogato i svar6i si go pravihme s prezervativ i dori s prezervativ ne svar6vam v neq. Sega i zakasnqva 2 dni imali ot kakvo da se pritesnqvam. Blagodarq predvaritelno

VeSna
12-17-2008, 18:57
Zdraveite parvo se izvinqvam za ezika no nqmam kirilica. za pyrvi pat pisha vyv foruma. Ta problema mi e sledniq. S priqtelkata mi pravihme seks bez prezervativ kogato tq beshe v cikal, az ne svyr6ih v neq. Kogato i svar6i si go pravihme s prezervativ i dori s prezervativ ne svar6vam v neq. Sega i zakasnqva 2 dni imali ot kakvo da se pritesnqvam. Blagodarq predvaritelno

Има жени на който овулацията им съвпада с цикъла... Рядко, но има! Тест :)

Rofl4e
12-17-2008, 18:59
:-# :-# :-#

x3eme
12-17-2008, 18:59
Zdraveite parvo se izvinqvam za ezika no nqmam kirilica. za pyrvi pat pisha vyv foruma. Ta problema mi e sledniq. S priqtelkata mi pravihme seks bez prezervativ kogato tq beshe v cikal, az ne svyr6ih v neq. Kogato i svar6i si go pravihme s prezervativ i dori s prezervativ ne svar6vam v neq. Sega i zakasnqva 2 dni imali ot kakvo da se pritesnqvam. Blagodarq predvaritelno

Има жени на който овулацията им съвпада с цикъла... Рядко, но има! Тест :)
az ne znam za takova ne6to no no moje da ima.ama puk za teb mai e rano.se pak sa minali edva 2 dni

polikraiste
12-17-2008, 19:25
Zdraveite parvo se izvinqvam za ezika no nqmam kirilica. za pyrvi pat pisha vyv foruma. Ta problema mi e sledniq. S priqtelkata mi pravihme seks bez prezervativ kogato tq beshe v cikal, az ne svyr6ih v neq. Kogato i svar6i si go pravihme s prezervativ i dori s prezervativ ne svar6vam v neq. Sega i zakasnqva 2 dni imali ot kakvo da se pritesnqvam. Blagodarq predvaritelno

Има жени на който овулацията им съвпада с цикъла... Рядко, но има! Тест :)
az ne znam za takova ne6to no no moje da ima.ama puk za teb mai e rano.se pak sa minali edva 2 dni
predi dva dni trqbvashe da i doida a ne i e doshlo

x3eme
12-17-2008, 19:26
aaa mi iz4akaite o6te 2 dni i togava predpriemai ne6to.az imah edna priqteka koqto mnogoo puti i zakusnqva6e s po 3,4 dni puk ne e zabremenqvala.dano i vie nqmate takuv problem

BurningDesire
12-17-2008, 19:26
Глупости, въобще не се притеснявай.

Rofl4e
12-17-2008, 19:29
Глупости, въобще не се притеснявай.
Ами аз също съм чувала за това,че може ем да е в цикъл ем в овулация!

mila92
12-17-2008, 19:53
Глупости, въобще не се притеснявай.
Ами аз също съм чувала за това,че може ем да е в цикъл ем в овулация!

мии и аз незнам за такова нещо но незнам може и да е възможно... жсе пак не се стряскайте изцхакайте още 2-3 дена ако не и дойде вече тогава пак и то може да не е от секса може да е някакъв генекологичен проблем ;) спокойно :)

Rofl4e
12-17-2008, 20:06
Неиното притеснение също влияе на това дали ще и доиде или не да се оспокои малко или тичкаите до аптеката веднага!

bqsna_teenagerka
12-17-2008, 20:10
абе с извинение..ама си глупав до мозъка на костите...1во..как може д аправиш секс без презерватив..?? не си ли чувал че така най често се пръкват бебетата! уж..не си свършил..ама откъде знаеш..че един..сперматозиод не се е плъзнал..до вагината 1?? той е напълно достатъчен да оплоди яйцеклетката..и 2ро...да го правите ддокато е в цикъл???? без презерватив..гнусно.. тази кръв мой човек не е чиста и може да получиш инфекция! а ако ии.. приятелката ти е болна от венеричекса болест каквато и да е тя...считай я за прихваната! ТЕСТ ТЕСТ

mirmark
12-18-2008, 08:06
Няма място за притеснение, но прочети малко повече как може да забремене една жена и да не се стряскаш

Rofl4e
12-18-2008, 10:45
Няма място за притеснение, но прочети малко повече как може да забремене една жена и да не се стряскаш
защо да няма място за притеснение?! :?

NaDuPeNa_PrInCeSa
12-18-2008, 10:49
Друг път закъснявало ли и е? И с колко дена?

Mr_Crowley
12-18-2008, 10:57
Има!!! Ти си болен мозък :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078

Danto
12-18-2008, 11:03
bqsna_teenagerka
Мега фен
Мега фен


Регистриран на: 03 Мар 2007
Мнения: 3818
Местожителство: somewhere in dead ground...

МнениеПуснато на: Чет Дек 18, 2008 12:10 am Заглавие: Отговорете с цитат
абе с извинение..ама си глупав до мозъка на костите...1во..как може д аправиш секс без презерватив..?? не си ли чувал че така най често се пръкват бебетата! уж..не си свършил..ама откъде знаеш..че един..сперматозиод не се е плъзнал..до вагината 1?? той е напълно достатъчен да оплоди яйцеклетката..и 2ро...да го правите ддокато е в цикъл???? без презерватив..гнусно.. тази кръв мой човек не е чиста и може да получиш инфекция! а ако ии.. приятелката ти е болна от венеричекса болест каквато и да е тя...считай я за прихваната! ТЕСТ ТЕСТ


abe jeno ti normalna li si?syrdite se kato vi kajat 4e ot rano zakurvqvate...samo za svedeniq spermatozoidite nqmat krilca.tova da zabremeneeesh ne ekato da 6traknesh s prysti...

po vyprosa sys zakysnqvaneto...tova e moje i da e normalno...ne se spi4aite bez pri4ina i vzemete se Obrazovaite malko :)

nymphadora
12-18-2008, 15:51
Дееба как се дразна на хора,дет нямат презерватива за нищо и после мрънкат във форума :-x.Той вече се препълни с такива постове!

Schneeflocke
12-18-2008, 16:59
абе с извинение..ама си глупав до мозъка на костите...1во..как може д аправиш секс без презерватив..?? не си ли чувал че така най често се пръкват бебетата! уж..не си свършил..ама откъде знаеш..че един..сперматозиод не се е плъзнал..до вагината 1?? той е напълно достатъчен да оплоди яйцеклетката..и 2ро...да го правите ддокато е в цикъл???? без презерватив..гнусно.. тази кръв мой човек не е чиста и може да получиш инфекция! а ако ии.. приятелката ти е болна от венеричекса болест каквато и да е тя...считай я за прихваната! ТЕСТ ТЕСТ

Много бих искала да прочета защо тази кръв е мръсна. И коя кръв е по-чиста?

Danto, сперматозоидите нямат крилца, но пък са страшни плувци...

Ако беше забременяла по време на цикъла, той би трябвало да спре.По принцип това е генетично заложено - има жени, които непрекъснато са в овулация. Най-добре си вземете един тест още сега, няма смисъл да чакате. Ако е отрицателен, ще се успокоите. Ако е положителен...е, кофти късмет, но поне ще си научите урока. Особено тя.

SoAfraid
12-18-2008, 18:22
Наду мамчето краи...

get_high
12-18-2008, 18:32
абе с извинение..ама си глупав до мозъка на костите...1во..как може д аправиш секс без презерватив..?? не си ли чувал че така най често се пръкват бебетата! уж..не си свършил..ама откъде знаеш..че един..сперматозиод не се е плъзнал..до вагината 1?? той е напълно достатъчен да оплоди яйцеклетката..и 2ро...да го правите ддокато е в цикъл???? без презерватив..гнусно.. тази кръв мой човек не е чиста и може да получиш инфекция! а ако ии.. приятелката ти е болна от венеричекса болест каквато и да е тя...считай я за прихваната! ТЕСТ ТЕСТ

:smt038

forrzi
12-18-2008, 18:36
всичко си е ок

niki7y
12-18-2008, 19:13
iz4akaite de .. sam0 2 dni moje da i nqma ni6to na mackata i naprawete test :)