PDA

View Full Version : С какво запомнихте изминалата 2008 година ?



PerfectStrang3r
12-17-2008, 21:42
Радости, разочерования, хубави, лоши моменти ;)

Давайте, вие сте ;)

Ако има такава тема, извинявам се...

psychopath
12-17-2008, 21:45
тя не е минала 8-)

AFT
12-17-2008, 21:45
Ама тя не е изминала. =О

woshataa
12-17-2008, 21:45
само с простотии .. и никога не съм имала повече изцепки от тази година .. хубаво лято си изкарах .. първа работа .. благодарение на нови приятелства които пък вече май не важат и аз нз .. с доста промени относно личния живот .. намерих човек когото да обичам :oops: може би тва е едно от основните .. и така .. абе повечето наистина са големи глупости за които съжелявам .. освен за последното :booooomb:

InnchetO
12-17-2008, 21:52
ами предимно мисля , че мина много бързо :). Мисля , че постигнах успех на изпитите .. ии мисля , че си е успех да бъда в училището в което винаги съм искала да бъда :). Иначе много нови приятели и познати , много смях .. първото ми напушване .. първото ми сериозно напиване .. :D една любов .. като цяло мисля , че усмивките към шита са 70 към 30 ;)

Добра година беше .. ама остава още :D

ABSOLUTme
12-17-2008, 21:55
Гадна беше.
За нищо хубаво не се сещам.
Ще пиша пак по Коледа,нали стават чудеса..

PerfectStrang3r
12-17-2008, 21:56
Да бе ясно мие, просто реших да я пусна сега, че след нова година ще е великото изтрезняване и тогава ще е по - актуално какво искате да ви се случи през новата ;) :P

После и аз ще напиша с какво я запомних.. :)

carinaNebula
12-17-2008, 21:58
ужасна година..

Swinkenhoffer
12-17-2008, 21:59
Гадна година... бурна, но гадна. :?

hottie
12-17-2008, 22:00
Мина много бързо, беше добра година

miloto_girl_4e
12-17-2008, 22:02
През изминалата година станах пълнолетна
През изминалата година се разделих с момчето, с което имах най-дълга връзка
През изминалата година бях за първи път на море без родители и не с лагер
През изминалата година тръгнах с момче, което обичам доста
През изминалата година разбрах, че едно момиче е пълен боклук и и теглих майната отвсякъде
През изминалата година за пръв път ходех на работа
През изминалата година смених цвета на косата си
През изминалата година взех шофоьорска книжка

hardball
12-17-2008, 22:06
Миии Януари беше ебати айляшкия месец, лятото беше екстра, ся до края пак ще гледам да я изкарам добре :D
Иначе с нови впечатления много, първата ми година в жърмъни, много странни неща, ама пвоечето са тъпотии, дето не държа да ги помня около това нещо.

Blab
12-17-2008, 22:07
Не ми се случи това, което исках най-силно.
Случи ми се нещо прекрасно, което не очаквах.
Станах приятелка с любимия си актьор.
Изградих страхотни приятелства с двама души, които значат света за мен.
Открих себе си, пораснах(достатъчно).

Благодаря за темата! Не за друго, просто до преди минута смятах годината за особено неблагополучна, но сега си дадох сметка, че 2008(досега) беше една прекрасна година за мен.

SWASTlCA
12-17-2008, 22:11
Темата е глупава.
Наистина глупава.
Прекалено глуапава.
Изключително глупава.
Годината е мислена граница на времето, нищо повече.
Защо няма тема: Какво ви се случи през ноември, Какво ви се случи за миналта седмица, за миналия ден, за изминалия час.
Това са глупави, много глупави неща...
Мислена граница, нали запомнихте. :?

Seducti0n
12-17-2008, 22:12
тя не е минала 8-)

;-) Правилно.

Иначе за мен годината мина доста бързичко.
На периоди беше.Най-хубава беше пролетта и лятото/особено Август :smt007 /...
Почнах ли училище, нещата коренно се промениха и всичко си дойде по старо му...

Искам промяна, искам един път да постигна това, към което се стремя от толкова много време...

hahavteen
12-17-2008, 22:23
О годината беше изпълнена с много нови преживявания и емоции...
Запознах се с много нови хора, разочаровах се от някои приятели, опознах себе си малко повече...
Иначе ме приеха това което исках там където исках и сега живея в един прекрасен град!
През април се запознах (само виртуално де) с един съфорумец който ми помогна страшно много да премина през доста тежък период но за мое най-голямо съжаление се оказа че някак си не иска да се видим сега като си дойда което ме разочарова адски много но... се ла ви...
Края на август и началото на септември бяга прекрасни!
Първо ми беше на гости сестра ми а после най-добрата ми приятелка от БГ :grin: Също се запознах и с един от най-добрте приятели които имам сега (пак съфорумец ама следва тука.. ако види темата... ми поздрави! :D )
Пък и последните 2 месеца откакто се запознах с...момчето споменато в подписа ми бяха особено луди :D Много емоции!
До края на годината ме очакват доста хубави моменти и нямам търпение да дойде събота :grin:
Тва от мен за сега... :-D

TERRORMACHINE
12-17-2008, 22:45
Общо взето, беше весело!!!

LiLGrizzly
12-17-2008, 23:05
1 Изпитите от кандидатсването
2 Лагера ... които никога няма да забравя
3 40 лв за цветя и 25 лв за мертени4ки за 1 маи и 8 март
4 Големите партита които направих е едното напълно не помня де
5 Хаус партито номер 6
6 Рожденият ми ден и мн други още !

jghgh
12-18-2008, 04:37
Гадна беше.
За нищо хубаво не се сещам.
Ще пиша пак по Коледа,нали стават чудеса..
!!!

И моята беше гадна, грозна, проста, отвратителна, пфууу да му се не види, само малко лятото беще хубаво.. останалото - боза!

Disrespect
12-18-2008, 06:24
2008 беше добра...
бачках, изкарах 1200 кинта, купих си една скъпа и доста полезна джунджурия, имаше много яки концерти, бири, приятели...
и ако днес си взема изпита пред КАТ всичко ще бъде екстра...

SWASTlCA
12-18-2008, 06:32
ДАИ?

HenykucT
12-18-2008, 08:16
Тя още не е свършила 8-)

С какво ще я запомня ли ... С разрастването на бизнеса ми и дано и другата година продължа в същия дух. :)

babity
12-18-2008, 08:17
Започна гадно, после стана още по - гадно, дори и почивката ми беше съсипана. Накрая спря да ми пука и сега съм в най - якото настроение.

LittlePrincess
12-18-2008, 08:27
С много хубави и много нови неща,много смях и малко тъга.

Kicata
12-18-2008, 09:15
не съм злопаметен, само с яки неща !

тиесто, ренесанЗ.. и още куп такива музикални събития.. нови приятели.. приятелка.. и тнт. 8)

chelsea
12-18-2008, 09:38
Започна гадно, после стана още по - гадно, дори и почивката ми беше съсипана. Накрая спря да ми пука и сега съм в най - якото настроение.

OtherDimension
12-18-2008, 09:39
Темата е глупава.
Наистина глупава.
Прекалено глуапава.
Изключително глупава.
Годината е мислена граница на времето, нищо повече.
Защо няма тема: Какво ви се случи през ноември, Какво ви се случи за миналта седмица, за миналия ден, за изминалия час.
Това са глупави, много глупави неща...
Мислена граница, нали запомнихте. :?
каква ти е логиката, о, умопобъркани?

Canis_Dirus
12-18-2008, 09:53
нищо не помня.

KУP за равносметките!

Disrespect
12-18-2008, 10:23
ВЗЕХ ГОООООООООООООООООООООООО ООООООООООООООООО!!!
бай ви Дрисреспект стана шофеор :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Disrespect
12-18-2008, 10:34
ще :)

Pliok0019
12-18-2008, 12:10
Беше хубава година.
Срещнах нови приятели, разбрах кои са значещите за мен хора.
Разделих се с ненужните отпадъци в живота ми.
Срещнах "любовта"...май няколко пъти. :-D
Също толкова пъти и осъзнавах, че даден човек не е за мен.
Имаше няколко брутални купони, най-добрите в живота ми.
Запалих се по нови неща, може да се каже, че открих подобие на хоби.
Станах значително по-социална и общителна.
Завърших успешно 9ти клас. :D
Прекарах хубаво, спокойно, релаксиращо лято. С много пътувания.

Всъщност много неща се случиха, много спечелих и много изгубих. :)

Rofl4e
12-18-2008, 12:11
2008 беше с много разнообразни чуства и емоцци бошуващи в мен!Февруари месец си мислих,че съм загубила любовта на живота си (но явно съм грешела),Юни ем се кефих че завършвам основно но един господин ме остави на изпит разби ми всичко :D , взех си изпита,приеха ме в ново даскало(това в което в момента уча),наказаха ме по 1 т. в у-ще (до сега такова чудо не е имало),много проблеми с новото даскало отсъствия ала бала.. 2008г годината за мен в която бях все на ръба...и въпреки всичко постигах целите си!Израснах много според приятелите и близките ми! :-)

EarthShaker
12-18-2008, 12:57
ВЗЕХ ГОООООООООООООООООООООООО ООООООООООООООООО!!!
бай ви Дрисреспект стана шофеор :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

неска 1 авер ме черпи с таралежки, шот и той го е зел... твоя ред дойде 8-)

безаварийно

Disrespect
12-18-2008, 13:01
как се казва? мое да сме били заедно :Д

EarthShaker
12-18-2008, 13:17
дамян 8-) басист в момчета с кубинки и още 100 групи :D

Disrespect
12-18-2008, 13:27
аааа дамян ли бе?? ахахахаха
той къвто е идиот ше кара по тротоара.. 8-)

krem4et0
12-18-2008, 14:03
Най-важната година може би в живота ми. Завърших висшето си образование степен бакалавър. Записах магистратура след месец терзания и тормози. попълних си CV-то с участие в проекти, започнах работа.....В личен план имах бал и си прекарах супер. Имам приятели, имам любим...общо взето може да се каже, че за сега годината е доста успешна. Е, имаме и доста семейни проблеми(най-вече финансови), но и това ще мине....Доста израснах.
П.С.И Шофьорска книжка взех от раз.

summergir1
12-18-2008, 14:14
най-вече лятото ще запомня...поработих, всяка вечер навън и на следващия ден на работа леш :D ... обиколих черноморието, пътувах 2 пъти до София и след Коледа пак ще ходя, срещнах много нови хора , създадох приятелства и е една от най-добрите в училище :)

Boot
12-18-2008, 17:28
Беше бая тъпа година.
Още от самото и начало беше супер гадна. 2ри януари - траурен ден.
Продължи тъпо тъпо тъпо, едно малко кратко моренце, което беше яко, после тъъъъъпо лято без особени приключения.
Хубавото дойде септември с чудесната работа, но не запълва други дупки.


Приключенстваше ми се много, но го нямаше тоя елемент и от това ми е най-гадно.

neocide
12-18-2008, 17:37

Bianca
12-18-2008, 17:57
Аз пък ще запомня тази година предимно с хубави неща. Първата ми истинска любов, приеха ме в училишето, в което исках. Намерих си много нови приятели, и то добри. Абе, 2008 рулира. ^^
2006 sucks.

Dumb
12-18-2008, 18:24
2008... и с хубави и с лоши неща. Приеха ме в таетъра и всичко друго, което ми се случило бледнее пред това

SuNsEt
12-18-2008, 19:55
С простоий... 8-)

cherinka
12-18-2008, 19:59
запомних я с много аванта, забавления, любовни трепети, секс, синтетики, дискотеки..
Нищо фрапатно не ми се е случило, само започнах да се дооценявам повече. :)

blueberry_14
12-18-2008, 20:27
2 са нещата, с които ще я помня 2008 година - едното хубаво,а другото много лошо.
Хубавото е морето, за първи път бях на море без майка ми и баща ми :)

PainMonopoly
12-18-2008, 21:47
Много много успешна година. През нея се промених коренно.

PerfectStrang3r
12-18-2008, 23:25
Преди 2-3 седмици се замислих по тази тема и като върнах лентата видях повече хубави моменти, но напоследък толкова тъжни емоции ми се струпаха, че май се промениха нещата..

В училище имах адски много проблеми - с учители, със съученици. Проблеми със треньори, с приятели - с едни се скарах, с други не. Лятото беше спокойно и тихо, работих далеч от Варна - най - хубавите ми 20 дни от годината.. започнах даскало - започнаха простотиите. Запознах се с много нови хора, сред които едно прекрасно момиче, с което за съжаление не мога да бъда повече от приятел. Имах любовни разочерования, краткотрайни връзки, 1-2 размазващи партита. Последните две седмици само лоши новини и студено отношение срещам.. може би годината ми е на границата - нито много лоша, нито пък щастлива... :(

DisciplineAndOrder
12-19-2008, 13:03
само,само с хубави неща.
много положителни емоции,много научени уроци.

с една г/д сериозна връзка и една МНОГО сериозна,която се надявам
да продължи и през 2009.

влизането ми във 2ра немска може да се каже,че е хубаво,макар че сега малко съжалявам.

с пиърсинга ми и новата ми руса и по-къса коса. :D

с тва,че най-после разбрах какво точно искам и как да го постигна,открих какво представлявам,стила си и т.н.

бе 2008 беше най-хубавата ми година до сега.

NoShTnO_iZkUsHeNiE
12-19-2008, 17:50
Ами 2008 беше годината,в която прекарах най-хубавото си лято до сега!
Също така като се започне от нейното начало беше много разочароваща,но от момента в който свърших училище до сега беше уникална...ще я запомня с много любов и купони...и тази 2008 беше нещо непреживявано до сега...много промени се случиха като цяло...и визуално и психически и не мога да я опиша...дано 2009 бъде много по-хубава от 2008...макар че се съмнявам,но се надявам!

Decu
12-19-2008, 17:56
С ЛОШО!!! Много, много лошо..

Canis_Dirus
12-19-2008, 18:05
Четири страници и още никой не е написал "Загубих девствеността си". Айде де не се срамувайте. Не може никой да не се е проебал таз година.

kPuCkA
12-19-2008, 19:14
Навърших пълнолетие.
Взех книжка.
Бях щастлива.
Работих на чудесно място.
Учих, до колко успях.....взех си заварката по физика чак септември месец.
Ммм...имах връзка.

GbSy
12-19-2008, 20:38
С хубаво и с лошо.
Открих себе си, разбрах каква съм, престанах да си мълча, някак... имало е нещо в мен, което отдавна чакаше да се събуди... и успя.
Научих се на воля, на вяра.
Много хубаво съм започнала да пея. :D
Писах тази година..., но пак съм го зарязала.
Пораснах (всякак) и се надявам да е за добро.
От друга страна разбрах, че или лицемер и подмазвач, или к**ва и кифла, или зубърка и мнима... някак няма средно положение. Обаче тогава в коя категория съм аз...?
Много по-емоционална съм станала...
Мрън-мрън.

nicolepcd
12-19-2008, 20:55
Беше най-хубавата ми, която някога съм ималааааааа :grin: :grin: :grin: 8) Имаше и един гаден период, ма си отмина и ми е кеф, че стана така, защото сега 100% щях да играя две роли :razz: :razz: :razz: Чакай, то не е късно да ми я скапят... има още 10тина дни 8-)

Devilsplaymate
12-20-2008, 10:15
О, до края на лятото беше една от най-добрите ми години. Сега е малко по-различно, ама... става (:


Първото ми самостоятелно море.
Нови познанства.
Разбрах кой значи най-много за мен.
Разбрах кой не значи нищо за мен.
Нови приятели.
Пих си бирата с БГ група 8-)
Няколко незабравими купончета и добри концерти.
Разбрах, че ако искаш нещо силно - става рано или късно (:

lori
12-20-2008, 17:24
С много и най- вече хубави емоции.
Прекарах най- пррекрасното си лято до сега. Запознах се с много нови хора, намерих приятели. Всъщност, още от празненството за Нова година всичко беше невероятно.....надявам се и 2009 да бъде също толкова успешна, пък може и повече... :)

st1ka
12-20-2008, 18:01
..

sladka__droga
12-20-2008, 18:09
С много,много хубави спомени ... но и с още толкова лоши.
През тази година бях лудо влюбена :-) (поне по едно време 8-)).
Страшно,страшно,страшно много плаках по едно време.
Ще я запомня също с най-страхотната двудневка :grin:, и с няколко велики преспивания в приятели.
С много,много караници с наще :D.
Мнооооооого хубави моменти.Много снимки.И мноооого алкохол
8-).

zai4ety13
01-06-2009, 18:08
ми биваше..ама през 2008 сякъш много мързелувах :D

FakePlasticTree
01-06-2009, 18:45
Най-хубавата година от живота ми (15 години , хъх)
Първото ми влюбване :smt007, след това - депресия към 4 месеца :D Но майната й, това пак си остава най-хубавата година в живота ми.

chelsea
01-06-2009, 18:59
така.. ще я разпределя на сезони, че ми е по-лесно. зима-пролет 08, скука, скука и малко се влюбих безобразно. пролет-лято, страхотни пътувания, концерти, последна лятна ваканция, още бях безобразно влюбена, но и малко зарязана. есента вече беше малко депресираща, но почти не я усетих, може би щото беше топла. но тая зима беше просто най-страхотната зима,която съм имала, претърпях много промени в личен план и не съм се чувствала отдавна толкова хармонично и толкова доволна. приоритетите ми малко се измениха, запознах се с много интересни хора, опознах се още малко.
така общо взето. нищо особено не беше годината като цяло, но се радвам, че влязох в 2009 с такъв ентусиазъм и бистър мозък.

jghgh
01-06-2009, 19:18
беше лайняна, освен малко лятото 8-)

kuklichka_bg
01-06-2009, 19:58
деам... с това, че из нета е препълнено от комплексари

крайно време е да се разкараш
Иначе 2008 ще я запомня с това че се скарах с най-добрата си фр след 7 месеца се оправихме намерих си компания Ходех на доста нощни лятото доста яки вечери бяха смених даскалото аа и лятото утидох с една фр на палатка
и май туй :P

LP_GirL
01-07-2009, 15:51
с това, че живота ми се промени коренно ...

Rowdy
01-07-2009, 19:23
безгрижна, злобни напивания, няколко стойностни мача, на които бях