PDA

View Full Version : Искам да се съберем отново......................



Peturcho
12-17-2008, 21:03
Здравейте, ако може и аз да помоля за съвет? Предполагам, че темата ми ще излезе доста дългичка, но ще се постарая да е максимално кратка, но все пак историята ми е безкрайна почти...

Става дума за едно момиче, с което се познаваме от много време, дори не мога да се сетя точно кога сме се запознали... И двете ни училища (тва до 7-ми клас и гимназията после) са ни еднакви. И в предишното училище се познавахме, разкарвали сме се заедно, но сме били кой знае какви приятели, пък и тогава бяхме и по-малки. Станахме близки приятели след като тя дойде в гимназията. Аз тогава много се бях влюбил в нея и за много кратко време станахме супер близки приятели. Обаче станахме само приятели, а не гаджета. Мога с ръка на сърцето да кажа, че тя е била най-близкия ми човек изобщо! С нея си прекарвахме времето невероятно, забавлявахме се безкрайно, помагахме си за хиляди неща, споделяхме си всичко без никакви притеснения... Ама наистина най-добри приятели! Аз дори след време и споделих за чувствата си към нея, тя го прие супер приятелски и каза, че в него момент не може да ми отговори на чувствата ми, но иска да си останем близки приятели. Разбрахме се така да бъде. И така си минаваше времето. В това време тя имаше две гаджета - към първия нямаше кой знае какви чувства и с него нещата не продължиха много, но втория и взе акъла. Просто не бях я виждал такава - влюбена до изтъпяване(в добрия смисъл на думата). Изглеждаше много щастлива. Аз подкрепях връзката и, защото мислех, че така трябва да правят приятелите, въпреки че, ми беше малко тежко, но пък от друга страна аз вече я бях приел като приятел - все пак доста време си бяхме само приятели. Обаче този човек ми изглеждаше малко подозрителен и странен (тя ми споделяше всичко, което става с връзката и). Така и се оказа - от един приятел на брат ми разбрах, че този човек е абсолютен женкар, лъжец, лицемер и т.н. Даже ми разаказа как тоя се е хвалил с колко бройки е забил докато е гадже с моята приятелка. Беше ми много трудно но и разказах за тези неща и те се разделиха. На нея и беше неимуверно тежко. Един месец не знаеше буквално къде се намира. Беше много разочарована от всичко. Аз се опитах да направя каквото мога да и помогна да се съвземе (съвсем честно мога да кажа, че не съм го правил с някаква цел) и малко по малко тя се пооправи. След около два месеца вече и беше минало или поне така изглеждаше и ние двамата пак започнахме да се забавляваме като луди, прекарвахме си времето невероятно, но този път имаше малка разлика - тя се държеше по-близко с мен физически и така стана, че малко след това тя направи първата стъпка и си станахме гаджета. Беше невероятно!!!!!! Прекарвахме си още повече време заедно, забавлявахме - всичко като преди плюс това, че сме гаджета. Даже си бяхме първи един на друг в секса. Може би това нещо беше единственото, което не ни вървеше много много - някой път беше хубаво, друг път - не и така. Само интимните отношения не бяха много добри, но пък и не може да се каже, че са били само лоши. Пък и все пак и двамата бяхме неопитни. И така изкарахме малко повече от шест месеца. По едно време тя започна да се държи странно, започнахме да се виждаме по-рядко, някак си не се забавлявахме много, нещо не вървеше. Един ден я видях с този, които и беше изневерявал да си ходят прегърнати по улицата. Те не знаеха, че ги виждам. Аз си замълчах за това. А иначе нещата ставаха все по-зле: вече не се разбирахме за нищо, започнахме да се караме, личеше си, че тя ми няма доверие и за най-дребни неща. Няколко пъти намекна, че съм бил лицемер, а един ден в разгорещен скандал (тя викаше, а аз я слушах) тя ми крещеше как съм могъл да направя такива неща, аз съм си бил знаел за кво става дума, не можела да повярва, че съм бил толкова лицемерен и ми каза повече никога да не я търся изобщо иначе лошо ми се пишело. Не я потърсих повече. Засичахме се рядко по коридорите на училище и тя ме гледаше злобно. Дойде лятната ваканция и след това, малко след началото на новата учебна година тя ме потърси и най-мило ме пита дали иска да се видим. Аз се съгласих и излязохме на разходка и така малко по-малко се сдобрихме и пак си станахме добри приятели. Малко по-малко тя сподели какво е станало. Предишната учебна година "случайно" се засякла с бившия си (този, които и изневеряваше) пред входа си (ясно, че не е било случайно. Първо той няма никаква работа натам и второ той е ебати манипулатора и измисля всякакви нагласени истории). Питали са се кой как е и завързали разговор, той и бил казал, че тя му липсвала страшно много и малко по-малко с глупости и лиготии я убедил да излязат да се видят "приятелски". Поноже те скъсаха по подобен начин на този, по който тя скъса с мен (без никакви обяснения) и той невинно я е питал защо е скъсала с него и тя казала, че защото той и изневерявал с други момичета. Той се направил на ударен и казал, че няма такова нещо, някой си го бил измислил това за да ги раздели. Отначало тя не била искала да му казва кой и бил казал и не му била уж вярвала, но с времето той я бил убеждавал. Те се виждали все по-често за сметка на това, че се вижда по-рядко с мен. Не била искала да ми казва, защото все още се чудела на кой да повярва. На края се стигнало до там, че тоя я е убедил, че аз съм скалъпил всичко, за да ги разделя, след съм се правил на добър и съм я утешавал с цел да и "бръкна в гащите". За това тя така ми се била накарала така жестоко. След това те се събрали, но само три месеца по-късно тя самата видяла със собствените си очи как тоя правел секс на капака на колата си в близката горичка... Пак се разделили и за това като е започнала новата учебна година тя била дошла при мен да поиска прошка. Чесно казано, личеше и, че се чувства много виновна. Простих и както вече казах, си оправихме приятелските отношения. Следващите няколко месеца тя се държеше невероятно с мен и си личеше, че се опитва да си изкупи вината, въпреки че, аз изобщо не я карах да се чувства виновна и се опитвах да и покажа, че не и се сърдя. След празниците ние пак се събрахме и тук започнаха пролбемите. В отношенията нямаше проблеми - всичко си беше както преди - невероятно, но интимния ни живот куцаще яко... Като ли, че и един път не се получи хубаво. личеше си, че аз не мога да се справям и не успявах да донасям някакво определено удоволствие. На моменти и ставаше леко хубаво, но нищо кой знае какво. Тя ми сподели, че бившия и бил много добър в леглото и всеки път бил меко казано невероятен, имала по няколко оргазма и т.н. Аз предполагах, че тя съзнателно или подсъзнателно прави сравнение с него и аз изобщо не мога да се сравнявам и за това не се получава нищо. Аз я помолих да ми помогне като ми показва някои неща, какво и харесва, какво иска и по този начин да се науча и да стана по-добър, но тя твърдо отказа - каза, че истинския мъж трябвало сам да открива какво иска партньорката му и да го прави. Каза, че това и е приницип и независимо от това, че много държи на мен, но няма да го наруши. С времето нещата ставаха все по-зле. Лищеше и, че е нещастна поради някаква причина. Тя ми сподели, че има много силна сексуална нужда и аз за съжаление не съм бил могъл да я задоволя изобщо и за това била нещастна. Това вече се отрази и на отношенията ни - някак си вече не се забавлявахме така, като ли, че нещо не беше наред. Квото и да се опитвах да правя, исках съвети от приятели, четох различни неща из интеренет, не успявах да уцеля на нея кво и се иска в точно определен момент. И тя ставаше все по-нещастна. Имаше дни, в които беше толкова унила, че направо не и се говореше. Аз няколко пъти я молех да ми помогне поне малко да ми подсказва за да се понауча, но тя беше непреклонна. На мен ми стана много гадно и започнах да се държа лошо (нещо за което съжалявам и сега). Може би лошо е силна дума, но не се държаш много добре - и аз се правех на нещастен, не и обръщах много внимание, понякога "забрявах" за разни неща. Правех всичко това, като се надявах, че тя ще осъзнае, че трябва да се съгласи да наруши принципа си, но това така и не стана. Отношенията слизаха все по-надолу. Един ден, за учудване се виждаме и тя беше много щастлива, ама много. За мен това беше необяснимо, а пък и тя не казваше защо е така. Това продължи цяла седмица. Тогава изпаднах в дежавю и видях нещо, което вече съм виждал - пак я видях прегърната с оня да си вървят по улицата. Тоя път реших да и кажа - тя се съгласи абсолютно приятелски да си поговорим. Тя сподели, че се чувствала щастлива от седмица, защото пак се виждала с оня и правели невероятен секс, а точно това и трябвало........ Тя каза, че не знае какво иска - от една страна бил човекът, който много я разбирал и си било личало, че я обичал и държи на нея, но пък в същото време в последните няколко седмици се държал лошо (аз), а от друга бил човекът, който наистина я карал да се чувства добре, но неговия проблем бил, че си личало, че не държи кой знае колко на нея и изневерява много често. Имала нужда да си помисли и каза, че за момента има желание да излиза малко с оня, за да прави секс и да се почувства малко повече жена и после щяла да му мисли и ако съм искал да сме спрели да се вижда за известно време и след това да решим какво да правим. Това беше супер обидно за мен и и казах да избира - или аз или той, ама сега! Тя каза, щом така стоят нещата, ще е той. Каза, че и било много болезнено, че съм я карал да прави този избор и много съжелявала, че ме губела. Разделихме се приятелси - без скандали и викове. След това ми беше бала, завърших училище и сега съм първа година студент. Но въпреки това с нея се засичаме, защото живеем много близо един до друг. Десетки пъти съм ги засичал заедно с оня, което ми говори, че те пак се бяха събрали. Ние с нея не прекъснахме напълно контакт един с друг. От време на време си хишем в скайп. Но чатовете са кратки, все едно хора, които се притесняват един от друг - пишем кой как е кво прави и т.н. и това два-три пъти в месеца... Като започна новата учебна година тази есен (последната за нея, тя сега е 12 клас), я виждам почти всеки ден през прозореца, ако съм си в нас по това време, когато тя отива на училище, защото пътя и до там минава пред моя блок. Първите няколко седмици виждах как оня я изпращаше или до училище или пък я чакаше след училище да я изпрати до тях. Но последните два месеца я виждам само нея, дори и един път не съм го видял него. А пък и освен това я засичам само сама или с приятелки из квартала. Двамата не съм ги виждал поне от два месеца заедно. Това ми говори, че може да са се разделили пак, но това не може да е сигурно, защото нямам предства той с кво се занимава (той е две години по-голям от мен, демек три по-голям от нея) - не знам дали учи или работи и може да си виждат във време, в което аз не ги засичам. Тва са си само мой догадки. Освен това напоследък кратките скайп чатове стават малко по-длъги. Тя се опитва да завърже някакъв разговор, като ми разкава някакви случки от училище или някви други неща, но аз се опитвам да съм по-студен към нея. Преди две седмици, като си писахме тя започна да ми се извинява за начина по който била постъпила с мен, не съм заслужавал такова нещо, че била много глупава. Аз я питах защо ги казва тези неща, тя казва, че просто сега ги осъзнавала. Нямам желание да повдигам темата дали си има гадже, защото тя веднага я избягва (не знам защо) и дори на моменти говори за някои неща така, сякаш е много заета с някой, държи се потайно като цяло, но в същото време имам чувстовото, че има желание да си оправи отношенията с мен. Няма да лъжа, че много ми липсва и аз също бих искал да се съберем отново. Аз лично съм готов да и простя, но бих искал тя да осъзнае точно с какво ме нарани толкова. Също така съм и готов да и се извиня искрено (наистина съжалявам) за онова отношение от началото на годината. Аз мисля, че знам какво става в момента - май става така, че и двамата чакаме другия да поиска да се съберем, така че той самия да не излезе по-слаб. Така предполагам, може и да си въобразявам всичко. Аз лично нямам нищо против аз да поискам да се съберем (или поне да си оправим приятелството на първо време), не ме е срам и не бих се почувствал по-слаб, но проблема е в това, че я познавам и ако го направя това, тя ще направи така, че да наблегнем на това, че аз съм се държал лошо тази пролет, че аз съм искал да се разделим и после няма да даде шанс да поговорим за това, което тя направи и ме нарани толкова много. Не ме разбирайте погрешно - не искам да я карам да се чувства виновна и по този начин да я карам да е по-добра с мен. Просто искам да си поговорим за да и обясня това, което тя направи как ме накара аз да се почувствам. Не знам какво да правя. Първо не знам дали се е разделила с оня, и ако да дали не е си е намерила ново гадже, и дори и да не е, дали иска да се сдобряваме или не. Второ не знам как да подходя така, че тя да ме разбере мен защо съм искъл да се разделим и да разбере, че наистина ме е наранила. Аз лично наистина съжалявам за моето поведение и искрено бих и се извинил. Не знам изобщо как да подходя да си поговорим ли, къде, как, за да видим какво става. Ако някой може да ми даде съвет, ще съм му крайно благодарен!!!!!!!!!!!

Искрено се извинявам за дължината на темата! Опитах се да е колкото се може по-кратка, но имаше доста неща, без нямаше как да ви разкажа пълната история... Извинявам се и за правописните грешки - предполагам, че има в такава дълга тема, пък и бързо писах...

SoAfraid
12-17-2008, 22:00
Хах едва ли има някой друг който да ти прочете темата. Според мен ми се вижда безсмислено да продължаваш с нея след като ти сам каза, че ще извърти нещата в нейна полза и ти да излезеш виновен. Ако това ти допада а то е да те мачкат нямаш проблеми можеш да и простиш всичко да бъде наред но само за определено време. Аз не бих търпял някой ако ми каже че по неставам от другия и да ме третира като по низшестоящ от някой дето си правел еди какво си в леглото, защото всички сме различни и не може всички да сме еднакви във всякакви отношения. Но явно това тя не го знае. Според мене това момиче е затеб само като приятелка. Намери си друго свястно момиче започни отначало и успех. Но друг път видиш ли гаджето си така да се разхожда прегърната с някой няма да ти стане по лесно като си мълчиш и да се лъжеш че все още е с теб. И все пак най-правилното решение можеш да го вземеш само ти. Защото твоята история никои не може да я усети като теб и да разбере какво трябва да се направи. Успех ти пожелавам и направи това което смяташ че ще е добре за теб.

beb4yy
12-17-2008, 22:07
ооо това е сеедно да седа да прочета една книга за един ден ! ЗАПОЧНАХ И ДРЪПНАХ НАДОЛО С МИШКАТА ДВА ПЪТИ И СЕ ОТКАЗАХ :D

nezavisim
12-17-2008, 22:10
i az ne bix go pro4el no ot skuka go pro4etox i ne bix i pozvolil taka da me razigrava nezavisimo kvo 4uvstvam :x

WhenTheLoveIsGone
12-17-2008, 22:12
В никакъв случай не и прощавай, трябва да преглътнеш чувствата и да продължиш напред, знам, че е трудно и боли, но наистина трябва. Не виждаш ли, че тя не може да те оцени докато те има, а когато не сте заедно иска отново да се сдобрите.. Освен това и моя приятел не ме задоволява, (извинявам се предварително, че така го излагам :oops: ) никога не съм свършвала с него, заедно сме от 2 години и си го обичам, защото секса не е най-важното. А и щом за нея е толкова важно, ако наистина държи на теб, би трябвало да ти обясни какво и харесва и какво не, дори момче с голям опит в тези работи, не може да разбере, защото всяко момиче е различно :)

Виждам че това не е в характера ти, но трябва да и отмъстиш, няма право така да се подиграва с чувствата ти, защото свестни момчета като теб рядко се срещат, а тя не го цени, затова се направи да гадняр, изчу*ай я, и я заеби ... ще видиш колко ще те търси и ще ти се моли след това .. можеш да си сигурен. Много се надявам да се вслушаш в съвета ми, защото наистина ме хвана яд заради това момиче. Айде успех и пиши как се развиват събитията :) Чао за сега

shokoto91
12-17-2008, 22:23
Ако се събирате трябва да я попиташ дали ще е сериозна...
Осъзнаваш ли, че ти е изневерила 2 пъти с бившия (до колото разбрах) и единия път го е избрала него.. Абсолютно нагло държане и много детинско... Та тя не знае какво иска, а и момчетата не са екстрасенси та да разбират какво харесва на момичетата.. Човек с опита да.. с много опит!... Но момче на 25-6 години няма как да знае чак толкова.. най -много да и направи една хубава френска преди всеки секс и това е (ние с моя приятел напоследък така правиме, защото съм доста зле с вагиналните оргазми, но това и не означава, че го пренебегвам... лично аз предпочитам да се редуваме - секс за него след това секс за мене )

Не можеш отново да тръгнеш с това момиче, а то да си остане с опцията за бившия.. Попитай я дали напулно са приключили и дали е сигурна... Ти няма за какво да се извиняваш, а тя като, че ли вече се е извинила.. Не знам какво съкровище е, но ти си прекалено хлътнал.. Премисли нещата по-реално - мисли с главата,а не със сърцето и прецени дали искаш да продължите, защото те не трябва да продължава да те разигграва така.

scoobydors
12-17-2008, 22:50
ооо това е сеедно да седа да прочета една книга за един ден ! ЗАПОЧНАХ И ДРЪПНАХ НАДОЛО С МИШКАТА ДВА ПЪТИ И СЕ ОТКАЗАХ :D

И аз така. :lol:
Но само от заглавието мога да ти отговоря - НЕ !!! ;)

Barbie
12-17-2008, 23:26
Прочетох цялата ти тема. И бре, бре, момче, каква душичка си.


Аз я помолих да ми помогне като ми показва някои неща, какво и харесва, какво иска и по този начин да се науча и да стана по-добър, но тя твърдо отказа - каза, че истинския мъж трябвало сам да открива какво иска партньорката му и да го прави. Каза, че това и е приницип и независимо от това, че много държи на мен, но няма да го наруши.


Принцип? Какви принципи, ве, братче? Да не нараняваш човека, който те обича - това би могло да е принцип. Другото са врели-некипели. Ако наистина е искала да й е хубаво в леглото с теб, имайки предвид, че ти явно си бил готов да направиш всичко, за да й доставиш удоволствие, е трябвало да мъъънинко да се постарае. Запроблемите в интимно отношение винаги могат да се потърсят и да се намерят решения, стига да има достатъчно желание и от двете страни.

Сигурна съм, че след като толкова дълго време си обичал и си подкрепял това момиче и дори и след всичко, което си описал по-горе, все още мислиш за нея с нежност и привързаност, най-вероятно си въобразяваш, че ти е достатъчно просто да те остави да я обичаш. Не е. Не е достатъчно. Любовта трябва да е двупосочна. Едни отношения, в които единият обича безумно, а другият е чисто и просто консуматор...никога нямат добър край (но, повярвай, винаги рано или късно идва край). Не можеш да разчиташ на това момиче дори като на приятел. Тя може би е била много объркана, може би още не е осъзнала как трябва да се държи с хората, които държат на нея, може би това, може би онова - извинения за действията й и решенията й винаги ще си намериш. Не търси вина в себе си. Не е необходимо да виниш и нея...но за твое добро бих те посъветвала да стоиш далече от това момиче. Тя веднъж те е потърсила, извинявала ти се е, дал си й втора възможност да бъде щастлива с теб, но да направи и теб щастлив...и тя я е пропиляла. Ако някога реши, че е сгрешила, би могла да съди единствено себе си.

Във всеки случай горещият ми съвет е да не я търсиш. Всъщност, бих ти се развикала "Бягай, бягай далече от това момиче!", но знам, че човек, който обича е глух, сляп (и мааалкинко по-глупав от обикновено), та би било безпредметно. Но поне не я търси ти. Ако иска да те потърси, остави я да го направи. Отблъснала те е. Ако мислиш, че е осъзнала, че може би е било грешка, остави я тя да направи първата крачка (и следващите няколко хиляди крачки...)

ThereIsNoWayOut
12-18-2008, 10:19
Ти си много добър човек според мене и заслужаваш момиче , което да те обича истински . Аз не бих й простил и първия път , да не говоря , че втория път е постъпила ужасно .. На твое място , всеки път като я погледна ще си представям как го прави с ония смръдливец .. и просто няма да мога да продължа по никакъв начин.Аз също изобщо не съм добър в леглото и се опитвам по всякакви начина да доставя поне частично удоволствие на приятелката ми.За мое щастие тя все още не е потърсила друг затова (тя никога няма да го направи според мен , но ако някога се стигне до твоето положение , това ще значи край ).И това , че не е искала да ти подскаже какво и харесва е абсолютна тъпотия и инат .. незнам какво се опитва да постигне с това ..никой не се е родил научен и колкото и да четеш в интернет , не ти ли каже тя какво ти харесва няма как да разбереш...
Моя съвет е да потърсиш любовта на друго място . Успех ;)

mirmark
12-18-2008, 10:56
Прочетох ти темата с голям интерес - за разлика от някой други. В предишните мнения преобладава становището да не се разправяш повече с нея и как ти е изневерила и т.н.

Според мен и ти и тя имате достатъчно трески за дялане в едно или друго отношение. Вярно е, че тя ти е изневерила, но нали си разбрал защо. Тя директно ти е казала, че не я задоволяваш. В един момент това става много важен проблем. Ти трябва да се научиш явно на доста неща в секса. Вярно, че това не е всичко, но е много важна част. Тя също трябва да све научи, както се спомена по нагоре, че такива принципи няма - незнам, кой и го е втълпил това.
За разлика от прежде пишещите, аз съм на мнение, че ти трябва да се бориш за тази си любов. Всички млекопитаещи не са моногамни и за това ти трябва да се бориш в конкурентна среда.Но ако успееш да я спечелиш ще си по-щаслив. Тук е мястото да ти кажа, че това кой ще бъде първия направил крачката - не е толкова важно. Опитай да си ти - по-силния прощава. Не забравяй тя как навремето сама е дошла и те е помолила за разговор и след това сте оправили отношенията си. Постъпи и ти така. УСПЕХ.

Mr_Crowley
12-18-2008, 11:02
Ае, Петърчо, ти луд ли си, бре? Кой ще ти го чете тоя ферман, дето си изписал? Като искаш да се събираш, давай - кажи й го на нея, какво си се хванал да правиш преписи на "Под игото". Времето, което ти е отнело да го напишеш, можеше да го оползотвориш в разговор с цел уточняване на желанието ти за събиране. :-o

Rofl4e
12-18-2008, 11:47
ооо това е сеедно да седа да прочета една книга за един ден ! ЗАПОЧНАХ И ДРЪПНАХ НАДОЛО С МИШКАТА ДВА ПЪТИ И СЕ ОТКАЗАХ :D
същото не можеше ли по кратко да напишеш историята си!?

curka87
12-18-2008, 12:26
Аз също прочетох темата ти с голям интерес...цялата.
Смятам, че начинът , по който е постъпила с теб е глупав, детински, егоистичен просташки дори ако щеш....и т.н. и т.н. (мога доста да изброявам). НОвъпреки всичко това , ти продължаваш да я обичаш истински и си готов да й простиш всичко....ОТНОВО. Това говори, че си адски добър и даже наивен.
Обаче, аз също съм такава и вярвам в доброто и в щастливия край, както и в това, че за всички грешим и за всяка грешка има и прошка. Трябва само човек наистина да се разкайва за постъпката си и да знае как спечели прошката на другия.
А за "принципа".... това са пълни глупости.
Та, моят съвет е като начало да изчакаш.Не я търси. Ако тя наистина е осъзнала грешката си и иска да сте заедно, значи ще намери начин и смелост да те потърси и да застане пред теб. Ако това стане, не я приемай с отворени обятия. Първо поговорете сериозно. Нека тя да разбере, че така не може да те разиграва и да се подиграва с чувствата ти. Трябва да е сигурна, че този път нещата ще са различни и, че няма пак да изтича при някой друг, щом реши, че нещо не й достига. От личен опит ще ти кажа, че точно този тп проблеми (в леглото ) се решават с доверие и разговори.
Ако пък тя не те потърси, значи не си заслужава. Просто я забрави и се опитай да продължиш напред и да намериш момиче, което ще те оцени такъв, какъвто си.
Хайде успех. И после да кажеш какво е станало.

crazy_style
12-18-2008, 13:15
dam, prochetoh cqlata tema i otgovori ...
Ami ob6to vzeto tq predpo4ita da e s jenkar det ne mu puka za neq, i e s nego zaradi ednoto ebane... A mom4eto koeto q obi4a , i koeto i e bilo purvo i tn.. moje da go smeni 6tot ne staa v legloto !?! Em ... chovek, ako iskash neshto ot tva momi4e , trqbva da si pogovorite seriozno...
Sam re6ava6... moje da riskuva6 o6te vednuj, no neznam pak kato i se doebe i si spazva "principa" , kvo 6te pravite...

chelsea
12-18-2008, 13:16
аз на твое място не бих рискувала отново да се занимавам с такъв човек..

KimBerLy1912
12-18-2008, 21:16
Най-голямата ти грешка ще е да започнеш (или да продължиш...щото ти май вече си почнал) да се чувстваш виновен...Няма смисъл...
Отсякъде погледнато си момче мечта...и ако тя е искала удоволствие в секса...редно е да ти помогне малко..Кви са тия измислени принципи...НИКОЙ НЕ СЕ РАЖДА НАУЧЕН...
Според мен може и да имаш бъдеще с нея,но няма да е преди тя да си изясни дали я сърби или боли,дали и се пикае или ебе...На тия години...малко е закъсняла...I must say...
А на тебе пич евала за търпението и разбирането...също виждам и някои доста правилни и зрели разсъждения...Възхищавам ти се :-)
Само не я оставяй да ти се качва на главата...Тя е прекалила с прошката ти и с търпението ти..и то доста отдавна...
Искренно ти пожелавам успех и щастие защото смятам че наистина го заслужаваш :smt041 :smt038 :smt056 (hug)

nymphadora
12-19-2008, 08:12
егати романаа :razz:

Glorious
12-19-2008, 10:24
Прочетох го цялото и мисля, че не трябва да се занимаваш с нея! Пак ли искаш да те нарани? Колкото и да ти е трудно кажи НЕ!

6o6kotooo
12-19-2008, 10:26
ооо това е сеедно да седа да прочета една книга за един ден ! ЗАПОЧНАХ И ДРЪПНАХ НАДОЛО С МИШКАТА ДВА ПЪТИ И СЕ ОТКАЗАХ :D
hahha да :o :D