PDA

View Full Version : Продължение на "Уж беше ПРИЯТЕЛКА"...



MartiSSima
12-17-2008, 21:03
За тези който не са чели темичката ето я: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=212379&highlight=
Така нещата придобиха още по интересен характер.След като се забиха стабилно в дискотеката вече ходят.Окау с това няма никакъв проблем.Като се харесват да са заедно.Но не мога да понеса факта че постоянно като съм с нея слушам за него( да го наречем В.).Примера е от оня ден.Пихме кафе говорим си за абсолютни глупости и в един момент почвам да слушам как В щял да я вземе, как В еди си кво и т.н.Сега наближава и Нова година.До преди 2 седмици тя нямаше да кара Нова година тук, а онзи ден не забрави да спомене из между другото как за празника тя ще е с него някъде си.За капак и закъснявало и някакви филми от 1001 нощ.Слушам неща който са ми познати понеже аз минах по нейния път (не изцяло) преди 2 години.Сега ми е някак не нормално...не реално по точно.В крайна сметка се примирих че са заедно.Даже ги поздравявам.Аз също имам приятел но не мога да преглътна това че бяхме приятелки а сега се правим на добри познати и аз трябва да скланям глава за да не го отнесе моя приятел.Малко объркано се получава но имам нужда да чуя мнения на хора който не ме познават, незнаят историята...Нещата тотално се объркаха и вече незнам какво да правя и как да се държа...

WhenTheLoveIsGone
12-17-2008, 21:50
ама ти още ли говориш с нея :shock: :shock: :shock: ?!?!??! На твое място бих я пребила.. чесно..

MartiSSima
12-17-2008, 22:05
ама ти още ли говориш с нея :shock: :shock: :shock: ?!?!??! На твое място бих я пребила.. чесно..

В една компания сме...Няма как.Опитвам се да свеждам разговорите до минимум с нея ама не се получава.Все ми "хвали" бившият ми н нейн сегашен какво прави...........ДОСАДНО Е

beb4yy
12-17-2008, 22:12
За тези който не са чели темичката ето я: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=212379&highlight=
Така нещата придобиха още по интересен характер.След като се забиха стабилно в дискотеката вече ходят.Окау с това няма никакъв проблем.Като се харесват да са заедно.Но не мога да понеса факта че постоянно като съм с нея слушам за него( да го наречем В.).Примера е от оня ден.Пихме кафе говорим си за абсолютни глупости и в един момент почвам да слушам как В щял да я вземе, как В еди си кво и т.н.Сега наближава и Нова година.До преди 2 седмици тя нямаше да кара Нова година тук, а онзи ден не забрави да спомене из между другото как за празника тя ще е с него някъде си.За капак и закъснявало и някакви филми от 1001 нощ.Слушам неща който са ми познати понеже аз минах по нейния път (не изцяло) преди 2 години.Сега ми е някак не нормално...не реално по точно.В крайна сметка се примирих че са заедно.Даже ги поздравявам.Аз също имам приятел но не мога да преглътна това че бяхме приятелки а сега се правим на добри познати и аз трябва да скланям глава за да не го отнесе моя приятел.Малко объркано се получава но имам нужда да чуя мнения на хора който не ме познават, незнаят историята...Нещата тотално се объркаха и вече незнам какво да правя и как да се държа... Как Изобщо я поглеждаш бе човек :shock: :shock:

xpici
12-17-2008, 22:30
Няма начин, да няма начин ;)
Не си заслужава да говориш с нея просто... !

scoobydors
12-17-2008, 22:38
Като сте в една компания заеби цялата компания. Заслужава ли си по какъвто и да е начин все още да общуваш с тая курветина... още повече да ти навира в носа какво правели с бившия ти... тц тц тц :-x

stop_looking_at_me
12-18-2008, 06:04
В такава ситуация и аз бих я убила... не само да спра да й говоря. Наистина при теб нещата са много по кофти от моите, ти поне имаш твърди доказателста. Наистина съжалявам, знам как боли, но и това ще мине. Сега поне имаш една "уж приятелка" по-малко, а това е хубаво. Не казвам че и другите ти приятелка ще те предадат както тази... но имай едно на ум за всеки случай.

Тъй като не е разрешено от закона да убиваме (хаха), най-доброто решение е да я отпишеш тотално от живота си, според мен. Но щом казваш че не можеш да отбягваш абсолютно всички разговори с нея... просто бъди пряма и й кажи каква лицемерка е и как не ти се слушат нейните "премеждия." Направо й кажи истината в очите... пък после тя да му мисли. Така и така приятелството вече го няма и сигурно няма да се върне.... но пък така ти ще натовариш нея с тежката задача да спре да говори с теб. И така и двете няма да имате желание да си говорите и всичко ще е 6. Но определено уточни че не й се сърдиш понеже още имаш чувства към него, а заради миналото ви. Защото тя може да го изопачи... да тръгне да разправя на всички как още го "обичаш" тоя... и да стигне до сегашния ти приятел... и става грозно.

Ако не друго, тя поне можеше да те попита дали имаш нещо против преди да тръгнат. Да си поговорите и да се разберете без никакви драми. Сигурна съм че ако го беше направила още щяхте да сте приятелки... но ако всички бяха така сега нямаше да пиша този пост.
Успех! :-)

hooliganka89
12-18-2008, 07:41
Абе според мен това момиче ти е завиждало през цялото време и сега всячески се опитва да се изтъкне пред теб и пред общите ви познати,едва ли не за да ти стане ясно на теб,че ти не си нищо повече от нея.Поне на мен така ми намирисва.

Историята ти е потресаваща,не ми се е случвало на мен.
Но преди няколко месеца бях на гости на братовчедка си,и тя имаше същата история като твоята,само дето момчето не и беше бившо гадже,а тя още беше влюбена в него.И бяхме на кафе с момичето с което той сега излиза,и тя така говореше пред братовчедка ми за момчета,къде щяли да ходят и т.н.
Аз ако съм няма да го изтърпя това,нямам нерви за такива неща.

MartiSSima
12-18-2008, 07:54
Мерси на всички до тук.Но найстина е много кофти.Не мога да си за*ба компанията заради нея.Не бих и доставила това удоволствие.Лошото е че аз нищо не мога да и кажа по простата причина че той ще скочи да я защити ... лошото в случея е че той е ченге и знам че ще ми направи големи мизерии не само на мен но и на моя приятел.Да така е 2 години се мъчих с него, 2 години правих всячески опити да се съберем, 2 години той ме моташе и ме правеше на балама докато не ми падна пердето и казах КРАЙ...Сега нека са си щастливи лошо няма не съм злопаметна но бахти имам чувството че ще се пръсна.Трябва да си мълча за да съм добре и аз и те...Какво да правя незнам.Кофти е постоянно слушам за неща които са се случили на мен.Как тя като отишла в тях и там дето е компютъра му (обяснява ми с 1000000000 подробности) като че ли аз не съм ходила в тях) какво имало...Всякакви глупости.Не издържам така за капак тя си иде всяка седмица от Пловдив..тук..и всяка събота и неделя ми се налага да гледам противната и двулична мутра...
Искам да поясня че тя не ме е питала дали може или не може.Просто бяхма на диско като преди това само 2 бяхме на кафе и аз и казах така и така тая вечер правя последен опит с него ако не стане край.Тя беше супер ентосиазирана и т.н.Отидохме по едно време тя на неговия врат той на нейния а аз гледам като луда.Викам и кво става защо така, и получавам обяснение за да си го върна заради тебе.Двадесет минути по късно аз ги чувам как той и казва ела вкъщи следва реплика от нейна страна добре.Десет минути по късно я запитах кво ще дири майка си в тях а отговора беше ТИ ЛУДА ЛИ СИ?!Никога няма да го направя и т.н Три дена по късно тя дойде с него и си тръгна с него от кафето в което се бяхме събрали...Сега демонстрираме аз коя съм в ква кола се возя и т.н.Върви по моя път...Незнам какво да правя.
Аз не го искам него нито ще ги раделям, имам си приятел човек на който държа но не мога да преглътна факта че тя предаде доверието ми и приятелството ни за единия голф 3-ка и професията полицай.Високи критерии ...

blood_dodo
12-18-2008, 08:16
Кажи й че не искаш да слушаш за него?

MartiSSima
12-18-2008, 08:56
Кажи й че не искаш да слушаш за него?

Е колко пъти трябва да го кажа и по заобиколния и по директния начин, че да се усети.То мазоли ми излезнаха на устата да повтарям...

Erica
12-18-2008, 09:10
Следващият път като започне да ти разказва всичко с подробности...й напомни,че ти от там си минала преди нея...Нещо в стил...,че ти преди нея си отъпкала пътя,по който върви сега тя...Ако има поне малко акъл и ако не е безчувствена...със сигурност ще разбере какво имаш предвид...и ще спре даже да му споменава името,когато е с теб...

mynichka
12-18-2008, 09:19
Щом сте в в една компания ..няма как изобщо да не си говорите ..но възможно най- много не и обръщай внимание :)

pandelka
12-18-2008, 09:22
Просто не общувай с нея... :) .

Crush
12-18-2008, 09:35
Кара голф тройка и е ченге?! :grin: Извини реакцията ми, но имам определено мнение за галфонистите по нашите улици...

Сега по темата ти конкретно. Това, което твоята "приятелка" прави никак не й прави чест, камо ли може да се нарече човек с достонство. Лекът с/у такива е много прост. След като очевидно се опитва по някакъв начин да ти трие сол на главата бездействието от твоя страна е най-доброто оръжие. Това е малко при спамерите по форумите. Повярвай ми ще има ефект, но разбира се ще трябва да си малко по-постоянна в тази форма на протест. Изобщо защо я наричаш приятелка?! Знаеш ли кой човек е приятел? Този, на който като му се обадиш в 3 през ноща и му кажеш, че си убила човек ще те попита: "Къде ще копаеме?". Разбира се, това е просто метафора, но мисля, че ще разбереш смисъла от първия път. Успех!

MartiSSima
12-18-2008, 09:52
Кара голф тройка и е ченге?! :grin: Извини реакцията ми, но имам определено мнение за галфонистите по нашите улици...

Сега по темата ти конкретно. Това, което твоята "приятелка" прави никак не й прави чест, камо ли може да се нарече човек с достонство. Лекът с/у такива е много прост. След като очевидно се опитва по някакъв начин да ти трие сол на главата бездействието от твоя страна е най-доброто оръжие. Това е малко при спамерите по форумите. Повярвай ми ще има ефект, но разбира се ще трябва да си малко по-постоянна в тази форма на протест. Изобщо защо я наричаш приятелка?! Знаеш ли кой човек е приятел? Този, на който като му се обадиш в 3 през ноща и му кажеш, че си убила човек ще те попита: "Къде ще копаеме?". Разбира се, това е просто метафора, но мисля, че ще разбереш смисъла от първия път. Успех!

Абсолютно съгласна съм с теб.Спор няма че е така.Не е приятелка знам го и се убедих на 100%.АМи така е мълча и все повтарям аз от там минах няма какво да ми го обясняваш.Имам чувството че го прави нарочно...Както и да е Ами бездействам си усмихвам се смея се...Карам си както преди и се правя че нея я няма но за нея е точно обратното.Знам кой човек е приятел.И имам такъв човек до себе си.Няма проблем извинила съм реакцията ти.Просто това е нещо на което не обръщам внимание а тя се държи така все едно ходи с неземен красавец, финансово и материално осигурен.Смешно е до някъде, а на моменти е трагично :) Мерси много просто имах нужда да чуя мнение на независими хора,хора който не знаят нито мен нито нея, незнаят и не виждат нещата директно.Много помага това.Мерси найстина съм адски благодарна понеже всичко се натрупва и ми става много болно.Мерси още веднъж!

MartiSSima
12-18-2008, 09:52
Кара голф тройка и е ченге?! :grin: Извини реакцията ми, но имам определено мнение за галфонистите по нашите улици...

Сега по темата ти конкретно. Това, което твоята "приятелка" прави никак не й прави чест, камо ли може да се нарече човек с достонство. Лекът с/у такива е много прост. След като очевидно се опитва по някакъв начин да ти трие сол на главата бездействието от твоя страна е най-доброто оръжие. Това е малко при спамерите по форумите. Повярвай ми ще има ефект, но разбира се ще трябва да си малко по-постоянна в тази форма на протест. Изобщо защо я наричаш приятелка?! Знаеш ли кой човек е приятел? Този, на който като му се обадиш в 3 през ноща и му кажеш, че си убила човек ще те попита: "Къде ще копаеме?". Разбира се, това е просто метафора, но мисля, че ще разбереш смисъла от първия път. Успех!

Абсолютно съгласна съм с теб.Спор няма че е така.Не е приятелка знам го и се убедих на 100%.АМи така е мълча и все повтарям аз от там минах няма какво да ми го обясняваш.Имам чувството че го прави нарочно...Както и да е Ами бездействам си усмихвам се смея се...Карам си както преди и се правя че нея я няма но за нея е точно обратното.Знам кой човек е приятел.И имам такъв човек до себе си.Няма проблем извинила съм реакцията ти.Просто това е нещо на което не обръщам внимание а тя се държи така все едно ходи с неземен красавец, финансово и материално осигурен.Смешно е до някъде, а на моменти е трагично :) Мерси много просто имах нужда да чуя мнение на независими хора,хора който не знаят нито мен нито нея, незнаят и не виждат нещата директно.Много помага това.Мерси найстина съм адски благодарна понеже всичко се натрупва и ми става много болно.Мерси още веднъж!

Crush
12-18-2008, 11:57
Няма непреодолими или непоправими неща. Ще се справиш и с този проблем, както с предишни си се оправяла. Поздравявам те за хладнокръвието, което проявяваш, както и разбирането към човек като нея, макар и да не го заслужава. Гледай си живота и се стреми към щастие, не към задълбочаване на проблеми, предизвикани от малоумни хорица... :P

MartiSSima
12-18-2008, 12:14
Няма непреодолими или непоправими неща. Ще се справиш и с този проблем, както с предишни си се оправяла. Поздравявам те за хладнокръвието, което проявяваш, както и разбирането към човек като нея, макар и да не го заслужава. Гледай си живота и се стреми към щастие, не към задълбочаване на проблеми, предизвикани от малоумни хорица... :P

Мерси много за думите!Просто понякога имам нужда отново да повярвам в себе си.На моменти имам чувството че съм се изгубила между лицемерието и наглостта на хората.Налага се да съм хладнокръвна ако не искам да създам неприятности на моя приятел.Както казах бившият ми е ченге и има навика да се заяде, а моя приятел е див шофьор просто знам че ще го лепне нарочно.Мълча и с гордо вдигната глава се опитвам да приемам и преглъщам всичко но понякога това нещо ме убива и се питам до кога ще е така?До кога ще продължавам да свеждам очи и да се правя че нищо не е станало!?

Crush
12-18-2008, 12:37
Абе я ми кажи къде този твой приятел бивш се крие по храстите с палката в ръка та да ме спре и да го зарадвам с една десетка и да го снимам да видиш после как от ченге голфист ще си остане само голфист... :razz:

Как ги мразя само куките - мишкуват ми по храстите и си просат паричките. Това трябва да си много просто парче да станеш полицай.

Erica
12-18-2008, 12:48
Хахаха...,епа всичките ченгета ли обичат...да се занимават с приятелките на приятелките си :-D

HePeAJIeH
12-18-2008, 12:50
Ако всички в компанията ти са такива като нея..знаеш к`во да правиш.Иначе..изолирай я..не й говори и това е.. в смисъл не я приемай като приоритет в разговорите си.

mirmark
12-18-2008, 13:17
Знаеш ли колко интересно би се получило, ако в момента в който тя ти обяснява как и каво с нейния сега/ и бивш твой/ просто на средана на изречението станеш и се преместиш от това място без да даваш обяснения или ако не можеш да се преместиш да заговориш човека от другата си страна за нещо съвсем друго.
По този начин ще и покажеш много работи.

MartiSSima
12-18-2008, 13:28
A ако е толкова малоумна и повърхностна че не разбере намека какво да правя :D На нея и трябва някой да я свали на земята и това мога да съм аз но не искам да влизаме в пререкания защото ще последват купища нападки караници олелий и всякакви глупости каквито можете да си представите.Детските и години явно и липстват...