PDA

View Full Version : До Боговете. КРИТИКА!!!



SWASTlCA
12-17-2008, 21:04
Деактивараха ми акаунта - SWASTICA.


Колегията настоява )

Убеди тях да не те банваме ;)


Сега е време за един дъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъл ъг пост.


















































Малко бяло, защото е хубаво, идва зима, празно е в главите...

Начало.
Искам по-описателно да ми кажете какви са имената ви в гръцката митология! Кой е Зевс, кой Херкулес, кой Ахил...

БУМ, БУМ, БУМ, събудете се!!!
ЕЙ, хора, вие сте МОДЕРАТОРИ (Бог ми е свидетел, колко гняв изразявам, защото го повтарям като ненормалник), не БОГОВЕ.

Да разгледаме разликата между БОГ И МОДЕРАТОР.
Бог е на небето, така се предполага и е над всички.

Модератора има задължения:

I.Задължения на модераторите
1.Да наблюдават темите и мненията, публикувани във форумите
2.Да променят, цензурират, преместват и трият мнения и теми,
неотговарящи на общите правила за писане във форумите (Задължения на потребителите)
3.Да съобщават на администраторите при системно нарушаване на правилата
от даден потребител и при проблеми, свързани с функционалността на
форума
4.Да зачитат и уважават мнението и правата на потребителите.
При нарушение на някое от тези задължения, моля свържете се с
администраторите!


Опитвах се да разбера до какво ниво е здрава психиката на т.нар. модератори и се оказа, че наистина са група палячовци.

Хора, знаете ли къде се намираме в момента? В КОЙ РАЗДЕЛ СМЕ?
Прочетете и асимилирайте.

В този раздел изказах мнение, против модераторите и се оказа, че всички модератори са гласували ЗА деактивирането на профила ми във форума.

Казват, че славата и парите променят хората - правилно.
Защо имате самочувствие на НЯКОИ, които са над останалите? Защо?

Когато някой ви критикува или го триете, или го деактивирате.
Защо? Нали през 1989 година сме станали демократична държава?
Не беше ли това свобода на словото?
Ако пред някоя банка си застанал и викаш със всичка сила" Това е най-големия боклук, това е лайняна банка", по вашата ЛОГИКА, което ме вее на мисълта, че нямате дори и логика, когато той влезе не трябва да бъде обслужван, защото е псувал банката и всички в нея?
Така ли?

Вие сте смешни. Не, наистина думата смешни е неподходяща. Жалки е добра. Харесва ми, а и пасва.

Вие сте хора, които "страдате" от ГРАНДОМАНИЯ!
Точки, глупости, простащина.
swords1010 е скаран със запетайки, което не ми харесва. Той е модератор и трябва да е за пример на останалите потребители, не да ми казва " Ще правя каквото си искам". Момченце, наистина не си запознат какво правиш, къде се намираш и дори не съм сигурен дали си запознат кой си ти самия...

Знаете ли колко сте смешни отстрани? Защитавате се абсолютно ВИНАГИ, каквото и да става! Знаете ли защо? Защото сте БЛЮДОЛИЗЦИ И ПОДМАЗВАЧИ И ЩЕ СИ ОСТАНЕТЕ ТАКИВА ДО КРАЯ НА ТАКА ИЛИ ИНАЧЕ ЖАЛКИЯ ВИ ЖИВОТ.


Някой админ е направил раздела и вие няма как да кажете, че НЕ ИСКАТЕ да е там, защото ТОКУ ВИЖ ви резнат крилата, нали?
Винаги съм мразил подмазвачите.
Ще защитавате всичко, което се случва из форума - промени, новости и тн., защото сте гъзолизци. Дори да не ви харесва ще казвате, че ви харесва, защото се чувствате част от екипа, защото сте модератори.
Нали, така? Как е, МОДЕРАТОРИ?
Капе ли ви мед, като чуйте модератор? Защото на мен ми капе нещо друго...
Имал съм форум, бил съм модератор другаде, но никога не съм се държал като модератор. Защото буквално държание "модератор"
не съществува. Ти си един обикновен потребител, който може да изтрива ненужните работи из форума.
Нека да повторя - обикновен потребител. Нищо повече.
Не трябва да пишете със наклонени или червени букви за да изглеждате като модератори. Не трябва да слагате удивителни и да сте като робокопи, защото сте обикновени хора.

Боже в момента температурата е доста висока, започнах да се потя, но както и да е.


Странно е да смятате себе си за НЯКОИ, защото ЩЕ ГО ЗАТРЕТЯ - ВИЕ СТЕ ОБИКНОВЕНИ ХОРА. Потребители!

Защо колкото и голяма простотия да каже някой ваш "колега", винаги го защитавате? Това да се счита ли, че, ако ритна Иванчо, ритам всичките със него?

И МОДЕРАТОРИ, НЕКА ДА ВИ КАЖА.

Палячо, клоун, смешник и тн. НЕ са думи, които обиждат!
Човек винаги се обижда от истината, ама винаги.
Предполагам схванахте какво казвам.
Аз съм свободен да наричам който си искам, както си искам.


И на мен адски много потребители ми казват, че съм тъп и грозен, но аз обиждам ли се? Не, защото не се чувства такъв, а те са свобдни хора със свободно мнение и могат да говоря всичко, което си пожелаят.
Точка 11 е точка, която не може да съществува.

Темите и мнения нямат харакер. Характера е термин, който се използва за живите същества на този Свят.
Да не говорим за грешките в правилата.

След като сте модератори, не мисля, че сте имунизирани срещу нападки и критики. Ако не искате да ви нападат, не пишете, защото когато се намирате във пост, вие сте обикновени потребители и нищо повече! Проумейте го.


Нека да си цитирам един пост, в който "обиждам" модерацията...
Уха...



Защо веднага трябва да се обявявате против всяко ново нещо. И да гласувате и да не гласувате няма да бъде свален новият форум ако има успех. А ако няма успех и не се развие и без гласуване ще бъде махнат. Не виждам смисъла в тази тема. :)

Знаеш ли какво е жалко, пич?
Жалко е да се правиш на някой, който значи никой.

Някой даде ли ти 2 лв да си купиш закусна, защото си модератор?
Изобщо някой даде ли ти 0.20 ст за дъвка?
Знаеш ли какво е модератерството? (Казвам ти го като модератор и администратор). Това е пост, който заемаш за да бъдеш някой, това е пост за слава, за нищо друго.
Да казваш: "Аз съм мод във тийнпроблем, вие какво знаете?"

Това е вид манипулация, вие модерирате и не ви дават 1 ст, но го правите, защото модератор означава: "някой над останалите".

Никой не е някой, просто, защото иска да помага, нали знаеш?

Клоунско ти е държанието, това е факт.
Ти какъв си, че ги дават тея заповеди, че няма да се маха? Администратор ли си, програматор ли си?

Нали си знаете правата?
Не мисля.
Това е палячовщина, не е за сърдене.

Модераторите трябва да модерират, а те се мислят за босове.
Кои сте вие?
Едни никои!
Това сте вие!
Какво сега? Гледаш ми поста и се чудиш горе долу след колко реда ще свърши за да може да ми изтриеш акаунта?
Ами нямаш право, защото си прост модератор и нищо повече.
А и доста време съм обмислял поста си.
Защо автоматически, ако някои ви обиди го трите?
Нали живеехме в демокрация, нали хората приказват каквото си искат.
Дори полицая, който те е задържал няма право да те удря, колкото и злобно да го псуваш.

Този раздел се казва: "Предложения, похвали, критики и въпроси към сайта и екипа ни"

Обърнете специално внимание на думата "критики"
Ако някой ви бие дуспата с думи го триете, тогава каква е логиката тази дума да е там?
Смешни сте, нали?
И палячо, не ми цитирай коя точка и какво, не се намирам пред 2 РПУ, приказвай ги на някой твой запалянко и някой задръстеняк.
Мога да те наричам палячо цяла вечер и няма да съм нарушил правилата.
Всичко е цензурирано, а палячото е едно много красиво нещо...
Добре, шегувам се. Палячото си е палячо.

За мен си никой, дано за другите да си някой.
Приеми го пич. Като пич.


Хайде тогава да махнете всички, които не са тийнейджъри, защото това е тийн форум все пак. Аз май първа трябва да си обера крушите. Дайте му шанс. Ако не успее-ок-ще се махне. Ако има успех защо да не остане? Никой не ви кара да влизате и пишете там. На мен лично идеята много ми харесва. Във форумът за майки има раздел за диети, за козметика, за клюки.....значи и те трябва да се махнат оттам?

Разделът за наркотици няма нищо общо с този. да, не е добре в тийнейджърска възраст да имаш бебе, но по-добре 1 бебе в повече, отколкото още 1 наркоман по улиците!

Изумяваш ме със недостига си на...

Ти си в най-големия филм и го знаеш, нали?
Вие сте модератори, пак повтарям МОДЕРАТОРИ, не БОГОВЕ. Нито пък имате имунитет срещу нападки.
Трябва ли да ме е страх да ти кажа истината в очите, просто защото си мод?
Не мисля.

На теб ще ти хареса и идеята твоя приятел да е с теб цял живот, но това не е правилния отговор.
Виждаш ли? Има правилни и грешни отговори, ти просто крачиш по грешните.
Жалко е. При това доста.
И ето ви последователните постове.


Хайде тогава да махнете всички, които не са тийнейджъри, защото това е тийн форум все пак. Аз май първа трябва да си обера крушите. Дайте му шанс. Ако не успее-ок-ще се махне. Ако има успех защо да не остане? Никой не ви кара да влизате и пишете там. На мен лично идеята много ми харесва. Във форумът за майки има раздел за диети, за козметика, за клюки.....значи и те трябва да се махнат оттам?

Разделът за наркотици няма нищо общо с този. да, не е добре в тийнейджърска възраст да имаш бебе, но по-добре 1 бебе в повече, отколкото още 1 наркоман по улиците!



Защо веднага трябва да се обявявате против всяко ново нещо. И да гласувате и да не гласувате няма да бъде свален новият форум ако има успех. А ако няма успех и не се развие и без гласуване ще бъде махнат. Не виждам смисъла в тази тема.



И аз се изненадах сутринта като го видях, както останалите, но не мисля, че е толкова лошо да има такъв раздел. Смятам, че доста бързичко ще се изчерпа, де, но когато това стане, ако стане, просто ще бъде изтрит.


Искате ли да се делим на модератори и потребители?
Защото май това искате.

Подкрепяте си скапаните мнения, не защото го мислите, а просто защото сте от една партия...
Смешни тук е точната дума.
И клоун, нека да те просветля - това е форум, който се задвижва от хората, хората сме ние, ако хората не искат нещо, то трябва да се махне, защото, клоун, от хората зависи всичко, нали знаеш? Те са водещ фактор в този форум.
Има страхотна реклама, но нали знаеш, че може да има и страхотна антиреклама?
Как ти звучи: "Влизайте във форума за млекодайните - тийн вимета.беб"

Не намеквам нищичко, просто ти давам пример.
И нека да кажа, че думи като палячо и клоун за мен са много висши рангове във човечеството.

Това е за да се оттърва от точките, който така или иначе си противоречат.


ПП: Копирах всичко и направих скийншот, не можеш да триеш, просто ей така...
Have a nice day..."
Така, скъпи Богове, кажете, защото всички сте за ДЕАКТИВИРАНЕТО МИ?

Защото ви казвам истината в очите? Защото ви критикувам (нещо, което е позволено, щом го пише)? Защото изказвам мнение? Защото ви свялам скапаното детско самочувствие пред потребителите и ви е неудобно, защото нали сте богове? За това ли?



Обърнете специално внимание на анти-рекламата.
swords1010 е убеден, че сайта ще си работи на 100 % при една страхотна анти-реклама.

Ще бъде жалко да обяснявам какво ще се случи, точно аз...
НЕКА НЯКОЙ, КОЙТО РАЗБИРА И СЕ ЗАНИМАВА С ИКОНОМИКА, МАРКЕТИНГ И РЕКЛАМА, да обясни на драгия ни Бог, какво може да се случи при една страхотна анти-реклама.

Знам, че повече от 60% мненията за мен и темата ще бъдат отрицателни, защото аз винаги имам мнение, различно от това на потребителите, но хора, осъзнайте се. Когато видиш Бийн, виждаш Бийн и знаеш, че той винаги прави смях. Когато видиш Жан Клод - сещаш се за екшън, когато видиш СВАСТИКА - сещаш се за някой луд или за спорове, все едно...
Това е света, всеки има мнение и има право да го изказва, не мисля, че точно модераторите са хората, които трябва да спрат това.
Все пак форума е точно за това.

Аз до колкото мисля.
Не съм нарушил правилата, нямам нецензурирана дума никъде.
Настоявам да ми бъде възтановен акаунта SWASTICA.
Очаквам подкрепа от потребителите, макар, че се караме хора, това е нещо, което всички търпим! Мразете си ме, но за това ме подкрепете, ако смятате, че вярно!
Поздрави, Дейвид.

sweetsunshine
12-17-2008, 21:15
^ Напълно си прав.Модовете се превъзгордяха с правата си.Единствената която ме е кефила и е била мод е sexita щото се държи като човек,не като някое по-висшо създание!

Кефиш! :-)

SWASTlCA
12-17-2008, 21:22
^ Напълно си прав.Модовете се превъзгордяха с правата си.Единствената която ме е кефила и е била мод е sexita щото се държи като човек,не като някое по-висшо създание!

Кефиш! :-)
Благодаря!

SWASTlCA
12-17-2008, 22:39
Не си прав, но ще се обоснова утре...

най-малкото е, че ти не провеждаш дискусия, защото не позволяваш такава, а само се опитваш да обиждаш или сменяш темата като говориш (копираш по-скоро) разни глупости от нета, които нямат никаква връзка с темата, докато се опитваш да се направиш на много интелигентен.
А тезата ти седи смешно гола, както новите дрехи на царя...

Когато се научиш да обличаш мненията си с реални и смислени доказателства, факти, когато се научиш да се обосноваваш, тогава може и да бъдеш възприет като събеседник.

Сега си просто дразнител, който пише глупости на килограм...
Това няма нищо общо с модераторите.
От нета не копирам, но и едва ли си ти човека на който трябва да обяснявам. Кое как стой си е мой проблем, не твой. Разбираш ли?
И ти пишеш глупости на килограми, но аз не ти казвам нищо.
Тук не става въпрос за това, ако не си забелязал? Съвсем друг е въпроса, но ти явно наистина не можеш да го разбереш.
Темата е моя, не ти искам мнението, не пиши в нея. Не са ми притрябвали глупостите, които можеш да измислиш за определен период от време. Всеки може да го направи.

Lucho
12-18-2008, 08:05
Мога да кажа само,че последно време контрола адски много се затегна,и това въобще не е добре - добре знаем че бан-списъкът се понапълни доста,а колко други хора са били баннати и никой не ги е споменавал е друг въпрос...не е хубаво да се губат потребители...а след новите модерски назначения - файда никаква,а даже по на зле отива форума...всяка втора тема е заключена...бива ли такова нещо,изобщо това с избора на модераторите си беше пълен фарс и измиване на ръцете...както искате го разбирайте,много ясно че новото попълнение се е знаело че ще бъде назначено още преди да бъде пусната темата,но както и да е....карай...но с тия постоянни заключвания на теми,постоянното банване на известни и неизвестни потребители...за жалки и безсмислени причини...някой пуска тема с въпрос към модовете - цял ден никой не се обажда от тяхна страна...е за ко са ви тогава ???
Изцяло подкрепям SWASTlCA !

shadow4e
12-18-2008, 09:47
Не знам за какво точно са те баннали, но ги подкрепям. Виждала съм твои постове и ЛС също с обиди, така че си го заслужаваш напълно, проблемът е в това, че няма да престанеш да посещаваш форума, а ще продължиш да си изливаш омразата към нас.



някой пуска тема с въпрос към модовете - цял ден никой не се обажда от тяхна страна...е за ко са ви тогава ???

Гледам да отговарям, но често не знам отговора, така че е безсмилено и пише само "че ще сигнализирам админите", само, за да видите, че някой го е прочел, защото така или иначе админите като влезнат във форума, посещават раздела и ще си получите отгвор. Така че това го правя едниствено от уважение към потребителите. :)

DjBaloon
12-18-2008, 10:17
Като някаква българска черта е първо да премахваме малките рибки,а да оставяме големите (които е трябвало да ги няма от отдавна) да си седят и да се праиме че ги няма 8)

Иначе съм за банването му

SWASTlCA
12-18-2008, 11:25
Не знам за какво точно са те баннали, но ги подкрепям. Виждала съм твои постове и ЛС също с обиди, така че си го заслужаваш напълно, проблемът е в това, че няма да престанеш да посещаваш форума, а ще продължиш да си изливаш омразата към нас.



някой пуска тема с въпрос към модовете - цял ден никой не се обажда от тяхна страна...е за ко са ви тогава ???

Гледам да отговарям, но често не знам отговора, така че е безсмилено и пише само "че ще сигнализирам админите", само, за да видите, че някой го е прочел, защото така или иначе админите като влезнат във форума, посещават раздела и ще си получите отгвор. Така че това го правя едниствено от уважение към потребителите. :)



Не знам за какво точно са те баннали, но ги подкрепям.

Това на какво ви прилича скъпи съфорумци?

Това са думи на модератор... Ето защо половината потребители са баннати. Те са станали една голяма секта, която се крепи. Не знам защо тези мои приятели ритат дядо Стефан, но отивам да помагам.

Още нещо интересно - Тя е виждала мой ЛС.


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:



Нали се сещате? Спала е във фасула на Баба Ванга. :(


Я ми покажи едно ЛС, което да има обиди, дете?

Остави онова със ТерорМашин или какъвто е, защото, ако гледаме него, то трябва да изключите и неговия профил, който споменаваше, че не се знаело дали Франкенщайн е жив, но аз няма да съм.

Това не е обида, а заплаха. Но на мен ми е през ташаците за такива детски глупости.


Просто го правиш на въпрос. А и не знам къде в правилата на форума пише, че не трябва да има обиди в ЛС?
Посочи ми едно такова правило и се отказвам от форума. : )
Нали все пак са ЛС?

Там модерация няма, също като в кофата е. Няма модерация, няма хора, които да следят и да ти казват какво да правиш.
Дай тогава да изтрием всички, които са псували във кофата? Съгласни ли сте, модераторчеееета? А?

Ако не - активирайте профила, че ми писна от простотията ви.

krem4et0
12-18-2008, 12:24
И на нас ни е писнало от теб. И не говоря от името на модератори или администратори. Говоря като потребител. Омръзна ми този негативизъм. Омръзна ми постоянното ти недоволство. Омръзна ми да правиш тема(и то не 1) за абсолютно всичко. Ама......не се вживявам толкова. Не се вживявай и ти. Това е просто форум. Излез навън, в реалния живот. Срещай се с реални хора. Имай реални приятели и врагове...Не превръщай посещението си в 1 виртуално място в такава самоцел. И на ЛС ти го казах. Живей истинския си живот, а не виртуален такъв. И не се впрягай толкова......тегли ни по една м**на и толкова. Не го изживявай толкова навътре.

TheBlackStranger
12-18-2008, 12:31
Кремче ти го изкара задръстен пубер без приятели... :D


Бтв Шадоуче как може да подкрепяш банването на някой без да знаеш причината ?

shadow4e
12-18-2008, 12:38
Вие не четете ли? От него има оплаквания от мнооого време и това не му е първото банване, доколкото помня /тогава не бях мод/. А какво е било последното нещо, което е направил - не знам.

Досега не съм подкрепяла баннването на никого от редовнопосещаващите форума /включае и на Свастика/, защото това са хора, които ще намерят начин пак да влизат и се почва с обидите и спама. :)

krem4et0
12-18-2008, 13:00
Щом толкова се вживява, значи това тук е много важно за него. Виртуалното пространство е важно за хора, които нямат реални контакти...И аз обичам да съм тук, да пиша, да споря ако трябва....но не се вживявам. Имам си стотици по-важни неща, за които да се ядосвам!

HePeAJIeH
12-18-2008, 13:07
К`во се оплакваш като курва от дребен пенис? Ако форумът е твой дом...направи така че всички от семейството да те уважават!

SWASTlCA
12-18-2008, 15:42
И на нас ни е писнало от теб. И не говоря от името на модератори или администратори. Говоря като потребител. Омръзна ми този негативизъм. Омръзна ми постоянното ти недоволство. Омръзна ми да правиш тема(и то не 1) за абсолютно всичко. Ама......не се вживявам толкова. Не се вживявай и ти. Това е просто форум. Излез навън, в реалния живот. Срещай се с реални хора. Имай реални приятели и врагове...Не превръщай посещението си в 1 виртуално място в такава самоцел. И на ЛС ти го казах. Живей истинския си живот, а не виртуален такъв. И не се впрягай толкова......тегли ни по една м**на и толкова. Не го изживявай толкова навътре.

Хей, омръзнало ти е от негативизъм - издаваш се. (Няма нарушения, просто на някой не му изнася, което ме навява на мисълта, че правите каквото си искате.) Омръзнало ти е от това, от онова, омръзнало ти е да правя теми - факт е, че те не се заключват и са доста страници, нали?
И на мен ми е писнало наистина комунистическото ти разбиране във всеки пост, писнало ми е да гледам думата КУР навсякъде, омръзнало ми е да чета простащината на Тянко (не се обиждай, бе, това си е мое мнение), писнало ми е от гъзолизци и палячовци... Наистина ми е писнало!
Какво правя след като ми е писнало? оО
Пак ще ти дам пример със банка, защото си глупавичка, според мен.

Работиш в банката, идва човек, който мирише на леш. Идва втори път, идва трети, идва 5, 10.
Значи ли, че трябва да му забраниш да идва, защото мирише и на теб ти е омръзнало да го миришеш?
Наистина замисли се над това.

Това, че ти обичаш положителни неща и те дразнят негативните, трябва ли автоматически да ме накара да се държа положително?
Ти си си ти, той си е той, тя си е тя.
Нали това ти казвам, бе? Всеки с мнението си.
Какво щеше да стане, ако всички имаха едно мнение? Тогава няма да е скапан форум, щеше да е задръстена секта!

И да, аз направо се чудя като заспя, какво ще правя на следващия ден без тийнфорум. :-k :-k :smt017

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:



Това, че ти си мислиш всяка нова тема, от изгонен потребител, за пристрастяване към "къщата форум", значи ли, че не трябва да има критики срещу вас? Просто ей така, приемаш го и това е.
Нали така, мой човек?
Ако вие ги серете криви и ми миришат, трябва да трая, защото, ако кажа, че ми мирише ще изглежда, че съм прекалено изнежен...

Дам...

TheBlackStranger, права си. : ) Благодаря!

shadow4e, има много оплаквания казваш, а? Ами ти май не си наясно с правилата, по който играеш.
Нов акаунт, ново досие.
Думи на Alex.

HePeAJIeH, прекарваш твърде дълго в училището, там така говорят.

Kicata
12-18-2008, 16:17
Модераторите трябва да са като полицаите.
Да следят за спазването на правилата, и да коригират там кадето има нужна.
Модератор съм в редица други форуми, повечето за музика (SoundArea) и мога да кажа, че там сме строго наказвани за превишаване на правата!

Свастика- вечния бунтар...радваш ме!

TheBlackStranger
12-18-2008, 16:21
Всъщност съм ТОЙ не ТЯ.

Шадоу прочети си постовете преди да ги напишеш.


...обичам да съм тук, да пиша, да споря ако трябва...
Кремче ами ако това важи и за него ? Виждал съм те да пишеш километрични постове на различни теми. Това значи ли, че се "вживяваш" ? Или нямаш приятели, или както тсм се изрази ???

swords1010
12-18-2008, 16:34
Абе като не ти харесва, защо само висиш и се оплакваш? Ми намери си друго място, където с теб ще се държат по-добре. Пък и стига повтаря тая банка. Банката е частна собственост, ако не им харесва как миришеш, могат да те изритат. Като не ти харесва да те гонят за това, че миришеш или си търсиш друга банка, където търпят миризливи или се изкъпваш. Иначе от тая ще те гонят, 'щото не им допада как миришеш. :x Уууу направо... Как може човек да впряга толкова акъл, за да се чуди за какво да мрънка в тоя живот? Абе човек, как може толкова много неща да са ти криви едновременно? Администраторите и модераторите - криви - не били богове, в същото време били палячовци, не смешни, а жалки (по-ти пасва). Моите запетайки ти били криви - не било хубаво така (я да не казваш как да пиша). Мразил подмазвачите. Не трябвало да пише модератора с наклонени или червени букви... 'що бре, не ти ли харесва? -Не е и нужно, на мен ми допада, а това са моите постове. т.11, о боже и тя била крива - темите нямали характер. Определение четвърто според моя тълковен речник за "характер" - Съвкупност от качества, особености, които правят даден предмет, явление, факт и пр. различен от другите. Пък и не е термин. (в крайна сметка, като ще се вживяваме, да се вживяваме) Нещо в твоя живот явно не можеш да си наредиш. Я погледни, да не би криви да са не само хората и нещата около теб! :?

SWASTlCA
12-18-2008, 20:57
Абе като не ти харесва, защо само висиш и се оплакваш? Ми намери си друго място, където с теб ще се държат по-добре. Пък и стига повтаря тая банка. Банката е частна собственост, ако не им харесва как миришеш, могат да те изритат. Като не ти харесва да те гонят за това, че миришеш или си търсиш друга банка, където търпят миризливи или се изкъпваш. Иначе от тая ще те гонят, 'щото не им допада как миришеш. :x Уууу направо... Как може човек да впряга толкова акъл, за да се чуди за какво да мрънка в тоя живот? Абе човек, как може толкова много неща да са ти криви едновременно? Администраторите и модераторите - криви - не били богове, в същото време били палячовци, не смешни, а жалки (по-ти пасва). Моите запетайки ти били криви - не било хубаво така (я да не казваш как да пиша). Мразил подмазвачите. Не трябвало да пише модератора с наклонени или червени букви... 'що бре, не ти ли харесва? -Не е и нужно, на мен ми допада, а това са моите постове. т.11, о боже и тя била крива - темите нямали характер. Определение четвърто според моя тълковен речник за "характер" - Съвкупност от качества, особености, които правят даден предмет, явление, факт и пр. различен от другите. Пък и не е термин. (в крайна сметка, като ще се вживяваме, да се вживяваме) Нещо в твоя живот явно не можеш да си наредиш. Я погледни, да не би криви да са не само хората и нещата около теб! :?

А какво да правя? Да си затварям очите ли? Да ги затварям, защото клоуна така искал...
Айде не?
Да съм си намерил друго място? Гониш ли ме?
Какъв си ти, БЕ? Пак ти казвам, не се дръж като Бог, защото не си!
Не се дръж като собственик на сайта, защото не си!
Ще споменавам банката още милион пъти, защото така ми харесва, а ти не можеш да ми казваш какво да харесва аз.

Пак пример с банката.

Всъщност искам да вметна, че не си запознат нито с банките, нито със запетайките.
За твое нещастие банката е нещо хиляди пъти по-различно от това, което казваш ти.
Дори да беше частна собственост в банката има закони и правила, които се спазват. Не можеш да изхвърлиш някой, защото мирише, това е политика на банките. Дори да можеше, сам казваш, че за теб е частна собственост, щом е така може да те изгони само собственика.

Представи си в банката, чистачката да те изгони, защото и миришеш на лошо? Или пък човека при който кандидатстваш за 100 000 заем, от който ще спечелят доста пари, да те изхвърли?
Мислиш ли, че е възможно?
Те са персонал, нищо повече. Не гонят, не разпореждат, просто си вършат работата, ако ще да дойде и говедаря на селото.
Ти си просто модератор (персонал), нали не си мислиш, че трябва да гониш и да разпореждаш? Дори, мисля, че колкото и да съм ти неприятен, трябва да направиш всичко възможно да остана, а не да ме гониш - това е добра политика на работа. : )

Ако главния администратор види това, не мисля, че ще бъде много щастлив от думите ти.
И от всичко останало, не виждам нищо друго, освен обобщение на това, което аз изказвам в няколко реда. < Това е жалко.

Между другото се отклони на 10 км от темата.
Тук си за да кажеш защо при критика на модератор се деактивира профил, не да ми се правиш на собственик на сайта.
Не знам на колко си години, но продължаваш тази твоя институция със запетайките.


http://www.terminological.net/

Забележи какво пише най-горе на английски.

Не го разбирам, но ми прилича на терминологичен речник.


http://www.terminological.net/alpha/H.html

Това са всички термини за буквата Х.

Това е определението.
характер - темперамент, нрав|свойство, природа, натура, вид, качество, естество, особеност, характерност, черта, отличителна черта|индивидуалност|отлич ителен белег, признак|същност, душа|организъм, физика|стил, маниер|устройство, строеж, структура|твърдост, упоритост, издръжливост, смелост, решителност, висок дух

Отклони се, вече не говориш защо съм изгонен, а отговаряш на постовете ми.
Не очаквам дискусия, а отговори.
Малоумни ли има или?

SWASTlCA
12-18-2008, 21:28
Жалък си!
Кой го казва?

SWASTlCA
12-18-2008, 21:54
АЗ!
Толкова говна написа... ти тука ли живееш е ?
KУP, и това е!
Където си искам живея.
Ходи си гледай добитъка и недей да пишеш в темата.

InitialD
12-19-2008, 00:52
В моя форум щеше да си отлетял отдавна, заради поведението и тоталната липса на разум в постовете ти.

Много храниш, но в тази тема наруши доста правила от форума, които явно не си схванал...

То и ти храниш даже на моменти повече от начупеният кръст ма за теб нема бан! Как така !!?!? :? :-o

Започвам да си мисля че този форум е отражение на нашата мила държава!

SWASTlCA
12-19-2008, 01:05
В моя форум щеше да си отлетял отдавна, заради поведението и тоталната липса на разум в постовете ти.

Много храниш, но в тази тема наруши доста правила от форума, които явно не си схванал...

То и ти храниш даже на моменти повече от начупеният кръст ма за теб нема бан! Как така !!?!? :? :-o

Започвам да си мисля че този форум е отражение на нашата мила държава!
Да, така е.

И, според теб някой модератор до тук даде ли разумно обяснение?

Ако до ден два нищо не кажат и само се обясняват (излишно)
Маchoka, би трябвало да ми активира акаунта.

InitialD
12-19-2008, 01:09
В моя форум щеше да си отлетял отдавна, заради поведението и тоталната липса на разум в постовете ти.

Много храниш, но в тази тема наруши доста правила от форума, които явно не си схванал...

То и ти храниш даже на моменти повече от начупеният кръст ма за теб нема бан! Как така !!?!? :? :-o

Започвам да си мисля че този форум е отражение на нашата мила държава!
Да, така е.

И, според теб някой модератор до тук даде ли разумно обяснение?

Ако до ден два нищо не кажат и само се обясняват (излишно)
Маchoka, би трябвало да ми активира акаунта.

И на мен преди време така един мод ми прати лично че имало оплаквания към мен и като го питам за кво ... и той ми прати само едно цитатче че се подигравам на три хилчовците ... а за другото каза "но има и много други оплкавания" .. без дори да ми каже за кво иде реч!

Тука се бачка яко поръчково!

SWASTlCA
12-19-2008, 01:25
В моя форум щеше да си отлетял отдавна, заради поведението и тоталната липса на разум в постовете ти.

Много храниш, но в тази тема наруши доста правила от форума, които явно не си схванал...

То и ти храниш даже на моменти повече от начупеният кръст ма за теб нема бан! Как така !!?!? :? :-o

Започвам да си мисля че този форум е отражение на нашата мила държава!
Да, така е.

И, според теб някой модератор до тук даде ли разумно обяснение?

Ако до ден два нищо не кажат и само се обясняват (излишно)
Маchoka, би трябвало да ми активира акаунта.

И на мен преди време така един мод ми прати лично че имало оплаквания към мен и като го питам за кво ... и той ми прати само едно цитатче че се подигравам на три хилчовците ... а за другото каза "но има и много други оплкавания" .. без дори да ми каже за кво иде реч!

Тука се бачка яко поръчково!

О, да, но е време да разнищим всичко, защото ми писна. :x

InitialD
12-19-2008, 01:42
^Нищо няма да стане ... както е с държавата!

hAshoo
12-19-2008, 02:39
форума заприличва на дата.бг

преди време беше пълната противоположност и това беше единствената причина да пиша тука а не там,въпреки че форума там е с 400-500 човека повече..те изкарват пари от сайта поне по 2000-3000 лв средно на месец от реклами и импресии..аз едва ли вече ще влизам много щото модовете мн им са дигна летвата и станаха като форума на дата.бг

XceSS
12-19-2008, 06:27
Божичко мили ! Олигофрен си ! (това не е обида, а факт )

krem4et0
12-19-2008, 07:49
Да приемам ли "глупавичка" за обида, защото аз си се обидих.
Не се вживявам в смисъла да си го слагам на сърце. да, паля се по някоя тема и дискусия, но това е в рамките на форума. Ако утре ми махнат правата, баннат ме и прочие няма да дойде края на света и няма да се тръшкам за това. Там е разликата.

Колкото до "поръчките"-каква ми е изгодата да махам този или онзи. Аз съм тук за собствено удоволствие, модерирм за удоволствие и не получавам никакво възнаграждание за това. Никой не ми е предлагал пари или предмети за да бъда тенденциозна. Трила съм дори и собствени мнения. Модерирала съм дори и най-добрата ми приятелка, която е потребител тук.....Старая се да съм обективна всеки ден, не само във форума а и изобщо. Защото обективността е качество, което ми е абсолютно нужно в професията. да, доза субективизъм винаги има, но предпочитам да я проявя в мнение, а не в модераторско действие.

Lucho
12-19-2008, 07:59
Далавера,далавера,всичко е алъш-вериш,и модери и админи,всеки прави се на мъж...

DjBaloon
12-19-2008, 08:36
Явно е че на много хора им прави впечетление простотията която обхваща форума,сигурно е време вече да вземете адекватни мерки

Които не да бъдта насочени срещу тези така смело дръзнали да ви кажат истината в очите,а срещу проблемите потребители правещи всяка тема на боклук ;)


пп: Не знам защо обиждате кремчето,тя е единствената показала мисъл в действията си и не се правила на интересна (слабост на част от екипа на този форум) 8)

SWASTlCA
12-19-2008, 13:47
Да приемам ли "глупавичка" за обида, защото аз си се обидих.
Не се вживявам в смисъла да си го слагам на сърце. да, паля се по някоя тема и дискусия, но това е в рамките на форума. Ако утре ми махнат правата, баннат ме и прочие няма да дойде края на света и няма да се тръшкам за това. Там е разликата.

Колкото до "поръчките"-каква ми е изгодата да махам този или онзи. Аз съм тук за собствено удоволствие, модерирм за удоволствие и не получавам никакво възнаграждание за това. Никой не ми е предлагал пари или предмети за да бъда тенденциозна. Трила съм дори и собствени мнения. Модерирала съм дори и най-добрата ми приятелка, която е потребител тук.....Старая се да съм обективна всеки ден, не само във форума а и изобщо. Защото обективността е качество, което ми е абсолютно нужно в професията. да, доза субективизъм винаги има, но предпочитам да я проявя в мнение, а не в модераторско действие.

Хората се обиждат само и единствено от истината.
Останалото е едно от твоите комунистически изназвания.

DjBaloon - блюдолизец си.

traka
12-19-2008, 13:53
^ до интересни заключения си стигнал. Интересно, тебе като те псуват как се чувстваш, сигурно се смееш...

Canis_Dirus
12-19-2008, 14:06
Какво толкова е станало? Деактивиран бил акаунта. Мен три ми изтриха заедно с всичките мнения (имаше и стойностни), но какво? Нали мога пак да се регистрирам? Какъв е проблема, че няма да ми пише "Ултра фен" под аватарчето?

Правя си веселото и съм готов да си платя цената.

Jumbie483
12-19-2008, 14:14
Аз няма какво да кажа, защото Свастика ми изчерпа почти мненията до сега, тъй че го подкрепям на 101%

InitialD
12-19-2008, 23:08
В моя форум щеше да си отлетял отдавна, заради поведението и тоталната липса на разум в постовете ти.

Много храниш, но в тази тема наруши доста правила от форума, които явно не си схванал...

То и ти храниш даже на моменти повече от начупеният кръст ма за теб нема бан! Как така !!?!? :? :-o

Започвам да си мисля че този форум е отражение на нашата мила държава!

И аз си получавам предупрежденията, но за разлика от теб и швасти, ми се случва да дам и по някое смислено мнение във форума, а не само да мрънкам... ;)

Пффф ти какво казаааа...... :?

hAshoo
12-20-2008, 04:09
аре поне се възползвайт едокато форума на дата.бг е умрял..правете работи да идват юзери а не да ги отблъскате..ся хората си търсят форум в който да пишат,щото във форума на дата.бг вече никой не пише ххе

TheBlackStranger
12-20-2008, 13:56
Свастика какво стана с профила ти ? Ънблокнаха ли го или... ?

SWASTlCA
12-20-2008, 14:52
Свастика какво стана с профила ти ? Ънблокнаха ли го или... ?

"Вие сте изгонен от този форум!
Моля свържете се с администраторите за повече информация."

woshataa
12-20-2008, 18:58
за кво се косиш .. в крайна сметка докато те не решат няма да ти го върнат .. и аз псувах от 10 акаунта да ми върнат първия ама кво .. нищо .. да някои наистина се превземат дооооооооста .. пораства им работата .. УуУ аз съм мод шси праа квот си искам .. и на мен в бан списъка ми написаха че съм флуудила нещо което НИКОГА не съм правила ..ама нали те са клечките .. заеби ги и тва е ..нали пишеш тук и изразяваш мнението си .. по принцип съм малко скептично настроена към теб и постовете ти .. но този път браво поне за опита да им се противопоставиш ..

SWASTlCA
12-20-2008, 22:20
за кво се косиш .. в крайна сметка докато те не решат няма да ти го върнат .. и аз псувах от 10 акаунта да ми върнат първия ама кво .. нищо .. да някои наистина се превземат дооооооооста .. пораства им работата .. УуУ аз съм мод шси праа квот си искам .. и на мен в бан списъка ми написаха че съм флуудила нещо което НИКОГА не съм правила ..ама нали те са клечките .. заеби ги и тва е ..нали пишеш тук и изразяваш мнението си .. по принцип съм малко скептично настроена към теб и постовете ти .. но този път браво поне за опита да им се противопоставиш ..
Не е опит, аз го правя.

Те са клоуни, защото, ако бяха модератори, които знаят защо са ме деактвирали, щяха да го кажат, но уви.

machoka
12-20-2008, 23:02
Слушай сега, че няма да повтарям.

С надменното си поведение правиш лошо впечатление. Идваш тук, обиждаш най-нагло ръководният орган и очакваш нещо различно от случилото се в замяна? И да - думите клоун и смешник са обидни в този тон, в който ти ги използваш. Когато се научиш на уважение, тогава можеш да очакваш същото в замяна. Ти се явяваш тук в ролята на всезнаещ, въздесъщ по всички въпроси, сам себе си имаш за Бог, а друг наричаш така?!
Твоята роля във форума е добре известна на всички - интригант, заядливец.. мислиш си, че името ти означава 'реклама', но не е така. Като такъв трябва да си наясно с най-вероятните последствия.

Когато обаче започнеш да намесваш и екипа в цялата тази филмотека, започва вече да ми става неприятно.. so.. ако продължаваш очаквай и този и всеки следващ профил да последва примера на предишния ти.

Лека вечер, приключихме с дискусията.