PDA

View Full Version : Как гледате на гаджето, като на татко или като авантюра?



fen1
12-17-2008, 22:43
трето положение има ли?

krem4et0
12-18-2008, 06:50
На кое гадже. На настоящото ми такова не гледам по нито 1 от посочените начини. за мен не е авантюра, но не е и баща.
За мен е сериозният ми приятел, с който искам да имам общо бъдеще. В коя графа се вписва?

sh3_1s_7h3_0n3
12-18-2008, 08:44
На кое гадже. На настоящото ми такова не гледам по нито 1 от посочените начини. за мен не е авантюра, но не е и баща.
За мен е сериозният ми приятел, с който искам да имам общо бъдеще. В коя графа се вписва?

Щом искаш общо бъдеще, това не означава ли да бъдете след време семейство и да имате свои деца? Т.е. в графата 'бъдещ татко'? :)

darla
12-18-2008, 08:46
predi da stanem mama i tatko,gledah na nego kato na 4oveka,s koito iskam da buda zavinagi,nezavisimo kakvo 6te mi struva tova.ne sum mislila za deca,na edin po-kusen etap ve4e poglednah na nego kato na taatko-4ak,kogato malkiq se rodi i go vidqh v rucete mu,do togava si be6e moq batko :-)

krem4et0
12-18-2008, 09:33
На кое гадже. На настоящото ми такова не гледам по нито 1 от посочените начини. за мен не е авантюра, но не е и баща.
За мен е сериозният ми приятел, с който искам да имам общо бъдеще. В коя графа се вписва?

Щом искаш общо бъдеще, това не означава ли да бъдете след време семейство и да имате свои деца? Т.е. в графата 'бъдещ татко'? :)

Е, да....ама не се знае все пак. Между другото аз си го харесах именно защото мислех, че ще е страхотен баща...6-то чувство просто. Сега съм убедена в това...Само, че той момичета не ще, а аз мъже на този свят не искам да раждам....

hottie
12-18-2008, 10:31
Като на любовник, приятел и баща :) Всеки път като го гледам как си играе с дечица ми става едно хууууууубаво! Сигурна съм, че ще е страхотен баща !

traka
12-18-2008, 11:19
Като се сгаджосахме с мъжа ми, вътрешно знаех, че това ще е бащата на децата ми. Не знам как да го опиша като чувство, може би се дължеше на един сън и така си и стана... 3 и половина след това ние си направихме бебе, но и преди и сега ми е и като авантюра и като татко на детето ми ... тръпката си я има и това е много важно

sexita
12-23-2008, 16:42
Винаги с когото и да съм повече от 2-3 седмици го поставям и в двете ситуации и пресмятам дали става...
Гледам да не се вманиячавам :D

Сегашният...на външен вид и визия в началото,не ми изглеждаше на сериозно момче,но когато го поопознах и видях колко луд е по-децата. Навсякъде снимки с племенниците му,с брат му,който е отгледал...
Как да не се замисли човек как той държи и моето дете в ръцете си :oops:

Seducti0n
12-23-2008, 17:36
Кремче, какви са тези крайни изказвания, чак се учудих? :shock:

krem4et0
12-23-2008, 17:41
Кои по-точно. Не искам да раждам момчета. Ако е момче-ще си седи в матката, докато не стане момиче :D . Просто не си представям, че ще имам момче и ще съм мъжка майка и 1 ден-свекърва!

mgxpower
12-23-2008, 19:39
Кои по-точно. Не искам да раждам момчета. Ако е момче-ще си седи в матката, докато не стане момиче :D . Просто не си представям, че ще имам момче и ще съм мъжка майка и 1 ден-свекърва!Кремче божа работа....

sexita
12-23-2008, 20:23
И момче и момиче да е..важното е да е здравичко и добричко.
И момчетата и момичетата ни носят с времето по някой проблем,така,че не можеш да знаеш с кое ще е по-добре :P

Seducti0n
12-23-2008, 21:00
Кои по-точно. Не искам да раждам момчета. Ако е момче-ще си седи в матката, докато не стане момиче :D . Просто не си представям, че ще имам момче и ще съм мъжка майка и 1 ден-свекърва!

Когато разбрах, че ще си имам братче много плаках, исках сестричка... тогава бях на 6...

krem4et0
12-23-2008, 21:34
Просто не си се представям с момченце.....ама грам. но знае ли човек.....

mi6uence
12-23-2008, 22:42
Като баща. Не искам да се вманиачавам, но, за да го виждам като такъв трябва да го мисля за отговорен, пък аз безотговорни гаджета разкарвам много бързо.

kalpazanka
12-24-2008, 13:04
Гледах на него като на авантюра в началото, но като видях миналата седмица как си играеше с неговия племенник и как му отива да е тати, как се променя изражението му, щом гушне бебо... съм вече сигурна, че ще е страхотен мил и грижовен тати. :)

mgxpower
12-24-2008, 13:41
Като баща. Не искам да се вманиачавам, но, за да го виждам като такъв трябва да го мисля за отговорен, пък аз безотговорни гаджета разкарвам много бързо.Не трябва да си само отговорен има много други качества , които трябва да притежава човек преди да стане родител

TheBestFriends
12-28-2008, 14:10
Не знам като какво гледам на него от тези две посочени неща, но много често си го представям с бебе в ръцете.

Naughty_
12-28-2008, 16:50
в началото и аз гледах на него като авантюра, но с времето започнах да гледам на него като на татко :-D

Pliok0019
12-29-2008, 23:32
И момче и момиче да е..важното е да е здравичко и добричко.
Напълно съм съгласна.

Аз винаги тайничко гледам на гаджетата си като евентуални татковци. :D

RAWRRR
12-30-2008, 00:09
Гледам на него като на много сериозен приятел
Определено не е авантюра,но за деца е прекалено рано

Wrathchild
01-01-2009, 13:57
Сегашният ми приятел го гледам като мой партньор в живота, с когото по-късно смятаме да имаме деца.
Не мога да отрека, че когато го гледам с братовчед ми, то веднага ми изплува картинката как си играе с нашите деца.

iiirish
01-07-2009, 15:07
Гледам като на него като на моя мъж, а за "татко" още е много рано. След някоя и друга година живот и здраве сигурно ще стане

SoFarSoG00d
02-07-2009, 21:20
Партньор,приятел и евентуален баща на децата ми.

pepita87
03-31-2009, 14:05
Етапа,в който гледах на него като на обикновена авантюра...отдавна отмина,сега той е настояшия ми приятел,с когото живеем заедно и градим планове за съвместно бъдеще :) и съответно баща на децата ми-живот и здраве!

Rofl4e
03-31-2009, 20:53
преди година беше авантюра..в момента е човека на който мога да разчитам за всичко..и който е до мен .. а за татко още му е много рано :-P след около 5 години може,но на този етап не мисля да имаме деца

3oPuTy
04-04-2009, 07:24
Като авантюра беше преди 6 години,когато започна всичко :D
В последствие нещата се задълбочиха,но поради ред причини не се събрахме ... :(
Сега,когато е до мен,гледам на него преди всичко като приятел,който би убил заради мен ... Той е човека,с когото се очертава да е най-дългата ми връзка (най-вече след като знам,през колко премеждия минахме през тези 6 години ...) ... Човека,който ми показа за първи път какво е любовта и който ме научи да обичам :) Като баща на моите деца не съм си го представяла - рано ни е още :) (не искам да съм поредната "млада мама",родила преди 25 год.) За сметка на това знам,колко много обича децата и как му светват очичките,когато си играе с двамата си братовчеди ... Става по-голямо дете и от тях :D И съм сигурна,че ще бъде страхотен баща (било то на моите или на нечии други деца)

Извод:В момента гледам на него като нещо ПОВЕЧЕ от "авантюра" и нещо по-малко от "татко на децата ми" :)

mimsssssss
07-01-2009, 14:24
Като на любовник, приятел и баща :) Всеки път като го гледам как си играе с дечица ми става едно хууууууубаво! Сигурна съм, че ще е страхотен баща !

+1 :oops:

KimBerLy1912
07-02-2009, 21:22
На всеки,с който съм била,тайничко,с едно око съм поглеждала като на баща...Независимо колко мънички сме били :D
С повечето бивши поддържаме добри отношения,с един даже така се сгаджосахме много отдавна-ти ще си футболист,а аз мажоретка и после ще си живеем заедно и т.н.т. :D :D :D
На настоящия не гледам по нито един от двата начина,може би след многобройните раздели и събирания (може и да сте чели темата в "Любов" ) ми е малко разклатена вярата в общото бъдеще...
Но времето ще покаже...иначе той като баща ще има много да учи,определено...понякога като го гледам със животните е по-добър отколкото с хората :D Но има малка братовчедка,с която много добре се справя...та не знам.. някъв странен ми е... Времето ще покаже :D

Nakadah
07-02-2009, 23:34
аз да не съм гей бе

lipstik
07-03-2009, 12:12
Приятеля ми ще е много добър баща и определено много би ми помагал с бебета и домакинска работа.

bilqnavod
10-16-2009, 21:25
Не мога да отговоря на този въпрос - незнам :?

DarityGirl
12-05-2009, 12:15
още ни е рано да му гледам като на татко :)

alex4o
12-08-2009, 14:41
Виждам го като най-добрият ми приятел,като мъжът до мен след години,като бащата на децата ми,като любовник...Той е всичко за мен! :)

Neopitom3na
12-15-2009, 23:21
Не е като авантюра, но не и като тати :D все пак малки сме още :P