PDA

View Full Version : ВРЕМЕ Е ДА ИЗХВЪРЛИМ БОКЛУКА !!! УТРЕ !!! ЕЛА И ТИ !



ULTRA_LEVSKI
12-18-2008, 10:05
Утре 19 Декември 2008г. от 11.00 ще тръгне протестно шествие от зала Христо Ботев в Студенски Град към парламента, заради убития студент и ВСИЧКО, КОЕТО СЕ СЛУЧВА В ДЪРЖАВАТА НИ!Нека всеки на който наистина му пука за България да се присъедини - ГЛАС НАРОДЕН, ГЛАС БОЖИ! Не на футболното, партийното и на каквото и да е друго деление!


11:00 в Студентски или ~12 пред парламента преценете сами !

Verszerzodes
12-18-2008, 10:22
май мое да се засечем, че се сбереме отбрани националситчета и мо'е да стане танц с анархиите :booooomb: 8)

ULTRA_LEVSKI
12-18-2008, 10:27
май мое да се засечем, че се сбереме отбрани националситчета и мо'е да стане танц с анархиите :booooomb: 8)


Ако стане "танц" ще е СЪС анархиите СРЕЩУ правителството !!!
Утре защитаваме собственото си мнение и това, което е най-добро за България и Българския народ, не е място за безсмислени деления !

Няма значение, кой на работа, кой на училище, според мен по-добра причина, за да се "измъкнеш" от задължение - няма.

Verszerzodes
12-18-2008, 10:29
май мое да се засечем, че се сбереме отбрани националситчета и мо'е да стане танц с анархиите :booooomb: 8)


Ако стане "танц" ще е СЪС анархиите СРЕЩУ правителството !!!
Утре защитаваме собственото си мнение и това, което е най-добро за България и Българския народ, не е място за безсмислени деления !

Няма значение, кой на работа, кой на училище, според мен по-добра причина, за да се "измъкнеш" от задължение - няма.То не пречи да си го направим културно, след шествието, след всичко :booooomb:

ULTRA_LEVSKI
12-18-2008, 10:34
Вече ти казах - нито му е мястото, нито му е времето. Който иска такива сблъсъци знае, че има достатъчно поводи, където може да се направи. Сега ни е нужно само обединение !

Verszerzodes
12-18-2008, 10:36
Вече ти казах - нито му е мястото, нито му е времето. Който иска такива сблъсъци знае, че има достатъчно поводи, където може да се направи. Сега ни е нужно само обединение !
стига бе бате, какви поводи, тия мишки в София-та никакви ги няма, поводи също :)

ULTRA_LEVSKI
12-18-2008, 10:40
Дреме ми, братле, за мен е по-важно да стане това, което всички искат и чакат от не знам си колко време ( за жалост всеки чака, вместо да действа), а не да се бием с някакви анархисти, които, каквито и да са, поне ще са дошли на протеста.

hottie
12-18-2008, 10:49
на работа съм, но успех

chelsea
12-18-2008, 10:52
аз ще отида.

ScionOfStorm
12-18-2008, 11:20
май мое да се засечем, че се сбереме отбрани националситчета и мо'е да стане танц с анархиите :booooomb: 8)

после да няма обяснения обаче защо никой не се вдига и т.н. и т.н. и защо нямало промяна. ако отивате да се сбивате различните агитки нищо чудно.

Pliok0019
12-18-2008, 11:23
Нямам с кого да отида. Иначе - наистина искам.

RAWRRR
12-18-2008, 11:28
не знам кой ще биете,но след случилото се има патрулки на всеки 50 метра в студентски

аз може би ще дойда

ULTRA_LEVSKI
12-18-2008, 11:39
май мое да се засечем, че се сбереме отбрани националситчета и мо'е да стане танц с анархиите :booooomb: 8)

после да няма обяснения обаче защо никой не се вдига и т.н. и т.н. и защо нямало промяна. ако отивате да се сбивате различните агитки нищо чудно.

На никой целта му не е да се бием помежду си, врага е един, казах го и по-горе. Няма нужда от такива спекули и провокации.

Много хора ме питаха, затова го пиша и тук - протеста не се организира от никоя партия ! Никой не се опитва да изкара дивиденти за сметка на протестиращите !
Това e мястото, където ще изразим несъгласието за начина по който се управлява България. Отношението на държавата към младите и прогонването им от страната с беззаконието тук и разрухата... всеки който се чувства истински българин и му пука е добре дошъл и нека изхвърлим боклука от държавата!

Pliok0019
12-18-2008, 11:48
http://priziv.org/ "Има добри, лоши и безразлични хора. Пепел за безразличния, защото заради него има лоши и добри." - това е от профила ми в скайп.

Иначе тук пуснах почти същата тема. Ето цитат от нея:


Нека за пръв път, обединени направим нещо! Нека да покажем несъгласието си, не само на думи, ами и чрез действия. Нека всички отидем и бъдем съпричастни. В крайна сметка това можеше да се случи на всеки един от нас...

ULTRA_LEVSKI
12-18-2008, 12:59
http://www.vbox7.com/play:fe8d1307

ULTRA_LEVSKI
12-18-2008, 15:07
Плакати ще има, не го мислете, хора ни трябват, но ако имате добра идея за лозунг я осъществявайте, а не чакайте от някой друг :)

woshataa
12-18-2008, 15:13
na daskalo sum.. ina4e me karaha i edni fr-ta

woshataa
12-18-2008, 15:37
извинявай ама твоите теми въобще не ги чета

ScionOfStorm
12-18-2008, 16:24
май мое да се засечем, че се сбереме отбрани националситчета и мо'е да стане танц с анархиите :booooomb: 8)

после да няма обяснения обаче защо никой не се вдига и т.н. и т.н. и защо нямало промяна. ако отивате да се сбивате различните агитки нищо чудно.

На никой целта му не е да се бием помежду си, врага е един, казах го и по-горе. Няма нужда от такива спекули и провокации.

Много хора ме питаха, затова го пиша и тук - протеста не се организира от никоя партия ! Никой не се опитва да изкара дивиденти за сметка на протестиращите !
Това e мястото, където ще изразим несъгласието за начина по който се управлява България. Отношението на държавата към младите и прогонването им от страната с беззаконието тук и разрухата... всеки който се чувства истински българин и му пука е добре дошъл и нека изхвърлим боклука от държавата!

точно това имах и аз предвид. безсмислено е точно в такъв момент да се делят така хората; принципно нека си бъде тъй.

аз мисля да си отменя урока и да отида. идея колко хора ще бъдем горе-долу?

Verszerzodes
12-18-2008, 17:02
май мое да се засечем, че се сбереме отбрани националситчета и мо'е да стане танц с анархиите :booooomb: 8)

после да няма обяснения обаче защо никой не се вдига и т.н. и т.н. и защо нямало промяна. ако отивате да се сбивате различните агитки нищо чудно.

На никой целта му не е да се бием помежду си, врага е един, казах го и по-горе. Няма нужда от такива спекули и провокации.

Много хора ме питаха, затова го пиша и тук - протеста не се организира от никоя партия ! Никой не се опитва да изкара дивиденти за сметка на протестиращите !
Това e мястото, където ще изразим несъгласието за начина по който се управлява България. Отношението на държавата към младите и прогонването им от страната с беззаконието тук и разрухата... всеки който се чувства истински българин и му пука е добре дошъл и нека изхвърлим боклука от държавата!

точно това имах и аз предвид. безсмислено е точно в такъв момент да се делят така хората; принципно нека си бъде тъй.

аз мисля да си отменя урока и да отида. идея колко хора ще бъдем горе-долу?НА агитки няма да се делим, то е ясно, говорех за ония помияри анархиите, но пак се надявам да сме единни, Емо са правим некаква среща.. имай го предвид ще си менкаме телефоните, ако искате да се засечем :) :booooomb:

ScionOfStorm
12-18-2008, 17:38
^ радвам се :)

Иначе, като погледнах от протеста на НАТУРА попаднах на това:


ЧЕТВЪРТЪК, от 16.30 до края, ПЕТЪК от 13.00 отново, заедно със студентите, пред Парламента

двойно май

Verszerzodes
12-18-2008, 17:40
^ радвам се :)

Иначе, като погледнах от протеста на НАТУРА попаднах на това:


ЧЕТВЪРТЪК, от 16.30 до края, ПЕТЪК от 13.00 отново, заедно със студентите, пред Парламента

двойно майеми това е цетла, да се обединим :D Да не им се верва, метъли и чалгари, говеда и прасета и т.н ЗАЕДНО!! :booooomb: :booooomb:

PeopleAlwaysLeave
12-18-2008, 17:41
Оф много ми се ще да дойда ама съм на изпит-кормуване от 10 и не знам кога ще свърша :( Ще се постарая да дойда !!!

Swinkenhoffer
12-18-2008, 17:42
Цициона ме амбицира, ама няма да мога да дойда. :(
Много ме е яд. :x

InitialD
12-18-2008, 18:09
Идеята не е лоша .. ма некои субкултури не мога да ги дишам!!! :x

woshataa
12-18-2008, 18:28
Затова ти трият профилите. :Dвинаги си ме впечатлявал с блестящите си изказвания .. дори да са опит за жалък майтап .. :booooomb:


ЛИИИИИИИИИИВ БРИТНИ АЛОУУУУН :cry: 8-) :D

Verszerzodes
12-18-2008, 18:28
Идеята не е лоша .. ма некои субкултури не мога да ги дишам!!! :xкато си асоциален и комплексар нормално аз имам приятели от различни субкултури и не ми пречи това в общуването!! 8)

InitialD
12-18-2008, 18:36
Идеята не е лоша .. ма некои субкултури не мога да ги дишам!!! :xкато си асоциален и комплексар нормално аз имам приятели от различни субкултури и не ми пречи това в общуването!! 8)

Странно !?!? На мен само такива като теб ми пречат !

Verszerzodes
12-18-2008, 18:43
Идеята не е лоша .. ма некои субкултури не мога да ги дишам!!! :xкато си асоциален и комплексар нормално аз имам приятели от различни субкултури и не ми пречи това в общуването!! 8)

Странно !?!? На мен само такива като теб ми пречат !еми ето, ти си пълен ретард :) Мене само растите и зализаните чалга биячи ме дразнат!!

InitialD
12-18-2008, 18:44
Идеята не е лоша .. ма некои субкултури не мога да ги дишам!!! :xкато си асоциален и комплексар нормално аз имам приятели от различни субкултури и не ми пречи това в общуването!! 8)

Странно !?!? На мен само такива като теб ми пречат !еми ето, ти си пълен ретард :) Мене само растите и зализаните чалга биячи ме дразнат!!

Тебе повече хора те дразнят ... мен само кежуалите !

Verszerzodes
12-18-2008, 18:49
Идеята не е лоша .. ма некои субкултури не мога да ги дишам!!! :xкато си асоциален и комплексар нормално аз имам приятели от различни субкултури и не ми пречи това в общуването!! 8)

Странно !?!? На мен само такива като теб ми пречат !еми ето, ти си пълен ретард :) Мене само растите и зализаните чалга биячи ме дразнат!!

Тебе повече хора те дразнят ... мен само кежуалите !и какво разправяше, че се иамш с бенесарите? :lol:

Pliok0019
12-18-2008, 18:51
Според мен ще се съберем доста хора. Имам големи очаквания за протеста.

cherinka
12-18-2008, 19:54
Утре има доста шествия из София.......
та вие, та земеделците, и сто процента има още някакви други шествия, з акоито аз не знам. :D

forrzi
12-18-2008, 20:06
не разбрах,в колко часа пред парламента?

Pliok0019
12-18-2008, 20:13
12.

ULTRA_LEVSKI
12-18-2008, 20:37
Утре има доста шествия из София.......
та вие, та земеделците, и сто процента има още някакви други шествия, з акоито аз не знам. :D

Всички са с обща цел = да завършат пред парламента !

InitialD
12-19-2008, 00:01
Идеята не е лоша .. ма некои субкултури не мога да ги дишам!!! :xкато си асоциален и комплексар нормално аз имам приятели от различни субкултури и не ми пречи това в общуването!! 8)

Странно !?!? На мен само такива като теб ми пречат !еми ето, ти си пълен ретард :) Мене само растите и зализаните чалга биячи ме дразнат!!

Тебе повече хора те дразнят ... мен само кежуалите !и какво разправяше, че се иамш с бенесарите? :lol:

Ти правиш ли разлика между БНС и жалкото ви кежуалско стадо!?!?
В сряда станах свидетел на много интересен разговор между двама кежуали (пълни смешници) и БНС-ари на пл.Славейков.Последните правеха благотворителна кампания а каретата се опитаха да им се смеят ама бързо бяха отрязани ... :lol:

Verszerzodes
12-19-2008, 00:35
Идеята не е лоша .. ма некои субкултури не мога да ги дишам!!! :xкато си асоциален и комплексар нормално аз имам приятели от различни субкултури и не ми пречи това в общуването!! 8)

Странно !?!? На мен само такива като теб ми пречат !еми ето, ти си пълен ретард :) Мене само растите и зализаните чалга биячи ме дразнат!!

Тебе повече хора те дразнят ... мен само кежуалите !и какво разправяше, че се иамш с бенесарите? :lol:

Ти правиш ли разлика между БНС и жалкото ви кежуалско стадо!?!?
В сряда станах свидетел на много интересен разговор между двама кежуали (пълни смешници) и БНС-ари на пл.Славейков.Последните правеха благотворителна кампания а каретата се опитаха да им се смеят ама бързо бяха отрязани ... :lol:правя бе мърша, дори имам приятели, та какво общо имаш ти с тях ?!И каква е тая неадекватна случка палячовци с карета- пълните позьори, след година ще ги няма, не съм от тия дето си правят ташак, ако имах свободно време бих отишъли аз да раздавам на пенсионерите чай и супа ;-) И в БНС има момчета които се носят кежуал!!А вие с тоя филмар кристо изливате помия, нон стоп гей двойката лъха х8 :booooomb:

InitialD
12-19-2008, 01:13
тоя нема нищо общо с БНС бе... нали ако го видят тая арабска плюнка инишълчо ше го закарат в щаба и ще му се изредят един след друг :D

Бате недей ще ти се смеят ...!!!

:lol: :lol: :lol:

Толкова и ги знаеш БНС явно ... защото има членове Ливанци в БНС! Ама нали вие знаете най-добре + това БНС не са фашисти като вас те приемат хора като нас ,защото ние сме истинските родолюбци а не некви дет се перчат като пуяци а единственото което правят е да се бият със собствените си братя!

InitialD
12-19-2008, 02:05
на тебе ти се смее цела България бе,арабин :)

Що не ме цитира бе!?!?
Истината боли нали бе предател!
Нема кво да кажеш за да ме обориш ... бил си ми ти от центъра на София ти не си виждал циганин на живо ма ги биеш яко нали хахахахах! Едно цигане дет не диша лепило ще ти пратя и ше насереш гащите!

Pliok0019
12-19-2008, 07:42
Намерих с кого. :)

Pliok0019
12-19-2008, 09:11
Ела!

Аз тръгвам. Отивам направо за пред Парламента.

forrzi
12-19-2008, 09:15
тези с БНС,арабите,кежуалите и циганчетата дето дишали лепило

спорете,творете
но не това е мястото
това е шествие в паметта на едно момче,което за жалост трябваше да умре за да си вдигнат задниците младите хора в тази страна.не превръщайте темата в това кой колко знаел за БНС и кой бил по-якия.оставете меренето на пишки за после

ScionOfStorm
12-19-2008, 09:23
тъй, тъй :)

айде, аз тръгвам, може да се засечем с някого;)

excellence
12-19-2008, 13:45
Искам да попитам нещо, но да отговарят само компетентни хора, а не сульо и пульо дето я чул, я не по тоя въпрос... та вижте Гърция за убийството на едно дете к'ъв бой на поразия стана, блокада от всякъде, даже на работа не ходеха, а ние дето от колко години вече ни крадаха, ни обиждаха и ни се смяха в лицето, играха си с нас, намушкваха ни по улиците, убиваха ни по всякакви начини, и психически и физически, айде да не казвам и по-силни думи, а все още НИЩО не се прави по тоя въпрос! Интересно ми е до кога и колко още може да изтърпи българския народ! До кога тия унижения от страна на властта ще търпим??? Не знам дали се сещате миналата година когато стачкуваха учителите как камера беше заснела двамата министри, изпитвам погнуса да им кажа имената даже, как единият "многоуважаван" каза нещо от рода на "Айде кажи им там нещо да се успокоят, пък по-късно ще мислим" Абе алооооооооооооооуу, тва на място да го чуеш и бой, бе, мамицата им мръсна лайняна!!!! Толкова много невинни загинали, отвлечени, пребити, унижени и т.н., таки ли не се намери кой да ги гръмне тия глупаци от властта, бе?! Сергей ли чакате да ви оправи?! Да, той до сега добре ни "оправя". Виждате ли НИЕ кого избрахме да ни управлява! ... Да си кажа честно и идея си нямам от политика, партии, леви/десни, комунисти, седесари и т.н., но знам само, че с мирни протести нищо няма да направим, защото те се чувстват непобедими и хич не ги интересува! Те нямат доблестта да излязат и да говорят, а ще ни управляват ли?! Не ходят на работа, поради забележете "ЛИЧНИ ПРИЧИНИ", а получават заплати! Купуват си джипове, сещате се с кои пари! Наскоро гледах и някакъв депупат дето до сега никога не се е появявал и никой не го знаеше. Иначе и той заседава! Плащаме купища данъци и знаете къде отиват парите! Това НИЕ го допускаме, и никой друг освен НИЕ няма да го промени.. :)

Pliok0019
12-19-2008, 14:20
Бяхме ХИЛЯДИ и беше ВЕЛИКО.

excellence
12-19-2008, 14:28
Ще ви дават ли по новините :D

Pliok0019
12-19-2008, 14:37
Възможно е. :D

Pliok0019
12-19-2008, 16:22
Бяхме ХИЛЯДИ и беше ВЕЛИКО.
Запознах се с woshata. Тя хич не ми се израдва. Някой видя ли ми плаката за ДОИП?
Аз бях с нея. И ти видях и плаката. :)

Disrespect
12-19-2008, 16:23
woshata изобщо не е уоша щом не ти е разбила мутрата, боклук некадърен

Pliok0019
12-19-2008, 16:25
Не беше това смисълът на протеста. А Глобал за разлика от много други - беше там, докато мишките бяха на топло и хейтваха пред телевизора...

ScionOfStorm
12-19-2008, 16:41
Имаше много надъхващи моменти, макар че в други мигове малко издишаше работата...

важното е, че имаше активно участия от доста хора и поне нещо, колкото и да не е уж много, се направи.

евала на всички, които бяха там!

woshataa
12-19-2008, 16:41
Бяхме ХИЛЯДИ и беше ВЕЛИКО.
Запознах се с woshata. Тя хич не ми се израдва. Някой видя ли ми плаката за ДОИП?
Аз бях с нея. И ти видях и плаката. :)global ъм .. кво се очакваше от мен .. да ти скоча на врата ли :-o :lol:


иначе .. наистина се радвам че бяхме там и подкрепихме студентите .. жалко само че ония слабоумници така и не излязоха .. така де те се бяха изпарили отдавна .. :-o

woshataa
12-19-2008, 16:48
Бяхме ХИЛЯДИ и беше ВЕЛИКО.
Запознах се с woshata. Тя хич не ми се израдва. Някой видя ли ми плаката за ДОИП?
Аз бях с нея. И ти видях и плаката. :)global ъм .. кво се очакваше от мен .. да ти скоча на врата ли :-o :lol:


иначе .. наистина се радвам че бяхме там и подкрепихме студентите .. жалко само че ония слабоумници така и не излязоха .. така де те се бяха изпарили отдавна .. :-o
Останах с впечатлението, че не ти се говори с мен. И отидох напред да си показвам плаката на трибуната.

А Пирински излезе. Прочете си текста и се прибра.мии честно казано едва ли имаше кво да ти кажа .. против твоето мислене съм :D

а кво съдържаше този текст .. ? ахахах представям си но кажи че ние се изнесохме ..

ScionOfStorm
12-19-2008, 17:01
и аз бях с тях, глобъле ;)

Verszerzodes
12-19-2008, 17:01
Имаше много надъхващи моменти, макар че в други мигове малко издишаше работата...

важното е, че имаше активно участия от доста хора и поне нещо, колкото и да не е уж много, се направи.

евала на всички, които бяха там!Филмира ли се когато кежуалите беха зад тебе и не знаеше как точно изглеждаме, ама все пак аплодисменти за тебе че викаше против правителството :booooomb:

woshataa
12-19-2008, 17:07
Имаше много надъхващи моменти, макар че в други мигове малко издишаше работата...

важното е, че имаше активно участия от доста хора и поне нещо, колкото и да не е уж много, се направи.

евала на всички, които бяха там!Филмира ли се когато кежуалите беха зад тебе и не знаеше как точно изглеждаме, ама все пак аплодисменти за тебе че викаше против правителството :booooomb:а ти умен като си бил зад нас що не се обади поне на мен .. :-o

ScionOfStorm
12-19-2008, 17:07
Хм, не, трябва ли да се филмирам?

По-скоро ви гледах, защото се чудех дали ще се метнете против куките напред и дали ще стане някакво меле - все пак съм с две момичета в случая, пък и уж беше мирен протест :)

Пък вие защо не се обадихте?

Verszerzodes
12-19-2008, 17:07
и аз бях с тях, глобъле ;)
Аха, значи ти си бил третия. Имаше ли и още?имаше майак ти дебам как не съм те сканирал щех майак ти да еба!!

ScionOfStorm
12-19-2008, 17:11
още с нас - не, отзад имаше групата от кежуъли, за която винкело (това ти е новия ник май?) говореше, някъде към 9-10 души :р

zloto
12-19-2008, 17:18
Ама и аз съм зле. На път към даскало минах оттам, хората бяха съвсем малко, обаче имаше поне 50 полицая. Като надникнах през голямото междучасие протеста тъкмо беше в разгара си. Яд ме е, че не дойдох, и без това в училище не правихме абсолютно нищо.

Verszerzodes
12-19-2008, 17:20
още с нас - не, отзад имаше групата от кежуъли, за която винкело (това ти е новия ник май?) говореше, някъде към 9-10 души :рне видя по назад общо на протеста бехме км 50, в съотношение с куките щехме да го изядем а и бяхме записани още на зала "Хр.Ботев" в некфи кафеви регистри.Ти прецени дали имахме някакъв шанс :)

woshataa
12-19-2008, 17:21
аз ви видях .. смис Мето там в градинката .. май бяхте вие .. не съм се припознала да го ева :x :lol:

ScionOfStorm
12-19-2008, 17:22
а, значи не сте били сред тея зад нас, защото те звъняха и се уговаряха май за нещо дали ще се действа. ама то щеше и да е неправилно веднага със сила да се действа - и самите организатори биха били против това. ако не се достигне нужното внимание, на следващия протест вече може би съвсем закономерно ще има по-офанзивни мерки..

Verszerzodes
12-19-2008, 17:25
а, значи не сте били сред тея зад нас, защото те звъняха и се уговаряха май за нещо дали ще се действа. ама то щеше и да е неправилно веднага със сила да се действа - и самите организатори биха били против това. ако не се достигне нужното внимание, на следващия протест вече може би съвсем закономерно ще има по-офанзивни мерки..лично аз бях на два метра от вас имам и свидетел 8) наистина се уговаряхме после се изнесохме към МС и там робокопи и глупави филми и нищо не стана, въобще съм ядосан и отчаян.

woshataa
12-19-2008, 17:47
и кой ви е бил свидетел ..

ULTRA_LEVSKI
12-19-2008, 18:33
Стига глупости ! Това беше само началото, на 14.01.2009 ПАК НА СЪЩОТО МЯСТО !

ПП Стига с тия фашисти, анархисти, онанисти, шахмасти, програмисти, кежуали и тн, всички бяхме днес с една цел, която не беше да се делим !

Verszerzodes
12-19-2008, 21:33
Стига глупости ! Това беше само началото, на 14.01.2009 ПАК НА СЪЩОТО МЯСТО !

ПП Стига с тия фашисти, анархисти, онанисти, шахмасти, програмисти, кежуали и тн, всички бяхме днес с една цел, която не беше да се делим !Ти беше с коравия анцуг на адидас? :D

evi_vd
12-19-2008, 21:52
жалко, че не съм от София..

Pliok0019
12-19-2008, 21:53
Имаше много хора, които не бяха от София.

ULTRA_LEVSKI
12-19-2008, 21:55
Да. Предполагам, че, ако кажеш с още кво бях, половината форумна интелигенция ще ме определи за някакъв, естествено грешно .

forrzi
12-20-2008, 09:56
много филми си гледал

Disrespect
12-20-2008, 11:11
ако бях разбрал малко по-рано щях да се домъкна...

ULTRA_LEVSKI
12-20-2008, 12:11
абе вие на форумна ли сте били или на митинг,кво само "аз видях тоя,аз видях оня"...

евала,революция така се прави... с писане по форумите и показност :)

между другото ушев от 10 сутринта беше навсякъде,на всяка пресечка,всеки ъгъл в центъра имаше по 4-5 ушеви,така е като се говори предварително за нещо... истинските акции се правят така,че никой да не разбере,докато не станат. другото е безсмислена показност...

И, като няма показност ще дойдат 100 човека ?
Нали идеята се колкото се може ПОВЕЧЕ БЪЛГАРИ да разберат за протеста и да дойдат .

Bianca
12-20-2008, 12:49
Следващият път е на 14.1. И тогава всички да са с плакати
Искаме
ДОИП

Не, нека всички са с плакати Искаме Халва, майната на баклавите... :lol:

Атака, какви акции?
Протеста се прави с цел публичност, а не акции, засади и т.н.
Каква Атака - ДОИП не е Атака.
Протестът е публичен, това е ясно, но каква му е целта?
Основният проблем в държавата е властта и оттам произтичат всички останали проблеми. Рибата се вмирисва откъм главата. А пък властта произтича от недобрата избирателна система. Затова е необходимо тя да се смени и то с ДОИП. Затова трябва да се иска точно това, а не някакви други несъществени неща.


И, като няма показност ще дойдат 100 човека ?
Нали идеята се колкото се може ПОВЕЧЕ БЪЛГАРИ да разберат за протеста и да дойдат .
Ако ще се прониква в парламента с взлом, това е отделен въпрос.
ATAKABG, бе, кретен.

ScionOfStorm
12-20-2008, 15:01
Атака, то това хубаво да се организира така, обаче наистина откъде хората ще разберат? За да го разгласиш дори по нета, ще изтече информация и пак ще се разбере...

Пък дори да се организират 100-200 души на "акция", като са толкова малко ще се свикат бързо куките и всичко ще свърши за минути..

Disrespect
12-20-2008, 15:02
Атака, то това хубаво да се организира така, обаче наистина откъде хората ще разберат? За да го разгласиш дори по нета, ще изтече информация и пак ще се разбере...

Пък дори да се организират 100-200 души на "акция", като са толкова малко ще се свикат бързо куките и всичко ще свърши за минути..

те куките са толкова отчаяни и те горките че сигурно ше се присъединят.. :Д

ScionOfStorm
12-20-2008, 15:04
Е, то май и вчера имаше стачкуващи полицаи, но бяха доооста по-малко от обградилите празното общо-взето парламентче..

woshataa
12-20-2008, 15:28
Е, то май и вчера имаше стачкуващи полицаи, но бяха доооста по-малко от обградилите празното общо-взето парламентче..те отначало дори се бяха наредили да пазят празното пространство копеле :lol:

ScionOfStorm
12-20-2008, 20:02
не, виж, според мен идва момента, в който дори на "мирно" протестиращите ще им писне от нехайството на властимащите и ще се предприемат по-други мерки.

аз поне така виждам нещата, ако не се удовлетворят исканията...и съм напълно съгласен с едно подобно развитие :)

Pliok0019
12-21-2008, 09:06
абе вие на форумна ли сте били или на митинг,кво само "аз видях тоя,аз видях оня"...

евала,революция така се прави... с писане по форумите и показност :)

Нека я има показността - НА 14 ПАК!
Не вярвам да има човек, който отива на протеста, за да покаже себе си. Фактът, че дори от форумна отидохме доста хора е показателен. Защо да не използваме Интернет в наша полза?

Видяхме и Jamalska как минаваше покрай парламента в петък.