PDA

View Full Version : ГаФ из отзадзе



Golodupe
12-18-2008, 11:55
Абе хахаха един прияятел беше ми звънкал в 2 през нощта щото нямал на кой др...... таа за кво ставаше дума решили с приятелката му да правят анален хахах и мацката навита и той също ама човека от страх да не би да се изложи и цитирам "да няма нещо вътре" се притеснил мноу и не станала раутата и мацката му се разсърдила та аз тряяше да ги оправям после и блаа блаа.. :D тааа при вас някви такива гафчета имало ли е :grin: :-P :-P :-P

x3eme
12-18-2008, 11:56
Абе хахаха един прияятел беше ми звънкал в 2 през нощта щото нямал на кой др...... таа за кво ставаше дума решили с приятелката му да правят анален хахах и мацката навита и той също ама човека от страх да не би да се изложи и цитирам "да няма нещо вътре" се притеснил мноу и не станала раутата и мацката му се разсърдила та аз тряяше да ги оправям после и блаа блаа.. :D тааа при вас някви такива гафчета имало ли е :grin: :-P :-P :-P
az se se6tam samo za edno ne6to koeto moje da ima vutre bratle i to ne e mnoo hubavo :lol: ama po pricnip nqq be to ina4e kak 6e se prai analen sex ako zadnika na momi4eto e pulen sus shits :D

Golodupe
12-18-2008, 12:01
абе знам ли то гафове мноу има :razz: :-P :grin:

Mr_Crowley
12-18-2008, 12:07
Голям филм! Само дето малко не се разбра заедно ли си ги оправял или поотделно :razz:

Rofl4e
12-18-2008, 12:08
Пфф тва беше БРУТАЛНО! 8-)

Golodupe
12-18-2008, 12:08
хахахаха ми който ми падне 1-ви ;) хахаха не мани базика ам тва си е мноооу верно :grin:

NaDuPeNa_PrInCeSa
12-18-2008, 12:13
xax всеки ги е слушал тея митове ...
Хубаво е преди анален секс момичето да си е направило клизма, поне така съм чувала, точно заради тези изненади. Всъщност аз отзад не съм пробвала и не съм сигурна... но мисля че е така :-o

NaDuPeNa_PrInCeSa
12-18-2008, 12:13
:)

Golodupe
12-18-2008, 12:15
абе митове легенди на човека му падна патето хахаха
.... Марто не се сърди копеле те не те знаят :razz: :razz: :grin:

DevilWish
12-18-2008, 13:06
След време ще се цъкат и в носа, с притеснение дали има сополи..
ХахаххАХхахахахаХАх това беше уникално :D

ubuntu
12-18-2008, 14:31
Най-гадното е когато вадиш КУРааа, а той не знайно защо става все по дълъг от обичайното, един такъв нестандартно кафяв .... и върху него някъде по средата има обелка от домат :D :D :D :grin: :grin: :grin:

plmn
12-18-2008, 14:53
Най-гадното е когато вадиш КУРааа, а той не знайно защо става все по дълъг от обичайното, един такъв нестандартно кафяв .... и върху него някъде по средата има обелка от домат :D :D :D :grin: :grin: :grin:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Golodupe
12-18-2008, 14:55
ubuntu написа:
Най-гадното е когато вадиш КУРааа, а той не знайно защо става все по дълъг от обичайното, един такъв нестандартно кафяв .... и върху него някъде по средата има обелка от домат


xaaaxaxaa :razz: :razz: :razz: :grin: MapTo слушаи ... нема се палшиш копеле :razz: :razz:

dooboo
12-18-2008, 15:59
spoko ve hora 4ast okolo 6 santa otzat se namira muskul koito nepozvolqva da ostane ne6to v anala :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

niki7y
12-18-2008, 17:50
Абе хахаха един прияятел беше ми звънкал в 2 през нощта щото нямал на кой др...... таа за кво ставаше дума решили с приятелката му да правят анален хахах и мацката навита и той също ама човека от страх да не би да се изложи и цитирам "да няма нещо вътре" се притеснил мноу и не станала раутата и мацката му се разсърдила та аз тряяше да ги оправям после и блаа блаа.. :D тааа при вас някви такива гафчета имало ли е :grin: :-P :-P :-P
az se se6tam samo za edno ne6to koeto moje da ima vutre bratle i to ne e mnoo hubavo :lol: ama po pricnip nqq be to ina4e kak 6e se prai analen sex ako zadnika na momi4eto e pulen sus shits :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

get_high
12-18-2008, 18:40
Абе хахаха един прияятел беше ми звънкал в 2 през нощта щото нямал на кой др...... таа за кво ставаше дума решили с приятелката му да правят анален хахах и мацката навита и той също ама човека от страх да не би да се изложи и цитирам "да няма нещо вътре" се притеснил мноу и не станала раутата и мацката му се разсърдила та аз тряяше да ги оправям после и блаа блаа.. :D тааа при вас някви такива гафчета имало ли е :grin: :-P :-P :-P
az se se6tam samo za edno ne6to koeto moje da ima vutre bratle i to ne e mnoo hubavo :lol: ama po pricnip nqq be to ina4e kak 6e se prai analen sex ako zadnika na momi4eto e pulen sus shits :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
броя на хората в форума расте ли, расте, а общият коефициент на интелигентност си остава същият :-x

stoi4encety
12-18-2008, 20:01
Абе хахаха един прияятел беше ми звънкал в 2 през нощта щото нямал на кой др...... таа за кво ставаше дума решили с приятелката му да правят анален хахах и мацката навита и той също ама човека от страх да не би да се изложи и цитирам "да няма нещо вътре" се притеснил мноу и не станала раутата и мацката му се разсърдила та аз тряяше да ги оправям после и блаа блаа.. :D тааа при вас някви такива гафчета имало ли е :grin: :-P :-P :-P
az se se6tam samo za edno ne6to koeto moje da ima vutre bratle i to ne e mnoo hubavo :lol: ama po pricnip nqq be to ina4e kak 6e se prai analen sex ako zadnika na momi4eto e pulen sus shits :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
броя на хората в форума расте ли, расте, а общият коефициент на интелигентност си остава същият :-x

Koi ti gleda koieficienta na inteligentnost :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Stuckyto
12-18-2008, 20:49
хахаххахахахах така е... никой не те гледа колко си умен или тъп :D :D :D