PDA

View Full Version : Притеснявате ли се от...???



vaLq_14
12-18-2008, 12:43
Притеснявате ли се от това, че имате проблеми по кожата на лицето? Това би ли могло да бъде причина да не излизате, да се депресирате? Или пък не? Не ви пука и не обръщате внимание? Задавам този въпрос, защото аз много се притеснявам и често си провалям хубавите планове заради това. Все си мисля, че хората около мене забелязват тия неща и кой знае какво си мислят. :( Пък и не само заради това, но и аз не се чувствам приятно така. Е вие сте .

p0iSsOonN
12-18-2008, 13:02
Притеснявате ли се от това, че имате проблеми по кожата на лицето? Това би ли могло да бъде причина да не излизате, да се депресирате? Или пък не? Не ви пука и не обръщате внимание? Задавам този въпрос, защото аз много се притеснявам и често си провалям хубавите планове заради това. Все си мисля, че хората около мене забелязват тия неща и кой знае какво си мислят. :( Пък и не само заради това, но и аз не се чувствам приятно така. Е вие сте .

Ами хората го забелязват винаги, но не винаги това е проблем.. Аз не се притеснявам от това. :)

taNcheto93
12-18-2008, 13:09
Аз не се притеснявам, не винаги хората ги забелязват. Това не е причина да не излизам :)

Goddess
12-18-2008, 14:32
Аз по принцип нямам никакви проблеми с кожата - нито пъпки, нито нищо.Ужасно чисто ми е лицето и преди цикъл може да ми излезнат 1-2 и аз си мисля, че всички ще ме гледат едва ли не, но на мен лично хора с пъпки не ми правят впечатление...не им гледам в пъпките...не мисля, че е причина за притеснение, още по - малко за депресии - прекалено нормално е.

s1NNer
12-18-2008, 14:54
Нормално е! Почти всеки втори има проблемна кожа и все пак това не трябва да се оставя така ,а просто да се полагат повечко грижи! =]

Kicata
12-18-2008, 15:03
да.. особено срам ме е като не съм избръснат..ходя си като Поп..

не се притеснявам то си е човещинка, по някоя и др. пъпка..а и в моя мръсен град.. :D

lori
12-18-2008, 16:03
Не не се притеснявам, не мисля че има смисъл това да ми проваля излизаниятя или нещо такова. А и не съм единствената, нормално е човек да има проблемна кожа понякога....

Jamalska
12-18-2008, 16:38
Боооже.Моята кожа принципно е непоправимо проблемна и ако тряаше да се депресирам и да не излизам щях да съм си теглила куршума:)Общо взето ако няма огледалце наблизо не мисля за това.Виж ако се появи се сдухвам за мъничко и бързо забравям:)

Syringe
12-18-2008, 16:42
Аз не се притеснявам толкова от пъпчици, кокото от обриви по лицето си.Лицето ми става на петна, кожата ми се лющи и пада на парцали.И тогава се депресирам, да.Много.И за инфо тоя проблем става поне веджъж на 2 седмици. :-o

safetyMode
12-18-2008, 16:48
оу аз преди 1 година имах ужасна кожа на лицето ... ама не ми пукаше особено нз защо... просто започнах да си мия лицето с измиващ гел и за около 1 година лицето ми се изчисти ....а не съм се замисляла хората как ме гледат все пак това е 1 възраст в която 1 ден си с 4иста кожа а на другия..... така че спокойно и горе главата

carinaNebula
12-18-2008, 16:58
Боооже.Моята кожа принципно е непоправимо проблемна и ако тряаше да се депресирам и да не излизам щях да съм си теглила куршума:)Общо взето ако няма огледалце наблизо не мисля за това.Виж ако се появи се сдухвам за мъничко и бързо забравям:)
абсолютно

Weakness
12-18-2008, 19:09
Няма хора без пъпки! дори и малко,но все пак...демек всички не трябва да излизат :D иначе съм се притеснявала,примерно ако съм излязла с някое момче...но бързо преминава :)

Syringe
12-18-2008, 19:32
Аз пък съм виждала пък момичета без нито една точица на лицето, ПЪК !

Jamalska
12-18-2008, 19:40
Аз пък съм виждала пък момичета без нито една точица на лицето, ПЪК !
И момчета...

scanadal
12-18-2008, 19:45
Нямам проблеми с кожата на лицето си.И на мен преди цикъл ми се появява някоя и друга пъпчица,ама не ми пука особено,защото изчезва много бързо.И най-гадната пъпка на света не може да ме депресира :D

Axel_f
12-18-2008, 19:51
Не е вярно, че хората винаги забелязват. Аз например гелдам като цяло излъчването и стила, кожата ми прави впечатление ако наистина е нещо фрапиращо, но при всички положения това не е никак важно!!!

Аз лично имам притеснения от време на време, като ми излезне някоя кофти пъпка на кофти място...НО да се крия заради това...? Така или иначе ще се скрие след известно време, но пък някъде другаде ще се появи нова...какъв е смисълът да се комплексирам заради някакви си пъпки!!

Syringe
12-18-2008, 20:10
Аз пък мисля, че пъпките са полезни за каляване на нервите.Дори понякога си викам : "Ебааааси яката пъпка, брато!"

gabi_94
12-18-2008, 20:33
еми кожата не ми е идеално гладка, имам си пъпчици, но са миниатюрни и не си личат много много, пък и ако си сложа пудра, нито личи че съм с пудра, нито че имам пъпки :grin: . Преди имах доста пъпки, ама с течение на времето намаляваха и намаляваха, пък и един лосион много ми помага - съвсем обикновен, приготвен от аптеката, незнам къде и как ги правят, но помага. По темата, преди се чувствах гадно, не че бях най-пъпчивата, но все пак...Имам една приятелка със сериозен проблем и тя много се притеснява, вече не знам какво да и кажа, да не се стресира от тъпите пъпки, лошото при нея е че нищо, абсолютно нищо не и помага, а пъпките са и гадни и червени. Освен времето, друг толкова добър лечител на пъпки не знам дали има :D Забелязват се пъпките, но това не значи че те ти изграждат целия имидж. И да имаш пъпки, и да нямаш, важно е какво имаш в главата все пак.

Neprikosnovena
12-19-2008, 16:50
Това изобщо не може да ме спре да изляза.А за депресия не си и помислям :lol:

GbSy
12-19-2008, 17:28
Най-малкия проблем ми е...

jeni92_abc
12-19-2008, 18:07
честно казано не ми пука ;)

sladka__droga
12-19-2008, 18:37
Нямам такъф проблем.Имам съвсем малки (почти незабележими) пъпчици .. ии пудрата ми помага 8-).

Carmen_Kass
12-19-2008, 21:35
честно казано не ми пука ;)
+1
а и по-добре малко пъпчици,отколкото бръчки...

evi_vd
12-19-2008, 21:53
да, ама чак пък да се депресирам и да не излизам .. :?

MadeOfWater
12-20-2008, 05:20
Нямам такъф проблем.Имам съвсем малки (почти незабележими) пъпчици .. ии пудрата ми помага 8-).

и аз съм тъй ама 1-2 пъти в месеца ми излиза по 1 гадна ама след 2 дена я няма 8)

fenkatakrisi952
12-20-2008, 06:32
На мен не ми пречи :D :-)

shell
12-20-2008, 07:16
Не отдавая толкова много на това,защото само ще ти попречи да се забавляваш ида излизаш!Няма смисъл да се депресираш от това и да ти е гадно да не говорим,че голяма чатс от тийновете имат пролемна кожа.Да не ти пука :wink: просто използвай подходящите продукти за грижа за проблемна кожа и си живей живота!

portokalka1994
12-20-2008, 08:15
За лицето не,но от целулита да :?

zwezdichkaTa
12-20-2008, 08:28
аз преди се притеснявах,но като забелязах,че почти всеки има проблеми с кожата вече не ми пука,пък аз имам само черни точки :-o

MiLeNcHeToO
12-20-2008, 08:36
Да, притеснявам се когато ми излязат гадни пъпки, но не бих се крила от всички останали и да се депресирам. Това няма да помогне. Просто трябва повече грижа и постоянство за кожата. Вярно е че се забелязват, но не чак толкова и все пак никои от приятелите ми няма да ме върне щото имам пъпка на върха на носа :D въпреки че самочувствието ми ряско спада от проклетите пъпки и се чувствам грозна на моменти :?

therichbitch
12-20-2008, 17:31
az li4no ne bih se pogigravala nikoga na 4ovek s kogni problemi ili s kakvito i da e, no ima i takiva hora , vse pak mislq 4e ako ti se haresva6 i naistina ima6 samo4uvstvie i drugite 6te te vuzpriemat taka

Syringe
12-20-2008, 19:01
az li4no ne bih se pogigravala nikoga na 4ovek s kogni problemi ili s kakvito i da e, no ima i takiva hora , vse pak mislq 4e ako ti se haresva6 i naistina ima6 samo4uvstvie i drugite 6te te vuzpriemat taka

Абе не е така.Ако си орел с ориз хората едва ли ще те възприемат като нещо повече от орел с ориз.

varnen4e
12-21-2008, 07:52
Притеснявате ли се от това, че имате проблеми по кожата на лицето? Това би ли могло да бъде причина да не излизате, да се депресирате? Или пък не? Не ви пука и не обръщате внимание? Задавам този въпрос, защото аз много се притеснявам и често си провалям хубавите планове заради това. Все си мисля, че хората около мене забелязват тия неща и кой знае какво си мислят. :( Пък и не само заради това, но и аз не се чувствам приятно така. Е вие сте .

Комплексарка!

kukli4kata001
12-21-2008, 08:01
еми мн ясно на никой не му е приятно и да забелязват се,ама тряаа го преживеем :D не мисля,че тва причина да се депресираш или да не излизаш :)