PDA

View Full Version : Бизнес планове и идеи?



make_you_mine
12-18-2008, 15:09
Всеки,който е на възраст,имам предвид около 18 и над трябва да се е замислял вече за професионалната си кариера. Имате ли идея с какво искате да се занимавате и как ще правите пари? Ще останете ли в България или ще учите зад граница и после ще се върнете? Каква ви е насоката в професионално отношение?

FakePlasticTree
12-18-2008, 15:53
Нещо с математика или литература, но най-вероятно фотография.
Или психолигия, само се притеснявам, че взимам много присърце. Но искам да помагам на хората, а и го мога. Е, имам още време за вземане на решение. :neutral:

it_ends_tonight_
12-18-2008, 16:01
Имам доста идеи за живота си... Дано само не остана и без тях.
Сега съм в театрална трупа и да не кажа голяма дума, ама доста дето не ме пзонават от публиката са идвали да ме поздравяват, което ме кара да мисля, че като за начинаеща не съм чак толкоз зле и ми се иска да продължа в НАТФИЗ. Аз и пиша, тъй че и режисура моа се пробвам. Тва коет ме спира е местоположението на НАТФИЗ - СОФИЯ... мразя го тоа градец, не искам да ходя там за нищо на света, много ме е страх.
Другата ми алтернатива е фотографията, защото обожавам да снимам насекоми, огън, листа и небе :) Изобщо обажавам да съм зад обектива :)
Трета идея - журналист :) А преди месеци бях много запалена да стана министър на околната среда и водите и все още го искам. Тва ми е най-смелата мечта. И ако се откажа с течение на времетос предните три авантюри, със сигурност ще се боря за тази :)

LiLGrizzly
12-18-2008, 16:44
Моята идея е да тегля заем и инвистирам във нещо ново което го няма във България и да го комбинирам със бар4е !

motg
12-18-2008, 17:53
Моята идея е да тегля заем и инвистирам във нещо ново което го няма във България и да го комбинирам със бар4е !
да не те разочаровам но е почти невъзможно,щом си под 25 и не си женен никъде нете взимат насериозно(и без диплома) :x

AliceSw
12-18-2008, 18:17
ще ставаме архитекти...ако успеем да завършим... :D

5StaR
12-18-2008, 18:21
Шшшши са пробвам като хакер ако не шибан геодезист.

rofl same.. samo 4e V i K 8-) 8-) 8-)

cherinka
12-18-2008, 18:22
Всичко свързано с реклама!
Дизайн..
И разпространение!
(забравих му другата дума :D ..много беше сложна..)

GbSy
12-18-2008, 18:36
Журналистика, право или нещо свързано с ... трибуна. Искам да говоря! :D

shadow4e
12-18-2008, 19:35
Всичко свързано с реклама!
Дизайн..
И разпространение!
(забравих му другата дума :D ..много беше сложна..)
Маркетинг?


Аз още не знам, сега уча управление и ми е интересно, но не се виждам много в управление на хора, а може би на някакви проекти. Финансите също... Абе все скучин неща. :D

cherinka
12-18-2008, 19:49
Всичко свързано с реклама!
Дизайн..
И разпространение!
(забравих му другата дума :D ..много беше сложна..)
Маркетинг?


Аз още не знам, сега уча управление и ми е интересно, но не се виждам много в управление на хора, а може би на някакви проекти. Финансите също... Абе все скучин неща. :D
Точно :-)

тва, което ти описа, може да се съчетае с моето, и става чудно, чудно... това ми е мечтата. :Д

LillyCupycake
12-18-2008, 20:11
мениджмънт по-скоро..нещо от тоя типаж: 8)