PDA

View Full Version : Как Да Действам ?!



TupacShakur
12-18-2008, 18:14
Добър Вечер !
Искам да ви споделя моя проблем..
значи той е следния с приятелката ми сме лъвове...
тва не е проблема. Значи Като се скараме и примерно аз съм виновен тя прави всичко възможно да ми стане гадно праща ми некви снимки на момчета ала бала говори за момчета блокира ме от скайпа обижда ме и кво ли не .. аз и казвам съжалявам и кво ли не да се оправиме по бързо ама нема ..... обаче тя като направи нещо не я блокирам от скайпа и не и давам снимки на момичета че да не и стане гадно да случва се да я обидя ама се пак и прощавам много бързо
другото е че тя примерно кат направи нещо ми казва мило съжалявам прости ми забрави тва ще ти се реванширам и аз прощавам,.
аз като и го кажа сеедно говоря на стената .......
нз кво да направя ... вече...
обичкам си я адски много и съм сигурен че и тя така просто се прави на много смела ревнува ме от всичко даже от коли и от филми ... че съм им обръщал внимание..... както и да е как да действам

SuperBadSuperFresh
12-18-2008, 18:18
ми просто май е твърде ревнива.Кажи и че това в скайпа е просто прекалено и се чувстваш гадно от това.Все пак си мисля че не иска да ти е чак толкова гадно колкото си мислиш,а просто иска да не я приемаш като даденост
Успех :)

jambo_bs
12-18-2008, 18:22
Амии ....... момичета - нормално!И аз много се нервя не само на такива момичета,а и на момчетата които позволяват да е така.Направо като улични кучета.Или оправи работите за да не е вече така или ....... я зарежи.

MakeMeFeel
12-18-2008, 18:24
Еми .. ти й го позволяваш , тя за това го прави ; ) Дръж се малко на положение ... ; )

aka6a_vamp
12-18-2008, 18:26
Попринцип всяка жена си има трикове за манипулиране,ама твойта мацка....олива се отвсекъде :-o

Crush
12-18-2008, 19:00
Повечето лъвчета жени се вземат за принцеси, но определено имат противодействие. С нейните камъни по нейната глава и ще видиш какво послушно коте ще стане. Казвам го от последния си опит, скойто се разделих преди 4 дена... Но поне успях да я опитомя :D

Nefarian
12-18-2008, 19:02
Да, на тия, който четат хороскопи и звездите им го говорят .. Аз се чуда що България няма да се оправи

FreeSpirit
12-18-2008, 20:03
Позволяваш и твърде мн ;)
Споко, като обичаме всички сме малко така.... (на мен все ми казват, че позволявам на хората да ми се качват на главата)
Хубаво е тея неща да ги обсъдиш с нея и да намерите някакво решение заедно ;)
Кажи й че ревността е болест и от нея всеки боледува сам(аз така казах на фр си и нещата се оправиха :D )
Когато се скарате...вместо да си пишете по скайп и да се дракате още повече, се вижте и обсъдете нещата лично, а ако не можете излезте от скайп( по-добре да не си говорите малко, отколкото да спорите и да се ракарате за глупости ;) )
Ами това е от мен :)

hoobastank
12-18-2008, 21:42
кажи и да го д?ха..следващия път когато тя е виновна направи то4но както тя прави с теб! и ако реакцията и не ти хареса..има едни специални думи4ки за нея ДА ГО Д?ХАШ КУ4КО

MoHuTo
12-18-2008, 22:37
Еми .. ти й го позволяваш , тя за това го прави ; ) Дръж се малко на положение ... ; )
+1 :)

hahavteen
12-18-2008, 22:46
Повечето лъвчета жени се вземат за принцеси, но определено имат противодействие. С нейните камъни по нейната глава и ще видиш какво послушно коте ще стане. Казвам го от последния си опит, скойто се разделих преди 4 дена... Но поне успях да я опитомя :D

Пффф аз не мисля че скоро ще се намери някой да ме опитоми мене 8)

Иначе момче не й се връзвай много много. Поговори с нея, кажи й супер сериозно че ти е противно това което прави и се дръж малко по-мъжки. Ще й мине. Важното е да те обича. Всичко друго са някви истерии и глупости които бързо минават ако не им обръщаш внимание 8-)

Seducti0n
12-18-2008, 23:39
8-) Ревнува те от коли и филми??!... нямам думи...
Хах, приятелката ти, пич, е яко във филма...
Какви са тея детски изпълнения, блоква те или ако не го направи ти праща снимки на момиета... каква е тази неземна простотия... по-страшното е, че ти говориш затова нещо, като че ли е супер нормално... а всъщност е адския абсурд!

Вземи се опомни и не позволявай на мацката да се държи по подобен начин с теб...

LittlePrincess
12-19-2008, 05:50
Вината си е в теб.Ако не и го позволяваш това нещо няма и да го прави.

soul1199
12-19-2008, 06:13
govori s neq

beb4yy
12-19-2008, 08:15
Еми .. ти й го позволяваш , тя за това го прави ; ) Дръж се малко на положение ... ; ) дамм дръж се на место покажи и че немое си прай квот си иска :o не бързай веднага да и се иЗвиняваш изчакай малко тва че я обичаш не значи че траа да и тичаш по задника! ХУБАВО Е ДА ИМА РЕВНОСТ ТАКА ЩЕ ЗНАЕШ ЧЕ ТЕ ОБИЧА И НЕИСКА ДА ТЕ ЗАГУБИ НО В СЛУЧАЯ НЕЙНАТА РЕВНОСТ Е ПРЕКАЛЕНАТА И БОЛЕЗНЕНАТА ПОГОВОРИ С НЕЯ ПРЕДИ ДА ТИ Е ПИСНАЛО ОТ ВСИЧКО !