PDA

View Full Version : Акнето и морето от продукти, които би трябвало да помагат



Rebellion_Angel
12-18-2008, 18:37
Акне, пъпки, несъвършенства и тонове продукти. В крайна сметка какво помага повече? И тъй като съществуват повече от няколко продукта за такива проблеми, съм написала само името, вие посочете продукта.

AliceSw
12-18-2008, 18:40
времето всъщност...в един момент лицето ми се изчисти от нищото...

leidymimi
12-18-2008, 18:52
А докато ти се изчисти с какво го маза?

Syringe
12-18-2008, 20:01
При мен премина много бързо.Парирах проблема традиционно.Подариха ми канадски пчели.Аз им взех меда и се мажех по лицето.Понякога капеше на клавиатурата и залепваше копчетата, но това ми помагаше да пиша по-бързо в Скайпа, защото с едно натискане се отпечатваха няколко букви.От тази процедура кожата ми ставаше детска, а който ме целунеше казваше, че имам сладки бузи.Остарявам на години, но не и на лице!!!
Пробвай.Канадските пчели се продават в пластмасов кошер, скъпи са и от време на време трябва да им наливаш розов сироп.Внимавай само царицата майка да не я удари любовната треска, че остава само кошера.Ако пък са цирей, пробвай с листа от алое.

лека нощ

Rebellion_Angel
12-18-2008, 20:39
При мен премина много бързо.Парирах проблема традиционно.Подариха ми канадски пчели.Аз им взех меда и се мажех по лицето.Понякога капеше на клавиатурата и залепваше копчетата, но това ми помагаше да пиша по-бързо в Скайпа, защото с едно натискане се отпечатваха няколко букви.От тази процедура кожата ми ставаше детска, а който ме целунеше казваше, че имам сладки бузи.Остарявам на години, но не и на лице!!!
Пробвай.Канадските пчели се продават в пластмасов кошер, скъпи са и от време на време трябва да им наливаш розов сироп.Внимавай само царицата майка да не я удари любовната треска, че остава само кошера.Ако пък са цирей, пробвай с листа от алое.

лека нощ

Syringe, ти отново ме изумяваш. :shock: :D Честно къртиш.
Иначе в момента нямам големи проблеми, освен синината на едната ми буза. Ама мислех да сменя Гарниера и се чудех към какво да се насоча.

kalpazanka
12-20-2008, 19:45
Моите продукти ги няма в анкетата- Exfoliac крем и гел за измиване.