PDA

View Full Version : Дайте съвет - харесва ли ме?



Dalter1
12-18-2008, 19:26
Така..Тая година се наложи да сменя училището и още с първия ден си паднах по едно момиче от новия клас.Мислех си че както обикновенно ще ми мине ама става по-лошо.По принцип не съм някой спекан тип а и съм симпатичен ама нямам въобще опит.Почти на 18 съм а съм нямал приятелка дори не съм се целувал с момиче.Просто незнам как да и покажа че я харесвам и не си падам по разни кафета и тн за тва тва отпада и нз кво да прая.Знам че ще кажете- ми кажи и ,ама до ся не съм го праел и нз кво да и кажа.Знам че съм тъп ама тва е.А и нещо важно имам чуството че и тя ме харесва ама все пак е момиче и няма да го покаже ...Кво да праяя???


*Липсва описателно заглавие!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

MakeMeFeel
12-18-2008, 19:27
Ей шш ! Що като е момиче да не го покаже ?! 8-)

MP
12-18-2008, 19:30
Научи се да пишеш като за начало,след това можеш да преминеш към намеците,насочени към нея.

SunFl0w3r
12-18-2008, 19:36
p ne ot tvoq klas li e otkaji se...prosto tva e nai-smotanata
istoriq posle 6te sajali6

Dalter1
12-18-2008, 19:38
Не че съм заклет враг ама не мога да седна с някво момиче и да и се обяснявам.Малко съв странен.А за въпроса -Що като е момиче няма да го покаже.Еми няма щото тей сте научени чакате момчетата.А за даскалката по български език ше кажа да пробва с краставица може да и мине .

Dalter1
12-18-2008, 19:38
Не че съм заклет враг ама не мога да седна с някво момиче и да и се обяснявам.Малко съв странен.А за въпроса -Що като е момиче няма да го покаже.Еми няма щото тей сте научени чакате момчетата.А за даскалката по български език ше кажа да пробва с краставица може да и мине .

Dalter1
12-18-2008, 19:38
Не че съм заклет враг ама не мога да седна с някво момиче и да и се обяснявам.Малко съв странен.А за въпроса -Що като е момиче няма да го покаже.Еми няма щото тей сте научени чакате момчетата.А за даскалката по български език ше кажа да пробва с краставица може да и мине .

Dalter1
12-18-2008, 19:39
Малко прекалих ама...

MP
12-18-2008, 19:56
Всъщност моят пост също би бил полезен.Ако се научиш да пишеш и да се изразяваш грамотно,ще можеш по много по-добър начин да покажеш чувствата си,дори няма да е задължително да и го казваш в прав текст,има си начини,но откаде на каде тя трябва да действа първа?Тя дори не знае,че я харесваш.Поне това и дай да разбере.

Dalter1
12-18-2008, 20:03
Ае аз че нява да ида на кафе с нея няма да ида ама мисля да и кажа след даскало да го еба.Бати всички ми казват че съм най-големия непукист който са виждали а аз не мога да питам едно момиче нещо толкова нормално.Ае май верно съм тъп.

Dalter1
12-18-2008, 20:06
Ама кви тъпотии ми говориш.Ако съм са научил да пиша щяла да разбере че я харесвам.Да сигерно на конкурса по правопис тя ше е в публиката и томно в момента в който изписвам думата Карбуратор цялата публика изпада в бурни аплодисменти и тя разбираче аз съм принца.Ай бегай е ти сигурно си някой не реализирен фиолог.