PDA

View Full Version : Гаджето ме дразни постоянно



fe6an4eto0
12-18-2008, 19:51
От извесно време забелязвам ,че постоянно ме дразни с бившите си ... никви такиа ми ги разправя и аз постоянно се дразня за тва и стават едни скандали и след виканици,караници ала бала и после ми се смее и като ми вика цитирам "хаха коте мноо ме кефиш :lol: " направо неиздържам.Тва нарочно ли го прави или деда знам и аз вече... нещо се обърквам от всякаде...

cherinka
12-18-2008, 19:58
Вариант 1 - прави се на обидена.
вариант 2 - пълен игнор от всякъде като заговори на тая тема, на която ти се дразниш, правиш се, че не го чуваш/виждаш.
вариант 3 - дразни го и ти!

Знам, че няма да ме послушаш, но бях длъжна да опитам. :D
Вариант 2 става за всякакви случаи!

дано на някой друг му послужат. :D

curka87
12-19-2008, 06:33
Ами да ти кажа моят приятел казва, че много ми се радва и съм била много сладка, когато се сърдя. Затова постоянно ме дракаше с някакви глупости. Казах му няколко пъти да престане, но той продължаваше. Тогава просто започнах да не му обръщам внимание. Правя се, че не го чувам.Излизам от стаята все едно го няма и т.н. ПОДЕЙСТВА!! Той продължи още малко и като видя, че вече не е интересен и аз въобще не реагирам..... просто спря да ме дразни.
Моят съвет е да постъпиш и ти така. Надявам се, че и при теб ще има ефект.

beb4yy
12-19-2008, 08:00
хаха иска да те хваща яд примерно тя знаеш ли кво праеше еди кво си ! И ти се опитваш ест да го напраиш по добре просто не му обръщай внимание кат каже нещо ок ок и накрая кат види че не те инт ше спре с тъпотийте ако не биеш му шута и да си хой при бившите :-o

mariqn_sexa
12-19-2008, 09:35
хах спокойно или той много те обича или иска да ревнуваш.Мойта е същата... значи постоянно ме дразни,но е толкова сладка докато го прави,че ми идва да я удуша с прегръдка.Почни да го дразниш и ти с някаква история например или нещо друго от което знаеш че ще се издразни.

renito
12-19-2008, 09:52
:D :D :D

HONDA
12-19-2008, 11:21
Да, нарочно е.
Поговори с нея и й обясни, че не ти е приятно, помолия я да не го прави повече.

Mr_Crowley
12-19-2008, 12:00
Я й тегли една... :-x :-x :-x

nicolepcd
12-19-2008, 12:02
Дразни те. Всички обичат да дразнят. И аз дразня. Обичам да дразня! 8-) 8-) 8-)

fe6an4eto0
12-19-2008, 12:52
Даже напоследък започнах да забелязвам че прекарваме все и все по малко време заедно ... нз що така ... Можи би тва е ,че тя учи в Медецинския ддз ... и нали ся свърва първия семестър и трябва да вземе там едни испити може и да е заради тва... Но ето днеска кво стана ... прибра се тя и веднага се отби в нас дойде за около час от предния ден знам че "УЖ" трябва да ходи с баща си на София заради баба си там нещо си ддз ... Дойде тя към 13:20/30 и си тръгна към 14:10/20 с извинението че трябва да ходи да се облича и да си оправя багажа... и такамз ест Добре аз .. и казах и тя си тръгна но след около 1 час и се обаждам и кво излиза ,че е била на кафе с Братовчед си ... и прибирала се тя при положение че не съм я видял кога се е прибрала и гледам по едно време през терасата тя излиза и отива в магазина питах я аз каде ала бала отива и тя каза че да си купува лак за коса и аз пак добре... но ми се стори малко странно ,че вообще не беше облечена както си ходи примерно по центъра на кафе и т.н и тва.... Посъветвах се с няколко фр-та някой ми казаха че само ме върти и т.н други ми казаха че го прави нарочно само и единствено да и кажа че я обичами т.н незнам някой от вас нещо да каже ?

fe6an4eto0
12-19-2008, 13:00
И историята продължава... с малко по ранни действия! Като дойде у нас кво си говорихме там и стана въпрос за един мой фр който я харесва даже я ОБИЧА ... но от него няма кво да се страхувам и да ревнувам и т.н Та тогава тя каза следното "Аз нейскам той да ме обича... аз нейскам вообще да говоря с него дори да го виждам неискам... Аз нейскам никой да се влюбва в мен щот съм гадна и т.н " Тва точно последното ми направи огромнно впечатление щот въпреки че тя знае че аз я обичам аз все още не съм и казал (има за кво) че я обичам и ми се стори някво такова незнам и аз... как да го опиша. Тва става тука от около 1 седмица... щот уж с испитите и т.н пък чак ко ства ся даже тя преди аз се сърдех за тва че тя си заминава въпреки че е седяла страшно много време унас и учеше посреднощите и ми казваше да изтърпа още поне 1 седмица да и минат испитите и всичко ще бъде ОКИ но ... незнам въпреки че остават още 1,2 дена до края на тва поне така го каза тя ... И се чудя сега дали нещо може да има с някой друг или незнам. Но въпреки че тя се запозна с мойте родители ся мисля че поне ще е сериозно ... все още не е ме запознала с тяхните тва някав проблем ми трябва да е незнам все още и постоянно ми се въртят най-различни мисли в главата и ...

fe6an4eto0
12-19-2008, 13:19
Въпреки че заминава за София преди да си отиде я попитах дали неможе да остане тя каза че техните я задължавали ... и пак ми стана странно ... И преди време така по РД=та и най-различни празници съм искал да съм с нея и тя все ми казваше че тяхните я задължават да отиде ... иначе щели да са и намалили парите и т.н Все пак още е студентка ... и може и тва да стане незнам ... и си замълчавам за сега. Някой фр-та ми казват че си играела др ми казват че просто всички са такива... гледат някси така да прекарват с нещо т.н Но сегам ко още става ... Има един нейн приятел от курса и и ко се оказва първоначално аз незнам че той си имал гадже в началото вообще даже тая моята ме караше да вярвам че той я сваля усилено ... и когато аз вече се подадох яката и ... тога стана на въпрос нещо за него и тя изведнъж ми изцепи че той ще се женел ... и аз както всеки щеше да реагира гледам кат луд :shock: До този момен уж я сваляше и т.н и холапя... изведнъж кво става... Оки помислих аз малко си продължавам с тва че аз си ревнувам от него направо го казвам... и след извесно време идва едно докторче с който тя работи следователно имат практика... и пак се започва същотото обеждение че я сваля и т.н както при предния и кво ся аз пак :shock: като луд гледам и кво да правя кво да правя... даже вече по едно време не я слушах щот ми писна (мисля че се опитваше да ми лази по нервите) но неуспя и млакна но в този момент вообще не и обръщах внимание на това.На следващия ден пак почна и тогава вече ме издразни но се контролирах да не се развикам ... и ко стана влезе ми и този в мозака станаха 2ма хаха ... и така до сега даже днеска пак ми каза че е работила ония ден дневна смяна с тоя ... и той не я е харесва... и че не искала да кара нощна смяна с него щот не го харесвал... (бил грозен нисак и дебел щот до колкото я знам си пада по високи г/д не мноо слаби и поне мусколи да имат кат мне :Д) тва всичкото ми го казва след като знае че аз ще отида да го поотупам ония щот вече бях бомба с закаснител :booooomb: а тя си знае че аз ще отида и ще го размажа кат.. нищо и че следователно тва не ме бърка че ще ми създава проблеми и глупости.

fe6an4eto0
12-19-2008, 13:27
Но какво стана там едни общи приятели те са докторче и медицинска сестра... нещо става м/у тях и все пак са медици и ония ден кво станало и ония се целували ... насред известен рестурант само за елити :shock: следователно тва е нещо серизоно ... и от това ми прозвуча че и м/у нас е серизоно щот тя самата си казваше че тва да ходят двама медици и се целуват на публично место е нещо ... серизоно и аз ми оки кво ме инт кво правят др ... И да си кажа постоянно ме обърква незнам кво да мисля и кво да правя... някво в един ден говори едно в друг ден говори др и в третия ден говори неки общи работи ко стана тука ся ... :shock: :shock: :shock: :-o :-o :-o :-o

Crazytu
12-19-2008, 13:30
:? Тя май нещо те върти и само се оправдава с изпитите .. но ако искаш изчакай да й свършат изпитите и виж как ще се държи.Ако се държи по същия начин .. най-добре е да я зарежеш ... Пък и това "Аз не искам никой да се влюбва в мен щот съм гадна" ми звучи като някакъв намек,че връзката ви не е много серизона (на мен така ми звучи .. може всъщност да не е така).
Но все пак най-добре е да поговорите и да й обясниш как се чувстваш ...

fe6an4eto0
12-19-2008, 13:40
:? Тя май нещо те върти и само се оправдава с изпитите .. но ако искаш изчакай да й свършат изпитите и виж как ще се държи.Ако се държи по същия начин .. най-добре е да я зарежеш ... Пък и това "Аз не искам никой да се влюбва в мен щот съм гадна" ми звучи като някакъв намек,че връзката ви не е много серизона (на мен така ми звучи .. може всъщност да не е така).
Но все пак най-добре е да поговорите и да й обясниш как се чувстваш ...
Да и аз това съм решил да направя само да се прибере щот ... тя като дойде и започва да ми се хвърля на вратъ да ме целува прегръща и т.н . Но само утре да си дойде... ще и кажа че треа малко да си поговорим серизон(не че не го правим подчти всеки ден ама ..). Но гледа ся когато аз имам нещо на ум тя все едно ме осеща по говора ми и като ти кажа ела че трябва да говорим ... за нещо (сериозно) и почва да бяга смисал така като при първата ни караница ... обаждам и се по телефона и ко става там викам я тя неискам да дойде ... викам я пак и пак и пак и пак накрая отидох пред врата им и звъннах... добре че беше баща и та ми отвори и я извика хванах я за ръка и ся да не се караме пред техните все пак още първия месец :Д се скарахме за глупости и караница виканици и т.н и после на следващия ден пак целувки ала бала ... все едно нищо не е станало ... Но този път кат ми се обади утре кат се прибере ... и ще дойде до унас и ще говоря серизозно щот нещо не я разбирам но на въпроса " С кого искаш да си с мен или някой друг" Отоговора е винаги "С теб ако съм искала да съм с някой друг в момента няма да съм с теб"

fe6an4eto0
12-19-2008, 13:43
Но път и друг е проблема че може и да греша че се опитва ! да ме върти ... щот имам едно фр и неговата правила такиа въртели ... за да го дразни и т.н но той спрял да и обръща внимание ... и тя спряла да му ги прави ... дори сега още за заедно :D

fe6an4eto0
12-19-2008, 14:02
Но какво ми дойде в акъла ... че може би аз все още не съм и казал че я обичам и тя да ме дразни заради тва да казва че нейскала никой да се влюбва в нея щот аз можеше да и кажа че тва го казва късно и че вече има такива хора... но тогава бях бесен просто и ... едвам се сдържах ... :shock: