PDA

View Full Version : Проблем със звука



ThEKiNgG
12-18-2008, 19:52
значи аз бях намалил звука на компа и сестра ми решила че е от компа от аудио платката и почнала да разместава там и ся като опрая всичко няма звука


shadow4e
Пиши описателни заглавия

ThEKiNgG
12-19-2008, 14:35
Как ще е намалено от 'аудио платката' :lol:как може да си токова маумен чети по добре написал сам че е намалено от колоните а после сетра ми е пипала по платката

jambo_bs
12-19-2008, 14:36
Остави го tqnko той винаги е такъв.Ами значи ако ти неможеш да се оправиш закарай го при някой който разбира.Само с това мога да ти помогна

ThEKiNgG
12-19-2008, 14:39
Остави го tqnko той винаги е такъв.Ами значи ако ти неможеш да се оправиш закарай го при някой който разбира.Само с това мога да ти помогнааз ще мога да го опрая сложил сам всички кабели но звука не излиза дали не е изгораяла платката

jambo_bs
12-19-2008, 14:41
Съмнява ме.Всичко може незнам сестра ти какво е барала.Аз ся като са замисля тия сестри не са работа :? .Все пипат да взема да я убия мойта :D че ако ма остай без компютър незнам просто 8-)

jambo_bs
12-19-2008, 14:57
lol'z! Такъв съм да. Писнало ми е да чета неграмотно написани теми с по 3 правописни грешки в една дума. Писнало ми е и от автора, от неговия GSM Сони Ерикосон от неговите операциоНи системи за GSM, от неговия CS сървър който приятеля му на който си е продал компютъра е откраднал. Да писна ми.

по темата: виж си настройките на драйверите за аудио платката ти/ в краен случай преинстал на драйверите/.

По - спокойно мъжки.Само не са стягай :D щот ставаш смешен. Хората най - спокойно си питат а ти им се звериш.Поне като неможеш да помогнеш не се обаждай.Ако всички бяха "разбирачи" като теб нямаше да е интересно.

ThEKiNgG
12-19-2008, 15:31
lol'z! Такъв съм да. Писнало ми е да чета неграмотно написани теми с по 3 правописни грешки в една дума. Писнало ми е и от автора, от неговия GSM Сони Ерикосон от неговите операциоНи системи за GSM, от неговия CS сървър който приятеля му на който си е продал компютъра е откраднал. Да писна ми.

по темата: виж си настройките на драйверите за аудио платката ти/ в краен случай преинстал на драйверите/.ок добре за отговора ама ти малко зе да се престараваш писна ми тва пина ми онова щом ти е писнало не чети мой теми де