PDA

View Full Version : НЕсериозни отношения...



NightFairy
12-18-2008, 21:09
Значи, трябва ми съветче :) . Харесвам едно момче...познаваме се. Преди известно време имахме някаква закачка с него, просто забивка...нищо ангажиращо...Никога не съм си и помисляла, че ще го харесвам по-сериозно, но...стана. Като се видиме винаги здрасти, а-у, как си, кво правиш, говорим си...хваща ме за ръка...абе не е като да е безразличен. Но от това, което съм забелязала и са ми казвали за него, е от типа несериозни момчета...смисъл прави си каквото иска...може да е с една, ама отделно и с още 5 да речем (грубо казано, абе мисля, че ме разбрахте за какво говоря). Та както и да е...и аз не искам нищо сериозно...Ама все пак искам нещо :D . Ох, не знам дали ме разбрахте, абе не искам да сме просто приятели. Oбаче не знам какво да направя...как да му го покажа...

make_you_mine
12-18-2008, 21:13
Много да внимаваш с такива момчета,ей. Не се захващай с него,освен,ако не осъзнаеш,че на всяка цена искаш да си с него(а това става с по-добро опознаване..респективно повече време). Не те съветвам да се захващаш веднага с него,ако си по-сериозно момиче,защото после ще те боли и няма да си струва. Но рискувай,ако много го харесваш и мислиш,че няма да се привържеш,ами правиш всичко за забавление. Казвам ти го от личен опит. Не се захващай,ако мислиш,че не е за теб. (Ако е ПРЕКАЛЕНО несериозен,а ти все пак искаш някакъв вид отношения..за по-дълго).

SaSeTo
12-18-2008, 22:35
До колкото забелязах - ти самата все още не си сигурна какво точно искаш... Да,повече от приятелство - това поне си го решила,но ако не искаш да се обвързваш сериозно,това,че момчето е несериозно няма да ти пречи особено много,но все пак внимавай :)
0тносно въпроса как да му го покажеш... можеш да го покажеш с действията си,жестовете си или направо да му го кажеш :wink:

Seducti0n
12-18-2008, 23:47
:) Е той, ако е от несериозните момчета, каквито са и повечето, едва ли толкова ще му пука ти какво си мислиш... :?

curka87
12-19-2008, 06:51
Ами като за начало не е лошо ти сама да решиш какво точно искаш. Искаш да сте повече от причтели- това е ясно. Ама от там нататък - искаш нещо сериозно, после искаш нещо несериозно..... Та като стигнеш до извод какво точно искаш можеш да му го покажеш по много начини - със закачки, намеци, "по-различно" дъражние към него отколкото към другите. А можеш и направо да го поканиш някъде да зилезете. Това ще е дотатъчен "намек".

Neftochimic
12-19-2008, 07:33
Значи, трябва ми съветче :) . Харесвам едно момче...учиме в едно училище...познаваме се. Преди известно време имахме някаква закачка с него, просто забивка...нищо ангажиращо...Никога не съм си и помисляла, че ще го харесвам по-сериозно, но...стана. Като се видиме винаги здрасти, а-у, как си, кво правиш, говорим си...хваща ме за ръка...абе не е като да е безразличен. Но от това, което съм забелязала и са ми казвали за него, е от типа несериозни момчета...смисъл прави си каквото иска...може да е с една, ама отделно и с още 5 да речем (грубо казано, абе мисля, че ме разбрахте за какво говоря). Та както и да е...и аз не искам нищо сериозно...Ама все пак искам нещо :D . Ох, не знам дали ме разбрахте, абе не искам да сме просто приятели. Oбаче не знам какво да направя...как да му го покажа...
първо обмисли и реши ти самата какво искаш, после мисли за по-сериозни неща... ^^

kartof4e
12-19-2008, 07:43
До колкото забелязах - ти самата все още не си сигурна какво точно искаш... Да,повече от приятелство - това поне си го решила,но ако не искаш да се обвързваш сериозно,това,че момчето е несериозно няма да ти пречи особено много,но все пак внимавай :)
0тносно въпроса как да му го покажеш... можеш да го покажеш с действията си,жестовете си или направо да му го кажеш :wink:
+1
Обаче тва с действията и жестовете е до време, щото доста от момчетата не хващат от намеци :? Директно си е най-добре, нали знаеш Чисти сметки-добри приятели :-P :-)

nymphadora
12-19-2008, 07:59
Абе щом не е от сериозните,недей да се занимаваш,щот ще хлътнеш и ще стане лошо :?.Но от друга страна недей да вярваш какво ти казват другите,може би не всичко е вярно :?

beb4yy
12-19-2008, 08:04
Първо нещо не те разбрах ти кво искаш но разбрах за него че е бройкаджия и според мен няма смисъл да се захващаш освен ако неискаш безсънни нощи, сълзи, спомени. :wink:

NightFairy
12-19-2008, 08:10
Еее, защо всички решихте, че не знам какво искам. 8-) Казах, че искам да сме повече от приятели, но да не сме сериозно заедно.

nicolepcd
12-19-2008, 12:14
Ми кво я съветвате да не се занимава с несериозни момчета, като тя самата не иска сериозна връзка!? :-o А за авторката... емии, аз под несериозна връзка разбирам да клоните повече към приятелство, да се държите за ръка и прочие... но просто да не му вдигаш тъпи скандали, когато е с други девойки 8-) И той да ти връща със същото... Трябва да си доста спокойна по отношение с другите момичета :))

Успех в несериозните отношения :grin: 8-)

MartiSSima
12-19-2008, 12:25
Внимавай защото както и ти не искаш, така ще хлътнеш по него че следващата тема тук ще бъде "влюбена съм в несериозен"... Или се дръж на полужение и не позволявай чувствата ти да се задълбочат или ако не можеш да овладееш фронта по добре не се захващай!

NightFairy
12-19-2008, 16:55
Ми кво я съветвате да не се занимава с несериозни момчета, като тя самата не иска сериозна връзка!? :-o А за авторката... емии, аз под несериозна връзка разбирам да клоните повече към приятелство, да се държите за ръка и прочие... но просто да не му вдигаш тъпи скандали, когато е с други девойки 8-) И той да ти връща със същото... Трябва да си доста спокойна по отношение с другите момичета :))

Дам, това имах предвид. Не ме влече да давам обяснение на някой какво съм правила, къде съм ходила, с кой съм излизала...и обратното...или пък да се сърдиме, защото не ми е вдигнал телефона или защото не сме се виждали 1 седмица примерно, да се ревнуваме, да си забраняваме разни работи и т.н.

ImmortalForever
12-19-2008, 17:06
Стига да не хлътнеш би било прекрасно и за двама ви! :)

vovi
12-19-2008, 17:16
az sam po sa6tiq na4in

no sam po napred s istoriqta
sq 6te ti razkaja kfo stana s men

emi zna4i
kazah na edno momi4e koeto smqtah za priqtelka 4e go xaresvam i tq mu kaza... toi e kazal mani q taq
posle se zaka4a6e
nqkaf takav me obarva6e
vzima6e mi gerdanite
awe kato zaribqvane
(leki zabivki)

posle az po4nah mn da se uvli4am
(toi sa6to e mn neseriozen kazaha mi 4e ima gadje no toi otre4e)

edna ve4er bqh sama v parka i toi doide
i me celuna
na sledva6tiq den se prave6e na bezrazli4en
i po4na da mi oba6ta vnimanie kogato si iska6e
sled 2 sedmici
razbrah 4e ima gadje
i tva gadje doide i po4na da se razpravq

(4ustva hse kato k*rva)

ama kf oda napravq sq toi si e s neq s men e samo rpiqtel
oba4e e kazal na nai-dobrata mu priqtelka
koqto e moq mn dobra
4e nqma 4ustva kam neq
...........

ddz moje moqta istoriq da ti pomogne
eto ti edno video
koeto e po istoriqta 0---> "Момичето без мечти"

http://vbox7.com/play:dc95375f

NightFairy
12-19-2008, 18:47
vovi, историята ти ми е позната. Това да хлътнеш по някой и той да ти обръща внимание само, когато на него му е кеф... И после отново нищо...

Благодаря на всички за отоговорите и все пак почти никой не каза нищо, с което да му покажа, че искам нещо. Да му го кажа направо не мога...дайте някакви идеи как да му го намекна, какво да му кажа, как точно да му го покажа 8-)

scoobydors
12-19-2008, 20:47
Ти ся тъй викаш искам несериозно.. ама представи си вземеш, че хлътнеш по него? (като ги знам момичетата какви саааа... си *бало майката :D )

nezavisim
12-19-2008, 22:50
Значи, трябва ми съветче :) . Харесвам едно момче...познаваме се. Преди известно време имахме някаква закачка с него, просто забивка...нищо ангажиращо...Никога не съм си и помисляла, че ще го харесвам по-сериозно, но...стана. Като се видиме винаги здрасти, а-у, как си, кво правиш, говорим си...хваща ме за ръка...абе не е като да е безразличен. Но от това, което съм забелязала и са ми казвали за него, е от типа несериозни момчета...смисъл прави си каквото иска...може да е с една, ама отделно и с още 5 да речем (грубо казано, абе мисля, че ме разбрахте за какво говоря). Та както и да е...и аз не искам нищо сериозно...Ама все пак искам нещо :D . Ох, не знам дали ме разбрахте, абе не искам да сме просто приятели. Oбаче не знам какво да направя...как да му го покажа...


BE TI NEZNAI6 KO I TI ISKA6 :razz:

BigFakeSmile
12-20-2008, 06:13
хаха...се едно аз съм го писала.. :lol: напоследък все на 'плейбойчета' попадам...ама явно такива ми харесват..
мисля че долу горе разбрах, че не искаш нищо сериозно...но искаш нещо :D ...в такъв случай излизайте...мляскайте си се :P няя лошо..
ама най - важното-гледай да не се привържеш към него! Щото тогава ще стане мн лошо...и ще имаш тема: влюбих се....но той е един глупав женкар..
така че внимавай...радвай му се..ама за момента..само като сте си двамцата
опитай се да не мислиш за него, като не сте заедно

BigFakeSmile
12-20-2008, 06:22
vovi, историята ти ми е позната. Това да хлътнеш по някой и той да ти обръща внимание само, когато на него му е кеф... И после отново нищо...

Благодаря на всички за отоговорите и все пак почти никой не каза нищо, с което да му покажа, че искам нещо. Да му го кажа направо не мога...дайте някакви идеи как да му го намекна, какво да му кажа, как точно да му го покажа 8-)

найш как стаа 8-) не щеш сериозни отношения..така чее..на някъф купон..го награбваш и тва е :grin: или..излезте на кефенцее..и то става :D

NightFairy
12-20-2008, 14:38
хаха...се едно аз съм го писала.. :lol: напоследък все на 'плейбойчета' попадам...ама явно такива ми харесват..
мисля че долу горе разбрах, че не искаш нищо сериозно...но искаш нещо :D ...в такъв случай излизайте...мляскайте си се :P няя лошо..


8-)