PDA

View Full Version : Защо така мисли ?



GeForce
12-18-2008, 21:43
Здравейте на всички!Нов съм тук и имам един проблем.Аз съм на 16 а приятелката ми на 15.Значи както си говорихме и незнам не съм се опускал за някоя дума или нещо такова и тя ми каза:Това ли искаш? и се съблече и ме каза айде знам че искаш да правим секс,като толкова искаш тръгвай.АЗ нито съм споменавал че искам секс нито нищо или и се е чуло или аз съм се изпуснал без да искам!АЗ и казах че не съм казал такова нещо и и казах да се облече и да легне и да поспи..(не че ще и правя нещо..!).Видях че заспа,седях до нея през това време стоях при нея.След около половин,един час се събуди и каза че ще ходи при баба и и аз си тръгнах.Сега тази вечер ми се сърди,като и звънна на GSM-то усещам че май ме лъже..Кажете какво да правя.. :-k

x3eme
12-18-2008, 21:50
qvno ti e predlojila sex a ti si i otkazal,trqbvalo i e razumno da i obqsni6 4e ne si namekval za tova no ako tq go jelae 6to go napravi6 :) moje ot tova da se e zasegnala 4e si i otkazal puk tq e mislila 4e mnogo iska6 da go napravite

GeForce
12-18-2008, 22:19
еми не мисля че е така защото не съм и намеквал за секс апак и неискам да я турмозя със тоя секс на 15 години .. Аз не съм я хванал за секс.Ама се чуда освен да съм казал за нещо друго и тя да е разбрала за нас незнам :-o Като ида до тях и чувам телефона като и звъна и тя го прекъсва и ще вляза със се вратата утре или други ден :x

traka
12-19-2008, 05:58
еми не мисля че е така защото не съм и намеквал за секс апак и неискам да я турмозя със тоя секс на 15 години .. Аз не съм я хванал за секс.Ама се чуда освен да съм казал за нещо друго и тя да е разбрала за нас незнам :-o Като ида до тях и чувам телефона като и звъна и тя го прекъсва и ще вляза със се вратата утре или други ден :x

А тя за какво те е хванала?!
Пич не винаги мъжа ръководи връзката, просто може да си попаднал на по "лесно" момиче. Не ща да я обиждам просто има и такива които са по готови и от момчето :)

SMoKe_BoY
12-19-2008, 06:01
Брато да откажиш на момиче секс .. си е гадно :)

mirmark
12-19-2008, 08:39
Поговори си с нея, може би си е помислила , при този отказ, че нещо не я харесваш или нещо такова. Изяснете се. Това само двамата можете да го разрешите. Намекни и , че много я уважаваш и не си тръгнал с нея само за това. Нека не остава с погрешни впечатления за теб. За това ти е дадена устата - да се разбираш с останалите около теб. Успех.

dikata86
12-19-2008, 08:45
И на мене ми се е случвало такова нещ0 :D Аз тогава всъщност бях на 14 ( ся съм на 15 ;д ) ии .. ходих с едно момче на 17г. може би от 1 г0д че и повече.. ии аз направих същ0т0 като твоята приятелка и той ми отказа щ0т0 си бях малка тогава 8-) и аз си помислих че връзката ни нещ0 не върви и че не иска да е с мене и хиляди такива неща..ии..се стигна до ужасни караници и накрая скъсахме.. :( Пичч..обясни и че не си и отказал щ0т0 не я искаш или т.н. а защ00 я обичаш и не си с нея за тва.. кажи и г0 преди да е прекалено късно :?

BaTe_Martoo
12-19-2008, 10:49
Звучи тъпо и измислено . Ма се пак щом отказваш секс на момиче , ходи се прегледай :shock:

GeForce
12-19-2008, 10:59
Звучи тъпо и измислено . Ма се пак щом отказваш секс на момиче , ходи се прегледай :shock:

омг се едно ти да се на 30 и да правиш секс с момиче на 13 години ..


Брато да откажиш на момиче секс .. си е гадно :)

Не съм и отказал просто тя е чула нещо дето не съм казвал..Когато иска нямам нищо на против,но както го каза все едно беше сърдита ..

ninjadorf
12-19-2008, 11:43
брутален тип хаха ... тия 30 годишните ходят с такива пикли че да ги ебат а не да им отказват.. както и да е а ти си на 16 тя на 15 .. да не си гей ??

Rofl4e
12-19-2008, 11:48
qvno ti e predlojila sex a ti si i otkazal,trqbvalo i e razumno da i obqsni6 4e ne si namekval za tova no ako tq go jelae 6to go napravi6 :) moje ot tova da se e zasegnala 4e si i otkazal puk tq e mislila 4e mnogo iska6 da go napravite

GeForce
12-19-2008, 11:58
Мерси на всички..Разрешихме проблема :grin: Сега като го направихме(защото мисли че нещо не харесвам,но се лъже много)казва че пък я болят задните части :-D

Mr_Crowley
12-19-2008, 12:02
Тегли й една... :-x

traka
12-19-2008, 12:05
Мерси на всички..Разрешихме проблема :grin: Сега като го направихме(защото мисли че нещо не харесвам,но се лъже много)казва че пък я болят задните части :-D

Е браво, на някои им отнема няколко часа да се разберат :)

Rebirthing
12-19-2008, 12:12
Виж ако не ти е било за първи път можело е да приемеш, обаче си поговорете са отношенията защото нещо ми намирисва тук ( :D )

GeForce
12-19-2008, 16:11
Виж ако не ти е било за първи път можело е да приемеш, обаче си поговорете са отношенията защото нещо ми намирисва тук ( :D )

Всмисъл ?

ivsan4eto
12-19-2008, 17:09
Брато да откажиш на момиче секс .. си е гадно :)


:razz: :razz: Много добре казано :lol:

mgs_92
12-19-2008, 18:07
А, бе, мн си зле....хах.... що не си я награбил? Ако и беше удовлетворил желанието, сигорно сега нямаше да понасяш вичките тези женски глупости и подигравките във форума :-D !!! Просто поговори с нея и й кажи, че ако и двамата да го желаете, а не просто щото си казал нещо би го направил (ако въобще си казал, защото жените чуват само тва дето искат да чуят ;) ). Предполагам, че си нормално момче и няма да се изложиш :) Давай, пък ако не иска да те разбере МАЙНАТА Й , има още много като нея :-o

x3eme
12-19-2008, 19:14
Брато да откажиш на момиче секс .. си е гадно :)
6to da e gadno.ako se 4ustva negotov i nepodgotven 6to da e gadno :? puk na si4koto otgore moje da se pritesnqva

GeForce
12-19-2008, 19:36
До тк не чух нито едно смислено мнение освен на x3eme,mirmark и мисля че беше dikata86!вие го разбирате като се едно тя е поискала на правим секс а аз съм и отказал... :(

Brei
12-19-2008, 20:17
вие го разбирате като се едно тя е поискала на правим секс а аз съм и отказал...

Много ясно! Тя е искала да и сцепиш шундата.... не е ли очевидно!

traka
12-20-2008, 05:10
До тк не чух нито едно смислено мнение освен на x3eme,mirmark и мисля че беше dikata86!вие го разбирате като се едно тя е поискала на правим секс а аз съм и отказал... :(

Е извинявай, ама ти точно така си го написал. На теб как ти звучи написаното от теб. Че мацката е искала секс и ти се е предложила, а ти си и отказал... Чул не до чул.... тва да не е равален телефон. Малко са момчетата дето отказват секс, а ти вместо да и кажеш, че принципно не си готов си и казал не искам...

kocko
12-20-2008, 17:05
Просто е тъпа путка! Еби и майката на тая пача и без тва и тя не знае кво иска :-x

kukli4kata001
12-20-2008, 19:12
еми поговори с нея,както и другите ти казаха..явно тя е объркана,пък и ти сам каза,че като го е направила е изглеждала сърдита и го обсъдете :) УСПЕХ