PDA

View Full Version : Drugevil VS Drugs Hater



SWASTlCA
12-19-2008, 01:20
Модата да се надрусаш не ми допада.


Прави ви кухи същества.


Правите теми, в които обсъждате какво сте зимали. Това вид хвалене ли е? Щом зимаш наркотици или се напушваш си? Какво си?

Номер 1 ли? Какво?
Липсват ви лекциите за наркотиците и какво причиняват те.

Знам, на вас не ви пука, защото вече част от мозъчните ви клетки липсват.

Някой каза, че тревата е полезна, че не е наркотик, че е нещо хубаво.

Смешковците, които защитават Христо Ботев и Левски категорично дадоха съвет на малките да взимат наркотици.

Вие сте наистина най-големите палячовци. Патриоти, а? Патриоти на цирка. Това поколение сте ненормални и нищо повече.
Като сте големи патриоти, ходете сваляйте правителството, малко или много. Ще умрете, но, нали сте патриоти? Смешници.

Явно всичките тези работи, които взимате ви пречат на мисловия процес.

InitialD
12-19-2008, 01:37
^Те не са патриоти ... просто лицемери.

Теб може да те хранят че говориш това и онова и как не било правилно ама поне си го казваш в прав текст!

SWASTlCA
12-19-2008, 01:54
^Те не са патриоти ... просто лицемери.

Теб може да те хранят че говориш това и онова и как не било правилно ама поне си го казваш в прав текст!

Ох, толкова да ме радваш :smt003
Направо ми пълниш душата :-P

Alabalaportokala
12-19-2008, 03:59
Прав си за наркотиците най вече от синтетичните. ИнитиаД също е прав, казваш си в прав текст кво ти е на душата. Сега искам в прав текст да ми напишеш вредата от тревата, но не влиянието и което се оказва когато я употребиш.

Затъпяването и зависимостите не ги броим защото са интернет глупост. Но нека преди това сключим облог на по биричка. Та ето го : обзалагаме ли се че аз ще изброя повече приложения и полезни качества на конопа от колкото ти вредни ? Четох темата ти за модераторите. Прав си, но сега ти си човека който обижда само защото употребяваме трева. Ти по какво съдиш за хората ? По това че пушат трева или по това какво имат в главата. Нормално е да си предубеден. Не си пробвал не знаеш за какво става въпрос. Като се има впредвид и социално - обществената пропаганда която се всява е нормално да мразиш нещо и да наричаш хората пропаднали защото я употребяват. А замислял ли си се за какво я употребяват ? Не вярвам - аз ще ти кажа. За забавление предимно. Както хората пият алкохол по баровете и кръчмите така и ние бохваме за разнообразие от трезвения начин на живот, за веселба, за смях. Какво ме интересува че хората прескачали от трева на синтетика ? Я сега се замисли кой е виновен затова нещо. Човека или тревата. Тревата ли те кара да шмъркаш или шибаната психика ? Гледате приятелите ви правели това онова. Приятелите ви са 15 до 17 годишни пишлемета които искат да са модерни и не искат да се отритнати от компанията. Затова не е виновна синтетиката или тревата а самите те. Синтетиката просто досрутва лабилната и крехка психика на тинейдъра. Тревата е психо - активна. Тя активира доста сензури и рецептори на мозъка и той получава хиперфункция, но защо непременно трябва да те бавноразвиващ или да килва мозъчните клетки. Тревата пречи на мисловния процес, алкохола също. Но когато ще разпускаш няма да ти пука защото се предполага че разпускането е да правиш нещо неангажиращо. Като виждате някви изсулени измекяри да саскат по улицата така има хора заемащи високи и отговорни постове които разпускат именно с трева, но тях няма да ги видите да пушат всъщност и надали ги подозирате. А куките като пушат марихуана ? А политиците ? Само не ми разправяйте това онова. Пак повтарям не сте пробвали не знаете за какво иде реч.

Свастика. Грешен начин да преценяш хората по това дали пушат трева или поркат алкохол петък вечер. Нито синтетиките, нито тревата, нито алкохола са дошли при тебе да те карат да ги употребяваш. Човек доброволно се съгласява затова. Така че не изкарвайте тревата трамплин към всичко останало. Всичко си е до човека !

carinaNebula
12-19-2008, 04:01
абе как тревата ще е нещо хубаво,бе я се осъзнайте..

Bianca
12-19-2008, 11:12
Тревата е хубаво нещо, обичам зеленината!
Виж, марихуаната е друго нещо.

PiruBloodz
12-19-2008, 11:15
Марихуаната спира развитието на рака.

Canis_Dirus
12-19-2008, 11:48
SWASTICA и InitialD не знам, какво взимат, ама е много силно. Няма такъв филм.

neocide
12-19-2008, 12:24

cherinka
12-19-2008, 12:29
Сваст, отречи, че взимаш наркотици....
отречи!

Alabalaportokala
12-19-2008, 12:30
Тревата е хубаво нещо, обичам зеленината!
Виж, марихуаната е друго нещо.

Какво е марихуаната ? Знаеш ли от къде произлиза думата ? А марихуаната не е ли зелена ? Не се ли вписва към зеленината която обичаш? Виждала ли си марихуана и можеш ли да различиш растението ? (не си прави труда да търсиш в гоглето ясни са ми отг. на въпросите).Да знам че това не е голяма гордост но моля те просто моля те не пиши неподготвена. Знам че искаш да изпъкнеш с поредното клиширано мнение, знам че искаш да покажеш колко "голям" умствен капацитет имаш но не става... не пиши там където познанията ти върху нещо са някви теоретически без практическо занимание. Другаде се прави на умница.

Поздрави !

HexGirl
12-19-2008, 12:38
патриоти, треви , много се филмирате деца ама много, тревата не е вредна а патриотизма е друго :) Сякаш идеята ви като пишете в тоя форум и да се докажете на самите себе си :? ами нестава бе хора не става така . Всички сте се чалнали по форумни моди .

OtherDimension
12-19-2008, 12:39
тия 2мата са яка двойка
лика-прилика като два стръка иглика :-D

SWASTlCA
12-19-2008, 13:52
Тревата била безвредна и нямало последствия, а?

Ми тогава защо е забранена?

Canis_Dirus
12-19-2008, 13:54
Тревата била безвредна и нямало последствия, а?

Ми тогава защо е забранена?

Ми алкохола и цигарите що са разрешени?

SWASTlCA
12-19-2008, 14:02
Тревата била безвредна и нямало последствия, а?

Ми тогава защо е забранена?

Ми алкохола и цигарите що са разрешени?
Защото не говорим за тях.

:-D

Canis_Dirus
12-19-2008, 14:09
Тревата била безвредна и нямало последствия, а?

Ми тогава защо е забранена?

Ми алкохола и цигарите що са разрешени?
Защото не говорим за тях.

:-D

Издаването на присъда обикновено е свързано с повтаряне на подобна, или създаване на прецедент.
Тук имаме база за сравнение, което предполага, че тя следва да се използва, защото марихуаната не е единствения опиат.

SWASTlCA
12-19-2008, 14:31
Тревата била безвредна и нямало последствия, а?

Ми тогава защо е забранена?

Ми алкохола и цигарите що са разрешени?
Защото не говорим за тях.

:-D

Издаването на присъда обикновено е свързано с повтаряне на подобна, или създаване на прецедент.
Тук имаме база за сравнение, което предполага, че тя следва да се използва, защото марихуаната не е единствения опиат.
Ти смяташ цигарите за опиат? :razz: :razz: :razz: :razz:

InitialD
12-19-2008, 14:32
^Към цигарите се пристрастяваш но надали те успиват или правят агресивен, което повечето наркотици правят!

Canis_Dirus
12-19-2008, 14:37
Ти смяташ цигарите за опиат? :razz: :razz: :razz: :razz:
Нещо друго да си изсмучеш от пръстите?
От "марихуаната не е единственият опият" до "Цигарите са опият" има разлика. Или ти не правиш?


^Към цигарите се пристрастяваш но надали те успиват или правят агресивен, което повечето наркотици правят!
Някой стават агресивни от алкохол, други заспиват. Някои наркотици те унасят и ставаш покорен.

Към захарта се пристрастяваш (механизма е абсолютно същия като при цигари, алкохол, или наркотици), тя ти отслабва имунната система и може да предизвика диабет и наднормено тегло. Доказано. Защо не е забранена?

InitialD
12-19-2008, 14:39
^На това нямам отговор а щеше да е хубаво да имам! :?

Bianca
12-19-2008, 15:02
Ти смяташ цигарите за опиат? :razz: :razz: :razz: :razz:
Нещо друго да си изсмучеш от пръстите?
От "марихуаната не е единственият опият" до "Цигарите са опият" има разлика. Или ти не правиш?


^Към цигарите се пристрастяваш но надали те успиват или правят агресивен, което повечето наркотици правят!
Някой стават агресивни от алкохол, други заспиват. Някои наркотици те унасят и ставаш покорен.

Към захарта се пристрастяваш (механизма е абсолютно същия като при цигари, алкохол, или наркотици), тя ти отслабва имунната система и може да предизвика диабет и наднормено тегло. Доказано. Защо не е забранена?
Стига, бе! Ясно ми е, че всичко е вредно, ама АМАН! Това да не би да означава, че трябва да се тровя с наркотици, защото, така или иначе, захарта е вредна, въздухът, който вдишваме е вреден, малко помръдване на мозъчните клетки също би било вредно, м?!

Canis_Dirus
12-19-2008, 15:07
Стига, бе! Ясно ми е, че всичко е вредно, ама АМАН! Това да не би да означава, че трябва да се тровя с наркотици, защото, така или иначе, захарта е вредна, въздухът, който вдишваме е вреден, малко помръдване на мозъчните клетки също би било вредно, м?!

Какво означава е въпрос на интерпретация. Може би означава, че всеки е свободен сам да направи избора си, дали и с какво да се трови.

Bianca
12-19-2008, 15:09
Стига, бе! Ясно ми е, че всичко е вредно, ама АМАН! Това да не би да означава, че трябва да се тровя с наркотици, защото, така или иначе, захарта е вредна, въздухът, който вдишваме е вреден, малко помръдване на мозъчните клетки също би било вредно, м?!

Какво означава е въпрос на интерпретация. Може би означава, че всеки е свободен сам да направи избора си, дали и с какво да се трови.
За това си донякъде прав, но работата е там, че човек опита ли нещо – завлича и останалите след себе си.

GetNasty
12-19-2008, 15:17
Тревата била безвредна и нямало последствия, а?

Ми тогава защо е забранена?


Защо тогава мога да си намирам всяка вечер безплатно?

П.С. Аз само веднъж съм пробвала, не ми хареса, но момичетата, с които излизам всяка вечер си взимат без пари. : )

П.С. 2 Аз съм твърдо против всякакви наркотици; не взимам; другите не ме интересуват, не мога да налея мозък на човек, който не иска да ме чуе.

Canis_Dirus
12-19-2008, 15:23
За това си донякъде прав, но работата е там, че човек опита ли нещо – завлича и останалите след себе си.
Верлен, Кобейн и тн. и тн. са били зависими от различни опиати. И?

SWASTlCA
12-19-2008, 15:25
За това си донякъде прав, но работата е там, че човек опита ли нещо – завлича и останалите след себе си.
Верлен, Кобейн и тн. и тн. са били зависими от различни опиати. И?
Ти записа ли се за искане на нов раздел за пенсионери?

b0Nb0n
12-19-2008, 15:32
i aleksandyr dioma e pu6il ha6i6 i o6te mnogo drugi pisateli sy6to ama ne gi narejdate nali

Seducti0n
12-19-2008, 15:35
Дразнещо е да си правите безумно тъпите изводи за хората пушещи трева,без дори да ги познавате... :?

Може да водиш супер здравословния начин на живот и пак да си си един боклук...

b0Nb0n
12-19-2008, 15:48
da e samo 4e na nqkoi hora kato im go kaje6 tva si vaobrazqvat 4e im kazva6 4e trevata e bezvredna i po4vat a togava 6to e zabranena 6to e tva 6to e onava a ti iska6 da im kai6 4e trevate na prai 4oveka

SWASTIKA
11-17-2009, 12:10
Up. 8-)

Joc
11-17-2009, 12:17
Up. 8-)

DOWN! DOWN SYNDROME!

http://www.time4learning.com/images/nev%20smaller.jpg

http://www.hoodfever.com/wp-content/images/kid-middle-finger.jpg

Joc
11-17-2009, 13:47
искаме 8)

SWASTIKA
11-17-2009, 17:24
DOWN! DOWN SYNDROME!


Излагаш родителите си, които не са те научили колко некултурно е да се подиграваш с болните хора.

Всичко идва от родителите, ама всичко...

Joc
11-17-2009, 17:33
по тая логика докато баща ти бърше иглата, майка ти топли лъжичката... 8)

TERRORMACHINE
11-17-2009, 17:40
DOWN! DOWN SYNDROME!


Излагаш родителите си, които не са те научили колко некултурно е да се подиграваш с болните хора.

Всичко идва от родителите, ама всичко...тебе те е яд, че не знаеш кои са ти родители или???

balon4eeeee
11-17-2009, 18:28
а ти на какво си ?

SWASTIKA
11-17-2009, 18:38
DOWN! DOWN SYNDROME!


Излагаш родителите си, които не са те научили колко некултурно е да се подиграваш с болните хора.

Всичко идва от родителите, ама всичко...тебе те е яд, че не знаеш кои са ти родители или???
Ще те помоля най - културно - Не ме цитирай, не си ми приятен.

Ако си мъж, ще разбереш и ще се спреш, ако не - продължавай.

b0Nb0n
11-17-2009, 21:59
яко акини дупета ти кво ? ти къв си а ? ти за кой се мислиш а?
кво си въобразяваш мен ? хахахаха
яко свастика бате на краката между Учите между краката се пречупен :Д хахахаха

b0Nb0n
11-17-2009, 22:24
стига с тоя херц we тва вече е наистина кофти нещо бате за ебавка по добре се ебавай с умрели и смърта ама с херца е кофти бате
:?

b0Nb0n
11-17-2009, 22:29
Кънте,като съм друсляк ме избива на пиромания,сериозно,не трябва ме виждаш такъв.
ако друсаш основно лятото тогава мен ми е най голяма параноя не знам що ама адски филми са ми тогава на главата иначе зимата само от joinта има пароноии при мен за тва не пуша вече :д
:lol:

b0Nb0n
11-17-2009, 22:33
леле представяте ли си цяла вечер с Пирона,б0нб0н,Г.,Б. и другия Б. и аз на 1 място.

света ще се самозакрие :lol:
ми мое го оредим щом е за една вечер мое я напраим паметна :д аххаах нямаш проблеми аз 6ти кажа дата изкачай с кинти и аз ще изкоча ако имаш оферти бате имаш вечер края на света ще е преди 2012