PDA

View Full Version : Какво правите когато гаджето ви издразни...



sexita
12-19-2008, 04:44
На какво най-много се дразните на гаджето си?
Как "замазвате" нервите и с какво отвличате вниманието си...


Аз лично се дразня като не ми вдига телефона и макар и да знам,че не може явно в момента пак се дразня супер много. И понякога не се сеща да ми пише и да ми звънне през деня и трябва аз...тогава съм бясна...въпреки,че и аз съм го забравяла.
Като съм му ядосана,обикновенно излизам нанякъде,ям нещо сладко или звъня на приятелка да ми каже,че всичко е наред :)

SINDEL
12-19-2008, 08:14
Много много рядко се дразня на мъжа ми за каквото и да било. Такива простотии, 4е не си бил 4увал телефона, 4е не ми бил отговорил на смса, 4е искал да излезе с приятели, 4е не знам си какво си.. Това вси4кото са глупости, за които изобщо не си струва да тровиш нервите и на себе си и на него. Единствено се дразня, когато го изревнувам. Тогава ставам бая гадни4ка, но той си е свикнал и не ми се впе4атлява прекалено ;)
Ина4е, когато се вбеся, обикновено си пускам някаква музика и не му обръщам никакво внимание известно време, докато не ми мине.

insanity_666
12-19-2008, 08:16
стига бе, само аз ли не изпадам в нервна криза, ако моя не ми звъни ?!? дразня се, когато не влизам 3 дена в скайп и той пак не се сети за другите начини за комуникация, ама дори тогава не му викам :shock:

едит: сега видях поста на SINDEL - значи не съм само аз :grin:

cherinka
12-19-2008, 10:23
Не ме дразни. :D

6o6kotooo
12-19-2008, 10:27
ами дразних се по не на скоро като си говорихме ии той ми звъни и не ми обръщаше внимание .......... ами казвах му че ме дразни ....... и така не съм си траела .......

Rofl4e
12-19-2008, 11:04
Като ме дразне се страя да не му обращам внимание!Той ми говори аз му мълча..или си сядам на компа и все едно го няма!Така той се дразне много повече от мен

HONDA
12-19-2008, 11:20
Караме се. Понякога излизам сама да се разходя. Ако е много студено, отивам в другата стая и пуша цигара след цигара. Понякога звъня на някоя приятелка, за да и кажа и тя да ми помогне да се успокоя.

Mr_Crowley
12-19-2008, 12:01
Ебати пубертетските номера - не ми вдига телефона, не ми праща СМС-и...лигли. Понякога се чудя какви са тия малоумници без никакво себеуважение дето ви търпят :x

nicolepcd
12-19-2008, 12:09
Нищо не може да ме издразни 8-)

Veno0m
12-19-2008, 12:15
ъъми..вече и да се скараме за нещо или да се издразня доста бързо ми минава и на него така.. Престанах да му се сърдя за глупости общо взето :)

jghgh
12-19-2008, 12:59
и мойта приятелка е същата като теб , а тфа е лошо за мен.

след като не сам и дигнал , обаждам и се и с мили думи и казвам че не съм можел да отговоря, че съм на работа а тя патицата проста пак ми се цупи и е недоволна , една вечер да пропусна да и се обадя ме буди през ноща и почва да вика (понякои път да реве :lol: ) и да пита защо не съм се сетил и мрънка мрънка мрънка... замазвам нещата като и затворя телефона и си доспя :lol:

жените сте една гадна напаст може да отровите живота на човек...



аз като човек те питам - ти като жена ми отговаряш да те....

хахах хем тъжно, хем много смешно ми стана от коментара ти


значи аз съм 100% жена, но не и на действия, защото най-мразя да съм жалка и досега не съм ревала по телефона..

но съм си чувствителна и подобни неща ме натъжават доста
ахаах иначе евала

sexita
12-19-2008, 16:17
Еми аз не вдигам скандали...мълча си,и си трая,ама понякога като съм самичка се самонавивам и се побърквам...
И като го видя и ми каже една хубава думичка...ммм...екстра съм :D
Презарежда ми батериите за следващия път :P

Fortuna
12-19-2008, 16:42
Ako me izdrazni mu go vr16tam a ina4e se slu4va i da go ponapsuvam

girl_in_black
12-19-2008, 16:46
Много много рядко се дразня на мъжа ми за каквото и да било. Такива простотии, 4е не си бил 4увал телефона, 4е не ми бил отговорил на смса, 4е искал да излезе с приятели, 4е не знам си какво си.. Това вси4кото са глупости, за които изобщо не си струва да тровиш нервите и на себе си и на него. Единствено се дразня, когато го изревнувам. Тогава ставам бая гадни4ка, но той си е свикнал и не ми се впе4атлява прекалено ;)
Ина4е, когато се вбеся, обикновено си пускам някаква музика и не му обръщам никакво внимание известно време, докато не ми мине.

+1, дразня се единствено ако имам повод за ревност

mariqn_sexa
12-19-2008, 17:04
1. Стискам зъби и казвам обичам те
2.Прегръщам я
3.Почвам да я дразня и аз :)

Това е

vovi
12-19-2008, 17:07
Еми зависи с какво ме е ядосал

ако яку ме е ядосал
хода и си говоря с други момчета (tva adski mnogo go darzni)

ako ne e ne6ty mn vajno (pr0sto ne mu govorq i s tova mu pokazvam 4e sam mu obidena)

nai-4esto i v dvata slu4aq (prosto iskam da pogovrim i mu kazvam vsi4k0)

ImmortalForever
12-19-2008, 17:09
МИсля че с него сме зрели хора и не трябва да се дразним за глупости.

beachy_bunny
12-19-2008, 17:18
хм ... Не ме дразни не знае как е случвало се е , но много рядко ... винаги като му се сърдя за нещо (днес защото не ми обърна достатъчно внимание) само му хвърлям по един два празни погледа като ме попита нещо и той веднага разбира , че съм му " жестоко убидена " ... а в други случаи като не ми обръща внимание ... взимам си телефона и излизам на терасата .. докато той е във стаята ... и започвам да говоря с някоя приятелка ... и той веднага след мен излиза и аз " Добре ... айде " и затварям ... Като ме пита " С кой говори ... " аз " еми ако ми беше обърнал внимание щях да говоря с теб ... " и го вбесявам ... след което ми се извинява ... :grin: :grin:

Soy_tu_mujer
12-19-2008, 17:39
По принцип се спускаме в спор, независимо дали сме само двамата или в компания :?
Дразня се адски много, когато говори глупости и се държи некоректно с мен. Също така, че се изнервя за малки неща.

По-често, когато ме е подразнил гледам да се замълча, подтискайки това, което ми идва да кажа, за да не стане поредния безброен спор/скандал. Отвличам си вниманието с хубава музика, приятели и друго, каквото се сетя на момента. Зависи от ситуацията :)

scoobydors
12-19-2008, 20:44
и мойта приятелка е същата като теб , а тфа е лошо за мен.

след като не сам и дигнал , обаждам и се и с мили думи и казвам че не съм можел да отговоря, че съм на работа а тя патицата проста пак ми се цупи и е недоволна , една вечер да пропусна да и се обадя ме буди през ноща и почва да вика (понякои път да реве :lol: ) и да пита защо не съм се сетил и мрънка мрънка мрънка... замазвам нещата като и затворя телефона и си доспя :lol:

жените сте една гадна напаст може да отровите живота на човек...



аз като човек те питам - ти като жена ми отговаряш да те....


Налага се да приемеш, че това е реалността. 8-)


П.П. Не ме е дразнил досега, разбираме се идеално с момчето. :)
(пък и сме едва в началото - 4 месеца от разтояние :D )

Sasha2k8
12-19-2008, 21:00
Не му се дразня за това, че не си вдигнал телефона, не ми отговорил на смс и така нататък. Това са пълни глупости... Тоест за нищо не му се дразня, нито пък се караме. Е случва се понякога, но е за много кратко и за някакви глупости :)

MartyParty
12-19-2008, 21:06
Чак за това,че не ми е вдигнал телефона,не ми се е случвало да рева и да правя сцени,ама адски много се дразня,като говори,без да мисли.Ей така решава,че днес ще се прави на умен пред учителката по психология и като се почнат едни мисли,едни разговори,едни глупости.
Адски много се дразня и когато аз кажа нещо и той си го интерпретира по свой си начин.Абе,като съм казала това-това ще разбираш,толкова ли е трудно?И да ме апострофира много мразя,почти толкова ,колкото да ме имитира как бръщолевя. :o Тогава вече се ядосвам много и рядко се овладявам,най-често го сръчквам 2-3 пъти в ребрата и ми минава. :oops:

NaNa_SladuRana
12-20-2008, 12:39
винаги казвам,каквото имам да кажа!

Jumbie483
12-20-2008, 12:45
Моя ме дразни само, когато пътува и не си вдига телефона. Изрично знае, че умирам от страх от катастрофи и като не си вдига телефона, ми минават най-лошите мисли през главата. Точно тогава не мисля, че нещо има силата да ме измъкне от тези мисли. Обаче след като ми звънне..и ми успокои, че мога да му имам пълното доверие, да не съм се безпокояла толкова...тогава вече съм със страхотно настроение :oops:

mirkisss
12-20-2008, 14:19
Винаги му крещя и г0 карам да се чуства гадно и виновно :-D

krem4et0
12-20-2008, 14:43
Дразни ме когато е нерешителен или когато спори упорито за нещо...Дори и да е прав, пак ме дразни, че след час спор не е съгласен с мен :D
А иначе викам, кряскам или просто плача.......Емоционална реакция, но ми минава бързо.

gabri3lla
12-20-2008, 16:11
Млъквам.. 8)

sh3_1s_7h3_0n3
12-20-2008, 18:18
Дразня се, когато се опитва да ми натрапи мнението си. Ако аз искам нещо различно от него, упорито ме убеждава, че неговото е по-хубаво и трябва да стане така. Много се ядосвам, когато си втълпи, че идеите му са перфектните и трябва да се съобразявам с тях. И се случва да спорим за глупости, защото и двамата не сме свикнали да се съобразяваме много, много с другите. Решаваме си нещо и го правим, ама... като сме двама такива... пф :?
Или се сдърпваме за глупости, особено ако аз съм в(преди) **месечно неразположение**. Ако иначе съм склонна на компромиси или да си премълча нещо, тогава хич не си меря приказките. Краен резултат - цупя се и се ядосвам. А той започва много да се радва. :o Мен започва да ме избива на агресия, а той умира от кеф. Понякога даже нарочно ме дразни, за да се нацупя. Е как да не ти се прииска да го удушиш? 8-) :o

xXxScreamxXx
12-20-2008, 18:52
еми.. той не ме дразни ...
дразни ме импулса му.. мн фенки му пишат .. вярно че той не им отговаря ама...
ии др... нещо ако не си чуе телефона ... :D

partychild
12-20-2008, 19:07
преди се дразнех че закъснява много... не с по 5-10-15-20 мин а с часове.. но вече не му обръщам внимание..той се дразни когато не му дигам тела.. а той ми е на вибрация в чантата щото не съм от тия ученици на които не им пука като им звънне гсм-ма в час :) по принцип не правя сцени..никакви.. събирам всичко в себе си и си мълча..но когато дойде времето за избухване ставам страшна ... не сме от конфликтните двойки и се радвам защото не бих траела да се караме всеки ден или толкова често.. :? поправяме се и се извиняваме всеки път за малките грешки които сме допуснали :)

Naughty_
12-21-2008, 11:55
Еми аз не вдигам скандали...мълча си,и си трая,ама понякога като съм самичка се самонавивам и се побърквам...
И като го видя и ми каже една хубава думичка...ммм...екстра съм :D
Презарежда ми батериите за следващия път :P

Понякога ми се иска да съм като теб в това отношение :-o иначе като ме дразни се заяждам и го нервирам 8-)

LittlePrincess
12-21-2008, 12:06
Заяждам се или хвърлям някакви гадни погледи..Но това е само за около половин минута след това не ми пука и съм сии на кеф отново ^^

bettyt0
01-01-2009, 16:18
когато ме подразни с нещо ... спирам да му говоря и се правя,че не го забелязвам :D :D

MakeMeFeel
01-01-2009, 16:43
О той не ме дразни :grin:
Всъщност , казвам : " Оффф .. хубу.." 8-)

Kostadin_682
01-01-2009, 16:44
О той не ме дразни :grin:
Всъщност , казвам : " Оффф .. хубу.." 8-)
Ахам... вече разбрах ... :(

FucKtheSyStem
01-01-2009, 16:49
За такива работи с дигане на телефон или смс-си не може да ме дразни :D Обаче някой път като видя някоя да го зарибява пък той нещо не прави побеснявам..или когато не ми казва някой неща макар че повечето пъти е за мое добро :lol: Общо взето гледам да не се караме :) А когато се случи да се изнервя трябва ми малко пространсто да си подредя мислите и после като ми каже нещо хубаво и че ме обича съм на 7то небе 8-)

MostHated
01-01-2009, 17:41
О той не ме дразни :grin:
Всъщност , казвам : " Оффф .. хубу.." 8-)

+1

nVm
01-01-2009, 17:59
дразни ме с някакви неща от преди и аз понеже се ядосвам личи си,обаче е най хубавото,че си мълча и той после спира :-P

kalpazanka
01-02-2009, 07:19
Вдигам две октави моментално, случвало се е да се приближи да ме целуне, а аз да го блъсна назад /това ми е коронен номер и не го прилагам често/. Дразни ме това, че не помни какво сме планували за вечерта и най-нахално иска вечерта да започне и приключи в тях (а на мен ми се разхожда, да речем, или ми се излиза на кафе или просто не съм в настроение за интимности. Разбрали сме се да излезем, идва да ме вземе с такси и О, чудо! таксито спира пред входа му :shock: )/ Дразни ме с това, че извърта думите ми, тълкува ги по съвсем различен начин и ми прилага психологически тактики за омаломощяване, дразни ме, че ми натяква, когато съм сбъркала в отношенията си, дразни ме с коментари и въпроси за приятелките ми -Еди коя си има ли си гадже? /на този въпрос откачам просто/.

varnen4e
01-02-2009, 07:54
Ами дразни ме като не се съобразява какво говори и с какви неща се шегува.

mechtaq_za_teb
01-02-2009, 08:30
Сега нямам гадже, но преди да се разделим имаше някои неща, които адски много ме дразниха. Начина, по който се държеше като цяло. Той държеше много на мен, но ме задушаваше и понякога въпросите му ме побъркваха. Понякога се държеше лигаво, което също ме дразни. Но минало... Повечето пъти гледах да си мълча, защото така или иначе нямаше смисъл да му казвам, тъй като той си продължаваше.

hottie
01-02-2009, 08:41
По принцип не ме дразни много, единствните неща, за които ме дразни е когато ме прекъсва докато говоря :-x и когато се опитва да си наложи мнението.
В такъв случай замълчавам и след 5 минути като се усеща млъква и аз си продължавам :lol: друг път пък му удрям един тупаник с възглавницата по дупето, за да замълчи ама то се почва един бой... :-D

hottie
01-02-2009, 08:41
sexita: ако го търсиш по-малко той ще те търси повече. ;)

PreciousDiamond
01-04-2009, 15:01
Шааат един зад врата и не се занимавам повече 8-)

GlammGirl
01-09-2009, 17:23
Като ме дразни му казвам всички недостатъци в него и го убиждам. Но не с цел за да го нараня, просто не мога да се контролирам (което е един голям мой недостатък).

aka6a_vamp
01-09-2009, 17:43
бой,бой 8-) Не...аз щипя мн злобно

Kostadin_682
01-09-2009, 17:44
2 шамара и готово 8)
Ти биеш гаджетата си ? :shock: :shock: :shock: :shock:

tan0
01-09-2009, 17:48
abe nqmam tochno gadje ama kato me izdrazni nqkoq macka stava i si tragvam.... bez da i se ceremonq ili pak ako govorim po tela i zatvarqm i taka 8)

Loveable
01-09-2009, 20:03
Най ме дразни ако го хвана в лъжа било то и за малко нещо :o Редя го както си заслужава и после тъпкано му го връщам :D

miloto_girl_4e
01-09-2009, 20:08
И аз се дразня, когато не ми затвори и макар да знам, че или е на лекции, или кара, пак ми е некво нервно.
Дразня се, когато само аз му звъня и пиша смс-чета.. Това, че не отговаря на всеки мой смс отдавна съм го преживяла :)
Дразня се, когато излиза с приятели.. да, ревност е, и то неоправдана, но я има.. Ето сега е на дискотека, на мен не ми се ходеше, но въпреки това се дразня..
Дразни ме, че се цупи за глупости, а когато аз се нацупи счита, че не е нещо сериозно и не може да се цупя за нещо такова..

pepita87
01-12-2009, 17:39
Draznq se,kogato se otmqta ot re6eniqta si!Mnogo me drazni,kogato mi pravi na puk!Draznq se ,kogato se opitva da se "ebava" s 6ofiorskite mi umeniq,po princip iska vsi4ko da e perfektno,a az opredeleno ne sum perfektnaa 6ofiorka :lol: Vinagi si razpredelqme zaduljeniqta,kogato stanem i aaaaadski se draznq,kogato me ostavi az da opravqm legloto :lol: (znae kolko mnogo mrazq da go opravqm)!
A polojenieto ot tezi nervi opravqm,kato sledvam frazata-"Otvurni na udara s udar!"

mahoni
01-12-2009, 18:49
draznq se kogato ne mi zvunni ili i se slu4va da ne se vijdame po tri 4etri dni znam 4e e zaet i 4esto e izvun grada no moje pone da mi zvunne :( v na4aloto mu praveh skandali no ve4e mai vzeh da svikvam i ne6tata sa po dobre :-o

Wrathchild
01-12-2009, 20:17
Сега как ме издразни, не е истина...
Говорим си ние нещо за отношенията снаха-свекърва, питам го там някакви неща за неговото мнение по въпросите за тези отношения, нашичкият ми изцепва 'Е, ако става дума за готвене, майка ми определено те бие...'. Предвид, че тя самата прави вкусни неща за вечеря и обяд, но хайде да не се лъжем - тези неща могат да се забъркат за 20 минути, не са толкова сложни. Но, пак пояснявам, това го казвам с ясната уговорка, че прости, непрости яденета, жената няма кой знае колко време, а и въпреки това на пилешкото й с къри даже пръстите си изяждам. Та, като се разфучах аз по телефона, като му разясних набързо, че а ми каже това като се съберем да живеем заедно, просто аз започвам да готвя за мен си, а той да си се храни при мама. Е, веднага си призна, че е било гадно от негова страна и се извини.

sexita
01-12-2009, 20:26
хахХаххахАХ
Аз не мога да готвя :lol:

Wrathchild
01-12-2009, 20:32
хахХаххахАХ
Аз не мога да готвя :lol:И аз не мога. Е, не и някакви манджи, но картофи, спагети, салати и други такива лесни за приготвяне неща, мога. Дори си го признавам, но определено такъв тип критика и сравняване, пък било то дори с моята майка, а не със кандидат-свекито, с което сме в чудесни отношения, просто не понасям.

sexita
01-12-2009, 20:35
Абе,споко не се ядосвай... Ти ще се научиш и ще не ще...от теб ще се храни :P
А и мъжете,типаж...мамини синчета са си такива. Лично познавам няколко,които не признават нищо противно на мнението на майка им...за това гледай да не се сбръчкате с нея...
Трай си и нападай тайно :D

PepiDesigns
01-12-2009, 21:11
Та , като имам гадже (по някое време на годината ...) като ме издразни , но е в рамките на .. лекото заяждане ...

Целувам , хапя , захапвам .. говоря на ухо .. и просто я провокирам :D

Страстта надделява винаги :D

sLadkaTa_LoRi
01-12-2009, 22:31
Аз съм от този тип хора, дето се дразнят от най-дребните неща. Може да не му проговоря седмица.. а дори и повече.. но той си ме познава и си ме търпи :oops:

aqweR
01-12-2009, 22:45
когато се държи късо с приятелите ми... ... какво правя? казвам и' го в прав текст...

навремето се дразнех, когато ми кажеше "и да ядеш тази вечер"... ;) ох.. побъркваше ме ;) но започнах да и отговарям с "ОК"... а тя много се дразнеше на това ОК... и спря :)

Wrathchild
01-13-2009, 06:02
Абе,споко не се ядосвай... Ти ще се научиш и ще не ще...от теб ще се храни :P
А и мъжете,типаж...мамини синчета са си такива. Лично познавам няколко,които не признават нищо противно на мнението на майка им...за това гледай да не се сбръчкате с нея...
Трай си и нападай тайно :D Не бе, готина е майка му. Не оставай с впечатление, че е мамино синче, тъкмо обратното. Даже по-скоро съм аз тази, която я защитава, когато се скарат. Именно за това се ядосах, ако беше нямаше да ми направи впечатление.

krem4et0
01-13-2009, 14:13
Сега как ме издразни, не е истина...
Говорим си ние нещо за отношенията снаха-свекърва, питам го там някакви неща за неговото мнение по въпросите за тези отношения, нашичкият ми изцепва 'Е, ако става дума за готвене, майка ми определено те бие...'. Предвид, че тя самата прави вкусни неща за вечеря и обяд, но хайде да не се лъжем - тези неща могат да се забъркат за 20 минути, не са толкова сложни. Но, пак пояснявам, това го казвам с ясната уговорка, че прости, непрости яденета, жената няма кой знае колко време, а и въпреки това на пилешкото й с къри даже пръстите си изяждам. Та, като се разфучах аз по телефона, като му разясних набързо, че а ми каже това като се съберем да живеем заедно, просто аз започвам да готвя за мен си, а той да си се храни при мама. Е, веднага си призна, че е било гадно от негова страна и се извини.

И аз не го правя като мама...но няма оплаквания. Яде манджите ми и го харесва повече от тези на майка ми и на кака ми :D Харесва ми гозбите, просто казва, че нямат същия вкус като тези, с които е свикнал. Готвя мнооого неща и е ял у дома от боф строганов, до пържени яйца. Повърната храна няма :D

Вчера ме издразни с това, че не държи да имаме брак. Не го бъркал подписа и му било все тая. А аз си мислех, че държи на тези неща. Щом съм искала-няма проблеми, но няма да настоява за това, ако не искам......Познавам го толкова време и чак сега научавам мнението му по такъв въпрос........останах разочарована. Ама реших да си трая и нищо да не казвам.

sexita
01-13-2009, 15:28
Тва е кофти...но щом би го направил за теб...споко :(
И аз бих се почувствала като залята със студена вода. Понякога наистина има неща,които могат да ни разочароват...ама спокойно. Компромиси му е майката

krem4et0
01-13-2009, 15:41
Не, че съм залята със студена вода. Не, че съм и разочарована. Просто съм изненадана, защото мислех, че е традиционалист. В смисъл в много отношения е. А и е казвал, че иска да се оженим, да имаме семейство...и хоп-не държи на брака.......Аз обаче искам брак и той каза-добре. Просто бях изумена......ама с него очаквам неочакваното :D

sexita
01-13-2009, 15:48
Аз не искам брак...искам сватба :oops: :-)

sh3_1s_7h3_0n3
01-13-2009, 15:51
Бракът е просто писмено уреждане на имущественото състояние на двамата партньори. В един лист хартия няма нищо емоционално или свещено. ;) А с тия предбрачни договори, дето станаха модерни... съвсем се обезличава смисълът му. :) Законово разпределение.
Независимо от това обаче повечето момичета много държат на него от чиста емоционална и романтична гледна точка. Имам приятелки, дето искат да се омъжат, само заради бялата рокля и празненството. :-o
Аз пък...по незнайно какви причини попадам на Мъже, които много ясно си представят 'брака НИ'. :-o И това малко ме плаши. Защото аз се чувствам доста недорасла за такова нещо и даже не мога да си го представя. За мен това е прекалена отговорност, за която не съм готова, но странното е, че ме виждат като 'съпруга'. И не мога да си обясня причината....
Като виждам как повечето мъже бягат от думата 'брак' изобщо. Не я споменават, а като я чуят изтръпват, ми е още по-странно.

Hilary_
01-13-2009, 15:53
Еее браво на авторката... много хубава тема!!! :P
По въпроса... дразня се за глупости които на пръв поглед са едното нищо но ни скарват и след час се осъзнавам че не е имало смисъл изобщо за каране и ми става много мъчно че изобщо е станало... след което се изясняваме до следващия път... често ми се случва да плача и да споделя с някоя приятелка (но вече и приятели няма!!!) ... гледам да се занимавам с каквото и да е само да не мисля за дреболии които да ме дразнят...гледам малки неща да премъчавам....и да не обръщам толкова внимание на всяка една негова дума и да се хващам за нея без да слушам всъщност какво иска да ми каже.... иии така! :wink:
P.S. В крайна сметка когато има старание и компромиси от двете страни - може повечето неща да се оправят!!! :)

sexita
01-13-2009, 16:12
Имам приятелки, дето искат да се омъжат, само заради бялата рокля и празненството. :-o


Именно това имах в предвид с по-горното ми мнение.
Искам да съм в бяла рокля и да покажа на всички колко съм красива и как до мен стои мъж,който ще обещае пред Бог,че ще бъде до мен и ще ме закриля цял живот. Ще създадем семейство и ще имаме деца,които ще възпитаваме. Ще бъдем едно цяло.
Ще градим дома си заедно,ще работим за по-добри доходи и по-добър живот. Вече ще сме затвърдено- "ние" , не "той" и "тя"
Това искам винаги и мечтата ми е такава. Да възпитавам децата му и да го чакам в уютният ни дом. Искам да има някой,който знае,защо е с мен

donkihot
01-13-2009, 17:49
нерви,нерви,нерви...ахх често изпадам в истерия..
и аз имам проблем със звъненето.....понякога съвсем забравя...уча се да прикривам..ама той ме познава...а да не говорим колко се дразня като видя,че говори с друга или дори като обсъжда няква тъпа стриптизиорка...лелел побеснявам! цупя се...не е правилно,не е...той е мъж...ама аз съм адски ревниво същество...

Wrathchild
01-13-2009, 20:17
Kремче, то, че аз не мога да готвя завъртяни манджи, не мога и даже пред него го казвам. Което май се оказа и грешката ми. Действително, предвид, че самата аз го казвам, не би трябвало да се засегна, но мислех, че за тези 4 години, които се познаваме, би трябвало да е разбрал, че нося на критика само от себе си. Иначе съм докачлива. А знаеш ли мен миналата година какво ми издрънка? Ако положението не се било оправело, ако тази деградация на поколенията продължавала, деца нямало да имаме. Ама му напомних, че след години като не можем да станем от леглото и да се храним сами, друг няма да се грижи за нас.

sh3_1s_7h3_0n3
01-14-2009, 00:06
Имам приятелки, дето искат да се омъжат, само заради бялата рокля и празненството. :-o


Именно това имах в предвид с по-горното ми мнение.
Искам да съм в бяла рокля и да покажа на всички колко съм красива и как до мен стои мъж,който ще обещае пред Бог,че ще бъде до мен и ще ме закриля цял живот. Ще създадем семейство и ще имаме деца,които ще възпитаваме. Ще бъдем едно цяло.
Ще градим дома си заедно,ще работим за по-добри доходи и по-добър живот. Вече ще сме затвърдено- "ние" , не "той" и "тя"
Това искам винаги и мечтата ми е такава. Да възпитавам децата му и да го чакам в уютният ни дом. Искам да има някой,който знае,защо е с мен

Втората част на поста ти иронична ли е или сериозна? :) Защото ти казваш, че искаш сватба, т.е. искаш самия празник, бялата рокля, тортата, подаръците и всичко останало около самия ден. След това обаче казваш, че искаш и мъж, който да те обича, да е правилният за теб, да си имате деца, да си имате семейство, да има и уют в дома ви, и т.н., нещо, с което аз свързвам 'брака'. ;)
На мен и двете неща, за моите невръстни 20 г /вече :? /, ми звучат еднакво плашещи, сериозни и отговорни. ;/ Много е страшно. А след 4-5 години вече около мен ще започнат да се вдигат сватби, да се дундуркат бебета, а аз с тоя начин на мислене, ще си остана стара мома и само ще ме съжаляват, като излизаме по кафета да ми обясняват как сменяли пеленки и колко щастливи се чувствали /приятелките ми/ като видели случайната усмивка на двумесечното си бебе, което всъщност не се усмихва, а му играят устните на случаен принцип. Лоша работа. :o

krem4et0
01-14-2009, 05:25
Аз искам и сватба, и брак. Искам си моя ден, бялата рокля, гостите, празника. но това е върха на сладоледа. Искам и после да ми е хубаво. Присъствала съм на страхотни сватби и страхотни разводи. Присъствала съм на скромни тържества, но изпълнени с любов и нежност от страна на двамата партньори. Искам сватба по принцип. С него искам и брак...

sexita
01-14-2009, 05:30
Имам приятелки, дето искат да се омъжат, само заради бялата рокля и празненството. :-o


Именно това имах в предвид с по-горното ми мнение.
Искам да съм в бяла рокля и да покажа на всички колко съм красива и как до мен стои мъж,който ще обещае пред Бог,че ще бъде до мен и ще ме закриля цял живот. Ще създадем семейство и ще имаме деца,които ще възпитаваме. Ще бъдем едно цяло.
Ще градим дома си заедно,ще работим за по-добри доходи и по-добър живот. Вече ще сме затвърдено- "ние" , не "той" и "тя"
Това искам винаги и мечтата ми е такава. Да възпитавам децата му и да го чакам в уютният ни дом. Искам да има някой,който знае,защо е с мен

Втората част на поста ти иронична ли е или сериозна? :) Защото ти казваш, че искаш сватба, т.е. искаш самия празник, бялата рокля, тортата, подаръците и всичко останало около самия ден. След това обаче казваш, че искаш и мъж, който да те обича, да е правилният за теб, да си имате деца, да си имате семейство, да има и уют в дома ви, и т.н., нещо, с което аз свързвам 'брака'. ;)
На мен и двете неща, за моите невръстни 20 г /вече :? /, ми звучат еднакво плашещи, сериозни и отговорни. ;/ Много е страшно. А след 4-5 години вече около мен ще започнат да се вдигат сватби, да се дундуркат бебета, а аз с тоя начин на мислене, ще си остана стара мома и само ще ме съжаляват, като излизаме по кафета да ми обясняват как сменяли пеленки и колко щастливи се чувствали /приятелките ми/ като видели случайната усмивка на двумесечното си бебе, което всъщност не се усмихва, а му играят устните на случаен принцип. Лоша работа. :o

Да...искам сватба...обичам да се показвам!
Под самата сватба разбирам това което опоменах. Празненството си е само такова...ако не възприемаш и другите неща,които символизира сватбата,освен бялата рокля...то самият празник няма да е по-различен от абитуриентвския ти бал.Брака...е малко страшен от една страна...самата дума значи задължение...
Не обичам да имам граници,а брака поставя такива..това е закон.
Аз мога да обичам някой и да бъда с него цял живот и без да съм задължена за това...и така...
Все пак за човек с който си струва бих се ограничила...за самото обещание.
А ти не се притеснявай...всичко идва с времето,сами сменяме интересите си.
Израстнала съм в гледане на деца,после работех като детегледачка...винаги съм се изявявала като "майка" и не се страхувам от този факт.
Сега гледам 4 месечни близначета и чувството е наистина страхотно,защото те тепърва се учат да се държат като хора... Откривам заедно с тях всяко различно движение,всеки различен звук,който издават...всяка мимика. Променят се с всяка минута
Държа едното в ръцете си и си представям как скоро ще гушкам е моето дете така,ще го закрилям и ще му помагам да стане човек.
Готова съм за това...просто го усещам.

Alabala16
01-14-2009, 11:57
az dostatu4no sum se iznervila ve4e.....
4e nito mu vqrvam,nito ima smisal da go zamazvam:)
turpish kolkoto mojjesh i ako nemojesh VSICHKO NAI NAI
tfa e reshenieto!
az moga da turpq...no edva li shte e zavinagi :)

Re5peC7
01-14-2009, 13:51
карам я да ми прави мусака

Aicken
01-14-2009, 15:10
пала гумите на колата :-o

Kostadin_682
01-14-2009, 15:13
пала гумите на колата :-o
Колега няма смисъл да хабиш гумите... че с тая финансова криза... стана скъпотия :(

Aicken
01-14-2009, 15:40
пала гумите на колата :-o
Колега няма смисъл да хабиш гумите... че с тая финансова криза... стана скъпотия :(


130 лева парчето... ужас.. :x

Kostadin_682
01-14-2009, 16:00
пала гумите на колата :-o
Колега няма смисъл да хабиш гумите... че с тая финансова криза... стана скъпотия :(


130 лева парчето... ужас.. :x
мда така е :( ... но ако те е ядосала Ма ЯКО :) тогава може и мръсната газ и рязкото откуспане на съединителя .. и по надолу някъде патрулката спряла и чака 8-)

pussycat_dolls15
01-14-2009, 16:02
Разбира ме се чудесно!

HONDA
01-15-2009, 10:56
КОгато му се издразня за нещо му казвам, за да не се повтаря (поне не умишлено) и искам той също да ми казва (по същата причина).