PDA

View Full Version : Въпрос



noeducation
12-19-2008, 10:38
Здравейте драги съфорумници
Значи искам да ви кажа ,че това което ще го напиша е съвсем сериозно и въобще не си измислям и моля хлапета който си нямат ни най малка представа за какво става въпрос просто да си спестят мненията :).Значи искам съвет.Пениса ми е 18см ,а съм само на 15 опитах се да сваля кожичката под главата ,но изпитвам ужасно ама ужасно невероятна болка и се отказах после пробвах без да съм възбуден обаче интересното беше ,че веднага като го пипна изпадам в ерекция така ,че и този начин изгърмя :oops: така интересно ми е към кого трябва да се обърна и най вече за какво надявам се да получа свестни и добри отговори :).
Поздрави,

MapTa
12-19-2008, 10:59
девствен ли си?

traka
12-19-2008, 11:06
що не видиш в здравословни проблеми и болести има голяма тема направена за твоето състояние, прочети пък си задай там въпроса ако ти е останал още неизяснен

noeducation
12-19-2008, 11:19
MapTa еми да на 15 съм :D не желая да избързвам :)
Прочетох в здравословни проблеми ,но не открих своя проблем :?

rubi
12-19-2008, 11:34
слънце,темата ще ти извади очите....
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=122598

traka
12-19-2008, 11:44
той може би не знае думата и не и е обърнал внимание на темата :) Дано сега да я прочете

UFOs
12-19-2008, 12:36
Фимоза пич.Отивай на лекар,да те обрежат..може и повече да ти порасне.. :D

ivsan4eto
12-19-2008, 17:24
Здравейте драги съфорумници
Значи искам да ви кажа ,че това което ще го напиша е съвсем сериозно и въобще не си измислям и моля хлапета който си нямат ни най малка представа за какво става въпрос просто да си спестят мненията :).Значи искам съвет.Пениса ми е 18см ,аз съм само на 15 опитах се да сваля кожичката под главата ,но изпитвам ужасно ама ужасно невероятна болка и се отказах после пробвах без да съм възбуден обаче интересното беше ,че веднага като го пипна изпадам в ерекция така ,че и този начин изгърмя :oops: така интересно ми е към кого трябва да се обърна и най вече за какво надявам се да получа свестни и добри отговори :).
Поздрави,

Много ми е чудно, след като самият ти си ХЛАПЕ, какво разбираш под тази дума?