PDA

View Full Version : Преждевременна еякулация и...



slarutan
12-19-2008, 13:32
Какво се прави когато партньорът от мъжки пол достига до ерекция,но тя не винаги е достатъчна за осъществяването на пълноценен полов акт или когато е така той еякулира прекалено бързо?Като се има в предвит,че месец преди появата на проблема сексуалният му живот е бил перфектен.Може ли някой медикаменти/хранителни добавки да са повлияли на това?Благодаря предварително

traka
12-19-2008, 13:42
Абе що не пишеш по опростено с знанието на терминологията не винаги можеш точно да обясниш какво ти се случва.

А по въпроса на който малко трудно му хванах смислъла, но при повечето момчета от възбуда могат и само при пипането на члена им от момичето да свършат, други при секс само го вкарват и са готови... Според мен е въпрос на степен на възбуда и на това кое ги възбужда, едва ли може да се говори за проблем.
Липсата на секс дълго време може да доведе до такова състояние.

slarutan
12-19-2008, 13:54
не,просто изведъж стане така не е имало липса на секс,и принципно не може една седмица акта да продължава примено 15-20 мин и на следващата седмица да го вкараш и да свършиш...

traka
12-19-2008, 13:56
не,просто изведъж стане така не е имало липса на секс,и принципно не може една седмица акта да продължава примено 15-20 мин и на следващата седмица да го вкараш и да свършиш...

Пак ти казвам въпрос на възбуда и желание е... Мъжа не е като жената, и при него може и за секунда да е готов, като не ти е достатъчно повтаряте, потретяте и така :)

slarutan
12-19-2008, 14:00
а тва,че понякога не е готов за полов акт на какво се дължи и според теб може ли да се говори за проблем ако се е случвало 2 или 3 пъти

traka
12-19-2008, 14:02
пак не... Щом не е системно не е нещо тревожно. Може да е изморен, да не му се прави нищо, дължи се на психиката. Защо си мислиш, че трябва да има проблем...

slarutan
12-19-2008, 14:06
не знам,просто както всичко си беше перфектно и изведнъж стана това се постреснах и като се повтори доста се притесних и тва е,че един път не стана както трябва после след няколко дни осъществихме полов акт,но свърших мн бързо посре пак не стана и после пак след няколко дни свърших бързо...

traka
12-19-2008, 14:12
споко бе... ти като от нищо се притесняваш как ше ти стане. Спокойствие и давай го по леко ... дори ако искаш малко си дай почивка седмица две и виж как ще се чувстваш. М/у другото на колко си?

x3eme
12-19-2008, 14:14
ni6to ti nqma

Rofl4e
12-19-2008, 14:18
ni6to ti nqma
Боби защо сега ли не съм съгласна с теб незнам!Мисля че момчето има някакъв проблем и по добре да отиде на уролог! :?

x3eme
12-19-2008, 14:20
ni6to ti nqma
Боби защо сега ли не съм съгласна с теб незнам!Мисля че момчето има някакъв проблем и по добре да отиде на уролог! :?mi vseki ima momenti kato negoviq tova minava i ne e ni6to strano spored men.dori na men se e slu4valo no mi mina za p malko ot 2 sedmici

traka
12-19-2008, 14:21
Душата ако не може да му стане с дни е проблем, но що се касае до една вечер няма мястои за притеснение. На една жена като не и се прави секс не значи, че е фригидна или има проблем. Психика е...Напрежение, грип, антибиотици дори, много фактори има които не трябва да се взимат чак до такава степен, че чак да са за лекар ...

ss
12-19-2008, 14:51
Неразбирам и пак неразбирам....нали свършваш бързо,за да се избегне това набии 1-2 чекии преди секс да рече 2-3 часа и си готов или просто като свършиш прайш 2-3рунд и така

slarutan
12-19-2008, 15:03
на 15 съм,а и не става въпрос за цяла вечер примерно става ми но не за да се осъществи акта и като свърша по друг начин примерно орална любов след 2 часа пак си става ама не колкото трябва...

traka
12-19-2008, 15:06
Пренапрягаш се, в такава възраст си дето хормоните ти бошуват... Ей сега може много да ти се прави секс, след 20 мин. вече ти е доскучало... Не го взимай навътре ами си гледакай напред. Спри за малко ако искаш половите контакти, за да се успокоиш малко... Не си давай напрежение и не си мисли лоши неща, чв тва убива всички чувства и емоции. Според мен именно от мислене си се докарал до това.. или някой те е уплашил. Пак ти казвам няма нищо ненормално в това което ти се случва.

slarutan
12-19-2008, 15:10
добре много ти благодаря за обективното отношение,радвам се,че все още има разбрани и готови да услужат с знание хора...

traka
12-19-2008, 15:12
Абе аз все още си мисля, че това е замисъла на форума ама знае ли човек ... Малко останаха питащите с цел, останалите просто се намират на приказка :)