PDA

View Full Version : Употребявате ли наркотици? +Marijuana



bebito0
12-19-2008, 16:26
АнкетКа

GetNasty
12-19-2008, 16:50
occasionally хе-хе

mgxpower
12-19-2008, 18:24
Лятото си позволих да Шмръкна 2-3 пъти кока.. не ми хареса НЕ употребявам не ми е нужно :)

hild
12-21-2008, 15:17
НЕ!

moncho
12-23-2008, 10:43
Не

fire_cat
12-23-2008, 11:35
Не!

Lucho
12-23-2008, 12:45
Твърдо не !

hgfh
12-23-2008, 19:11
Не !!!

Jumbie483
12-23-2008, 19:30
Твърдо не !

sexita
12-23-2008, 20:25
не...това е за малки пикльовци,които още нямат личност!

mgxpower
12-23-2008, 21:13
не...това е за малки пикльовци,които още нямат личност!Познавам хора на по 30 години които са си позволили 1-2 пъти да опитат ето всеки 2ри човек в Испания независимо от това на колко години е пуши поро.Не се изказвайте толкова повърхностно и общо за всички - смешно е !

sexita
12-24-2008, 14:17
не...това е за малки пикльовци,които още нямат личност!Познавам хора на по 30 години които са си позволили 1-2 пъти да опитат ето всеки 2ри човек в Испания независимо от това на колко години е пуши поро.Не се изказвайте толкова повърхностно и общо за всички - смешно е !

Още по-зле за хората...явно си мислят,че са зрели... :x Ти защо ги защитаваш,ами не се замислиш над някои неща?? :?

psychopath
12-24-2008, 14:20
da :)

InitialD
12-24-2008, 14:26
Така като ми гледаш подписа ... употребявам ли!?!?

Decu
12-24-2008, 14:40
Така като ми гледаш подписа ... употребявам ли!?!?

:? не е яко тва постоянно парадиране.

Не, не употребявам.

cherinka
12-24-2008, 14:54
:D :D :D :D :D :D :D
готино е да ви гледам как разсъждавате.
:D :D :D :D :D :D

InitialD
12-24-2008, 15:51
Така като ми гледаш подписа ... употребявам ли!?!?

:? не е яко тва постоянно парадиране.

Не, не употребявам.

Какво парадиране?!
Човек да не изрази позицията си и веднага е парадиране! :?

TellMeYourName
12-24-2008, 15:54
ке, не ме кефят...

EarthShaker
12-24-2008, 15:55
не.

Riot
12-24-2008, 16:43
не...това е за малки пикльовци,които още нямат личност!
тотален идиот

Riot
12-24-2008, 16:47
не.
растафарайа каза НЕ! Тотален ;D

Bianca
12-24-2008, 16:48
Не, не употребявам. За момента не предизвикват особен интерес в мен.

Riot
12-24-2008, 16:51
vzeh narkotici!



kyde da vi gi donesa?
чи нареди ги на бара докато никой ни глеа е ;D

OtherDimension
12-24-2008, 16:52
не.
не лъжи, лепилар :)

vivteen
12-24-2008, 17:27
Не! :)

Alco
12-24-2008, 17:30
vzeh narkotici!



kyde da vi gi donesa?

зел съм нещо страшно, сметай щом аз кашлям!!!! :-P

Swinkenhoffer
12-24-2008, 17:31
не.
растафарайа каза НЕ! Тотален ;D



не лъжи, лепилар :)
Гръмнете се, бе. :)

По темата - не. 8-)

EarthShaker
12-24-2008, 17:56
не.
растафарайа каза НЕ! Тотален ;D



не лъжи, лепилар :)
Гръмнете се, бе. :)

По темата - не. 8-)

къде по дяволите казах, че съм раста ? :lol:

къде по дяволите ме видя да дишам лепило или да лепя нещо?

и последно: Кой ви ги реди белите пътеки? смешковци

EarthShaker
12-24-2008, 18:01
:lol:

AvRiLFaN95
12-24-2008, 18:13
НЕ и не искам!

RAWRRR
12-24-2008, 18:16
It feels like somebody put something
Somebody put something in my drink

..

Blurred vision and dirty thoughts
Feel (out of place), very distraught
Feel something coming on

http://www.teenproblem.net/f/images/smiles/110.gifhttp://www.teenproblem.net/f/images/smiles/041.gif

mmKamm
12-24-2008, 18:17
тревица си пуша...другите работи по рядко...като се събирам някъде с приятели...на хижи и т.н. понякога и ей така...но рядко

b0Nb0n
12-24-2008, 18:34
ve4e samo sa napu6vam

mewu
12-24-2008, 18:42
az ne sam oba4e mn mi se iska da pu6a treva ama nz ot kade da si namera nekvi fr vikat az sum pu6il ama si zagubix vruzkite s 4oveka det mi dava6e i taka

Verszerzodes
12-24-2008, 19:27
Че си правим квот си искаме,искаме,искамеееее але алеееееееспоред мен ти си отрепка!! :booooomb:

Verszerzodes
12-24-2008, 19:39
Че си правим квот си искаме,искаме,искамеееее але алеееееееспоред мен ти си отрепка!! :booooomb:
Има ли бе?събота у един наш приятел искаш ли да хоим ?!Води се земноводен :booooomb:

mmKamm
12-24-2008, 19:39
Че си правим квот си искаме,искаме,искамеееее але алеееееееспоред мен ти си отрепка!! :booooomb:
каза човека, събрал в профила си най-вървежните "поп-фолк" изпълнители като милко,шишарката и другия..

Verszerzodes
12-24-2008, 19:40
Че си правим квот си искаме,искаме,искамеееее але алеееееееспоред мен ти си отрепка!! :booooomb:
каза човека, събрал в профила си най-вървежните "поп-фолк" изпълнители като милко,шишарката и другия..да ми го ядеш ма, ПОП-ФОЛК НАЦИ ФЕНС!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=EvIsoGdk_7Q

cherinka
12-24-2008, 20:57
ТЕ са най-чистото и най-свято нещо на тази Земя!
ТЕ ни познават; ТЕ ни обичат. ТЕ ни се доверяват, като ни дават Своята свещеническа сила и власт. Свидетел съм на тази истина.
Също ни предупреждават за онези поведения и постъпки, които могат да станат причина да загубим своята сила и съществуване!
След допира си с тях усещате силата в себе си, усещате я да тече във вените ви като огън. Надава триумфален рев и протяга ръце към небето. Чувствате, че може да направи каквото си поискате. Удряте с ръка стената и тухлите се напукват. Силата... Ах, каква сила!
С нас има сто пъти по толкова сила, трябва само да я открием... Но къде да я търсим? - ОТГОВОРЪТ Е В ТЯХ!
А те помагат ли помагат. Помагат на всички. Помагат ни да открием и да освободим силата, която е скрита в нас самите..
Вярвам в Тях, в силата на природата..
Прекрасно се съчетават с реалността, дават много сили, надежда и вяра в бъдното!
Независимо с какви имена Ги наричат, за мен Те са едни!
Те са Висшата сила, сътворила всичко необятно, илюзорно, мечтано... и продължава да твори чрез нас!

b0Nb0n
12-24-2008, 22:20
ТЕ са най-чистото и най-свято нещо на тази Земя!
ТЕ ни познават; ТЕ ни обичат. ТЕ ни се доверяват, като ни дават Своята свещеническа сила и власт. Свидетел съм на тази истина.
Също ни предупреждават за онези поведения и постъпки, които могат да станат причина да загубим своята сила и съществуване!
След допира си с тях усещате силата в себе си, усещате я да тече във вените ви като огън. Надава триумфален рев и протяга ръце към небето. Чувствате, че може да направи каквото си поискате. Удряте с ръка стената и тухлите се напукват. Силата... Ах, каква сила!
С нас има сто пъти по толкова сила, трябва само да я открием... Но къде да я търсим? - ОТГОВОРЪТ Е В ТЯХ!
А те помагат ли помагат. Помагат на всички. Помагат ни да открием и да освободим силата, която е скрита в нас самите..
Вярвам в Тях, в силата на природата..
Прекрасно се съчетават с реалността, дават много сили, надежда и вяра в бъдното!
Независимо с какви имена Ги наричат, за мен Те са едни!
Те са Висшата сила, сътворила всичко необятно, илюзорно, мечтано... и продължава да твори чрез нас!
qqqq koi qdal karton4eta i gybi

InnchetO
12-24-2008, 22:34
Рядко (:
И съм пробвала само джойнт (:

Nitroglycerin
12-24-2008, 22:48
НЕ! Няма смисъл с тежки наркотици (кокаин,хероин,амфетамин) единствено си тровиш здравето и си харчиш парите докато трева може,но не съм чак толкова нервен,че да се осмирявам с дрога.

Riot
12-25-2008, 00:31
http://vbox7.com/play:cc61df4e :-({|= 8-)

cherinka
12-25-2008, 05:55
ДОБРО УТРО, СОФИЯ 8-) :-)



(защо толкова се възбуждам от песните на Криско..)

b0Nb0n
12-25-2008, 06:44
stoli4ni narkotici

Riot
12-25-2008, 10:21
анлни войни
при мен всичко е бяло
яко сняг на парцаляци БРУЛИ 8-)

hottie
12-25-2008, 10:25
Не употребявам. Пробвала съм само трева и то в Амстердам :D

Riot
12-25-2008, 10:38
аз съм пробвал чешка трева и амфет от златните ръце на Прага
нека ви е яд :oops:

hardkore_kejoal
12-25-2008, 13:23
Само бЕло. Аз съм един истински лад.

TheRunaway
12-25-2008, 14:48
Не и не искам да пробвам.

hAshoo
12-25-2008, 15:01
Не употребявам наркотици..само амфети и LSD

hAshoo
12-25-2008, 15:07
аз съм скинхед ве

hAshoo
12-25-2008, 15:40
аве мн пари ве мамка му иначе са друсам яко

лепилото е 1.20

DiScOnEcTeD
12-25-2008, 17:52
мне но мн искам да опитам ...

cherinka
12-25-2008, 18:05
мне но мн искам да опитам ...
Убива първата доза, НЕ последната!

Да ти е ясно! 8-)

teffii
12-25-2008, 18:16
не

teffii
12-25-2008, 18:16
не

sladka__droga
12-25-2008, 18:32
Нем ...

Националист
12-25-2008, 19:02
Бегайте далече от тия боклуци-наркотиците.

Bianca
12-25-2008, 22:31
^ Е, аз не правя нито едно от гореизброените. :D Но съм отделен случай, ахахаха.

Bianca
12-25-2008, 22:36
Не бих казала. : ) Постоянно съм в компании, където хората пушат, пият и отвреме навреме пушат коз. :] Непрестанно ми предлагат, но аз не се поддавам. Дали не е така, защото просто не искам? :)

ScionOfStorm
12-25-2008, 22:39
мне но мн искам да опитам ...
Убива първата доза, НЕ последната!

Да ти е ясно! 8-)

стига си плашила хората,друсалке плазменска :D



по темата - кво ги е страх тука всички да си признаят,че се друсат...


уважавам тези,които казват,че НЕ друсат,само когато и НЕ пият твърд алкохол и НЕ пушат. когато обаче се наливат с ракия и водка 2-3 пъти седмично,и пушат по кутия-две цигари на ден,да говорят против наркотиците,е НАГЛО,МАЛОУМНО и СМЕШНО. :)

Азъ!

хъхъ, общо-взето е така. тежкия алкохолизъм е много лоша работа, а лекият си е равностоен на друсането от време на време (не перманентно).

cherinka
12-25-2008, 23:08
Дали не е така, защото просто не искам? :)
Според мен твоето е параноя.
+някакъв страх от лоши последствия.


Както обичам да казвам - правете си живота розов и той наистина ще е такъв. :smt050

LiveFlower
12-25-2008, 23:14
Аз пък ще си призная,че искам да опитам от марихуаната.И сега знам какви коментари ще има :D "Ти си малоумно тинеиджърче от многото,борещи се за слава и тем подобни",но не е така,просто ми е интересно искам да пробвам,а преди да съм не говоря относно темата за наркотиците нито положителни,нито отрицателни мнения. :)

cherinka
12-25-2008, 23:18
Аз пък ще си призная,че искам да опитам от марихуаната.И сега знам какви коментари ще има :D "Ти си малоумно тинеиджърче от многото,борещи се за слава и тем подобни",но не е така,просто ми е интересно искам да пробвам,а преди да съм не говоря относно темата за наркотиците нито положителни,нито отрицателни мнения. :)
нема да ти казвам, че си тийнче, борещо се слава.
Само ще ти кажа:


ЗАВИСИ К'ВА. :D

И стига с това "пробвам".
Няма такива пробвам/непробвам.
С всичко се започва рано или късно... :(

LiveFlower
12-25-2008, 23:23
Аз пък ще си призная,че искам да опитам от марихуаната.И сега знам какви коментари ще има :D "Ти си малоумно тинеиджърче от многото,борещи се за слава и тем подобни",но не е така,просто ми е интересно искам да пробвам,а преди да съм не говоря относно темата за наркотиците нито положителни,нито отрицателни мнения. :)
нема да ти казвам, че си тийнче, борещо се слава.
Само ще ти кажа:


ЗАВИСИ К'ВА. :D

И стига с това "пробвам".
Няма такива пробвам/непробвам.
С всичко се започва рано или късно... :( \:D/ Така е. :D

crazyteengirl
12-26-2008, 11:52
Не!

t0nch0
12-26-2008, 22:23
на филмите и статиите,с които ви пълнят главата медиите ли? на базата на думите на майка ви и баща ви,които са гледали и чели същите неща и нямат никакъв опит,дори елементарна култура по темата нямат и не правят разлика между хероин и кокаин например?

Точно така
8)

А колкото до темата ДА!

Canis_Dirus
12-26-2008, 23:28
Точно така
8)

А колкото до темата ДА!

на лепилце ли си? канцеларско Рила?

Пишлигар, майка ти и баща ти знаят ли?

shadow4e
12-26-2008, 23:51
уважавам тези,които казват,че НЕ друсат,само когато и НЕ пият твърд алкохол и НЕ пушат. когато обаче се наливат с ракия и водка 2-3 пъти седмично,и пушат по кутия-две цигари на ден,да говорят против наркотиците,е НАГЛО,МАЛОУМНО и СМЕШНО. :)
Хахаха, е значи мен ме уважаваш. Аз почти не пия и лек алкохол. Пфууу има ми ужасен вкус :D А много обичам да излезнем с компания на "по биричка" /аз на айрянче :D /. И въприки това съм сигурна, че имам повече здравословни проблеми отколкото ти.


Иначе не подкрепям наркотиците :)

b0Nb0n
12-27-2008, 00:00
samo psychadelic narkotici i trevi4ko drugo ne ma kefi ve4e iz4ezna udovolstvieto

FelisDirus
12-27-2008, 08:16
уважавам тези,които казват,че НЕ друсат,само когато и НЕ пият твърд алкохол и НЕ пушат. когато обаче се наливат с ракия и водка 2-3 пъти седмично,и пушат по кутия-две цигари на ден,да говорят против наркотиците,е НАГЛО,МАЛОУМНО и СМЕШНО. :)


Прав си.

Ето един простичък пример - пушачка съм и от време на време взимам амфети (преди парти основно, макар и да е имало 2-3 изключения). Когато запаля цигара, почти никой не се впечатлява, не ме гледа с отвращение, съжаление или пък просто учудване. Цигарите са нещо легално, нормално, а пушачите сме много и навсякъде.
Когато извадя и почна да чертая, започват да ме гледат като спинозна или раковоболна, на която й остават някакви седмици живот и не прилича на човек. В такива моменти побеснявам, но само вдигам поглед и спокойно задавам въпроса: "Някакъв проблем ли има?" Отговорът е винаги един и същ: "Ааа, не... не мисля, че това е правилно, но той животът си е твой... Изборът е твой" и на тези две удебелени фразички вече вкарват драматичния тон, клатейки глава някак хем укорително, хем примирено, като целта е да изиграят възможно най-добре ролята на родител, който бди над смъртния одър на детето си и в тиха агония очаква всичко да свърши. След кратък размисъл обаче стигат до извода, че все пак не са напълно сигурни, че ще умра в близките седмици, та решават за напълно уместно да сложат загрижената физиономия на близък приятел и да заразпитват какво точно употребявам, колко често взимам, изтъквайки след всяко 2ро изречение вредата от наркотиците. Накрая чувстват за свой дълг да ми дръпнат една поучителна реч как това не е начинът да избягаш от проблемите си, какъв лузър съм всъщност щом имам нужда да взема преди парти (тва, ест, означава, че при други обстоятелства аз никога не се забавлявам или пък съм нон стоп друсана - изберете си, което ви хареса повече).
Е, тва е нечовешко, сериозно...


Искам само да съобщя няколко незначителни факта на всички моралисти, пък барем вникнат малко в думите ми.
Връщаме се в изходна позиция - страстна пушачка и взимам от време на време амфети.

цигари
1. Минимумът е кутия на ден. Старая се да се придържам към този минимум, защото иначе на другия ден не мога да си поема въздух и създавам реалната опасност главата ми да се пръсне от болка (тъпча се аулин.. мм, здравословно!).
2. Когато се прибирам към вкъщи, винаги се проверява дали и колко цигари имам, за да знам дали да си купя (не дай Боже да остана без.. жална му майка на тоя, дето ми изкочи пред очите в моментите на абстиненция) и се звъни вкъщи, за да знам дали да купувам и кола (другата ми дрога).
3. Последните си пари давам за цигари и кола, вместо за храна.
4. Ако ми се пуши, а нямам цигари/възможност, подивявам. У мен се надига желанието да започна да убивам (и въобще не преувеличавам). Почвам да търся начини като хероинов наркоман да си намеря цигари/да се измъкна да пуша. И е невъзможно да се контролирам (което принципно ми се удава добре) - просто спирам да разсъждавам, изпускам си нервите.. крещя, псувам - вече в крайни фази.
5. Цигарите ми носят така нужното спокойствие. Без тях се чувствам нечовек...

амфети
1. Взимам от дъжд на вятър преди някое парти. Имам и няколко случая при стрес, тъй като като се надрусам, ставам адски нeeбaтeлнa..
2. Вдигат ме много - и физически, и като настроение и възприятия, усещането е страхотно, но често се случва да се откажа да си пазарувам, като знам после какъв душевен мензис ме чака.. като си помисля и за възстановителния период, в който няколко дни ходя като ударен самолет след 16-7-часов сън, зле ми става. Което автоматично намалява честотата на приемане.
3. Имала съм и случаи, в които цяла седмица не съм спирала да се друсам (покрай баловете например.. тогава всеки е в джаза), амфетите в един момент свършват и аз просто не си взимам отново. И ми е все тая. И може месец-два да не пипна. Ако имам някакви глупости на главата и задачи, въобще забравям за тях, защото нямам нито психическа, нито физическа зависимост, въпреки изшмърканите 3-4 грама. Или пък цял месец разнасям някъв грам в чантата си, щото я съм забравила, че имам, я не ми се занимава с това точно сега.
Нямам потребност и нужда.


Тааа кое, казвате, е истинският наркотик в случая?
И кво като не друсате, ако дъните по кутия на ден? Същият к.ур.. че и по-зле, законните лайна се отказват в пъти по-трудно от нелегалните и забранените. :wink:

FelisDirus
12-27-2008, 08:34
ъм, само да вметна, че този ми пост не толерира употребата на наркотици в никакъв случай, лапетата да не ме разбират погрешно, моля.
просто искам да видите, че не всичко е черно и бяло и че понякога сутрешната цигара с кафе може да се окаже по-подла и пагубна, от който и да е наркотик.
не ги подценявайте тия неща, щото и аз като малка много знаех, а сега.. сложно.

FelisDirus
12-27-2008, 08:35
eбa ми се нет-а и се прати 2 пъти, сори.. пф

RAWRRR
12-27-2008, 08:36
По-зависима си към цигарите и в случая те са по-упорития наркотик,но..защо наркотиците водят до смъртни случаи..дали заради нуждата (пристрастеността) от тях,или защото ти ебават майката на организма?

Кое е по-важното да си по-малко зависим или да си вредиш по-малко?
Да оставим амфетите намира,те не са сериозна работа.
Но да вземем примерно ЛСД и да ги съпоставям.


Винаги ми е било чудно,как когато разтягате тази теза,че цигарите са по-вредни от наркотиците,винаги казвате че те са по-вредни защото всеки ден се пуши по еди си колко кутии цигари,а пък наркотици се взимат по-рядко.
Но това не е разносилна съпоставка..ако вземем пушене всеки ден,трябва да вземем и друсане всеки ден,или пък ако вземем друсане през седмица,трябва да вземем и пушене през седмица.
При еднакви времеви условия,кое е обективно по-вредното цигарите или наркотиците?
Ако имаш физическа и материална възможност да взимаш наркотици всеки ден и пушиш всеки ден,към кое мислиш че ще развиеш по-голяма пристрастеност?Към цигарите ли или към колата,или към хероина?

Просто хората са свикнали да пушат всеки ден,защото така е прието от обществото,закона,по-евтини са,но ако имаха възможност да друсат всеки ден,зависимостта и физическите последици щяха да са по-сериозни.

В никакъв случай не се правя на светица и да казвам,че съм против наркотиците,нито пък да се заяждам (това го знаеш :)) , но не бива да изкривяваме действителността,както ни отърва :)

cherinka
12-27-2008, 08:49
Просто хората са свикнали да пушат всеки ден,защото така е прието от обществото,закона,по-евтини са,но ако имаха възможност да друсат всеки ден,зависимостта и физическите последици щяха да са по-сериозни.


И аз това съм си мислила, че ако една линия ти беше 20 стотинки, всички ще са в джаза нон-стоп. :)
Включително и аз.

Обаче споменаваш ЛСД.
Попринцип от тук присъстващите във форума и употребяващи 'разни' работи, всички са или на амфети, или на кокаин, или на бонбони.. понеже ходят по партита. Всеизвестни със своята сила и енергия, която дават на употребяващите ги. :D
ЛСД-то ти е ега мощното психоактивно вещество, халюциноген, което по никакъв начин не би могло да ти е от полза по партита..

Аз викам да се ограничим в разговорите с по-безобидните синтетики (независимо колко скапващи са към мозъка ти и процеси, извършващи се в организма ти)

Едва ли някой от тук присъстващите би могъл да защити тезата за употребяването на метаамфетамин, хероин или някакъв друг по-сериозен и рисков наркотик. .. :)

FelisDirus
12-27-2008, 08:54
Крем, то не е въпросът в това дали ми отърва, или не... аз не се опитвам да се оправдавам тук, да лекувам болна съвест или да си търся поводи да се друсам - щото видиш ли е по-малко вредно от кутиите, дето ги дъня всеки ден.

хероина не го броя - той е ясен, за лсд - окей, говорили сме си, че от едното любопитство, можеш да се повредиш сериозно и никога да не излезеш от филма, но за мен е висша степен на слабоумие да посегнеш към нещо такова... малко са хората, които наистина могат да опитат нещо толкова сериозно само веднъж и да си продължат по старому.

Просто ме хвана яд, че някои говорят наизуст и слагат амфетите до хероина - това е просто смешно. И в този ред на мисли реших да споделя опит.
Както и фактът, че онзи ден, докато си лежах кротичко и четях книжка, слушах как дробовете ми издават силни и нехарактерни звуци за бели дробове на 19-годишна и въобще като за бели дробове като цяло, и не можех да направя нищо.
И откровено си се насрах от притеснение в рамките на няколко часа. :)

Познай в случая кой е потенциалният ми убиец. :)
Найс...

FelisDirus
12-27-2008, 09:26
абе, много стана сериозна темата. аз съм виновна. признавам си, че станах с гъза нагоре.

ае, поздрав 8-)

http://www.youtube.com/watch?v=OiYQUPmRRKc

WILD__BOY
12-27-2008, 09:30
на кафево

hAshoo
12-27-2008, 12:20
няма никой който да е вземал LSD 8-)

OnkoRz
12-27-2008, 12:25
Не! .. И да добавя, има и много по готини неща в живота освен наркотика =;

t0nch0
12-27-2008, 15:19
Точно така
8)

А колкото до темата ДА!

на лепилце ли си? канцеларско Рила?

Пишлигар, майка ти и баща ти знаят ли?
Не на шприц сам :razz: :razz: :razz:

KiLLeR_InSTiNkT
12-27-2008, 15:25
Рядко

b0Nb0n
12-28-2008, 00:05
По-зависима си към цигарите и в случая те са по-упорития наркотик,но..защо наркотиците водят до смъртни случаи..дали заради нуждата (пристрастеността) от тях,или защото ти ебават майката на организма?

Кое е по-важното да си по-малко зависим или да си вредиш по-малко?
Да оставим амфетите намира,те не са сериозна работа.
Но да вземем примерно ЛСД и да ги съпоставям.


Винаги ми е било чудно,как когато разтягате тази теза,че цигарите са по-вредни от наркотиците,винаги казвате че те са по-вредни защото всеки ден се пуши по еди си колко кутии цигари,а пък наркотици се взимат по-рядко.
Но това не е разносилна съпоставка..ако вземем пушене всеки ден,трябва да вземем и друсане всеки ден,или пък ако вземем друсане през седмица,трябва да вземем и пушене през седмица.
При еднакви времеви условия,кое е обективно по-вредното цигарите или наркотиците?
Ако имаш физическа и материална възможност да взимаш наркотици всеки ден и пушиш всеки ден,към кое мислиш че ще развиеш по-голяма пристрастеност?Към цигарите ли или към колата,или към хероина?

Просто хората са свикнали да пушат всеки ден,защото така е прието от обществото,закона,по-евтини са,но ако имаха възможност да друсат всеки ден,зависимостта и физическите последици щяха да са по-сериозни.

В никакъв случай не се правя на светица и да казвам,че съм против наркотиците,нито пък да се заяждам (това го знаеш :)) , но не бива да изкривяваме действителността,както ни отърва :)
lsd ne e podhodq6t primer kam nego ima samo psihi4eska zavisimost
a da kym drugite narkotici se pristrastqva6 mnogo po lesno ama cigarite se otkazvat po trudno

b0Nb0n
12-28-2008, 00:06
Просто хората са свикнали да пушат всеки ден,защото така е прието от обществото,закона,по-евтини са,но ако имаха възможност да друсат всеки ден,зависимостта и физическите последици щяха да са по-сериозни.


И аз това съм си мислила, че ако една линия ти беше 20 стотинки, всички ще са в джаза нон-стоп. :)
Включително и аз.

Обаче споменаваш ЛСД.
Попринцип от тук присъстващите във форума и употребяващи 'разни' работи, всички са или на амфети, или на кокаин, или на бонбони.. понеже ходят по партита. Всеизвестни със своята сила и енергия, която дават на употребяващите ги. :D
ЛСД-то ти е ега мощното психоактивно вещество, халюциноген, което по никакъв начин не би могло да ти е от полза по партита..

Аз викам да се ограничим в разговорите с по-безобидните синтетики (независимо колко скапващи са към мозъка ти и процеси, извършващи се в организма ти)

Едва ли някой от тук присъстващите би могъл да защити тезата за употребяването на метаамфетамин, хероин или някакъв друг по-сериозен и рисков наркотик. .. :)
povqrvai mi na parti to4no e nai qko da zeme6 lsd

LINKNOT
12-28-2008, 00:13
Да.

b0Nb0n
12-28-2008, 02:01
haahhaah ebati podpisa

hAshoo
12-28-2008, 07:07
Вижте тука анкетата..най отдолу къв е отговора :

ИСКАМ АДВОКАТ .. ахахха

http://hashish4e.dir.bg/_wm/anketas/?df=707&GDirId=c084b0a997518b1a98059f1e00d0b2fd

b0Nb0n
12-28-2008, 23:17
dobre be vijte go toq dqtka kvo prai :D
http://www.youtube.com/watch?v=s_5Usx0U4Pw&feature=related

Pliok0019
12-28-2008, 23:28
Пробвала съм. Амефети, екстази и трева. За в бъдеще - бих пушила, но нищо повече.

Pliok0019
12-29-2008, 00:40
Има ли бе?
Има. :D

LizZz
12-29-2008, 01:11
много

carinaNebula
12-29-2008, 09:08
ТЕ са най-чистото и най-свято нещо на тази Земя!
ТЕ ни познават; ТЕ ни обичат. ТЕ ни се доверяват, като ни дават Своята свещеническа сила и власт. Свидетел съм на тази истина.
Също ни предупреждават за онези поведения и постъпки, които могат да станат причина да загубим своята сила и съществуване!
След допира си с тях усещате силата в себе си, усещате я да тече във вените ви като огън. Надава триумфален рев и протяга ръце към небето. Чувствате, че може да направи каквото си поискате. Удряте с ръка стената и тухлите се напукват. Силата... Ах, каква сила!
С нас има сто пъти по толкова сила, трябва само да я открием... Но къде да я търсим? - ОТГОВОРЪТ Е В ТЯХ!
А те помагат ли помагат. Помагат на всички. Помагат ни да открием и да освободим силата, която е скрита в нас самите..
Вярвам в Тях, в силата на природата..
Прекрасно се съчетават с реалността, дават много сили, надежда и вяра в бъдното!
Независимо с какви имена Ги наричат, за мен Те са едни!
Те са Висшата сила, сътворила всичко необятно, илюзорно, мечтано... и продължава да твори чрез нас!

е,не... :lol: :lol:

мне не употребявам такива простотии..

Bombshell
12-29-2008, 09:13
Попринцип знам, че не е вредно да се опита 1-2 пъти, но НЕ, не употребявам...алкохол много рядко иначе :-D

psychopath
12-29-2008, 12:40
за нова година колко грама ще подсигурите 8-)

psychopath
12-29-2008, 12:43
за нова година колко грама ще подсигурите 8-)

два. днес.екстра

bebito0
12-29-2008, 13:55
Не! .. И да добавя, има и много по готини неща в живота освен наркотика =;



i koi sa te...da wisish pred komputara cql den i da se tap4esh s hrana :D i alkohola omrazva da wi kaja :D no smesish li s nqkoe hap4e ili trevica... 8)

t0nch0
12-29-2008, 14:07
за нова година колко грама ще подсигурите 8-)Ще бадем 1о човека , а на човек се пада п0 грам демек 1о грама са подсигурени ;]]

OtherDimension
12-29-2008, 14:09
за нова година колко грама ще подсигурите 8-)Ще бадем 1о човека , а на човек се пада п0 грам демек 1о грама са подсигурени ;]]
хехехехех :lol:

FelisDirus
12-29-2008, 14:48
за нова година колко грама ще подсигурите 8-)Ще бадем 1о човека , а на човек се пада п0 грам демек 1о грама са подсигурени ;]]
хехехехех :lol:

ахахах, малкия е опасен бе.. разбира ги той. :lol:

t0nch0
12-29-2008, 14:54
Ми как :P :P

carinaNebula
12-29-2008, 15:02
за нова година колко грама ще подсигурите 8-)Ще бадем 1о човека , а на човек се пада п0 грам демек 1о грама са подсигурени ;]]
yeah..тъпанар..

t0nch0
12-29-2008, 15:10
:? :? :? :x :x

Bombshell
12-29-2008, 15:15
Тоо...мн нет хулигани, всичките напушени...пфф, я аз да напускам тогава, а? :D :?

carinaNebula
12-29-2008, 15:20
:? :? :? :x :x
оуу,ядоса ли се тончинка?

Bombshell
12-29-2008, 15:21
:? :? :? :x :x
оуу,ядоса ли се тончинка?
Кифличаса.. :-D

Alco
12-29-2008, 17:10
аз не ползвам наркотици и съм против това

Tokarev
12-29-2008, 18:27
Има ли бе ?
:D

Alco
12-29-2008, 18:57
онлайн съм. ____________________

cherinka
12-29-2008, 19:20
за нова година колко грама ще подсигурите 8-)Ще бадем 1о човека , а на човек се пада п0 грам демек 1о грама са подсигурени ;]]ИДИ СЕ ГРЪМНИ, БЕ!
НА МЕН НА НОВА ГОДИНА АКО МИ ДАДАТ 1 ГРАМ ЩЕ ИМ КАЖА ДА СИ ГО ЗАВРАТ ОТЗАД.
Докъде ще ме оправи тоя грам, бе, ти чуваш ли се кво говориш...
Без един МОЖЕ, с един - no way...

gabi_94
12-29-2008, 20:01
НЕ!!!! НЕ СМЯТАМ И ДА УПОТРЕБЯВАМ НАРКОТИЦИ!

LadyInBlack
12-29-2008, 20:08
Не!

t0nch0
12-29-2008, 20:48
Тоо...мн нет хулигани, всичките напушени...пфф, я аз да напускам тогава, а? :D :?
Щом казваш ;]]

cherinka
12-29-2008, 21:38
аз не ползвам наркотици и съм против това
Не съм виждала подобно нещо с очите си!

t0nch0
12-29-2008, 22:13
аз не ползвам наркотици и съм против това
Не съм виждала подобно нещо с очите си!
Имаги имаги ;]

Alco
12-29-2008, 22:16
аз не ползвам наркотици и съм против това
Не съм виждала подобно нещо с очите си!

:D :booooomb: :-)

Verszerzodes
12-29-2008, 22:49
ее отрепки, све живо се продруса, само я че останем чист, дано дано, ама едва ли :booooomb: :booooomb: Столични нар******!!

b0Nb0n
12-30-2008, 01:20
ebati si4ki li 6te se nadrusata az 6te izpu6a edna super qka sas v 12 i tva 6te mie dori mai nqma i da piq 8-)

b0Nb0n
12-30-2008, 01:32
ae az pove4e ne 6ta da praq narkotici na nova godina :D 6tot moje i s vas da sa ozova nakraq posledniq pyt kak stana kvo stana videh edna poznata na centara taman sa pribirah i kvo po4nah me da govorim i tq be6e s nekav i toi q izpra6ta6e pa zeh 4e i az otidah s tqh to nali znai6 kat sa zaprikazva6 ne znai6 kvo prai6 i q izpratih me nali i po edno vreme se ozovah v nekaf aprtament s nqkvi hora deto za pryv gi vijdam nikoi ne poznavah ma si4ki bqha golemi lica ima6e nekav sig na 35 be6e daje i slqp naproa sedqh i sa 4udeh kade sym popadnal :razz: taka4e pove4e ne na nova godina ne

b0Nb0n
12-30-2008, 01:38
mom4e

cherinka
12-30-2008, 10:32
я си мислех, че е момиче :razz:

b0Nb0n
12-30-2008, 10:37
gaga

tuzaro
12-30-2008, 10:41
кво е тва наркотици, работи ли по празниците 8-) 8-)

b0Nb0n
12-30-2008, 10:43
raboti 24/7

BqlaLiniq
12-30-2008, 11:05
уважавам тези,които казват,че НЕ друсат,само когато и НЕ пият твърд алкохол и НЕ пушат. когато обаче се наливат с ракия и водка 2-3 пъти седмично,и пушат по кутия-две цигари на ден,да говорят против наркотиците,е НАГЛО,МАЛОУМНО и СМЕШНО.
Евала...Всички, които не са опитвали критикуват..мноо тъпо ми изглежда..все едно да не съм пила никакъв алкохол, но да го критикувам на базата на тъпите филми, които в повечето ситуации са за херца и метамф. , но тъпите и безгръбначни хорица слагат амфети, кока, трева всичко под общ знаменател...

b0Nb0n
12-30-2008, 11:13
na koi mu puka ko kazvat 6ibanite pesimisti

BqlaLiniq
12-30-2008, 13:19
Ххах грам не ми пука ве брат ама все пак на тях трябва да им пука, щото не усещат как стават супер смешни...

b0Nb0n
12-30-2008, 13:22
4e to po qko ot tva nqma e o6te edno ne6to na koeto da se smee6 kvo lo6o :grin:

PLuScHeTo
12-30-2008, 13:50
Живее ми се ;)

BqlaLiniq
12-30-2008, 13:55
^А като ти се живее пушиш ли? Пиеш ли? ;)

carinaNebula
12-30-2008, 14:59
^Абе факт е,че наркотиците ти скъсяват живота бе.
Да и цигарите и алкохола го правят и дай заради това мошно всеки ден да драскаме по една линия и да си бием херца..пфуу..

b0Nb0n
12-30-2008, 15:02
saka6 li mome kalino

carinaNebula
12-30-2008, 15:05
изобщо не.

cherinka
12-30-2008, 15:33
^Абе факт е,че наркотиците ти скъсяват живота бе.
Да и цигарите и алкохола го правят и дай заради това мошно всеки ден да драскаме по една линия и да си бием херца..пфуу..
ей тва се опитват да обеснят на такива като тебе, че хероин и амфетамин нЕмат нищо общо и никога няма да имат.

Леле, кога ще го прозрееш?

11 страници едно и също, и пак има такива като тебе ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

BqlaLiniq
12-30-2008, 18:03
Добре бе човек като си толкова грамотен я ми обясни последствията от амфетамина и от хероина?
На кое ти вреди амфетамина и на кое ти вреди хероина? Каква е зависимостта към тях? Има ли абстиненция и каква е тя?
Сигурна съм, че много малко хора от тук знаят..Съкратявали живота ми брааат то по тая логика що не спреш да дишаш то и мръсния въздух ти съкратява живота...И бай дъ уей и аз преди си мислех, че амфетамина е подобно на хероина..и знаеш ли защо..заради ей такива като вас, които пишат по форуми..Обаче аз за разлика от вас не съм го писала никога..
carinaNebula

Да и цигарите и алкохола го правят и дай заради това мошно всеки ден да драскаме по една линия и да си бием херца..пфуу..
Кой ти е казал да заместваш алкохола и цигарите с амфет и херца?
Казваме, че е тъпо и малоумно човек който пуши по кутия на ден и пие чат пат да говорят против наркотиците...Бтв цигарите помниш ли, че преди бяха по 50-60 стотинки? И знаеш ли защо са легални...? За да може докато са 50-60 стотинки някой да се зариби и те да си им вдигат цените колкото си искат..ето викторито е 2,75 след Нова година - 3,75 до колкото разбрах има хора, които не могат да ги спрат и ще продължат да си пушат и да дават сумати пари...
И кажи ми причината по която цигарите и алкохола са легални, а тревата не.. Който иска да се друса ще се друса не зависимо легално или не..Колко катастрофи станаха благодарение на алкохола? Колко хора умряха от рак на белите дробове? Да сте чули някога по новините напушен, дрогиран се блъсна и уби 2-ма души..? Ае, че много се отплеснах..

Rofl4e
12-30-2008, 18:54
рядко

cherinka
12-30-2008, 19:19
Да сте чули някога по новините напушен, дрогиран се блъсна и уби 2-ма души..? Ае, че много се отплеснах..
прав си, на твоето мнение съм, не се обиждай, но точно това, което цитирах от мнението ти НЕ трябваше въобще, ама ВЪОБЩЕ ДА ГО ПИШЕШ!!!!!!!!!!
Случайно сме чували за катастрофа от дрогиран (познат) след парти, който караше с бясна скорост и уби всички присъстващи в колата му, а само той остана жив. Че и му се разминали присъди, мрисъди, дела и секви подобни...
И все пак това, което каза не беше хич на място!
Катастрофи стават с всякакви хора. Пияни, дрогирани, психично-болни, нормални, мъже, възрастни, наспани, жизнени и изпълнени с енергия, кофеманиаци.

Баш примера с катастрофите не беше подходящ.
И подяволите не знам що се обаждам. :D

BqlaLiniq
12-30-2008, 19:27
Аве знам, ама попринцип не знам и аз що го написах..пука ти :d

cherinka
12-30-2008, 19:31
^жив и здрав да си, всичко да има, а пък другите да се оправят както си знаят. :D

BqlaLiniq
12-30-2008, 20:22
само амфети :-)
Ти пък точно и цигара сигурно не си виждала :razz:
И кво колко грама макс си шмъркала? :D

Cable
12-30-2008, 20:41
хаха неска минава патрулката и ни бибиптка и продължава .. :D


уважавам тези,които казват,че НЕ друсат,само когато и НЕ пият твърд алкохол и НЕ пушат. когато обаче се наливат с ракия и водка 2-3 пъти седмично,и пушат по кутия-две цигари на ден,да говорят против наркотиците,е НАГЛО,МАЛОУМНО и СМЕШНО.

Ами като не пуша цигари и алкохол не пия тогава кво прайм ..

BqlaLiniq
12-30-2008, 20:51
Не мисля, че не пушиш :D Съдейки по мненията ти :)

Cable
12-30-2008, 20:53
За цигари говоря :)

BqlaLiniq
12-30-2008, 20:56
Мнение Форум: Игри
Пуснато на: Вто Дек 23, 2008 7:01 pm
Заглавие: За какво похарчихте пари днес?
за коз,една цигара и тик-так

Ако пък наистина не пушиш, не пиеш, и не друсаш имаш право да изкажеш мнение против всички тези неща стига да е компетентно, а не набито от медиите, филмите и т.н. ;)

Cable
12-30-2008, 21:01
Мнение Форум: Игри
Пуснато на: Вто Дек 23, 2008 7:01 pm
Заглавие: За какво похарчихте пари днес?
за коз,една цигара и тик-так

Ако пък наистина не пушиш, не пиеш, и не друсаш имаш право да изкажеш мнение против всички тези неща стига да е компетентно, а не набито от медиите, филмите и т.н. ;)

в масето тютюн не слагаш ли :)
аз не съм против - всеки си прави каквото иска и си носи последствията :)

мичка
12-30-2008, 21:09
не употребявам,само опитвам

Cable
12-30-2008, 21:14
не употребявам,само опитвам
е такива хора са най-айляк ахахахахахахаха

qg0dkata
12-30-2008, 21:17
Блъх, не :shock: :D

b0Nb0n
12-31-2008, 04:32
Мнение Форум: Игри
Пуснато на: Вто Дек 23, 2008 7:01 pm
Заглавие: За какво похарчихте пари днес?
за коз,една цигара и тик-так

Ако пък наистина не пушиш, не пиеш, и не друсаш имаш право да изкажеш мнение против всички тези неща стига да е компетентно, а не набито от медиите, филмите и т.н. ;)

в масето тютюн не слагаш ли :)
аз не съм против - всеки си прави каквото иска и си носи последствията :)
za kvo go razvalq6 jointa s tos titiun

b0Nb0n
12-31-2008, 05:03
taka ako sa preborvaha narkoticite ve4e da gi e nqmalo otdavna

b0Nb0n
12-31-2008, 06:58
i sinq pandelka zadyljitelno :D

BqlaLiniq
12-31-2008, 08:02
SofiaRegularCunt брат аре само по-леко с унищожаването щото все пак и ние трябва да по унищожим малко...Не ставай нагъл!!! :D

BqlaLiniq
12-31-2008, 09:58
Хехех аз няям търпение да стане 5-6 :grin:
Приятната миризма вика... :grin:
бтв почвай от ся да чертаеш ве кво чакаш 8 да стане :D

Aenima
12-31-2008, 10:05
Стриктно да спазваш отова чартче, което ти дадох.
Да не те наебе овцата накрая. (ама то тва е с гъби, ех! )
Внимавай кво мешаш. :D :D

Aenima
12-31-2008, 10:12
Извинявай, извинявай.
Прости ми.
:D

b0Nb0n
12-31-2008, 10:22
of tas nova godina ne mi haresva nemojah si namerq gybi i karton4eta 6te mina samo s pu6i pyk ne sym v prazni4no nastroenie :x

BqlaLiniq
12-31-2008, 10:41
bonbon4o ти и гъби и картончета :D
Няма ли да ти е малко множко...бтв мен ми е мерак тия картончета да ги ОПИТАМ ама... :D

cherinka
12-31-2008, 10:46
аз на миналата нова година бях на гъби,бонбони и кокаин и беше наистина уникален филм :shock:
Даже има рима. 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

b0Nb0n
12-31-2008, 12:21
bonbon4o ти и гъби и картончета :D
Няма ли да ти е малко множко...бтв мен ми е мерак тия картончета да ги ОПИТАМ ама... :D
na men se ne mi stiga golqma svinq sym :D :D :D

BqlaLiniq
12-31-2008, 14:29
Наркоманиии гаднии 8-)

TERRORMACHINE
12-31-2008, 14:33
Започвам да продавам наркотици!!!

TERRORMACHINE
12-31-2008, 14:45
Отдавна съм го запланувал и до сега се колебаех, но вече няма съмнение започвам само да свърша даскало!!!

b0Nb0n
12-31-2008, 15:22
tos pak naprao ot sq v daskalo nai mnogo 6ti varvi prodajbata

BqlaLiniq
01-01-2009, 05:37
Шанаджии тихо вее :booooomb:

Pliok0019
01-01-2009, 06:21
Ей ги наркосите....не спят, понеже сън не ги хваща. А мен камбани ми бият в главата с това червено вино...

BqlaLiniq
01-01-2009, 06:34
Ей ги наркосите....не спят, понеже сън не ги хваща. А мен камбани ми бият в главата с това червено вино...
Кой как се уреди ве брат :D

BqlaLiniq
01-01-2009, 06:39
Има беее...кво да има? А? :shock:

b0Nb0n
01-01-2009, 07:19
ooo az ve4e sa naspah i si4ko mi e nared

ULTRA_LEVSKI
01-01-2009, 10:07
:oops: Има ли бе?

b0Nb0n
01-01-2009, 10:31
nikvi narkomani ne ste nova godina 3 dena sa praznuva za zdrave i kysmet 6murkaite nared iiiihoooo :D :D :D

ULTRA_LEVSKI
01-01-2009, 11:34
Тихо бе, МетоМАН

b0Nb0n
01-01-2009, 11:40
kyf metoman ve

ScionOfStorm
01-01-2009, 11:40
мето май пак го баннаха? :Д

ULTRA_LEVSKI
01-01-2009, 11:52
Аз съм ебаси тъпия бе, кво казах...

BqlaLiniq
01-01-2009, 13:36
nikvi narkomani ne ste nova godina 3 dena sa praznuva za zdrave i kysmet 6murkaite nared iiiihoooo :D :D :D
Кви три дена ве човек...не съм спала от...ти искаш 3 дена да празнувам :D

b0Nb0n
01-01-2009, 14:10
to spaneto go ostai az i bez tva ne spa pove4e ot nqkolko 4asa :D :D :D profesionalno zabolqvane

BqlaLiniq
01-01-2009, 14:16
to spaneto go ostai az i bez tva ne spa pove4e ot nqkolko 4asa :D :D :D profesionalno zabolqvane
Леле чак и професионално го цъкна... :)
Имам само две думи:
Господи, гадно е да има различия между класите на хората, цвета им, парите им..всеки казва, че иска да сме равни...
Еми тогава направи ни равни...нека всички в тази държава станем наркомании...изтрещявам майна... :shock:

b0Nb0n
01-01-2009, 14:26
to spaneto go ostai az i bez tva ne spa pove4e ot nqkolko 4asa :D :D :D profesionalno zabolqvane
Леле чак и професионално го цъкна... :)
Имам само две думи:
Господи, гадно е да има различия между класите на хората, цвета им, парите им..всеки казва, че иска да сме равни...
Еми тогава направи ни равни...нека всички в тази държава станем наркомании...изтрещявам майна... :shock:
ama profesionalno ne kato se edno sym profesionalist mi tva mi e profesiqta :D

Verszerzodes
01-01-2009, 15:53
:booooomb: :smt103 :smt033 :smt030 :smt059 :smt117

BqlaLiniq
01-01-2009, 20:08
b0Nb0n седя и се чудя кво искаш да ми кажеш... :shock:

ama profesionalno ne kato se edno sym profesionalist mi tva mi e profesiqta
Според мен пък това ти е професията и си професионалист..то иначе няма как да си професионалист ако нямаш професия..великия извод...
8-)
По мое мнение сме яко нафукани и двамата..

alwaysnforever
01-01-2009, 21:19
НЕ!

b0Nb0n
01-02-2009, 05:50
b0Nb0n седя и се чудя кво искаш да ми кажеш... :shock:

ama profesionalno ne kato se edno sym profesionalist mi tva mi e profesiqta
Според мен пък това ти е професията и си професионалист..то иначе няма как да си професионалист ако нямаш професия..великия извод...
8-)
По мое мнение сме яко нафукани и двамата..
abe sq ne e zadyljitelno da si profesionalist 4e tva da ti e profesiq moje da si amatior demek sq da zapo4va6 ama pak ti q profesiq i sled vreme stava6 profesionalist v profesiqta si
По мое мнение сме яко нафукани и двамата :D

BqlaLiniq
01-02-2009, 11:33
А ти кво беше професионалист или тва ти е професията? :D
Охх що всичко е толкова сложно понякога :lol:
Ти кво ве не можа ли да си намериш гъбки и картончета или в последния момент изскочиха + бонус бонбончетаа... :lol:

Verszerzodes
01-02-2009, 12:58
:booooomb: :smt103 :smt033 :smt030 :smt059 :smt117

ти и Емо сте скрити лимонки... уж нема,нема... ама си друсате стабилно :Dпоследните мнения са яко неадекватни, чуда се защо изобщо пиша тука!?

cherinka
01-02-2009, 15:52
отивамда драйфам
аз на сутринта щях да припадна къв леген са ми дали.
два на два
ахахха
и още ме гонят некви киселини в стомаха бе да му еба майката и уискито насрано

тва не знам къв наркоман тряа си и да издумкаш 7 писма и да не остане за хуафо момиче като мене

пълна гавра с носа ми!
аз такиа линии през живота си не бех виждала
то само колкото да му усетиш аромата
както доволно снежец си имаше по-добре сняг да си бех чертала, повече щеше да ме фане.

Карай. И джони уокър ме задоволи :-) :-) :-)



аз искам да съм високо интелигентен и да съм порядъчен и четлив
оф, прекалено много започваме да си приличаме :D :D :D :D :D :D




to spaneto go ostai az i bez tva ne spa pove4e ot nqkolko 4asa profesionalno zabolqvane
то кат ти са спи яла гледай как са спи на минус 12 градуса + дънеща се музика все едно озвучението от Плазма беше пренесено там :D


СЪНЯ Е КРАСОТА!

24white24
01-02-2009, 16:49
Не пипам, имам афинитет към златните пакети не, че нещо друго :oops:

b0Nb0n
01-02-2009, 17:07
А ти кво беше професионалист или тва ти е професията? :D
Охх що всичко е толкова сложно понякога :lol:
Ти кво ве не можа ли да си намериш гъбки и картончета или в последния момент изскочиха + бонус бонбончетаа... :lol:
ne uspqh to nqma kak az za 2 meseca ne si namerih ti za 2 4asa iska6 to ako staa6e tai ebah mu maikata 6tqh v ka6on da jiveq ako ma razbira6 :D :D :D