PDA

View Full Version : Пяна за коса



sladkoto_mime28
12-19-2008, 16:23
Извинявам се ако има такава тема P.S{ не ми се карайте } :D :D Каква пяна за коса да си купя повъзможност Taft но какъв цвят? Значи всеки ден преди да си легна се плета на рибена кост за да ми стане къдража косата и сутринта просто си оформям къдриците ии си я правя малко по бухналичка .. тоест ми трябва пяна за къдрици и обем и да мирише хубаво по възможност :D Айде 10x предварително :) :)

Infinity
12-19-2008, 17:14
значи ще ти имам две предложения на вела мн добри-единият е да си купиш вела second day volume-мн добра е и придава мн яс обем и +това мирише добре, а второто ми предложени е пак на вела за къдрава коса пак мирише така и прави мн хубави къдрици използвала съм ги и и двете щото и аз съм с къдрава коса и от двете съм мн доволна :)

o0ps
12-19-2008, 20:01
Щом искаш да е на Тафт - зелената е за обем.
А иначе и аз мисля че на Лонда и Велла са по-добри.

shell
12-20-2008, 07:25
Аз съм ползвала пяната на Тафт зелената и съм много доволна :) Сега понеже ми свърши мисля да опитам Вела секънд дай волюм.

silver_moon
12-20-2008, 11:52
зелената на тафт рулззз :D
лондата оставя много бели следи по косата...велата също е добра, но на мен лично най-много ми допада на тази на тафт

son4eto
12-20-2008, 15:20
значи ще ти имам две предложения на вела мн добри-единият е да си купиш вела second day volume-мн добра е и придава мн яс обем и +това мирише добре, а второто ми предложени е пак на вела за къдрава коса пак мирише така и прави мн хубави къдрици използвала съм ги и и двете щото и аз съм с къдрава коса и от двете съм мн доволна :)

Искам да попитам, с вела second day volume могат ли да се оформят кадрици. Косата ми е права и искам да си я купя за да не стои толкова сплескана , че от това тупиране направо си съсипах косата. И така де с тая същата ако реша да се накъсря или да я намачкам ще мога ли да ползвам пак тази пяна .

YourFavoriteMistake
12-20-2008, 17:30
ако си търсиш пяна за обем лично аз ти препоръчвам лилавата на Лореал-страхотна е. :grin: