PDA

View Full Version : Тъпата ми котка



hAshoo
12-19-2008, 18:25
Аве ся зех една мъжка в нас и мойта персийка само го хъска и мрънка..това е 3тия който водя,а не искам да го давам на друг щото ме излъгаха..кажете ми какво да правя мъжкия персиец е разгонен обаче мойта не много и го хъска :(

hAshoo
12-19-2008, 18:30
Моля само компетентни хора да отговарят,найстина е спешно.

cherinka
12-19-2008, 18:33
Накарай ги да се опознаят.

ScionOfStorm
12-19-2008, 18:33
бий й упойка и действай, еба ли го о.О веднага ли трябва да ги съвкупляваш ;д

hAshoo
12-19-2008, 18:35
Каква упойка бе мен.Аз искам да се запознаят обаче при близък контакт само се хъскат и това е ТРЕТИЯ СЛУЧАЙ вече моля ви хелп някой с опит мерси

hAshoo
12-19-2008, 18:36
Който ми помогне от ВАРНА ще му подаря едно малко персийско мъжкия е бял а женския светло кафяв..когато е сама мойта котка е адски разгонена като я пипнеш и дига опашката а сега се прави на недостъпна,а имам 3 дена :(

SiNiStEr
12-19-2008, 18:38
споко е,ще се отпусне след време

cherinka
12-19-2008, 18:42
Направи им вечеря и ги топордисай да ядат от една паничка и наблюдавай дали пак ще започнат да се хъскат.

А, имам въпрос: Как разбра, че нахъскването им един към друг се дължи на това, че не се харесват?!

Ти като тръгнеш да правиш секс с някой не му ли задаваш елементарни въпроси от това например как се казва, с какво се занимава.. е така малко време да прекараш с него преди да си легнеш?!!?

Тури ги една до друга, остави ги да се мръщят, па все ще им мине..
Баси тука кво искаш да ти кажем?! Некви хапчета , отвари да им направиш, за да спрат да се 'карат' ли ?!?!?!?

Въощбе не знам кво искаш да чуеш..

Няма как на сила да ги накараш да се чифтосат и да изсискваш тоя момент да дойде в близките 1-2 часа с пускането на тая тема...

Като толкова много зор даваш и желаеш бърз резултат, в интернет има сайтове на разни развъдници на котки, от долу има и телефон за връзка, ОБАДИ ИМ СЕ И ГИ ПИТАЙ КАКВОТО ТЕ ИНТЕРЕСУВА, или най-малкото влез в някой животински форум.

Хем си на зор, хем си се обърнал към хептен некомпетенцията в тоя форум,.......

hAshoo
12-19-2008, 18:47
ае джони не разбирам от котки просто искам да ражда там да не ма занимава..не съм някъв изпаднал бедняк да ходя по развъдници,иначе мерси за съветите

hAshoo
12-19-2008, 18:51
Не искам да пиша в изпадналия форум на дата.бг там само някви цайсати хамстери,а тука има момичета сигурно който са се занимавали с котки

cherinka
12-19-2008, 18:51
ае джони не разбирам от котки просто искам да ражда там да не ма занимава..не съм някъв изпаднал бедняк да ходя по развъдници,иначе мерси за съветитене, бе, нямах предвид да ходиш по развъдници, а да им се обадиш да ги питаш как да си опитомиш "любовниците".
Аз имам опит единствено с папагалите. Колкото и да се мразят като прекарат известно време заедно и се заобичват колкото и женската да не е харесала мъжкия, накрая му се усуква и заживяха здраво и щастливо :D

Иначе като роди по колко викаш ги продаваш? :D

hAshoo
12-19-2008, 18:56
ае джони не разбирам от котки просто искам да ражда там да не ма занимава..не съм някъв изпаднал бедняк да ходя по развъдници,иначе мерси за съветитене, бе, нямах предвид да ходиш по развъдници, а да им се обадиш да ги питаш как да си опитомиш "любовниците".
Аз имам опит единствено с папагалите. Колкото и да се мразят като прекарат известно време заедно и се заобичват колкото и женската да не е харесала мъжкия, накрая му се усуква и заживяха здраво и щастливо :D

Иначе като роди по колко викаш ги продаваш? :D

Ми ако се родят повече от 2 ще ги давам по 50-100 кинта,а иначе ще струват над 300 щото не са някви измислени породи ами мъжкия е бял а женската светло кафява такава с бяло коремче и ще станат много готини малки,аз за това искам да се чифтосат..а иначе ще се обадя мерси,дано да не ми отговорят като 1 кретен уж ветеринар пък ми вика,че щял да ми кастрира котката...шш каде отиде тии ахахах щял да ми кастрира котката,да зема аз да го кастрирам него :lol:

cherinka
12-19-2008, 19:50
^ а някакво родословно дърво имат ли майката и бащата ?!

s3xy
12-19-2008, 20:17
леле мойта котка същата...
затваряш ги за един час в отделни стаи и си мяукат мяукат, после като отвориш вратата нямат търпение да се видят... :-D
мойта маца първо го наби мъжкия и чак после му даде да стигне до нея, тъй че и това е вариант 8-) ако не, дай им наистина малко време да свикнат че са заедно и сичко ше стане :) стискам палци!

MartyParty
12-19-2008, 21:32
леле мойта котка същата...
затваряш ги за един час в отделни стаи и си мяукат мяукат, после като отвориш вратата нямат търпение да се видят... :-D

Аз знам,че при кучетата става така,но за котките не съм сигурна.Пробвай!

hAshoo
12-19-2008, 22:53
Това беше последния шанс на тъпата ми котка..няма да водя повече тя само ги хъска и ги бие,утре я постригвам 0 номер и я хвърлям някъде (сериозно) ше я еба в мършата..нито си играе само яде и спи аееее

cherinka
12-19-2008, 22:54
Това беше последния шанс на тъпата ми котка..няма да водя повече тя само ги хъска и ги бие,утре я постригвам 0 номер и я хвърлям някъде (сериозно) ше я е** в мършата..нито си играе само яде и спи аееее
Прати ми я на мене, в Пловдив.
МОЛЯ ТЕ!

Deadlock
12-19-2008, 23:26
нереално тъпо

CoB
12-20-2008, 10:24
Абе не разбрах - искаш да се чифтосат само за да му мине разгонването ли ? И после кво ? Като ти се народят 5 - 6 -7 котенца кво ше ги правиш, а ? Съмнява ме да се грижиш за всичките. Или още по - хубаво - ше ги изхвърлиш ? Или искаш котарака ти да оправи някое коте и да го изриташ на улицата и да се оправя само ?
Абе ти нормална ли си бе ?!?

Просто отиди и кастрирай котарака ! Нито е толкова скъпо, нито е опасно ! Ще му спестиш всичките мъки по разгонванията, ще спре да мяука като ненормален и ще спре да ти пикае по нещата (ако го прави), а и когато остарее има по - малка вероятност да развие проблеми с жлезите ! Котка около 1 - 2 години след кастрация се възстановява само за няколко часа ! По - възрастна - за ден - два. И кво, само щото не ти се дават пари 1) ще оставиш твоя котарак да се мъчи 2) ще обречеш още 7 - 8 котета да измрат само щото си тъпо и безотговорно същество ?
И аре после се оплаквайте "Оооо, ама има бездомни кучета", "Оооо, ама има бълхясали котки в целия квартал"
Не мога да повярвам :-o Просто си кастрирай котарака - и за него ще е по - добре !

hAshoo
12-20-2008, 10:34
Абе не разбрах - искаш да се чифтосат само за да му мине разгонването ли ? И после кво ? Като ти се народят 5 - 6 -7 котенца кво ше ги правиш, а ? Съмнява ме да се грижиш за всичките. Или още по - хубаво - ше ги изхвърлиш ? Или искаш котарака ти да оправи някое коте и да го изриташ на улицата и да се оправя само ?
Абе ти нормална ли си бе ?!?

Просто отиди и кастрирай котарака ! Нито е толкова скъпо, нито е опасно ! Ще му спестиш всичките мъки по разгонванията, ще спре да мяука като ненормален и ще спре да ти пикае по нещата (ако го прави), а и когато остарее има по - малка вероятност да развие проблеми с жлезите ! Котка около 1 - 2 години след кастрация се възстановява само за няколко часа ! По - възрастна - за ден - два. И кво, само щото не ти се дават пари 1) ще оставиш твоя котарак да се мъчи 2) ще обречеш още 7 - 8 котета да измрат само щото си тъпо и безотговорно същество ?
И аре после се оплаквайте "Оооо, ама има бездомни кучета", "Оооо, ама има бълхясали котки в целия квартал"
Не мога да повярвам :-o Просто си кастрирай котарака - и за него ще е по - добре !

Ей улигофрен ко ми говориш ти ве?За кво ми е след като я кастрирам?Да ми стой за украса?Само яде и спи както казах,така нямам кирия да си хабя парите и нервите..поне деца да направи пък като се родят 5-6 ще ги продам ахах

CoB
12-20-2008, 11:07
И кво, чифтосваш породист с пумияр и очакваш някой да даде пари за мелези ? Като има 64476486609878908787565345 сайта с обяви за подаряване ?
Като искаш да развъждаш си направи коткарник и се занимавай с чистокръвни животни, за които хората ще дават пари.
За кво ти била котката ?! Ми да си мислил малко преди да я вземеш бе, безотговорен плиткоумник ! Котките не са за печалба, тва е животно. Все едно майка ти да те е родила само за да те продаде като роб някъде в Сомалия, няа ти е гот, нали ?
Пфффф...

5StaR
12-20-2008, 13:50
moje da sa obratni :razz: :razz:

mim4ety_sara
12-20-2008, 14:37
Ми явно котката не обича мъжки :lol: ,кво мойш да направиш!