PDA

View Full Version : Какво мислите за историята от клипчето?



vovi
12-19-2008, 17:32
istoriqta e mn dalga nqma kfo da vi razkazvam
vijte q tuk ---> http://vbox7.com/play:dc95375f
na kratko razkazana
za 3min
gledaite i pls kajete
kfo da prava]
daite mnenie
" molq vi hora :-)


*Липсва описателно заглавие на Кирилица!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

BaiToq
12-19-2008, 17:36
Не моа мисла

beachy_bunny
12-19-2008, 17:39
хм ... един въпрос ... "Мислиш ли , че те заслужава ? "

vovi
12-19-2008, 17:41
emi neznam oba4e postapi mnogo zle
znam go
(znam i mnogo hora sa mi kazvali 4e ne e cvete sa mirisane)

PROBVAH DA GO ZABRAVQ
NO GO OBI4AM I NEZNAM KAK 6TE STANE
DA GO ZABRAVQ

elsy
12-19-2008, 17:42
Един въпрос... на колко си? 8-)


Иначе кофти история, ама нищо не можеш да направиш, освен да чакаш...

vovi
12-19-2008, 17:52
na 13 i polovina
6to ?

elsy
12-19-2008, 18:11
na 13 i polovina
6to ?
Питам...

Ако става на въпрос... рано ти е да се затормозяваш с такива раоти...

JahSoldier
12-19-2008, 18:18
Само сте били в парка .. Нищо сериозно. Не го обичаш. Стига си хленчила, а се заеми да му намериш заместник. :)

vovi
12-19-2008, 18:42
ni6to ne se e slu4ilo
oba4e az mn mn mn go obi4am
6toto samo edna negova celuvka
go napravi nezabravim za men

ako nqkoi moje da mi pomogne

KAK DA GO ZABRAVQ ????
KAKVO DA NAPRAVQ

FlashMX
12-19-2008, 18:50
na 13 i polovina
6to ?
13 И ПОЛОВИНА! Класик...

LittlePrincess
12-19-2008, 19:00
Поредната 13 годишна пикла,говореща за любов ...

fe6an4eto0
12-19-2008, 19:04
Недейте го нападайте хлапето така ... Все пак и то има чувства към момчета/момичета ... Моя съвет смени го с друг ... и тва е иначе с времето всичко отминава

vovi
12-19-2008, 19:10
Недейте го нападайте хлапето така ... Все пак и то има чувства към момчета/момичета ... Моя съвет смени го с друг ... и тва е иначе с времето всичко отминава

mersi iskreno
za vsi4ko
6te probvam
edin 4ovek da se seti
4e vseki 4ovek ima 4ustva
nqma zna4enie na kfa vazrast e ...
hora ne go zabravqite

cherinka
12-19-2008, 19:18
Недейте го нападайте хлапето така ... Все пак и то има чувства към момчета/момичета ... Моя съвет смени го с друг ... и тва е иначе с времето всичко отминава

mersi iskreno
za vsi4ko
6te probvam
edin 4ovek da se seti
4e vseki 4ovek ima 4ustva
nqma zna4enie na kfa vazrast e ...
hora ne go zabravqite
Разбира се, че възрастта няма почти никакво значение, но понякога е доста определящ фактор за развитието на хората. хаха

Как мислим ли?
С изключителното много правописни грешки, неподходящи картинки, не добре написана история - МИЛИЧКА, ПОВЕЧЕ НЕ СЕ ОПИТВАЙ ДА ПРАВИШ КЛИПОВЕ.

Докато гледах клипа и момента, в който се изписа "Тя си тръгна, за да ни остави сами" ми прозвуча леко като "Тя ни остави, за да може да се изчукаме" (за това и казах да не правиш повече опити за клипове :D )

Не бих могла да кажа, че историята ти е глупава като цяло, но не пренепрегвам и варианта, че си го мисля. 8-)

Като за начало спри да си втълпяваш, че го обичаш, защото е невъзможно да обичаш човек, когото не познаваш.
обичта и любовта не се изразяват в това някого да ти е адски силна тръпка, да таиш някакви чувства към него и да не познаваш качествата, недостатъците му и като цяло - лошите му качества.

Разсейвай се с нещо друго.
Подяволите, не мога да разбера как от един разговор с него си го заобичала, и още повече че ТВЪРДИШ, ЧЕ НЕ МОЖЕШ ДА ГО ЗАБРАВИШ.
В крайна сметка нищо не ти се разбира.
твърдиш, че го обичаш, в следващия момент, че искаш да го забравиш?!
Какво, подяволите, искаш от това момче?!
Както разбрах се е върнал при бившата си приятелка.
СЛедователно му е хубаво и е щастлив с нея.
А ти какво правиш!?
Седиш самичка вкъщи и се депресираш при мисълта за него, та чак и клип в негова чест правиш...

Съвета ми е да идеш да се прегледаш и да се осъзнаеш на време!
Всичко това не ти влияе добре!
Усеща се затъпяването ти и склонността да вършиш глупости.
Насочи вниманието си към нещо друго, него го изолирай и игнорирай напълно!

blood_dodo
12-19-2008, 19:26
Как мислите...
Ако оставим настрана на моменти плашещия правопис и пълната липса на въображение...
Ами мисля, че ти НЕ си влюбена и че трябва да си намериш хоби.
Не може от един разговор да се влюбиш в някого... Любовта предполага много по-дълбоко познание между двама души, което при вас очеизвадно липсва.

vovi
12-19-2008, 19:32
Като за начало спри да си втълпяваш, че го обичаш, защото е невъзможно да обичаш човек, когото не познаваш. - (poznavam go ot 7 godini - jiveem v endo selo, oba4e 4ak taq godina re6ih da go opoznaq i se vliuibh)


Какво, подяволите, искаш от това момче?! - (iskam nego_

Както разбрах се е върнал при бившата си приятелка.
СЛедователно му е хубаво и е щастлив с нея.-
А ти какво правиш!?- (toi kaza 4e ne q obi4a ve4e).... (i 4e e bil s neq samo za da q e*e)

Jumbie483
12-19-2008, 19:51
Обясни ми как така ти се усмихва, срещате се в парка, той се връща при бившата си и ти вече много много го обичаш ??
sorry, ама знаеш ли какво е любов ? не ми казвай, че знаеш..сигурна съм, че незнаеш
И не си мисли, че се заяждам. Минала съм по тоя път, знам какво ти се върти в главата. Не го обичаш, просто много го харесваш..

scoobydors
12-19-2008, 20:30
Авторке, много се филмираш нещо... 8-)
Get ovet it ! 8-)

BaiboCo
12-19-2008, 21:43
БЕ песента е хуава.
Историята лапа паца

Blab
12-19-2008, 21:48
Ще оживееш. Никой не е умрял от несподелена любов, както и от учебниците по български, впрочем.)

bebchence
12-19-2008, 22:35
Подобна история преживях и аз,само че при мен не беше просто усмивка и среща в парка,при мен беше много по сериозно и след това той се върна при приятелката си.Но както и да е преживяла сам го и хич не се впрягам толкова, :grin: :lol: в крайна сметка без да се убиждаш,но явно момчето не те иска.Така че се вземи в ръце,стъпи на земята кадето ти е мястото и си живей живота без да се тормозиш за това.Ще срешнеш толкова момчета :P и вместо да се занимаваш с тези глупави клипове направи нещо полезно за теб,нещо което ще те направи щастлива.Ако ме разбираш :)

nymphadora
12-20-2008, 05:29
Правописът те мъчи нещо,а?Доколкото разбрах от предишни постове си на 13 :D,така чее..Абе ще си замълча

pandelka
12-20-2008, 07:00
Поредната 13 годишна пикла,говореща за любов ...

Ами нека не забравяме,че и ти си била такава..дори мисля,че още си..! :?

Та по темата : Мн тъпо и гадно се е получило.Явно не те е харесвал достатъчно...не ти трябва да се тормозиш за такъв глупак ;xx :) .

sladka__droga
12-20-2008, 07:08
Първо-Ти определено не го обичаш .. пф,една разходка и айде "немога без него".
Второ-За него явно си била просто за игра,докъто все още е искал бившата си ...
Трето-Той хем се е позабавлявал с теб,хем получава нея накрая.
Четвърто-Мислиш ли,че си заслужава да плачеш за такъф глупак?

Ае,стегнете се !! ... Пф,деца 8-).

Едит:Огладнях 8)

blood_dodo
12-20-2008, 07:20
Трето-Той хем се е позабавлявал с теб,хем получава нея накрая.
Четвърто-Мислиш ли,че си заслужава да плачеш за такъф глупак?
Това въобще не е глупак... Точно обратното ;)
Момчето знае какво иска и как да го постигне. И успява.

6o6kotooo
12-20-2008, 07:32
само не ставай ЕМО :-o

vovi
12-20-2008, 08:55
Поредната 13 годишна пикла,говореща за любов ...

Ами нека не забравяме,че и ти си била такава..дори мисля,че още си..! :?

Та по темата : Мн тъпо и гадно се е получило.Явно не те е харесвал достатъчно...не ти трябва да се тормозиш за такъв глупак ;xx :) .

Мерси много :-)


И на долу по темата
Емо няма да стана...

beb4yy
12-20-2008, 09:03
Хм не се впрягай толкова много това е моят съвет не е било нищо особено ЗАБИВКА ! Най-малкото че не заслужава нищо остави го

XladyX
12-23-2008, 10:11
:-o bih iskala da te pitam na kolko godini e mom4eto? :?

vovi
12-23-2008, 12:47
mom4eto e na 14

GregoryHouse
12-23-2008, 12:56
Поредната 13 годишна пикла,говореща за любов ...

И естествено се появява поредната пикла мислеща се за голяма...

exclusive__16
12-23-2008, 13:20
Mn Gadna istoriq...podobni ne6ta sam prejiwqla i az ...i we4e ne 4ywstfam takawa silna lubov... :S

chokolate_girl
12-23-2008, 14:17
Съветвам те само да не се задълбочаваш във връзките си оттук нататък,защото съм сигурна,че ще има още много преди да срещтнеш подходящ за теб човек!Ако винаги си толкова влюбчива и доверчива,постоянно ще те лъжат и после ще ти бъде много тежко и трудно ще се съвземеш.Ти явно си взела много навътре нещата между теб и това момче,а от негова страна е нямало нищо.Според мен това момче е женкар и си е търсил поредното момиче за губене на време.Не тръгвай повече с него и не му обръщай внимание,прави се че не ти пука и си живей живота пълноценно!
и знай,че хубавите неща идват по-късно :)

Pliok0019
12-23-2008, 14:24
Съжлявам. Май обаче всички сме чувствали това, когато сме били на твоите години. След времето всичко отшумява и остават само хубавите моменти.

emily_1234
01-03-2009, 20:49
А ти какво правиш!?- (toi kaza 4e ne q obi4a ve4e).... (i 4e e bil s neq samo za da q e*e)

Бил с нея само за да я е*е... а въпросното момче е на 14 години... а ние сме тръгнали да упрекваме авторката :D :D (чудя се кой е по-големия пикльо в случая :? ) :-D

Lady_AMG
01-03-2009, 20:58
Кофти ситуация... Щом се е оправил с бившата си едва ли има шанс за теб. Но аз съм убедена, че ще съумееш да го забравиш. Знаеш че можеш!

varnen4e
01-03-2009, 21:07
Изписва ми, че видеото не съществува.

summer_mo0n
01-03-2009, 21:12
Боже та ти си на 13 кфо се впрягаш в тия глупости ... имаш толко много път пред себе си .. скоро ще осъзнаеш че просто си се била въобразила че го обичаш :)

TheNewReligion
01-04-2009, 11:30
Нищо не можеш да направиш.

FlashMX
01-04-2009, 12:08
Нищо не можеш да направиш.

РОФЛ... Пробвай аклохола помага..... (НЕДЕЙ МАЛКА СИ ОЩЕ ЗА АЛКОХОЛ)