PDA

View Full Version : гъбички



blaah
12-19-2008, 17:32
здравейте
Днес бях на гинеколог и с еоказа че имам гъбички.Имам постоянен партньор и той сега ще си направи изседвания и тн.Ясно е ,че секс само с презерватив,но забравих да попитам гинеколожката си дали мога да го заразя(ако ве4е не е) със свирка.Въпроса е може ли, защото за много ве4нерически болести знам че може.

v320
12-20-2008, 03:33
Почти сигурна съм , че не може

пръц? :razz: :-)

LadyDy
12-20-2008, 06:54
Когато се прави секс без презерватив, а момичето има гъбички, заразява и момчето, което обаче няма признаци, че ги има. Той само заразява при втори акт без презерватив, след като момичето е изчистено говорим. Но при момчетата не личи. Затова, когато се окаже при момичето, че има инфекция, и момчето трябва да вземе хапче за това.

traka
12-20-2008, 07:02
здравейте
Днес бях на гинеколог и с еоказа че имам гъбички.Имам постоянен партньор и той сега ще си направи изседвания и тн.Ясно е ,че секс само с презерватив,но забравих да попитам гинеколожката си дали мога да го заразя(ако ве4е не е) със свирка.Въпроса е може ли, защото за много ве4нерически болести знам че може.

Абе не знам кое ти е ясно, но при поставена диагноза гъбички се забранява секс-а поне един месец. Слагат се свещички във влагалището и след това се пият хапчета. Хапчетата също така трябва да се пият и от момчето. Не ми е ясно как като те сърби и боли и не си увлажнена, и всяко докосване ти причинява парене, ти въобще си мислиш за секс... Или не си ходила на лекар, или просто ей така си пишеш.

П.с. Да допълня 10 дена след всършване на лечението трябва да отидеш на контролен преглед, след което ако си се изчистила прави секс колкото ти се иска, а на приятеля ти не са му нужни никакви изледвания или по точно няма си на идея от къде ще му ги вземат пробите че да пуснат изследване.

blaah
12-20-2008, 11:36
последно гъбичките предават ли се ч/з орален секс или не?

traka
12-20-2008, 11:57
Не като му правиш свирки не може да се хванат гъбичките които са ти венериченска болест................. Слюнката ти не е преносител на гъбичките и не питай лекари да не ти се смеят.

UFOs
12-20-2008, 12:52
Ами може да пита лекар,и няма да и се смеят,щото тя от къде да знае.По-добре да пита от колкото да стане нещо лошо..

blaah
12-20-2008, 14:27
а ако се окаже че и той има след акто с епрегледа ,това означав али че трябва сякакви полови контакти да се преустановят до края на лечението?

traka
12-20-2008, 15:41
](*,)

batkodoki
12-20-2008, 21:02
здравейте
Днес бях на гинеколог и с еоказа че имам гъбички.Имам постоянен партньор и той сега ще си направи изседвания и тн.Ясно е ,че секс само с презерватив,но забравих да попитам гинеколожката си дали мога да го заразя(ако ве4е не е) със свирка.Въпроса е може ли, защото за много ве4нерически болести знам че може.

естествено че МОЖЕ да се прадава микоза чрез орално-генитален контакт!

v320
12-21-2008, 03:03
Почти сигурна съм , че не може

пръц? :razz: :-)
"Грозен профил", предлагам ти да не пишеш нито едно мнение в този раздел, защото потенциалната ти олигофрения е вече факт.



.

пфф ти пък кой си да ми казваш къде да пиша бе смешен :-x