PDA

View Full Version : Да каже или да си замълча



beb4yy
12-19-2008, 17:47
Отскоро усещам силно привличане към един човек и нз немога да не му пиша по скайп ! Окей казах си тва ще отмине но идва другото нали пишеме с сутринта по скайп и той бил вчера на купон та ми разправя кви момичета имало страшни били и т.н! НЕЗНАМ защо ме хвана яд но до преди дни беше много различен сми некфи намеци идваха караше ме да му пускам камерата а са дори и това не иска. Като го попитам защо се държи различно той не държа се нормално :? пишеше ми а са ако не му пиша няма кой нищо не съм направила незнам какво стана? кажете ми кво мислите :(

Dalter1
12-19-2008, 17:51
Мисля,че съм гладен.А по темата бих казал ,че не го кефиш.

PLuScHeTo
12-19-2008, 17:54
еми не му пиши, за да видиш дали ще се сети... ако не... чао и толкова, не е единствен все пак :)

beb4yy
12-19-2008, 18:01
еми не му пиши, за да видиш дали ще се сети... ако не... чао и толкова, не е единствен все пак :) ДОБЪР СЪВЕТ ТАКА И ЩЕ НАПРАВЯ

ThePowerOfLove
12-19-2008, 18:09
Може да е осетил нещо и ся да се прави на недостъпен :)

elsy
12-19-2008, 18:16
Дам, не му пиши... Ако той има някакви чувства сам ще ти пише и ще промени отношението си към теб... :)
А иначе за купона, дето ти е разказвал... не го приемай толко навътре... може просто да е искал да те издразни, знаеш ги кви са момчетата... 8-)

aciko
12-19-2008, 18:29
Е какво момче е,не може ли да се похвали какво е видял?
Дори и гадже да ти е,какво лошо има в това да каже,че е видял хубави момиченца?

beb4yy
12-19-2008, 18:32
Може да е осетил нещо и ся да се прави на недостъпен :) Май си права и аз така мидля ми ще ви послушам ако има някой да дава съвети не отказвам мерси предварително

Lysit0
12-20-2008, 10:41
Аз мисля,че НЕ трябва да му обръщат толкова голямо внимание и не трябва да му отдаваш толкова голямо значение.Явно или хресва някое момиче,или просто си не ти отдава голямо значение...НЕ му пиши и не се сещай за него,и ако тогава те забрави го зарежи. :)

Lyubeto
12-20-2008, 10:51
A ne si li se zamislqla che prosto naistina moje da si se dyrji normalno ? :-o A ti da se vkarvash v nekvi filmi? Izchakai prosto. :)

In4iTu_
12-20-2008, 11:05
Не разбрах, връзката ви виртуална ли е?! Защото, ако е така - всеки има различно отношение към този тип връзки и може би неговото е негативно.

nymphadora
12-20-2008, 11:41
изпадала съм в подобна ситуация и го оставих той да поеме инициативата,но него май го достраша.. :-o

scoobydors
12-20-2008, 13:14
еми не му пиши, за да видиш дали ще се сети... ако не... чао и толкова, не е единствен все пак :)

mirkisss
12-20-2008, 13:54
Ако до 3 дена той не ти пише..Тегли му една майна и тва е ! :)

curka87
12-20-2008, 20:17
Ами може простъо ти да си внушаваш разни неща и да си вкарваш филми. Но все пак можеш да опиташ да го оставиш малко......ако всичко е наред той сам ще те потърси....ако НЕ - просто си продължаваш напред и толкова...

kurupta
12-21-2008, 06:59
Отскоро усещам силно привличане към един човек и нз немога да не му пиша по скайп ! Окей казах си тва ще отмине но идва другото нали пишеме с сутринта по скайп и той бил вчера на купон та ми разправя кви момичета имало страшни били и т.н! НЕЗНАМ защо ме хвана яд но до преди дни беше много различен сми некфи намеци идваха караше ме да му пускам камерата а са дори и това не иска. Като го попитам защо се държи различно той не държа се нормално :? пишеше ми а са ако не му пиша няма кой нищо не съм направила незнам какво стана? кажете ми кво мислите :(
Значи е изгубил интерес към теб, но пробвай да се направиш на недостъпна да видим какво ще стане

SoAfraid
12-21-2008, 09:42
Печели само този който рискува.