PDA

View Full Version : Съвет...



emo_girl953
12-19-2008, 18:38
Сигурно има хиляди такива теми,само да не ми се скарате.Та проблема ми е следния:
Момичетата от нашия клас се гримират а аз не слагат молив.ФДТ,сенки общо взето всичко на 13 съм.Искам и аз да сложа ФДТ обаче се твърди,че порите се запушват дали е така според вас и дали да почна и аз да се гримирам може да е смешно но.. :oops: :(

Syringe
12-19-2008, 18:39
Ужас.Ами ако нямаш недостатъци - няма защо да слагаш фон дьо тен.Не ги гледай тези малки курвички от твоя клас.

nicolepcd
12-19-2008, 18:43
Офф, на 13 защо трябва да си съсипваш лицето??? Въобще не мислите.. на 20 години на нищо няма да приличаш... :? Кво ги гледаш другите... Баси, спрете се! :-o

akinom
12-19-2008, 18:46
просто е - ти пък си слжи пудра захар :-)

UFOs
12-19-2008, 19:10
Действително човек не трябва да гледа другите.Вземи си ФДТ (или там какво е) и си слагай само на пъпчици ако имаш,но го слагай такаче да не остане като петно.А най-добре е да премахнеш недостатъците,като ходиш редовно на козметик.Тогава никакъв грим не ти трябва ;)

shell
12-20-2008, 07:29
Мила,недей да се водиш по другите момичета-бъди самата себе си и ти реши кога да почнеш да ползваш козметика,а и не ти прапоръчвам да започнеш отсега с нея,защото ще си скапеш кожата.След години твоите съученички ще плачат ,че кожата им на нищо не прилича точно защото отсега са почнали с ФДТ ,пудра и тн :( Радвай се на младостта си :) за всичко си има време :ще почнеш да се гримираш и всичко ,не бързай :P