PDA

View Full Version : уф, тройка, ама без да знаеш, че участваш...



pavlinkamalinka
12-20-2008, 02:47
оф скоро забрах че сам втората жена
мн ми стана тъпо за първата и й казах за кво става дума, че дори не сам знаела за нея
някой попадал ли е в такава ситуация
но иначе е мн тъпо, че не съм знаела
ей сега се прибирам от диско и тази мадама ме позна
не мога да повярвам
все пак софия е голяма а и аз не сам звезда
мн е тъпо
ужас
а за мъжа ми е все едно

traka
12-20-2008, 05:21
Как си написала темата, чак ме озъдачи съдържанието... Втора цигулка както му викахме ние на времето никак не е яко да бъдеш, но в днешно време и с по големите е даже приятно... Сега пича ти е просто един недорасал келеш(сори ама си е такъв, щом има 2 не се учудвай ако и 3 намерите) и не знае кво е тва "чувства". Ако съм на теб си омитам крушите и си намирам някой добър младеж дето да държи на мен. Ако пък решиш да си останеш при него свиркай си и не влагай никви чувства в тая връзка...

Punisherrr
12-20-2008, 08:30
Как си написала темата, чак ме озъдачи съдържанието... Втора цигулка както му викахме ние на времето никак не е яко да бъдеш, но в днешно време и с по големите е даже приятно... Сега пича ти е просто един недорасал келеш(сори ама си е такъв, щом има 2 не се учудвай ако и 3 намерите) и не знае кво е тва "чувства". Ако съм на теб си омитам крушите и си намирам някой добър младеж дето да държи на мен. Ако пък решиш да си останеш при него свиркай си и не влагай никви чувства в тая връзка...

SMoKe_BoY
12-20-2008, 09:00
Ако съм на твое място ... зарязвам го .. :)

scoobydors
12-20-2008, 09:39
Аз пък изобщо не зацепих за какво става дума.... ти така си я написала, че трудно може да се разбере. :-o
Я земи да я напишеш като хората, че да те разберем! 8-)

mirmark
12-20-2008, 09:44
Явно човека обича да работи в отбор. Друг е въпроса ти искаш ли да си от СЪОТБОРНИЧКИТЕ. Чувството наистина е гадно.

nymphadora
12-20-2008, 11:47
Ъмм..аз нищо не разбрах :-o

Alderis
12-20-2008, 13:11
Бебе не е тройка това, а триъгълник. Не виждам нищо лошо в цялата история, ако няма никакви чувства от никоя страна, а го правят просто за кефа и удоволствието. За него съм сигурен, че е така, но за вас двечките не знам. Ако имаш чувства режи го без да му мислиш много.

x3eme
12-20-2008, 13:17
o boje :-D

mitternacht
12-20-2008, 13:23
Кхъм... темата е зашифрована.Моля използвайте "Енигма".

mirkisss
12-20-2008, 13:25
:shock:

FunnYboY
12-20-2008, 21:25
оф скоро забрах че сам втората жена
мн ми стана тапо за първата и й казах за кво става дума, че дори не сам знаела за нея
няко попадал лие в такава ситуация
но иначе е мн тапо че не съм знаела
ей сега се прибирам от диско и тази мадама ме позна
не мога да повярвам
все пак софия е голяма а и аз не сам звезда
мн е тъпо
уйас
а за мажа ми е жсе едно


super situaciq 8-) :booooomb:

sisi1
12-22-2008, 12:30
[quote=pavlinkamalinka]оф скоро забрах че сам втората жена
мн ми стана тапо за първата и й казах за кво става дума, че дори не сам знаела за нея
няко попадал лие в такава ситуация
но иначе е мн тапо че не съм знаела
ей сега се прибирам от диско и тази мадама ме позна
не мога да повярвам
все пак софия е голяма а и аз не сам звезда
мн е тъпо
уйас
а за мажа ми е жсе едно

И на мен веднъж ми се случи нещо подобно, само че аз имах наистина връзка с този мъж, а доколкото разбирам ти не, защото казваш , че не ти пука за него. Много е гадно чувството да знаеш че си втора, трета...и която и да било. Първата си е ПЪРВА! И в моя случай така стана, и след като всичко се разбра той си се върна при нея и за мен изобщо не му пукаше.Тва са мъжете! ИЗПОЛЗВАЧИ!
А ти трябва просто да си изясниш какво точно искаш от него и имали смисъл.
Успех!!!

Wrathchild
12-22-2008, 12:35
Била съм на твоето място. Господина, сега като се замисля, доста рискуваше. Запознаваше и двете с едни и същи хора, водеше ни на едни и същи места... даже най-добрият му приятел бая редовно ми казваше 'имам някакво чувство, че не си му единствената'.
До единия момент, в който с нея не си поговорихме. Естествено, информацията ми беше, че са се разделили, а нейната - че съм му се сваляла. Та поговорихме, оказа се, че върти и двете ни. Остана от 2 стола на земята, а с нея се сприятелихме.

mirmark
12-22-2008, 12:53
Браво на вас двете.

nejnaDROGA
12-22-2008, 13:38
Аз пък изобщо не зацепих за какво става дума.... ти така си я написала, че трудно може да се разбере. :-o
Я земи да я напишеш като хората, че да те разберем! 8-)


+1!Роси подкрепям те на 120%!!!
По-неграмотна,по-безсмислена и с по-неточно заглавие тема отдавна не бях чела :?

kifLataxD
12-22-2008, 14:34
Зарежи го и се научи да пишеш правилно...

A_Loving_Girl
12-22-2008, 14:41
Зарежи го и се научи да пишеш правилно...

....и смислено!

FunnYboY
12-22-2008, 15:08
Правописът не е проблем. Все пак това е тиин форум, а не литературен ;)



Тва са мъжете! ИЗПОЛЗВАЧИ!


Моля те, не съди за всички по един индивид! :x




Та поговорихме, оказа се, че върти и двете ни. Остана от 2 стола на земята, а с нея се сприятелихме.


...к*р какапн :shock:

6ibanqka
12-22-2008, 16:59
Била съм на твоето място. Господина, сега като се замисля, доста рискуваше. Запознаваше и двете с едни и същи хора, водеше ни на едни и същи места... даже най-добрият му приятел бая редовно ми казваше 'имам някакво чувство, че не си му единствената'.
До единия момент, в който с нея не си поговорихме. Естествено, информацията ми беше, че са се разделили, а нейната - че съм му се сваляла. Та поговорихме, оказа се, че върти и двете ни. Остана от 2 стола на земята, а с нея се сприятелихме.

хахаха евала му права на тоя... но накрая между два стола на земята- правилно сте напраили вие, то така се подреждат накрая нещата обикновенно... :razz: 8)

pavlinkamalinka
01-03-2009, 00:15
sega si spomnix 4e sam q pisala tazi tema
sajalqvam za pravopisa bqx mnogo piqna vse pak be6e sytrinta sled disko
pojalete me
mom4eto sled dva dni kato se zapoznaxme s drygata mi zvanq da me zapla6va 6toto sam i kazala edva li ne
toq e lud i 4estno kazano malko me pritesni 6toto smarka postoqnno i znam li go
da triagalnik e no be6e po interestno da napi6a troika
i az kato q 4etox ne si razbrax mn
stranno 4esto mi se slu4vat mn tapi ne6ta eeeee
a sam tolkova dobra du6ica :)
sega seriozno 6te mu prata ybiec da me razbere 4e ne sam bezza6titna
a az odavna sam go ostavila toi me tarse6e postoqnno

Housemaniata
01-03-2009, 00:17
mi ni6to ne razbrah :razz: