PDA

View Full Version : 1/4 финали за купата



smeshnik
12-20-2008, 05:49
Вихрен - Левски, ЦEЦА- Пирин, Несебър - Литекс и Ботев (Криводол) - Миньор.

Левски - МиньорО полуфинал
ЦЕЦА - Латекс другия

Левски - цеца .. най-сладко ще е на финала ;-)

вие как мислите ? 8-)

smeshnik
12-21-2008, 06:09
брат, то толкова тъпо е измислен тоя жребии, че... сега със Сливен имахме домакинство, но в следващите 2 години сигурно няма да имаме.. иначе тая година на финала сме със свинете за ..16..17...18.. :)

Nafarforii
12-21-2008, 18:21
Са миньоро бие криводолци,после чакаме говедата в перник и на финал с цска-то,резултата няма значение,после чорбетата стават шампиони и миньоро у Уефа :grin: Дай боже 8-)

Nafarforii
12-22-2008, 10:23
чума да ви прати на целиО град...У адО да гОриш дано,говедо софийско :o

kristo
12-22-2008, 10:49
Усещам как феновете на ФК Евроидиот(Подуяне) за втори път тая година ще поемат големия Вихренски сап, затова и толкова много мучат на умряло :razz: :razz: :razz:

Иначе купата ще я вземе или ЦСКА, в по-лошия случай Литекс, а ще се радвам и ако Миньор я спечелят, със сигурност ако Миньор играе в евротурнирите, ще се представи хиляда пъти по-добре от подуянските нещастници, които и вицешампиона на Лихтенщайн не могат да отстранят :razz: :razz: :razz:

smeshnik
12-22-2008, 11:13
О извинявай, но защо вашият "велик" отбор не размаза "подуянските нещастници", като сме толкова зле? Поне да ни бяхте смачкали с 3,4,5, за да ми говориш колко сме зле ;)
И плюс това БАТЕ се оказаха добър отбор.. Ювентус едва се измъкнаха от загубата срещу тях, Зенит също - 1;1 насред Петербург ;)
Искам да те попитам според тебе дали вашето отборче можеше да поведе 2:0 на Ювентус, дали можеха да завършат като гости 1:1 с шампиона на УЕФА :? Не казвам, че Левски щяха да са по-добре, но в момента и двата отбора са един дол дренки ;)
И ако вие бяхте по-добри от нас дали щеше да завърши Х мача ?

TERRORMACHINE
12-22-2008, 12:16
Тия от Криводол не заслужават да се нарекат футболен отбор!!!

kristo
12-22-2008, 15:51
Нашето "отборче" е побеждавало Ювентус с 80% юношески футболисти в състава си и то преди 10-тина години само, когато Ювентус пак беше класа в Европа... И сега съм сигурен, че можем да им направим хикс. А това същото "отборче" ЦСКА победи европейския шампион Ливърпул на собствения му стадион с 1:0, това вие говедата кога ще го постигнете, 3000 година дали ще успеете да победите в един мач настоящ европейски клубен шампион? Абсолютно се съмнявам... Така че ЦСКА дори и слаб умее да се представя доста по-добре от вас в Европа, просто традиции, какво да се прави. Вие пък никога не сте имали такива в Европа, а само частични и временни успехи.

ПП. Всъщност единствено в мачовете си срещу нас сте показвали по-голямо постоянство, защото за вас мача с ЦСКА е мача на живота ви, по-важен от шампионската титла, купата на България и евротурнирите, взети заедно. Ние пък винаги сме се целили в по-високи цели.

А иначе тази година откровено ви изтървахме. Само Здравко Лазаров изпусна поне 2 чисти гола, Данчо Тодоров още един, така че ако логиката беше възтържествувала, със сигурност победата щеше да е за ЦСКА, но както обикновено огромния ви късмет ви спаси от загуба.

TERRORMACHINE
12-22-2008, 17:08
Аз па искам Криводол да вдигне купата 8)Нема такава пародия! 8-)

smeshnik
12-22-2008, 17:46
не ми говори за преди 100 години, не ми говори,че сте били ливърпул - класирахте ли се - не !? ако ливърпул не се бяха 100% класирали мислиш ли, че щяхта да ги биете ? мислиш ли, че сега с тоя отбор, с който не можете да биете мездра, ше биете Юве ?

а като говориш за логиката и за пропуските си срещу нас .. защо не споменеш и в първия си коментар за "издънката" колко положения ние изпуснахме срещу БАТЕ, ЖИЛИНА? като говориме за положения кажи кой мачкаше в четирите мача - 2та с БАте и 2та с Жилина? колко положения имахме ние колко те? в тия мачове мн слаба резултатност направихме, докато и БАТЕ и Жилина с по една атака - 1 гол .. 100% ефективност... така че не ми говори само за късмет и логика при мачкане на съперника;)

Все пак, че изпуснахте положения изпуснахте, но минутите след гола на Гонзо ние колко изпуснахме? Абсолютно равностоен мач - Х от всякъде си беше :)

krisscho
12-22-2008, 17:52
[quote="kristo"] Всъщност единствено в мачовете си срещу нас сте показвали по-голямо постоянство, защото за вас мача с ЦСКА е мача на живота ви, по-важен от шампионската титла, купата на България и евротурнирите, взети заедно. Ние пък винаги сме се целили в по-високи цели. [quote]
О да, извинявай, основният рефрен на нашата агитка е к_у_р за цска, прав си.

ква е тая цензура :smt103
путка п_у_т_к_а
педераст п_е_д_е_р_а_с_т
турция
перник

malone
12-22-2008, 19:05
Са миньоро бие криводолци,после чакаме говедата в перник и на финал с цска-то,резултата няма значение,после чорбетата стават шампиони и миньоро у Уефа :grin: Дай боже 8-)Хахаха пиши си пиши си.Дори няма да се учудя ако Ботев ви бият.Иначе стискам палци и за Пирин макар,че ми изглежда фантастично да победят Цска.

Nafarforii
12-22-2008, 19:51
Са миньоро бие криводолци,после чакаме говедата в перник и на финал с цска-то,резултата няма значение,после чорбетата стават шампиони и миньоро у Уефа :grin: Дай боже 8-)Хахаха пиши си пиши си.Дори няма да се учудя ако Ботев ви бият.Иначе стискам палци и за Пирин макар,че ми изглежда фантастично да победят Цска.Пич когато мача е в Перник,мачовете ни и с левски,и цска се превръщат в дербита.Така че нищо не се знае.

psychopath
12-22-2008, 20:15
вихрен - левски 0-1
цска - пирин 2-0
несебър - литекс 0-3
криводол- миньор 1-2
:D

kristo
12-22-2008, 20:19
[quote="kristo"] Всъщност единствено в мачовете си срещу нас сте показвали по-голямо постоянство, защото за вас мача с ЦСКА е мача на живота ви, по-важен от шампионската титла, купата на България и евротурнирите, взети заедно. Ние пък винаги сме се целили в по-високи цели. [quote]
О да, извинявай, основният рефрен на нашата агитка е к_у_р за цска, прав си.

ква е тая цензура :smt103
п***а п_у_т_к_а
гей п_е_д_е_р_а_с_т
турция
перник
Естествено, пилешкия мозък на мнозинството от феновете на ФК Подуяне стига само колкото да мислите псувни, то вие друго не можете и да правите... За вас омразата над ЦСКА стой над любовта ви към Лефски, какво да се прави жалки комплексарчета както винаги :lol:

kristo
12-22-2008, 20:31
не ми говори за преди 100 години, не ми говори,че сте били ливърпул - класирахте ли се - не !? ако ливърпул не се бяха 100% класирали мислиш ли, че щяхта да ги биете ? мислиш ли, че сега с тоя отбор, с който не можете да биете мездра, ше биете Юве ?

а като говориш за логиката и за пропуските си срещу нас .. защо не споменеш и в първия си коментар за "издънката" колко положения ние изпуснахме срещу БАТЕ, ЖИЛИНА? като говориме за положения кажи кой мачкаше в четирите мача - 2та с БАте и 2та с Жилина? колко положения имахме ние колко те? в тия мачове мн слаба резултатност направихме, докато и БАТЕ и Жилина с по една атака - 1 гол .. 100% ефективност... така че не ми говори само за късмет и логика при мачкане на съперника;)

Все пак, че изпуснахте положения изпуснахте, но минутите след гола на Гонзо ние колко изпуснахме? Абсолютно равностоен мач - Х от всякъде си беше :)
Не ти говоря за неща отпреди 100 години, а отпреди няколко, защото победата ни над Еврошампиона тогава Ливърул беше съвсем скоро. И какво като не сме ги отстранили, самият факт, че ги победихме на "Анфийлд" е един грандиозен успех, който вие не можете да постигнете. Спомни си само преди това как Ливърпул ви прегазиха за Купата на УЕФА с 2:0 и 4:2 и това в година, в която не бяха нищо особено като класа, но ви напълниха кошницата! Ако бяхте наистина евробоец както се правите, щяхте поне втория мач да ги биете 1:0 или 2:1 или поне равен да направите, за да покажете, че имате класа да играете срещу грандове, ама очевидно нямате такава. Видяхме и какъв зверски пердах ядохте в групите на Шампионската лига, там където БАТЕ, Олборг и Анортозис, също дебютанти като вас в нея спечелиха сумати точки и то срещу отбори като Юве, Вердер, Ман Юнайтед, Виляреал, Селтик и т. н. нещо което пак е непосилно за вас.
Иначе не споря, че изтървахте БАТЕ и Жилина, но това не ви служи за никакво оправдание. Да създадеш 20 чисти положения и да се оправдаваш само с късмет, че не си реализирал нито едно от тях, айде моля, смешно е, очевидно става дума и за липса на класа, на способност да вкарваш създадените положения, на слаби нападатели. Това не е като да вкарваш голове с лакти на Славия, Пирин и т. н. в родната "А" група, както прави Гонзо.

smeshnik
12-23-2008, 05:11
неее , те биха ливърпул - това е по-добре от това да се класираш за някой евротурнир и следващите 20 години няма да спрат да го повтарят ;)

krisscho
12-23-2008, 15:34
Отбора на народа яде пердах в едни групи, в които комунистите никога няма да влязат.
А какво ли пък значат 14 мача в Европа срещу някакви си анонимници като Оксер, Олимпик Марсилия, цска Москва и Шалке...

kristo
12-23-2008, 21:33
На кои точно викаш комунисти, на собствения си отбор, които беше 20 години отбора на Цола Драгойчева и 25 години отбора на милицията и Държавна сигурност ли? И който днеска се управлява от съветски евреин-болшевик и закононарушител(Чорни), бивш комсомолски секретар(Патков), а в управата си има още цели 2 ченгета(Баждеков и Агент Николай- Георги Марков)... Така че замисли се кои наричаш комунисти, че май излиза вие да сте най-големите и предани и до ден днешен на комунягите...

Победата на Еврошампиона Ливърпул с 8 титиляри в състава му и само 3 резерви със сигурност струва много повече от отстраняването на някакви си летящи магеренца (Киево) и това да изядеш една гора бой в Шампионската лига...

ПП. Вие сте най-слабия отбор в цялата история на групите на Шампионската лига без нито една точка и само с един отбелязал гол, както се казва кръгли аутсайдери... БАТЕ, Анортозис и Олборг са Манчестър Юнайтед и Реал Мадрид сравнени с вас в този турнир...

LeVski_fen
12-27-2008, 19:36
"kristo"
Пак ли се правиш на професор...??? :?

kristo
12-28-2008, 15:19
"kristo"
Пак ли се правиш на професор...??? :?
Да, разликата между мен и теб е, че аз съм човек с образование- вишист-магистър, а ти си някакво зомбирано и просто футболно фенче, какво да се прави 8-)

LeVski_fen
12-28-2008, 18:16
"kristo"
Пак ли се правиш на професор...??? :?
Да, разликата между мен и теб е, че аз съм човек с образование- вишист-магистър, а ти си някакво зомбирано и просто футболно фенче, какво да се прави 8-)
Направо се прекланям пред прасешкия ти интелект... ;-) ;-)

kristo
12-28-2008, 18:57
Всъщност, най-големите прасета сте точно подуянските зомбита...
И като си спомня обидата "прасе" и "свиня" е била използвана от турците-мюсюлмани спрямо нас, православните Християни, затова си правя извода, че си поредното турче или цигане от агитката на ФК Подуяне 8-)

LeVski_fen
12-28-2008, 19:15
Всъщност, най-големите прасета сте точно подуянските зомбита...
И като си спомня обидата "прасе" и "свиня" е била използвана от турците-мюсюлмани спрямо нас, православните Християни, затова си правя извода, че си поредното турче или цигане от агитката на ФК Подуяне 8-)
Обаче ако не съм турчин или циганин тогава какво праим бе тъп селски философе...? :x