PDA

View Full Version : Руски ;x



Panic_Girl
12-20-2008, 07:48
С една приятелка неможем да преведен следните изречения на руски и се надяваме някой тук да може да ни помогне :) :

Аз съм с кафява коса и кафяви очи. Аз живея в град Варна с майка си и баща си. Майка ми се казва Мими, а баща ми Иван. И двамата работят,като учители. Майка ми има руса коса и кафяви очи. Баща ми има черна коса и кафяви очи. Аз нямам брат нито сестра.
Моята най-добра приятелка се казва Ива.Тя има кафява коса и кафяви очи. Тя живее в Пловдив и е в моя клас. Аз обичам да играя с нея, но тя живее много далече от нас. Тя живее с майка си и баща си. Майка и е шивачка. Тя е с сини очи и черна коса. Баща и е полицай. Той е с кафява коса и кафяви очи.Тя няма брат нито сестра.


Това е мерси предварително :-) :-)

ne6toto
12-20-2008, 09:19
У меня волосы и глаза каричнивые.Я жыву в городе Варна с моей мамой и папой.Мама называеться Мими,а папа Иван.Они работают преподавателями.У мамы русые(излезна ми от главата как е руса коса,да се надявам че е така) волосы и каричнивые глаза.У папы черные волосы и каричнивые глаза.У меня нет братьев и сестер.Моя лучшая подруга называеться Ива.Она имеет каричнивые глаза и волосы.
Она живет в Пловдиве и учится в моем классе.Я люблю играть с нее,но она живет очень далеко.Она живет с ее мамой и папой.Мама у нее (шивачка не се сещам как е ).У нее синие глаза и черные волосы.Папа у нее милиционер.У него каричнивые глаза и волосы.У Ивы нет братьев и сестер.


може би е така :-o знаеш ли на кои думи трябва да се слага е-то с двете точки отгоре,ако не знаеш пиши да ти кажа,защото нямам на клавиатурата такова е

Panic_Girl
12-20-2008, 11:19
ne6toto благодаря ти много, но незнам къде се слага е-то с точките :(

ne6toto
12-20-2008, 11:26
У меня волосы и глаза каричнивые.Я жыву в городе Варна с моей мамой и папой.Мама называеться Мими,а папа Иван.Они работают преподавателями.У мамы русые(излезна ми от главата как е руса коса,да се надявам че е така) волосы и каричнивые глаза.У папы ч-е-рные волосы и каричнивые глаза.У меня нет братьев и сест-е-р.Моя лучшая подруга называеться Ива.Она имеет каричнивые глаза и волосы.
Она жив-е-т в Пловдиве и учится в моем классе.Я люблю играть с не-е-(май и тук има :D ),но она жив-е-т очень далеко.Она жив-е-т с е-е- мамой и папой.Мама у не-е- (шивачка не се сещам как е ).У не-е- синие глаза и черные волосы.Папа у не-е- милиционер.У него каричнивые глаза и волосы.У Ивы нет братьев и сест-е-р.

-е- на тези би трябвало да има,ако пишат оценка на текста... :D

Panic_Girl
12-20-2008, 11:28
Мерси много... :-)
Това са ми темите за класната квото искарам там ще ми е и за срока :)

ne6toto
12-20-2008, 11:40
теми :shock: не виждам теми,нито тема :-o

Panic_Girl
12-20-2008, 11:58
Темите са ми за самейството и приятелите...Просто само с тези изречения се затруднихме :-o