PDA

View Full Version : Хининова вода или стимулант за коса на Икаров



Bebeto666
12-20-2008, 11:15
Чудя се кое от двете е по хубаво-Хининова вода или Стимулант за коса на Икаров.Чувала съм че хининовата вода изсушавала косата или я омазнавала.Е вие какво ще ми препоръчате?

vivteen
12-20-2008, 11:18
В козметика и диети има много такива теми,погледни там :)

Bebeto666
12-20-2008, 11:38
Да сега ги разгледах но нищо не видях за това дали хининовата вода дали я изсушавала косата или я омазнавала :(

Deadlock
12-20-2008, 11:49
Противоположни мнения ще прочетеш, затова по-добре ги пробвай направо. Личният ми опит сочи, че не са нищо особено и също не омазняват/изсушават. Стимулантът на Икаров поне има обнадеждаващо съдържание...уж. (:

shell
12-20-2008, 16:11
според мен трябва да ги опиташ как ще подействат на тебе,защото ако пигаш на всеки по различен начин действат двете неща.Стимуланта не съм го ползвала,но мисля скоро да си го взема -чувала съм ,че са доста доволни от него,за хининовата вода не прекалявай с нея,защото може да почне да ти капе косата повече-от хининовата вода на Кокона доста започна да ми капе косата и веднага я спрях докато с хининовата вода на Адда нямам проблеми.Просто опитай

taNcheto93
12-20-2008, 16:45
При всеки е различно. На мен косата не ми се омазняваше докато използвах хининова вода. Сега съм със стимуланта и мисля, че с него е по-добре. Но все пак ти трябва да ги пробваш, за да разбереш как ще ти подействат, но аз лично не съм чула някой да се оплаква от стимуланта на Икаров :)

varnen4e
12-21-2008, 07:42
Аз бих ти препоръчала Стимулан за коса на "Икаров" и шампоан с хинин.. така общо взето ще можеш да пробваш и двете и ще има по- голям ефект.