PDA

View Full Version : СПЕШНО !!! Нокиа е71 или нокия n82 ?????



Just_say_no
12-20-2008, 12:50
Хора кажете Спешно вашето мнение по въпроса!!! Чудя се кой телефон е по - добър...

И ако някой знае.. за н82 колко памет МАКС мога да му сложа ? Защото е71 бил с до 8 ГБ а н82 до 2.. вярно ли е ?? Моля някои компетентен да дава акъл и да помага :( ...

Just_say_no
12-20-2008, 13:27
:x E къде да я сложа ???

mgxpower
12-20-2008, 13:38
Ох защо вече не гледате на качеството а на паметта?!
Бил съм със N82 близо една седмица (тъй като приятел ми ги носи от Италия) да ги отиквам тук та за N82 не ми хареса изобщо не знам за паметта , но ако си решил/а да си взимаш от н сериите на Nokia ти препоръчвам като моя Nokia N95 с 8ГБ , Nokia E71 и изобщо Е сериите са предназначени за работа на хора които се занимават с това д аси проверяват e-mail нон-стоп не знам дали ще останеш с добри впечатление от този телефон защото само вида му залъгва много бързо става безинтересен! Като цяло телефоните без touch screen писват бързо за това и си взех новия Samsung Omnia препоръчвам ти го струва малко повече , но е с Windows

ThEKiNgG
12-20-2008, 14:35
е71 мн по яка

Just_say_no
12-20-2008, 14:36
Еми да обаче баща ми не е фен на н95 и ме кара да избирам между тези. Аз гледам характеристиките и до колкото виждам и двата са добри. Пък и сега за пръв път чувам за оплакване от н82 :-o ... Затова помолих за помощ тука.

Обаче някои твърде малоумни съфорумници вместо да помогнат, ми наливат акъл къде да съм била сложила темата...

Jesus
12-20-2008, 15:26
Като за начало добре си избрал/а Нокиа, не че искам да обидя другите.
Като параметри са сходни също и по цена, 82-ката има по-голям фотосензор и ужким е Карл Цайс Йемен, но за сметка на това процесора е с някой друг мегахерц по-слаб и батерията е с по-малък капацитет. Тато цяло това мисля че са разликите, ако избираш спямо дизайна ти си избираш никой неможе да ти помогне.

mgxpower
12-20-2008, 15:55
Така и така си решила да даваш малко повечко пари за телефон защо не се насочиш към нещо по-добро като iPhone , Omnia , Viewty и пр.

Jesus
12-21-2008, 09:05
Щом ще взимаш телефон със сензорен екран по-добре си вземи Nokia 5800 XpressMusic http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1699&sub=shop а не Iphone, Omnia, INNOV8 или други такива пародий на телефони :)

MakeMeLaugh
12-22-2008, 08:14
Ако ще влизаш в интернет, ще чатиш, пишеш по форуми през телефона - Е71.

Ако ще го ползваш за снимки, филми, игри, музика - Н82.

Това е ;)
Няма по-як. И двата имат своите предимства. Виж си нуждите.

Мисля, че за теб предвид, че си тийн и няма да ползваш по предназначение Е71-то, то няма и безжични мрежи в даскало - Н82.


П.П. Всичко свързано с техника оставам в този раздел за момента. Мисля да предложа раздел за телефони, но ще видим :)

Just_say_no
12-22-2008, 09:07
Добре. Мерси за съветите. Най - вероятно ще е н82. А относно iPhone, Omnia, 5800 и т.н. - просто не ми харесват този тип телефони. :)