PDA

View Full Version : Как да я спе4еля?



FlipY
12-20-2008, 11:57
Та зна4и има 1 моми4е по което адски много си падам от доста време насам....имаше разни намеци преди време ,но вси4ко отмина....сега тя си няма приятел...и искам аз да съм този ,с които ще тръгне...ала проблема е ,4е тя е в друго даскало...в разли4ни смени сме и няма как да се видим...наи-добрата и приятелка е в моя клас,и затова въпросното моми4е ни посещава поне 1 път в седмицата..ала когато доиде те винаги са 2-те и някак си не става да ида и да и каже какво ми е... :( Силно се надявам тя все още има 4увства към мен...ала си мисля 4е ако се забавя още малко ще пропилея и последният си шанс ...та искам да попитам дали според вас ще е добра идея ...за Свети Валентин да и подаря карти4ка ( тя така направи с мен преди около 1 година) или пък да и взема номера и да и пращам любовни Смс-и.... Но има още един проблем....аз не съм онзи ,които тя познава6е преди време...ще Ви помоля ако е възможно да се отнесете сериозно към темата ,защото наистина искам да я спе4еля.....Благодаря Ви предварително

nymphadora
12-20-2008, 12:05
Емиии искай и скайпа и се опитай някой път да я заговориш.Някои момичета обичат,когато момчетата са по-настоятелни(но не и досадни :?).Иии УСПЕХ!

NaNa_SladuRana
12-20-2008, 12:35
жикееш във века на глобализацията!скайп,айсик ю,имейл,мобилен,други екстри :P

scoobydors
12-20-2008, 13:11
живееш във века на глобализацията! скайп,айсикю,имейл,мобилен, други екстри :P

mirkisss
12-20-2008, 13:59
жикееш във века на глобализацията!скайп,айсик ю,имейл,мобилен,други екстри :P

it_ends_tonight_
12-20-2008, 14:12
Ами мини случайно покрай двете докат са едисикъде и заговори съученичката си. Заговори я на такава тема, че да може и оная мацка да добави нещо... Гледай да си избран, да не си запасан кат хайдук и да не миришеш на обор. Също и да не си много зализан в косата. Тогава ще направиш добро впечетление и тя сама може да поиска данни за теб от съученичката ти.

elsy
12-20-2008, 14:16
Ами няма ли някакъв начин тая нейна най-добра приятелка да ти помогне 8-)

FlipY
12-20-2008, 15:13
жикееш във века на глобализацията!скайп,айсик ю,имейл,мобилен,други екстри :P aм скаипа...като цяло идеята не ми допада...ама като нямам друга възможност ...а на другия пост....не съм от рапар4етата (wiggers) 4е да ходя като кошник...винаги мириша добре ( спазвам хигиена ) , а и не съм някои селска пръ4ка да слагам 1 туба гел на главата си :?

FlipY
12-20-2008, 16:51
господине , като идва в даскало поискаи да говориш с нея насаме и направо си я покани на кафе защото до св. валентин я камилата , я камиларя :-o дано се получи :-D

.. DeViL mAy CrY ..
12-21-2008, 10:08
господине , като идва в даскало поискаи да говориш с нея насаме и направо си я покани на кафе защото до св. валентин я камилата , я камиларя :-o

и просто преди двете да започнат да си говорят помоли момичето от тявоя клас замалко да ви остави насаме

balu4ka
12-21-2008, 10:22
Aми ти кво си мислиш,че момичето ще те чака цял живот :? Епп едва ли..и до 14 февруари има цели 2 месеца.Направи нещо преди това..Като отиди дори и пред приятелката и ..говори с нея.Поискай и номера.Май теб те е срам поече т приятелката и кво ще си каже.. :? Идва коледа помисли с кво може да я зарадваш.
Успех :)

SoAfraid
12-21-2008, 13:03
Да ти кажа никога не трябва да се притесняваш от хората около тебе както в случая с нейната приятелка. Ако толкова много я искаш отиваш и и споделяш. Няма нищо лошо дори и пред неината приятелка току виж и тя се влюби в тебе а? Успех и нищо не трябва да те спира.

Lysit0
12-21-2008, 14:24
поискай и скайпа

FlipY
12-21-2008, 14:26
поискай и скайпа имам и го ...цяло лято си писахме с 4асове....там зарибявки ...докато бяхме в едно даскало пак много се зарибявахме....ала аз така и не и предложих .....за което ужАсно съжалявам :(

lorien
12-21-2008, 14:29
Идва Коледа..Мисля,че сега е момента да действаш....Не чакай до Св.Валентин...
Мисля,че и със смс-и ще е много романтично :) и една среща след това

curka87
12-22-2008, 12:31
Ами като й имаш скайпа и цяло лято сте си писали.....започни пак да й пишеш. Потърси я да полафите малко и я покани да излезете.... Ти имаш всичко необходимо, а се моташ.... Струва ми се, че това твойто си е чист срам. За това вместо да чакаш Св. Валентин или незнам си там какво друго....вземи събери смелост и я потърси.
Айде и успех!

evelinka1122
12-22-2008, 12:46
добре картичка, ама до Свети Валентин може да си пропилееш шанса....

BeBuLs
12-22-2008, 19:46
На колко си ?? :)

LittlePrincess
12-22-2008, 19:49
Аз разбрах до тука,че се познавате - е, перфектно.Хах.Пиши и отново по-често и ако се държи добре с теб а не ти се отяжда примерно - действай! ; ))