PDA

View Full Version : как да подходя в случая с това момиче?



VaGaBoNTiN
12-20-2008, 11:57
ЗНачи първо се извинявам ако повтарям темата защото знам че има доста подобни като моята но не можах да открия в търсачката.Та значи ситуацията е следната има някакво ново момиче в близост до района където живея.за около месец съм я виждал няколко пъти ,първия път когато я видях беше в един магазин с някаква възрастна жена сигурно е баба й.Но просто щом я видях забравих за всичко изключително много ми хареса не можех да сваля поглед от нея.После още 2-3 пъти я видях на улицата да върви с баба си и не мога да спра да мисля за нея последно я видях вчера вървеше сама много искам да я заговоря ама незнам как точно.Искам да не ме помисли за някакав досадник.Другото което знам е че като се пребира от центъра незнам може би от училище върви сигурно около 2 км пеша.Не съм я следил просто на спирката която слиза до района където живее е толкова някаде,мина ми като идея да взема колата да я заговоря нещо и да й предложа да я закарам до тях.Но не мисля че идеята ми се струва добра защото коя би се качила с непознат в колата му.Кажете как да постапя с какво да я заговоря,просто много искам да се запозная с нея и да и зема телефонния номер.До сега никога съм нямал такова голямо желание както сега да се запозная с такова момиче кажете как ще е най добре да постъпя?

mirkisss
12-20-2008, 14:29
Амии..Кво толкова се притесняваш? Някой път като се прибира от даскало просто я заговори,направи и няколко комплимента.. Научи каде ходи най-често и ходи и ти там :) Всеки път като я видиш я поздравявай ако ще да е с Президента :D Опознайте се .. Станете нещ0 като приятели и постепенно и показвай чуствата си :) Не е чак толкова трудно :)

VaGaBoNTiN
12-20-2008, 18:29
Еми аз за да разбера къде обича да ходи и какво обича да прай трябва да стана като детектив да я следя и т.н. щото квартала е голям и никой от мойте познати не я познава.Трябва да подходя по най-подходящия начин който още незнам кой е

xXxScreamxXx
12-20-2008, 18:45
пич тва с колата го заеби ;)
Хвани я заговори като я видиш сама другия път.Кажи нещо от сорта на : напоследък често се виждаме или о0 пак се срещаме
абе ти си знаешш : )))

alex4ii
12-20-2008, 19:06
дайствай няма какво да губиш :) заговори я ... не си губи времето да пишеш по форумите а действай :-)

tuzaro
12-20-2008, 19:14
подходи от ляво с ляв-десен удар и я сваляш 8-)

alex4ii
12-20-2008, 19:41
а бтв ти от кой град си ? :)

Lysit0
12-20-2008, 19:50
Остави това с колата.Още повече,ако е свестно момиче няма да се качи в колата на непознат.Просто като я видиш пак,я заговори,обясни и ,че си и съсед,и че искаш да пиете някой ден по кафе да си даде номера,дай си и ти твоя и така ,от там на татаък ще тръгне повярвай ми :)

VaGaBoNTiN
12-20-2008, 21:42
заговори я , кво ти коства да опиташ :-o

"здрасти , напоследък доста често те виждам ....."
Tова с доста често се виждаме май няма да стане щото май само аз я виждам тя не ме е забелязала още :-D

MartyParty
12-20-2008, 21:54
"Зрасти!Аз се казвам Драганчо,а ти сигурно си "момичето на мечтите ми". 8) Как сиии? "
:lol:

kukli4kata001
12-20-2008, 22:07
Остави това с колата.Още повече,ако е свестно момиче няма да се качи в колата на непознат.Просто като я видиш пак,я заговори,обясни и ,че си и съсед,и че искаш да пиете някой ден по кафе да си даде номера,дай си и ти твоя и така ,от там на татаък ще тръгне повярвай ми :)
ЗАБРАВИ ГО ТОЯ СРАМ И ДАВАЙ СМЕЛО НАПРЕД :) 8) и тва с колата верно го забрави,ще се уплаши така 8-)

curka87
12-20-2008, 22:27
Това за колата верно го забрави.....няма да ти върже така.
Просто следващия път като я видиш я заговори и й кажи примерно " от известно време те забелязвам наоколо в квартала, може ли да се запознаем...." или нещо такова....

VaGaBoNTiN
12-21-2008, 10:11
Това за колата верно го забрави.....няма да ти върже така.
Просто следващия път като я видиш я заговори и й кажи примерно " от известно време те забелязвам наоколо в квартала, може ли да се запознаем...." или нещо такова....
Да наистина по тоя начин ще почна сега само се надявам да я видя по скоро сама щото от само един път съм я виждал сама другите пъти беше с една възрастна жена сигурно баба й.Пък и с баба й до нея малко неловко става да я заговоря :-D

LadyRoshawka
12-21-2008, 10:13
Амии..Кво толкова се притесняваш? Някой път като се прибира от даскало просто я заговори,направи и няколко комплимента.. Научи каде ходи най-често и ходи и ти там :) Всеки път като я видиш я поздравявай ако ще да е с Президента :D Опознайте се .. Станете нещ0 като приятели и постепенно и показвай чуствата си :) Не е чак толкова трудно :)

;)

balu4ka
12-21-2008, 10:43
"Зрасти!Аз се казвам Драганчо,а ти сигурно си "момичето на мечтите ми". 8) Как сиии? "
:lol:

:lol: :lol: :razz:

VaGaBoNTiN
01-28-2009, 14:57
Ta да драсна малко относно развитието на нещата по мойта тема.Значи точно един месец мина от както пуснах темата и видях момичето тези дни,исках да уцеля удобния момент д я заговоря но какво стана.Седеше права на една улица и говореше по телефона явно чакаше някой викам сигурно някоя нейна приятелка но уви след няколко минути дойде някакъкво пишлеме целунаха се и тръгнаха да вървят за ръка ](*,) направо ми идваше да се гръмна.И вече незнам какво да правя пък тя не ми излиза от главата до сега съм нямал такъв случай моми4е да не ми излиза от главата толкова време при условие че съм я виждал 3-4 пъти за по 3-4 минути сега незнам какво да правя почвам да си мисля дали няма да мога да го разкарам от нея по някакъв начин тоя :neutral:

Boyd
01-28-2009, 15:02
ПРЕЗ ДЕНЯ някой път я пресрещни и й кажи, че искаш да се запознаете. Тя няма да ти откаже, кажи й че си от квартала, че си я забелязал. Не се прави на много важен с колата и т.н.

Успех!

skateprinces19
01-28-2009, 15:05
Ta да драсна малко относно развитието на нещата по мойта тема.Значи точно един месец мина от както пуснах темата и видях момичето тези дни,исках да уцеля удобния момент д я заговоря но какво стана.Седеше права на една улица и говореше по телефона явно чакаше някой викам сигурно някоя нейна приятелка но уви след няколко минути дойде някакъкво пишлеме целунаха се и тръгнаха да вървят за ръка ](*,) направо ми идваше да се гръмна.И вече незнам какво да правя пък тя не ми излиза от главата до сега съм нямал такъв случай моми4е да не ми излиза от главата толкова време при условие че съм я виждал 3-4 пъти за по 3-4 минути сега незнам какво да правя почвам да си мисля дали няма да мога да го разкарам от нея по някакъв начин тоя :neutral:

Щом си има гадже това променя нещата ... Но все пак ако я заговориш няма да изгубиш нищо . така че не чакай специялна покана , а я заговори колкото се може по-скоро ... А това , че си има приятел няма да е чак толкова голям проблем , защото ти няма веднага да й предлагаш , а ще я опознаеш първо - не се знае , докато я опознаваш може да се раздели с другия ;) Давай смело напред и не мисли за другия :-)

reportera
01-28-2009, 15:11
abe moje malko (mn) da e tupo ama kaji i 4e q haresva6 i da ne ti puka se pak sa kvo 6e jivee6 na stras az napravih taka, ne me haresa i nishto nito umrqh nito grumnah.prosto MN qko 6e te hvane srama purvo i posle ti kazavamm...mn se pritesnqva6 ot otgovora ama ako e da q TCELUVA6 ako li ne kazva6 "ok" i tva e. :) ama sa malko i mene me e 6ube kato se setq 4e v tenisa takova momi4eee ne sum skival a i kato doideee bati ne moga go otdurja malkiq 6e zeme da litne :D :D :D :D :grin: :grin: ama go udurjam i taka. :)