PDA

View Full Version : За Всички



mirkisss
12-20-2008, 14:56
Абе хора четох повечето теми са от типа ``По-слабичките да кажат кво ядът`` Апф..Нека Тука Всички Без ограничения слабички или пълнички да кажат какво похапват и Колко Кила тежат :)

mynichka
12-20-2008, 15:10
аз тежа 42-43 ..зависи дали съм хапнала преди да се тегля или не..
иначе ям всичко без сладко ( не обичам попринцип)

safetyMode
12-20-2008, 15:27
ами ям квото ми падне ... мразя риба и синьо сирене :-& и тежа 42 кг :D :D :D

gabi_94
12-20-2008, 16:02
еми аз сам 52килограма, но сам висока - 1.70, иначе плюскам квото си искам, изобщо не спазвам някакъв режим да стоя слаба, просто структурата на тялото ми е такава и нито отслабвам, нито напълнявам :grin:

leidymimi
12-20-2008, 16:09
Аз съм около 50-52(зависи),но съм 170.
Хапвам си всичко което ми се яде,но това не е ПОСТОЯННО.И аз нито пълнея :grin: нито отслабвам :(

mm...
12-20-2008, 16:30
apyk az sum 56kg, i qm vsichko! :-P

taNcheto93
12-20-2008, 16:37
Аз не си следя килограмите, 158см съм. Не ям сладко и тестени продукти, ходя на фитнес и така си се харесвам :-) .

sladka__droga
12-20-2008, 16:43
Ям квот' ми падне ... без синьо сирене (иллл .. драйфа ми се от него).Обожавам сичко нездравословно,калорично и сладко.Почти нищо не ми се лепи и затва не ми дреме кво ям 8-).Иначе съм 45кг. ;).

st1ka
12-20-2008, 16:45
..

girl91
12-20-2008, 17:55
Тежа 45кг. и похапвам абсолютно всичко, без ограничения.

breathless
12-20-2008, 18:10
Ям всичко, което ми се яде .. иначе съм 49 кила .. :)

Syringe
12-20-2008, 18:58
44 кила с 2 луканки по 500 гр. на кантара. Не се ограничавам.

gree_girl
12-20-2008, 22:03
54-55 съм :? и си хапвам всичко

stop_looking_at_me
12-21-2008, 02:56
хмм... явно съм баси свинята.
178см/140 паунда (63.5029 кг)

ям бишкоти за закуска най-често, понякога не ям. В училище чипс или пържени картофки, и cookie (бая голяма бисквита с парченца шоколад) Горещ шоколад всеки ден като е студено, аз кафе не пия.
Пепсито и шоколада не излизат от моята "диета." А, сетих се от предишен пост... луканка много често.

И пак си се харесвам, не бих казала че съм дебела... не, определено не съм. На училище няколко учителки ме питаха съвсем на скоро дали съм анорексичка, а една друга ми казала че ме е сънувала и съм имала булимия и трябвало да говори с мен. А колко много има в нашето училище които изглеждат все едно са дошли от концлагер... мене намериха да тормозят. Супер съм си, но то зависи от метаболизма, не толкова много от диетата

xpreciousx
12-21-2008, 06:40
Ям квот' ми падне ... без синьо сирене (иллл .. драйфа ми се от него).Обожавам сичко нездравословно,калорично и сладко.Почти нищо не ми се лепи и затва не ми дреме кво ям 8-).Иначе съм 45кг. ;).

+1 ... и при мен е така ям си вс а не пълнея ... бтл и аз съм 45 кг

Sissy90
12-21-2008, 08:16
Аз почти не ям сладко, ако не се брои захарта в кафето и разните други напитки. Гледам да се ограничавам, защото ако ям всичко, напълнявам :? Много обичам плодове и зеленчуци (ама не тези "хартиените" домати, дето продават през зимата), пилешко месо, яйца, кисело мляко с мюсли. Като ставаше въпрос за луканката, и такива неща обичам. Също и лютеница и кашкавал :)
От сладкото обичам натурален шоколад, въпреки че не съм яла сигурно 2-3 месеца вече :oops:
Висока съм 163 и тежа към 57 кг, не съм особено слабичка, но пак си е някакво постижение, защото съм била и повече - явно така ми е заложено :?

leidymimi
12-21-2008, 09:07
Аз пък много обичам пъпеш (видях че някой беше писал че не обича),рядко си хапвам но много го обичам.Също си хапвам шоколад -млечен,но обожавам натуралният.И при мен пепсито,колата и другите газирани са ежедневие и без тях не мога,рядко пия вода.Не съм голям фен на плодовете и заленчуците,макар че много обичам праскови,мандарини,грейпфр ути и от тоя сорт.
Както бях писала почти нищо не ми се лепи и затова си хапвам всичко което ми се яде :D

nicolepcd
12-21-2008, 09:57
Ям всичко и съм към 52-3кг, но съм си към 173-4 висока 8-) Много обичам да ям, ям по 3 пъти на ден 8-) 8-) 8-) (да бе :D )

Nancy_
12-21-2008, 10:18
Завиждам ви на всичките :-D Как искам и аз да ям всичко по 482 пъти на ден и да не ми се лепи.. Ама на :) На мен пък всичко ми се лепи, ниска и дебеличка съм :) 49 - 50 кг, 159 см. Принципно, не изглеждам дебела, нося токчета, изглеждам малко по - висока. Ама като цяло имам какво да свалям от коремчето. Трябва да се съобразявам какво да нося. Не мога да сложа ластична, опъната блузка по мен, щото като седна, и като ми стане корема на 15 пласта.. е кофти :) Та на въпроса какво ям - гледам да се ограничавам до колкото е възможно. Не ям хляб в нас, само в училище, защото е кофти всички около теб да са с банички, дюнери, джобове, а ти да седиш и да гледаш. Взимам си някой сандвиш, форнетти на училище. Нещо такова. А иначе сладко не обичам. Хапвам от време на време, ако случайно ми се прияде, но това е рядко. Не пазя диета, пробвала съм много диети и не мога. Не знам с кво да си сваля корема. Трябват ми може би 3 - 4 кг да сваля, но колкото и да се опитвам не мога. Не казвам, че съм ебати свинята, но не се чувствам добре така. Айде, стига, че се отклоних от темата доста. Но това беше един вид, някой, ако обърне внимание на поста ми, да ми даде съвет с кво да си сваля тез 3 кг главно от корема.. :)

ElisaDay
12-21-2008, 10:21
Аз съм 43кг. и съм 163см и си ям всичко.Не се ограничавам в абсолютно нищо и не съм го правила. :)

dan4ety
12-21-2008, 11:18
Завиждам ви на всичките :-D Как искам и аз да ям всичко по 482 пъти на ден и да не ми се лепи.. Ама на :) На мен пък всичко ми се лепи, ниска и дебеличка съм :) 49 - 50 кг, 159 см. Принципно, не изглеждам дебела, нося токчета, изглеждам малко по - висока. Ама като цяло имам какво да свалям от коремчето. Трябва да се съобразявам какво да нося. Не мога да сложа ластична, опъната блузка по мен, щото като седна, и като ми стане корема на 15 пласта.. е кофти :) Та на въпроса какво ям - гледам да се ограничавам до колкото е възможно. Не ям хляб в нас, само в училище, защото е кофти всички около теб да са с банички, дюнери, джобове, а ти да седиш и да гледаш. Взимам си някой сандвиш, форнетти на училище. Нещо такова. А иначе сладко не обичам. Хапвам от време на време, ако случайно ми се прияде, но това е рядко. Не пазя диета, пробвала съм много диети и не мога. Не знам с кво да си сваля корема. Трябват ми може би 3 - 4 кг да сваля, но колкото и да се опитвам не мога. Не казвам, че съм ебати свинята, но не се чувствам добре така. Айде, стига, че се отклоних от темата доста. Но това беше един вид, някой, ако обърне внимание на поста ми, да ми даде съвет с кво да си сваля тез 3 кг главно от корема.. :)


С упражнения?

Иначе ям каквото си поискам, когато си поискам (стига да го има вкъщи :lol: ). Килограмите не ги следя, ама всеки път като се тегля (през 1-2 месеца става това :lol: ) и съм 55 килограма (171-172 съм висока). Не правя упражнения, мързи ме да стана от стола. Не ям много сладко, защото не съм му фен, но пък имам навика да ям нещата с мноооооого сол, защото не ми е вкусно иначе. Наскоро ми казаха, че съм, цитирам, отвратително слаба, но пък не мога да надебелея.

darla
12-21-2008, 11:33
i az 6te se izkaja.
teja 48kg,visoka sum 174sm.Qm absolutno vsi4ko bez mazno,sladko i hlqb(ne obi4am),ne se ograni4avam v koli4estvoto i broq hraneniq na den.kogato mi se qde,qm,kogato ne mi se qde-ne qm

In4iTu_
12-21-2008, 11:38
45 кг, но съм нисичка :D Ям всичко без хляб, след като минах протеиновата диета(това е същински Ад, но наистина имаше резултати)

Nancy_
12-21-2008, 12:33
Завиждам ви на всичките :-D Как искам и аз да ям всичко по 482 пъти на ден и да не ми се лепи.. Ама на :) На мен пък всичко ми се лепи, ниска и дебеличка съм :) 49 - 50 кг, 159 см. Принципно, не изглеждам дебела, нося токчета, изглеждам малко по - висока. Ама като цяло имам какво да свалям от коремчето. Трябва да се съобразявам какво да нося. Не мога да сложа ластична, опъната блузка по мен, щото като седна, и като ми стане корема на 15 пласта.. е кофти :) Та на въпроса какво ям - гледам да се ограничавам до колкото е възможно. Не ям хляб в нас, само в училище, защото е кофти всички около теб да са с банички, дюнери, джобове, а ти да седиш и да гледаш. Взимам си някой сандвиш, форнетти на училище. Нещо такова. А иначе сладко не обичам. Хапвам от време на време, ако случайно ми се прияде, но това е рядко. Не пазя диета, пробвала съм много диети и не мога. Не знам с кво да си сваля корема. Трябват ми може би 3 - 4 кг да сваля, но колкото и да се опитвам не мога. Не казвам, че съм ебати свинята, но не се чувствам добре така. Айде, стига, че се отклоних от темата доста. Но това беше един вид, някой, ако обърне внимание на поста ми, да ми даде съвет с кво да си сваля тез 3 кг главно от корема.. :)


С упражнения?

Иначе ям каквото си поискам, когато си поискам (стига да го има вкъщи :lol: ). Килограмите не ги следя, ама всеки път като се тегля (през 1-2 месеца става това :lol: ) и съм 55 килограма (171-172 съм висока). Не правя упражнения, мързи ме да стана от стола. Не ям много сладко, защото не съм му фен, но пък имам навика да ям нещата с мноооооого сол, защото не ми е вкусно иначе. Наскоро ми казаха, че съм, цитирам, отвратително слаба, но пък не мога да надебелея.

С какви упражнения? Почти два месеца правих коремни преси всеки ден. Първите дни почнах по 30 и така всеки ден си ги увеличавах с още 10 и стигнах до 80 :) Не, че е много, де, ама се е файда :) И после като видях, че няма почти никакъв ефект, само малко стягане ПОД сланинките, се отказах. Корема ми пак си седи. Аз и по принцип съм чувала, че коремните преси са си точно за стягане, а не за сваляне. И не знам какви точно упражнения трябва да правя за сваляне на мазнини. Съжалявам, че отклоних темата.

Sasha2k8
12-21-2008, 15:28
Ям си абсолютно всичко без ограничения.. И тежа 53-4 кг в зависимост дали съм яла преди да се претегля или не :)

Neprikosnovena
12-21-2008, 16:06
teja 51.visoka 167 i qm vsi4ko :-D

Carmen_Kass
12-21-2008, 19:05
59-60 кг/ 164 см
синьо сирене,сирене еметал,червено вино(предимно Божоле,Мавруд),краставици,п илешко,риба тон,черен шоколад,чай(ройбос,черен чай,мащерка),препечени филийки (от пълнозърнест хляб) намазани с разбит хайвер,кисело мляко с ниска масленост...В общи линии такива неща

BlaCkMoOn
12-23-2008, 13:16
И аз ям каквото ми се яде и тежа 50 кг. :)

Infinity
12-23-2008, 13:44
аз съм 1,65 и тежа 46,5кг.Абе харесвам си фигурата от нищо не се ограничавам ям всичко| :)

Fantomche
12-23-2008, 13:55
brqh zavijdam vi az sum visoka 1,69 i sum si cqlo svin4e 62 imam ne6ta koito trqq se smuknat kazvat 4e ne mi li4at ama ... qm kakvoto mi se qde :D