PDA

View Full Version : Влюбена или загубена :D



SwEeTy1808
12-20-2008, 15:53
Искам да ви питам какво да правя с едно момче.На един купон бяхме заедно беше ни много забавно танцувахме... после аз първа му писах да го видя как е какво прави и тои каза че е мислел днес да ми пише.Писахме си веднъж и няколко дни след това бяхме на рожден ден заедно и той само ме поглеждаше усмихваше се и дойде при мен целуна ме по бузките после си поприказвахме и се целунахме, но стана време да си ходя :( ии така. после започнахме да си пишем почти всеки ден и той ми пишеше и смс-и :) ... и понеже сме от едно училище един наш общ приятел ми каза че са си говорили и той му е казал че започва да се влюбва, но нз какво стана... после излязохме ,но с приятели и нямаше какво да се прави бързо се прибрахме като си ме изпращаха ме целуна и толкова, но нещо не беше наред. От тогава само 2 пъти сме си писали, но пак всичко си беше нормално но някак си се държахме по отдалечени един от друг но аз май се влюбих :( . като се видим в училище си подхвърляме усмивки закачки и като се видим сякаш и двамата грейваме но не правим нищо чувствам че съм му безразлична понякога , но май и двамата сме срамежливи аз повече де,защото той е от онези момчета който си мислят че могат да имат всяко момиче има голямо самочувствие и си пада женкар, но аз не искам да го повярвам иначе, когато си има гадже ми казаха че е сериозен.... сега не сме си писали скоро чакам да видя той дали ще направи нещо ама какво да правя като го искам само за себе сии :cry: :neutral: ...

nicolepcd
12-21-2008, 12:50
Бая бързо си се влюбила.. 8-) Имала ли си преди него други момчета, защото ако не си имала, тва значи, че си въобразяваш, че си се влюбила, тъй като той е първият, който ти е обърнал внимание... :) Аз така се залъгах веднъж :lol:

curka87
12-22-2008, 12:09
Според мен това не е любов. Ти просто си се увлякла по това момче... Но както и да е....
Ами ако искаш нещо повече с него трябва да го заговориш, да го поканиш да излезет някъде само двамата и така...От там нататък ако и той иска да е с теб нещата ще се подредят сами.

sexa_na_kompleksa
12-22-2008, 14:48
Опитай да се сближите.

NaNa_SladuRana
12-22-2008, 14:54
май просто си влюбчива

evelinka1122
12-22-2008, 15:57
щом той е от момчетата които си мислят, че ще имат всяко момиче, направи така, че това да се промени. трябва да ги знаеш тези малки хитринки... палави погледи, малко така недостъпна, потайна, влез в живота му на това момче и просто го преобърни, гледай да е в малко напрежение... ако имате срещи, гледай някъде отстрани и се появи на 7-мата 8-мата минута или когато виждаш да се изнервя... и когато се появиш, най-хубавата усмивка която имаш...! накрай го да те желае... гледай да си често покрай окото му, но не и винаги, защото ще се загуби магията, а и той ще се осъзнае.
ако наистина не ти обърне, гледаш напред... просто той губи и точка... и спираш с него докато не си го обикнала... така с този лек тест ще му дадеш урок, че не всяко момиче може да има, и ще разбереш дали той си заслужава или просто за него ти си поредна... УСПЕХ :)

SwEeTy1808
12-22-2008, 18:38
разбирасе не е първото момче,което ми обръща внимание, но всички до сега са ми били безразлични, а който са искали сериозна връзка аз все не ги възприемах така както те искат, може да не съм влюбена, но той е първото момче към което изпитвам такова привличане и ще послушам съвета на evelinka1122 ... Мисля че така ще е най-добре да го изпробвам. Въпреки че ме покани да съм с него на Нова година при приятели и ще видим ... :)

soul1199
12-22-2008, 19:27
разбирасе не е първото момче,което ми обръща внимание, но всички до сега са ми били безразлични, а който са искали сериозна връзка аз все не ги възприемах така както те искат, може да не съм влюбена, но той е първото момче към което изпитвам такова привличане и ще послушам съвета на evelinka1122 ... Мисля че така ще е най-добре да го изпробвам. Въпреки че ме покани да съм с него на Нова година при приятели и ще видим ... :)6om te e pokanil da ste zaedno na Nova god.zna4i iska n6 da se poly4i m/y vas,deistvai togava :)

Whyniser
12-22-2008, 19:33
Съгласен съм с Poker Face

GregoryHouse
12-23-2008, 04:04
Ъъъъ да не си останеш накрая с чакането...

therichbitch
12-24-2008, 00:20
1. mn si vlub4iva :)
2.v takiva lsu4ai vlubena e sinonim na zagubena, da ne napi6a =

BaiToq
12-24-2008, 06:04
Искам да ви питам какво да правя с едно момче.На един купон бяхме заедно беше ни много забавно танцувахме... после аз първа му писах да го видя как е какво прави и тои каза че е мислел днес да ми пише.Писахме си веднъж и няколко дни след това бяхме на рожден ден заедно и той само ме поглеждаше усмихваше се и дойде при мен целуна ме по бузките после си поприказвахме и се целунахме, но стана време да си ходя :( ии така. после започнахме да си пишем почти всеки ден и той ми пишеше и смс-и :) ... и понеже сме от едно училище един наш общ приятел ми каза че са си говорили и той му е казал че започва да се влюбва, но нз какво стана... после излязохме ,но с приятели и нямаше какво да се прави бързо се прибрахме като си ме изпращаха ме целуна и толкова, но нещо не беше наред. От тогава само 2 пъти сме си писали, но пак всичко си беше нормално но някак си се държахме по отдалечени един от друг но аз май се влюбих :( . като се видим в училище си подхвърляме усмивки закачки и като се видим сякаш и двамата грейваме но не правим нищо чувствам че съм му безразлична понякога , но май и двамата сме срамежливи аз повече де,защото той е от онези момчета който си мислят че могат да имат всяко момиче има голямо самочувствие и си пада женкар, но аз не искам да го повярвам иначе, когато си има гадже ми казаха че е сериозен.... сега не сме си писали скоро чакам да видя той дали ще направи нещо ама какво да правя като го искам само за себе сии :cry: :neutral: ...
Срамежлив женкар???
Целувате се,а после не си говорите.... :-o

SwEeTy1808
12-27-2008, 23:15
абе пишем си почти всеки ден ...пък ще видим какво ще се получи :) :) :)

DoNotToucH
12-27-2008, 23:53
Edna moq priqtelka e v syshtoto polojenie :( po skype si pishat vsevyzmojno neshta (znam zashtoto mi phashta hronologiq) ,a na jivo toi se pravi,che ne q poznava :o Milion pyti sym i kazvala da si go izbie ot glavata,no qvno veche e vlubena, 6toto samo pri vida na usmivkata mu se raztapq (dori i da ne se usmihva na neq). No pri teb e razlichno-pokanil te e da ste zaedno na nova godina-znachi ima nqkakvi namereniq. Praznuvaite zaedno NG, no ne mu pokazvai, che si "vlubena", shoto ako e proqvqval interes shte go zagubi :wink: pokaji mu,che ne ti e syvsem bezrazlichen, no vyv nikakyv slychai ne mu priznavai chuvstvata si . Uspeh!

InVic7us
12-28-2008, 01:10
май просто си влюбчива

+1

Remini
12-28-2008, 07:24
.... но май и двамата сме срамежливи аз повече де,защото той е от онези момчета който си мислят че могат да имат всяко момиче има голямо самочувствие и си пада женкар, но аз не искам да го повярвам иначе, когато си има гадже ми казаха че е сериозен.... ..
Срамежлив женкар???
Целувате се,а после не си говорите.... :-o

Това е да си играч от класа :D

mynichka
12-28-2008, 07:52
странно! целувате се .. а после не си говорите

Echi
12-28-2008, 07:57
Срамежлив женкар с голямо самочувствие :-o Ясно.