PDA

View Full Version : Приятели - Предатели



alwinka
12-20-2008, 16:56
Вчера разбрах,че един от хората,които смятах за много добри мои приятели ме е предал .. И не знам какво да правя .. Наистина много гадно ми стана .. И в момента сякаш не искам да го виждам .. Какво бихте ме посъветвали ? Да му простя ли ? Да му кажа ли каквото имам да му казвам пък после да става каквото ще ? Или нещо друго ? :( Самата случка е такава: Споделих му мнението си за един човек,за който той предния ден беше казал на една приятелка,че не може да понася .. И той веднага е казал на този човек .. И вчера аз трябваше да се занимавам с глупости цял ден заради него .. Да слушам заплахи и какво ли още не .. Та какво да правя ? Да прекъснем сякакви мостове или ..? :neutral:

mirkisss
12-20-2008, 16:59
и на мене ми се случи същ0т0 лятото..ама не и простих и ся дори не я помня а тя постоянно ми се извинява :lol:

taNcheto93
12-20-2008, 17:00
Ами поговорете, за да си изясните как стоят нещата и прецени дали изобщо да останете "приятели" :)

In4iTu_
12-20-2008, 19:04
Глупаво е да оставиш нещата така. Един разговор би помогнал повече, поне ще се изясните, а след това вече ти ще си решиш :wink:

.. DeViL mAy CrY ..
12-20-2008, 19:07
най-добре си поговорете.Но ако човека е като моята бивша най-добра приятелка нищо няма да го накара да не прави неговто

NamelessRomantic
12-20-2008, 21:32
Отиваш и говорите насаме и сериозно.С един такъв обвинителен поглед и тон разпитваш този "приятел" за какво аджеба те е предал,и ако наистина е предател,или му теглиш една маина или му прецакваш косата по някакъв начин.С дъвка е най-добре.