PDA

View Full Version : Киста ?



5e5cuTy
12-20-2008, 17:59
От няколко дена ме боли ту левия, ту десния яйчник, а понякога и двата. Също така и кръста. Няма да ми идва, всъщност ми свърши преди няколко дена и до тогава нищо не ме болеше. Четох че има подобни симптоми при кисти на яйчниците и се чудех дали и аз нямам, след като ме болят така. Знам, че може да е и от настинска, но не мисля, обличам се и не ходя с гол кръст. Дали е това? На гинеколог ли трябва да отида или първо при личния да ме прегледа?

hottie
12-20-2008, 19:28
Според мен си настинала. Ако продължава още дълго време и те притеснява отиди на гинеколог.

kalpazanka
12-20-2008, 19:39
Съмняваш се за киста?! Да имаш нежелано/засилено окосмяване по лицето /брадичката?!/, нередовна менструация, месечен цикъл с продължителност над 31 дни, окосмяване около ареолите /на гърдите/?

5e5cuTy
12-20-2008, 19:43
Съмняваш се за киста?! Да имаш нежелано/засилено окосмяване по лицето /брадичката?!/, нередовна менструация, месечен цикъл с продължителност над 31 дни, окосмяване около ареолите /на гърдите/?

Само нередовна менструация имам.. В смисъл, че не ми идва на 28-мия ден, а 3-4-5 дена по-късно, различно всеки път

LadyDy
12-21-2008, 16:01
Най-вероятно си настинала. Но иди на лекар, ако продължи това.

Секс правиш ли..?

belle90
12-24-2008, 07:42
Може да си настинала .... но ако ти закъснява и имаш кафяво течение може да е киста ...ако се притесняваш иди да се прегледаш ...имала съм кисти не се притеснявай н е много страшно :) :D

mimichi
12-24-2008, 09:34
И аз имам същия проблем, обаче моята лична ме прати при хирург и хирурга ми каза, че е от това дето не ходя редовно по голяма нужда. Но на мен изобщо не ми се вярва да е от това, мисля че съм настинала и незнам вече какво да правя.