PDA

View Full Version : новите тату-си



shemetkaa
12-20-2008, 20:31
ам искам да попитам някой дали знае студио кадето правят от тези новите тату-си със специални мастила които се махат лесну ? :-#

Decu
12-20-2008, 20:34
:razz:

PiruBloodz
12-20-2008, 20:59
омг :razz:

TellMeYourName
12-20-2008, 21:00
:lol:

woshataa
12-20-2008, 21:10
едни мангали близо до ндк ти рисуват по гърба .. и после ти казват че е временна татуировка .. може да провериш за ко стаа дума .. 8-)

forrzi
12-20-2008, 21:15
попитай в някое татоо студио за повече информация.като гледам пичките и пичовете с истински татооси са прекалено горди та да се занимават с някакви untrue

preichetoy
12-20-2008, 21:26
'новите татуси, дето се махат лесну' :razz: :razz: :razz: :razz:

woshataa
12-20-2008, 21:54
попитай в някое татоо студио за повече информация.като гледам пичките и пичовете с истински татооси са прекалено горди та да се занимават с някакви untrueтъпак ти като си компетентен браво на тебе..доста инфо даде ..

една приятелка си беше правила временна дето се маха лесну..беше и за около месец но са и правили на морето тъй че не знам .. в на тъмно съм гледала че правят .. или в крайна сметка си купи дъвка с ония детските на сърфчета :booooomb:

kukli4kata001
12-20-2008, 21:58
ИЛИ си правиш, ИЛИ не си правиш...да ви ...
:lol: :lol: :lol:

Canis_Dirus
12-20-2008, 22:01
Продавам временен корав татус Paul & Shark, който се маха лесно.

Цена по договаряне.

tuzaro
12-20-2008, 22:21
купи си дъвка с татуировка 8-)

preichetoy
12-20-2008, 22:36
попитай в някое татоо студио за повече информация.като гледам пичките и пичовете с истински татооси са прекалено горди та да се занимават с някакви untrueтъпак ти като си компетентен браво на тебе..доста инфо даде ..

една приятелка си беше правила временна дето се маха лесну..беше и за около месец но са и правили на морето тъй че не знам .. в на тъмно съм гледала че правят .. или в крайна сметка си купи дъвка с ония детските на сърфчета :booooomb: и делфинчета.. и калинки.. и детелинки :D

ScionOfStorm
12-20-2008, 23:12
купи си дъвка с татуировка 8-)


аааа, имаше и едни кроасани с татуировки по едно време като бях лапетия, каква мания беше не е истина 8-) целите малчугани бяхме в някакви еднодневки-татуировки, корави индийд о.о

BoCupycake
12-21-2008, 05:37
Ама неможе някой да попита нещо и да не му се озъбите....баси кат' няяте смислен отговор по - добре не пишете!OMG! :-o

HardcoreSyndrome
12-21-2008, 18:19
Отиваш в студио и искаш инфо от татуиста!
Лично за мен тези татуси са "глупави", ако искаш татус го правиш...

jghgh
12-21-2008, 19:26
Ама неможе някой да попита нещо и да не му се озъбите....баси кат' няяте смислен отговор по - добре не пишете!OMG! :-o
A баш. Евала на теб и на forrzi.

Пич, не съм чувала за такива татуировки. 8-)
Има временни татуировки, но те не се правят с мастило.
Доколкото съм запозната се правят с маркери и мисля че имаше още един начин, но нямам достатъчно информация, че да ти кажа. Отиди в някое студио и питай за временни татуировки. Ако там не правят, поне ще те упътят къде изобщо ги има тия неща (и има ли ги, освен лятото по морето..)

Между другото, наистина не пиши "лесну", "трудну" и всякакви такива лигави нещица, защото изглежда зле, а и един вид провокираш форумците да те гаврят. Казвам го във връзка с това че и на мен ми стана смешно от този лигав стил на писане, но ми стана същевременно гадно как те насолиха всички... :-o


Успехи, лека вечер.

Seducti0n
12-21-2008, 19:32
Временните татуси се правят с черна кана като се добавят разни съставки за да бъде по-трайна.
Не искам да те плаша, но миналата година баща ми яко си изпати от подобни базикни. :o

П.С-Може да няма възможност да си направи истинска, за какво я опреквате-не знам... :-o

HardcoreSyndrome
12-22-2008, 08:04
Кана или обикновен водоустойчив маркер. :lol:. А, каната ако е стабилна не са нужни добавки.

InVic7us
12-22-2008, 18:13
На мен на морето ми правиха временна с туш..ебати дали 1 седмица изкара :-x .. а колкото до тва дето искаш, купуваш един перманентен маркер рисуваш се и след няколко къпанета я няма, за по-траен ефект мисля, че се сещаш кво тряя да направиш :-D

Bianca
12-22-2008, 18:16
Да, бе, с маркер.. Да хване рак на кожата.
Аз принципно съм яко скептична относно подобни неща.

babity
12-22-2008, 18:32
Само аз ли си мисля, че се пише кЪна. Ако искаш да е нетрайна т'ва е най - добрия варант (според мен), моята изкара около 2 седмици и се изми. Кофтито е, че където е била къната ще ти останат тъмни косъмчетата. ( 8-) ) На мен ми беше на рамото и баш през август ми чернееха мъхченцата. :D :D :D

Bianca
12-22-2008, 18:33
Само аз ли си мисля, че се пише кЪна. Ако искаш да е нетрайна т'ва е най - добрия варант (според мен), моята изкара около 2 седмици и се изми. Кофтито е, че където е била къната ще ти останат тъмни косъмчетата. ( 8-) ) На мен ми беше на рамото и баш през август ми чернееха мъхченцата. :D :D :D
Къна е, да. И аз мислех да го кажа, ама ти ме изпревари. :D