PDA

View Full Version : момчето от класа



.. DeViL mAy CrY ..
12-20-2008, 19:36
Здравейте на всички.Темата не е една от най-интересните,но моля ви без негативни коментари :-)
Историята е свързана за едно момче от класа.Миналата година и двамата бяхме нови в училището.Аз много го харесах,но за него аз не значех нищо,сякаш ме използваше когато имаше изгода от мен.Миналата година се държеше овратително с мен.Много пъти ме е разстройвал много.
Тази година сякаш се е променил.Преди около месец госпожата по английски ме премести на един от първите чинове и той се обързна ии леко се беше усмихнал и ме гледаше.Променил е коренно дрржанието си с мен.В един от часоветре си играеше с косата ми,защото беше зад мен.Друг пут беше се облягнал на мен и се закачахме,гушкаше ме,подари ми някаква химикалка ии ми каза да се сещам за него винаги като пиша с нея.Той се закача и с другите момичета,е не всички де но имам усещането че при нас е някак по различно.Моля ви кажете как да усетя дали ме харесва и ако ме харесва как да го накарам или аз да го направя че да действа по бързо.

Lysit0
12-20-2008, 19:44
Сама можеш да се досетиш предполагам :) Прави си изводи от държанието му миналата година и държанието му тази година.
Повече от очевидно,е че те харесва :)

Soldierofthetime
12-20-2008, 19:53
Аммм....по таз логика*плс не зимай мойте потове за компетентни* ам по таз логика тая година момичетата от класа ме харесват :grin:

Само като си помисля за тая възможост ме избива на :lol: 8-)


А относно мнението ми да стане спам:
Може и да та харесва пък кой знае. :)

curka87
12-20-2008, 20:14
Ами ние не сме му в акъла на момчето, ама според мен има поне някакви симпатии към теб. Предполагам , че не подарява разни неща на всички момичета от класа.... Разбира се, това не значи, че е лудо влюбен в теб.Но нищо не ти пречи ако и ти го харесваш да опиташ с него. Започни да се държиш мило, да го закачаш и т.н.

Soldierofthetime
12-20-2008, 20:18
явно му се е** и в момента няма нишо по-добро..


ся сериозно ако те е харесвал щеше да е направил нещо добро още от преди :-o
Ама все пак хората се променят.....нали?.?Може и врав да си ма....

tuzaro
12-20-2008, 20:20
да не са ти пораснали цицu 8-)

Soldierofthetime
12-20-2008, 20:22
да не са ти пораснали цицu 8-)
:razz: :razz: :razz: Дамз... и това е вариант.ма чак пък толкова за една година.

.. DeViL mAy CrY ..
12-20-2008, 20:23
да не са ти пораснали цицu 8-)

не за жалост са същите :lol:

tuzaro
12-20-2008, 20:26
да не са ти пораснали цицu 8-)

не за жалост са същите :lol:начи ходиш с по големи деколтета :lol:

.. DeViL mAy CrY ..
12-20-2008, 20:27
амии не особено през зимата си ходя с нормални :D

tuzaro
12-20-2008, 20:32
начи може и той да се е променил :lol: а по принцип имаш ли си хубава цица

.. DeViL mAy CrY ..
12-20-2008, 20:36
а какво общо имат циците :-D :D

remember_me
12-20-2008, 21:30
prosto lesno i blizko do akala. pita6 go ili nqkoq tvoq priqtelka/priqtel go pita ili my podhvarlq ideqta ili pak prosto my namekva 4e da se razbere dali te haresva.
variant 2: sveti valentin e skoro.. 2 meseca..ne e mn mai xax. pra6ta6 my valentinka i ako te haresva nqma da se pokolebae da ti obarne vnimanie.

jambo_bs
12-20-2008, 21:37
да не са ти пораснали цицu 8-)

не за жалост са същите :lol:

Сама се издаваш :D

nymphadora
12-21-2008, 06:41
Честито :-) Очевидно е,че те харесва :)