PDA

View Full Version : ВЪЛЧЕВ раздвоение на личността ли има ???



cappy123
12-20-2008, 21:16
Даниел Вълчев: Няма да има задължителна матура по математика

http://www.econ.bg/news/article147603.html

Вълчев поиска задължителна матура по математика

http://19min.bg/news/8/177.html

NamelessRomantic
12-20-2008, 21:28
Даниел Вълчев: Няма да има задължителна матура по математика

http://www.econ.bg/news/article147603.html

Вълчев поиска задължителна матура по математика

http://19min.bg/news/8/177.html

Не е казано...второто може да го е казал злия му брат близнак. :D

MrUndaztood
12-20-2008, 21:29
Боже тоя копелдак ако лепне матура по математика :-x :-x :-x :-x :-x по всичко друго,но не и това :-x :-x :-x :-x

ANTIHUMAN
12-20-2008, 23:19
Ако има матура по математика НИКОГА няма да я взема!!!
Дано да не сложи до 2011! 8) Ако сложи ще го убия! :-x :-x :-x :-x

niki7y
12-20-2008, 23:22
:D :-D :D

p0iSsOonN
12-21-2008, 10:45
Даниел Вълчев: Няма да има задължителна матура по математика

http://www.econ.bg/news/article147603.html

Вълчев поиска задължителна матура по математика

http://19min.bg/news/8/177.html

Ще има задължителна матура по математика, но не тази година, а от другата година. Това не си разбрал от статиите.. :)

prosto_edin_chovechec
12-21-2008, 10:55
Боже тоя копелдак ако лепне матура по математика :-x :-x :-x :-x :-x по всичко друго,но не и това :-x :-x :-x :-x

scoobydors
12-21-2008, 11:55
Споко, дечица. До година и половина Вълчев няма да е сред живите.

Що? :D

_summer_girl_
12-21-2008, 13:03
Какво значение има дали има раздвоение на личността или не, важното е че е луд и някой трябва най-накрая да го свали от власт

Nitroglycerin
12-21-2008, 18:12
Дам има едната му личност е "министър на образованието" другата друженичка на околовръсното :D :D :D :D :D (шегичката няма сисъл ама все пак да я има)

Sharkey
12-21-2008, 18:23
вълчев има ако вместо мозък :)

Loshotia
12-21-2008, 18:41
Много ви е удобно да обвинявате министъра за това, че не учите по дадена дисциплина. И не, човекът няма раздвоение на личността- прочетете статиите и може и да разберете нещо!

За по- тъпите( които май са мнозинство тук): ТАЗИ година няма да има матура по математика, НО ще бъде въведена по- нататък. Аман от лигльовци!

_summer_girl_
12-21-2008, 19:19
Много ви е удобно да обвинявате министъра за това, че не учите по дадена дисциплина. И не, човекът няма раздвоение на личността- прочетете статиите и може и да разберете нещо!

За по- тъпите( които май са мнозинство тук): ТАЗИ година няма да има матура по математика, НО ще бъде въведена по- нататък. Аман от лигльовци!


Леле, вземи една пушка и изтрепи всичките

Loshotia
12-21-2008, 21:09
^ аз пушка лесно ще намеря, но да ги изкарам от Амор и ДабълВижън бая труд, усилия и пот се изисква.

scoobydors
12-22-2008, 08:30
Споко, дечица. До година и половина Вълчев няма да е сред живите.

Що? :D



My sixth sense has never proved me wrong :wink:

Силно се надявам да е така, защото тоя тъпанар министъра ми лази по нервите вече! 8-)

TellMeYourName
12-22-2008, 09:32
окей, признавам си, по математика нищо не знам, не ме бива...така ще си остане...8-)

дано догодина да няма, но и да има, някакси ще се напъна и дано я изкарам :)

taraa
12-22-2008, 16:43
лелелеле край на образованието ми след 12 клас....Еййй ако намериш пушка мини и до мен :booooomb: :booooomb: А колкото до Вълчев...той вече е в черния списък 8)

zloto
12-22-2008, 20:20
Много ви е удобно да обвинявате министъра за това, че не учите по дадена дисциплина. И не, човекът няма раздвоение на личността- прочетете статиите и може и да разберете нещо!

За по- тъпите( които май са мнозинство тук): ТАЗИ година няма да има матура по математика, НО ще бъде въведена по- нататък. Аман от лигльовци!
Тцъ, при математиката не е лесно. Просто не е наука, която всички разбират. И познай какво ще стане - понеже в преобладаващата част от училищата математиката се учи на доста ниско ниво, 90% от учениците ще се изръсят с по хилядарка за частни уроци.
И не, не се развявам по цял ден по кафенета, но до тук съм за кръгла тройка по математика (десети клас съм). Да не говорим колко ще сме прецакани онази част от хората, които ще държим матура по БЕЛ, математика и трети предмет по избор, а ще кандидатстваме с нещо съвсем друго :-o
ПП: И да застрелят Вълчев, друг дръвник ще дойде на негово място.

Loshotia
12-23-2008, 06:19
^ И ако сме тръгнали да мрънкаме, нека и аз помрънкам: и аз ще държа матура- тази година, и какво време имам да се подготвя за нея? Никакво. А какво е матурата? Матурата е проверка върху това, което се учи в гимназията- следователно няма нужда от допълнителна подготовка- на нея просто трябва да се защитят оценките от дипломата. Каквото за всички, това и за мен- нито ме притеснява матурата, нито подготовката за нея

zloto
12-23-2008, 08:49
^ Чакай малко, ти си 12ти клас и знаеш, че ще имаш матура по БЕЛ от миналата година, нали? И още един предмет по твой избор, с който предполагам ще кандидатстваш. Значи няма проблем.
А на теория наистина не би трябвало да има нужда от допълнителна подготовка с уроци. Но само на теория.
И за какво ми е матура, при положение, че има кандидатстудентски изпити? Така или иначе хората от забутаните села и градчета, които излизат с отлична диплома и им пишат оценки по милост, ще се провалят на изпитите и пак ще останат онези, които наистина знаят нещо.
Но ако въведат задължителна матура по математика и трета матура по избор, а аз държа още 2 изпита, защото искам да кандидатствам с нещо съвсем друго, ще стане наистина забавно :-o
ПП: Преди няколко седмици спорих с класната за матурата по математика. Тя беше напълно убедена, че не могат да сложат матура на нашия випуск (2011), защото в ученическия ни картон пише точно какви предмети изучаваме, какъв профил сме и по кой предмет трябва да държим задължителна матура. На мен обаче изобщо не ми се вярва да е така.

Loshotia
12-23-2008, 08:54
Да. А ако на теб ти въведат матура по математика 2010 пак ще е същото.

Парадоксът тук е не трябва или не да има матури, а защо има матури.

elsy
12-23-2008, 11:44
И тоя май не знае вече кво иска

Mbp3eJlaH
12-23-2008, 16:35
Neka da ima maturi.
Dano gi napravqt 4

zloto
12-23-2008, 16:51
Neka da ima maturi.
Dano gi napravqt 4
Абе направо по всички предмети да направят... ще бъде чудно...

Mbp3eJlaH
12-23-2008, 17:14
Neka da ima maturi.
Dano gi napravqt 4
Абе направо по всички предмети да направят... ще бъде чудно...

ne vikai dqvola, 4e toku vij i tova stanalo.
noooo vse pak 3 maturi na men mi se struvat dobre.

zloto
12-23-2008, 17:17
Neka da ima maturi.
Dano gi napravqt 4
Абе направо по всички предмети да направят... ще бъде чудно...

ne vikai dqvola, 4e toku vij i tova stanalo.
noooo vse pak 3 maturi na men mi se struvat dobre.
Ти ще ги държиш ли, че ти се струват добре? :-o

Mbp3eJlaH
12-23-2008, 17:23
Neka da ima maturi.
Dano gi napravqt 4
Абе направо по всички предмети да направят... ще бъде чудно...

ne vikai dqvola, 4e toku vij i tova stanalo.
noooo vse pak 3 maturi na men mi se struvat dobre.
Ти ще ги държиш ли, че ти се струват добре? :-o

da.

po bulgarski maturata za da ima6 3 trqbva da si hvanal 22-3 to4ki mislq, 4e bqha. Smqtai ima6e 1 zada4a da postavim zapetaiki... 5 zapetaiki - 5 to4ki.
Otdelno samo ako si preglejdal u4ebnika po literatura 6te znae6 koe proizvedenie na koi avtor e... drugoto ot ob6ta kultura.

po matematika ako ne ti se otdava (kakto na men) hodi6 na 4astni uroci i si gotov. za 1 god kakto ne q znaeh q nau4ih.

3tata matura vse ve4e v ne6to trqbva da si kaduren

a ti 6te se spravi6 li ?

zloto
12-23-2008, 17:39
Ще се справя, просто не ми допада идеята, че родителите ми трябва да се изръсят с толкова много пари за частни уроци за матура, която дори няма да ми е нужна (освен ако не си променя решението до 12ти клас).

Mbp3eJlaH
12-23-2008, 17:53
vij sq pi4 i na men mi be6e krivo zaradi parite deto na6ite davaha.
ama vij go ot drug ugul, kogato hodi6 na uroci bi trqbvalo sled tova u vas da si u4i6 pak nali taka? az v 12 klas na den sam u4il po tolkova 4asa kolkoto ne sam u4il prez vsi4ki godini vzeti zaedno. Kogato si zatanal v u4ene nema6 vreme da hodi6 napred nazad da har4i6 pari za gluposti...
Moite razhodi za sedmica prez 12 klas bqha okolo 20 leva na sedmica - 10 za uroci i 10 za nqkoi dr raboti. A predi tova sum stigal i 50 leva.

i ne e zadaljitelno 4astni uroci. kato neznae6 pita6... nqma ni6to sramno!
vse nqkoi tvoi priqtel/poznat 6te znae ne6to koeto ne ti e qsno.. ot tebe se iska da pita6
8-)