PDA

View Full Version : Ремулвер?



praskovka91
12-20-2008, 23:20
Още от сега ще се извиня за заглавието..защото незнам дали точно така се пише..
Та по темата..Косата ми е тъмно кафява..не съм се боядисвала от 6 месеца..и искам да е направя мн мм тъмно русо..ако се сещате..такова едно седи със леко сив ефект..но е повече към мн светло кафяво..още от сега съм усъзнала,че няма как да стане просто с една боя...а ще иска изсветляване...та..казаха ми за въпросния ремулвер...и ми е интересно дали прецаква мн косата..?И ако някои го е използвал да сподели..И освен това дали много ще си изгоря косата ако се направя с ремулвер и след това като я изсветля веднага да се боядискам такъв цлят,какъвто искам но примерно с без амонячна боя? :oops: И така които каквото мисли да сподели. :)

niki7y
12-20-2008, 23:21
nedei da si susipwash kosata! 4e she ima boi :D :x 8)

praskovka91
12-20-2008, 23:28
ама защо да я съсипвам..гледам по възможно нааии безвредния начин да я тероризирам :D ама тоз ремулвер маи ще ми взема акъла..

Liar
12-21-2008, 17:56
Казва се римувър(remover).Служи за "бутане"на боята,ако искаш да направиш косата си по-светла.Казваш,че не си се боядисвала от 6 месеца.Обаче имаш ли останала боя по косата?Ако имаш,ще трябва да използваш римувър.Ако в момента си с естествения ти цвят,имаш два варианта-първия е да си обезцветиш косата и тогава да нанесеш желания цвят,така ще стане по-бързо,но аз ти препоръчвам втория,по щадящия-през месец да се боядисваш с по-светла боя,докато стане.Във всеки случай най-добре е да отидеш на фризьор,за да не станат гафове.По въпроса с изтощаването-зависи от косата ти,ако се грижиш за нея(домашни и купени маски) и не използваш преса и сешоар,няма да има кой знае какви последици.